Kadra U16 zagra w Pradze. Oto lista powołanych
Już wkrótce pierwsze mecze w ramach nowego sezonu rozegra reprezentacja Polski U16. Młodzi biało-czerwoni wystąpią w połowie sierpnia w Międzynarodowym Turnieju Billa Cup.
8 sierpnia 2018 r. – Zbiórka zawodników KNJ U16 w Katowicach Janowie,
8 – 15 sierpnia 2018 r. – Zgrupowanie szkoleniowe w Opolu,
16 – 19 sierpnia 2018 r. – Międzynarodowy Turniej BILLA CUP, Praga/Czechy,
16 sierpnia 2018 r.- Mecz turniejowy: HC Sparta Praga U16 – Kadra PZHL U16, Praga/Czechy,
17 sierpnia 2018 r. – Mecz turniejowy: Kadra PZHL U16 – EHC Eisbären Berlin U16, Praga/Czechy,
18 sierpnia 2018 r. – Mecze finałowe BILLA CUP, Praga/Czechy,
19 sierpnia 2018 r. – Mecze finałowe BILLA CUP, Praga/Czechy,
19 sierpnia 2018 r. – Powrót do Katowic Janowa.
Na zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U16 zostali powołani następujący zawodnicy:
1. Cychowski Michał KREFELDER EV 1981/Niemcy
2. Dworzak Filip UKH UNIA Oświęcim
3. Grobelkiewicz Tomasz ŁKH Łódź
4. Gromadzki Adrian GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
5. Juchniewicz Jan GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
6. Kaczkowski Gabriel MOSM Tychy
7. Kańczewski Konrad MKS SOKOŁY Toruń
8. Klimowski Szymon MMKS PODHALE Nowy Targ
9. Kociszewski Mikołaj TMH POLONIA Bytom
10. Kowolik Igor MUKS NAPRZÓD Janów
11. Kupka Jan MUKS NAPRZÓD Janów
12. Kusak Patryk HC AZ Havirov/Czechy
13. Maciaś Kacper HC Poruba/Czechy
14. Maćkowski Szymon MKS SOKOŁY Toruń
15. Michalski Jakub MMKS PODHALE Nowy Targ
16. Nawrocki Michał MKS SOKOŁY Toruń
17. Nowak Michał UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
18. Olszewski Patryk ŁKH Łódź
19. Sienkiewicz Filip NIEDŹWIADKI MOSiR Sanok
20. Sterbenz Karol MUKS NAPRZÓD Janów
21. Szlembarski Dominik MMKS PODHALE Nowy Targ
22. Szugzda Oskar TMH POLONIA Bytom
23. Ślusarczyk Jakub UKS ZAGŁĘBIE Sosnowiec
24. Trzebunia Jakub MMKS PODHALE Nowy Targ
25. Wawrzkiewicz Dawid HC Vitkovice/Czechy
26. Wilk Jakub KTH KM Krynica
27. Włodara Olaf HC AZ Havirov/Czechy
28. Wybiral Paweł TMH POLONIA Bytom
Zawodnicy rezerwowi:
1. Drustinac Martin ŁKH Łódź
2. Dulęba Marcin NIEDŹWIADKI MOSiR Sanok
3. Golik Mateusz MKS SOKOŁY Toruń
4. Górdziel Jakub MUKS NAPRZÓD Janów
5. Grzegorczyk Adam MOSM Tychy
6. Kiełbicki Szymon KTH KM Krynica
7. Kowalski Bartosz ŁKH Łódź
8. Schafer Eryk MKS SOKOŁY Toruń
9. Szczepkowski Mikołaj GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk
10. Zając Wojciech JKH GKS Jastrzębie
Kierownictwo:
1. Jarosław Morawiecki Trener KN Juniorów U16
2. Łukasz Sokół Trener asystent KN Juniorów U16
3. Do ustalenia Trener asystent KN Juniorów U16
4. Marek Batkiewicz Trener bramkarzy KN Juniorów U16
5. Krzysztof Bieda Kierownik/serwisant KN Juniorów U16
6. Łucjan Hachuła Masażysta KN Juniorów U16
Zbiórka powołanych zawodników w dniu 8 sierpnia 2018 r. o godzinie 12.00, Lodowisko Jantor w Katowicach Janowie, ul. Z. Nałkowskiej 11.
Komentarze