eWinner

Wyniki aktualizowane są automatycznie, bez odświeżania strony. Prosimy nie odświeżać strony ręcznie

Białoruś

0 : 1

(0:0, 0:0, 0:1)

Polska

Data spotkania: 2021-08-26 15:15:00
Rozgrywki: Kwalifikacje Olimpijskie - Finał - Grupa D - Bratysława
Lodowisko: Bratysława (Zimný štadión Ondreja Nepelu)

WYGRYWAMY 1-0!!!!

- 56 min . - Pasiut trafia w słupek!
- 55 min. - GOOOOL! 0-1 Filip Komorski zdobywa gola! Krążek wtoczył się do bramki!
- 55 min. - Ruszył z lewej strony Prince, ale Murray mrozi gumę po jego strzale.
- 53 min. - Groźnie pod bramka Murraya! Z bliska czystą sytuację miał Dziamkou, lecz Jasiu Murarz był na posterunku!
- 52 min. - Urbanowicz spod bandy, łapie pewnie Taylor.
- 51 min. - Paré spod niebieskiej uderzył, w parkanach mrozi Murray.
- 51 min. - Ciura z boku uderzył i ostemplował poprzeczkę!
- 50 min. - Pierwsza akcja od kilku dobrych minut Polski. Strzał z niebieskiej Kostka - pewnie łapie Taylor.
- 50 min. - Gra od paru minut toczy się w tercji polskiego zespołu.
- 49 min. - Duże zamieszanie pod bramką biało-czerwonych, lecz na raty wybija Ciura.
- 48 min. - Prince spod bandy wrzucił gumę, mrozi bezpiecznie Murray.
- 47 min. - Kadoła uderzył po wygranym przez partnera wznowieniu, łapie do raka Murray.
- 46 min. - Uderzenie z niebieskiej Hatawca, lecz Murray pewnie zatrzymuje gumę w parkanach.
- 45 min. - Usau z bulika, ale pewnie Murray
- 44 min. - Platt wjechał w tercje rywala, jego strzał parkanem odbija Murray.
- 42 min. - Uderzenie spod bandy Protasa odbija Murray.

- Koniec II tercji.
- 40 min. - Mocny strzał Kamarou, minimalnie minął bramkę!
- 39 min. - Aktywny Prince próbował zaskoczyć Murraya, jednak ten nie dał się oszukać.
- 38 min. - Z niebieskiej huknął Sałaujou, odbija Murray.
- 37 min. - Podanie pod bramkę i tam czyhał Platt, jednak jego uderzenie odbija Murray!
- 36 min. - Zamieszanie pod bramką Murraya, lecz ten przytomnie położył się na krążek po uderzeniu Szaranhowicza.
- 35 min. - Pod bramkę Staś do Kamarou, ale ten nie trafił dokładnie w krążek.
- 34 min. - Zamieszanie pod bramką Taylora, uderzał Dziubiński ale łapie bramkarz rywali.
- 33 min. - Pasiut dostał podanie na wprost bramki Taylora, lecz nie zdołał umieścić gumy w bramce. Dobra okazja!
- 32 min. - Prince wjechał przed bramkę, jego strzał broni Murray, ale ten jeszcze wycofał do Sałaujou i uderzenie nad bramką.
- 31 min. - Kontra Polaków, ale strzał Dziubińskiego zbyt lekki.
- 31 min. - Spod niebieskiej Dziamkou, spokojnie Murray.
- 30 min. - Groźna kontra Białorusinów. Prince objechał bramkę, podał do Szaranhowicza ale ten uderzył obok słupka.
- 29 min. - Łyszczarczyk wjechał przed bramkę, ale jego strzał zatrzymuje Taylor.
- 28 min. - Niestety Polacy bez strzału w przewadze, dobrze w defensywie Białorusini.
- 26 min. - Strzał Szaranhowicza, odbija Murray. Ale na karę trafia Białorusin, w przewadze ponownie Polacy.
- 25 min. - Świetna okazja Pasiuta ale w sytuacji sam na sam zamiast próbować strzelać podawał do blokowanego Zygmunta. Szkoda.
- 23 min. - Faulowany Wanacki za bramką Murraya, będzie przewaga Polski. Na ławkę kar siada Shane Prince.
- 22 min. - Atak hokeistów Białorusi zablokowany przed bramką Murraya.
- 21 min. - Uderzenie Pasiuta, łapie Taylor.

- Na trybunach widzimy około 30 polskich kibiców.

Koniec I tercji. - Strzały po 1 tercji: 12-5, wznowienia: 9-9.
- 20 min. - Wajda wrzucił gumę spod bandy, łapie spokojnie Taylor.
- 19 min. - Pod bramkę Paulawicz, ale spokojnie Murray łapie gumę.
- 18 min. - Kontra Polaków, ale strzał Pasiuta po zatrzymaniu się mrozi w parkanach Taylor. Mógł wcześniej próbować strzału polski napastnik.
- 17 min. - Uderzenie z nadgarstka Szaranhowicza, łapie Murray.
- 17 min. - Mocno z pierwszego krążka Lisawiec z niebieskiej, odbija Murray.
- 16 min. - Na ławkę za zahaczanie trafia Bryk. W przewadze Białoruś.
- 15 min. - Spod bandy z ostrego kąta Koliaczonok, odbija Murray.
- 14 min. - Kadoła do Kujnickiego, ale ten zablokowany przed bramką.
- 12 min. - Łyszczarczyk zza obrońcy, odbija Taylor.
- 12 min. - Uderzenie Sapieha łapie Murray.
- 12 min. - Podanie przed bramkę lecz Platt mija się z gumą.
- 10 min. - Białorusini w naszej tercji, lecz nadal nie potrafią stworzyć składnej akcji.
- 8 min. - Ciura z połowy lodowiska wrzucił gumę, łapie Taylor.
- 7 min. - Przerwa na czyszczenie lodu.
- 6 min. - Białorusini kręcą w tercji rywala, lecz bez konkretnego strzału.
- 5 min. - Wanacki uderzył spod bandy, odbija Taylor.
- 4 min. - Usau wjechał pomiędzy dwóch polskich zawodników, jego strzał broni Murray.
- 3 min. - Szarża Dziubińskiego pod bramką rywali, lecz powstrzymany przez defensorów.
- 2 min. - Próba akcji Białorusinów, lecz Polacy dobrze w defensywie.
- 1 min. - Spod niebieskiej Jaromienka, łapie Murray.
- 1 min. - Pierwszy krążek dla Polski.
- Zaraz zaczynamy spotkanie, zawodnicy już na lodzie.