Hokej.Net Logo
         Etap:

Lista meczów w sezonach

Runda 1

Kolejka 1

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-09-07 17:30:00 UKHK Unia Oświęcim KH Polonia Bytom Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 5
(1:2, 1:2, 2:1)
2 2019-09-07 20:30:00 PTH Kozice Poznań Atomówki GKS Tychy POSiR Malta 4 : 2
(1:1, 2:1, 1:0)

Kolejka 2

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-09-08 12:15:00 PTH Kozice Poznań Atomówki GKS Tychy POSiR Malta 1 : 2 k.
(1:0, 0:1, 0:0, k. 2:3)
2 2019-09-08 13:00:00 UKHK Unia Oświęcim KH Polonia Bytom Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 2 : 13
(0:4, 0:4, 2:5)

Kolejka 3

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-09-14 16:00:00 GKS Stoczniowiec (K) KH Polonia Bytom Hala Olivia 0 : 1
(0:0, 0:0, 0:1)
2 2019-09-14 21:15:00 PTH Kozice Poznań UKHK Unia Oświęcim POSiR Malta 1 : 2 d.
(0:0, 0:1, 1:0, d. 0:1)

Kolejka 4

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-09-15 08:45:00 PTH Kozice Poznań UKHK Unia Oświęcim POSiR Malta 2 : 3 k.
(0:1, 1:1, 1:0, d. 0:0, k. 2:3)
2 2019-09-15 11:00:00 GKS Stoczniowiec (K) KH Polonia Bytom Hala Olivia 0 : 3
(0:2, 0:1, 0:0)

Kolejka 5

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-09-21 19:15:00 PTH Kozice Poznań GKS Stoczniowiec (K) POSiR Malta 0 : 7
(0:5, 0:1, 0:1)
2 2019-09-21 19:30:00 Atomówki GKS Tychy UKHK Unia Oświęcim Stadion Zimowy 3 : 4 d.
(1:1, 2:2, 0:0, d. 0:1)

Kolejka 6

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-09-22 12:00:00 PTH Kozice Poznań GKS Stoczniowiec (K) POSiR Malta 0 : 7
(0:2, 0:3, 0:2)
2 2019-09-22 20:15:00 Atomówki GKS Tychy UKHK Unia Oświęcim Stadion Zimowy 0 : 1
(0:0, 0:0, 0:1)

Kolejka 7

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-10-05 16:00:00 GKS Stoczniowiec (K) UKHK Unia Oświęcim Hala Olivia 5 : 0
walkower
2 2019-10-05 19:00:00 Atomówki GKS Tychy KH Polonia Bytom Stadion Zimowy 0 : 16
(0:8, 0:3, 0:5)

Kolejka 8

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-10-06 10:30:00 GKS Stoczniowiec (K) UKHK Unia Oświęcim Hala Olivia 5 : 0
walkower
2 2019-10-06 20:15:00 Atomówki GKS Tychy KH Polonia Bytom Stadion Zimowy 0 : 10
(0:4, 0:3, 0:3)

Kolejka 9

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-10-12 18:15:00 Atomówki GKS Tychy GKS Stoczniowiec (K) Stadion Zimowy 1 : 11
(0:4, 1:3, 0:4)
2 2019-10-12 19:00:00 PTH Kozice Poznań KH Polonia Bytom POSiR Malta 0 : 15
(0:6, 0:8, 0:1)

Kolejka 10

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-10-13 11:15:00 PTH Kozice Poznań KH Polonia Bytom POSiR Malta 0 : 16
(0:5, 0:5, 0:6)
2 2019-10-13 12:15:00 Atomówki GKS Tychy GKS Stoczniowiec (K) Stadion Zimowy 1 : 15
(0:6, 0:4, 1:5)

Runda 2

Kolejka 11

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-11-23 19:00:00 Atomówki GKS Tychy PTH Kozice Poznań Stadion Zimowy 0 : 1
(0:0, 0:0, 0:1)
2 2019-11-23 20:00:00 UKHK Unia Oświęcim KH Polonia Bytom Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 0 : 11
(0:6, 0:3, 0:2)

Kolejka 12

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-11-24 10:30:00 Atomówki GKS Tychy PTH Kozice Poznań Stadion Zimowy 5 : 2
(3:0, 1:2, 1:0)
2 2019-11-24 19:30:00 UKHK Unia Oświęcim KH Polonia Bytom Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 0 : 7
(0:1, 0:4, 0:2)

Kolejka 13

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-12-21 17:00:00 GKS Stoczniowiec (K) KH Polonia Bytom Hala Olivia 4 : 2
(1:1, 2:1, 1:0)
2 2019-12-21 18:30:00 UKHK Unia Oświęcim PTH Kozice Poznań Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 9 : 1
(1:1, 4:0, 4:0)

Kolejka 14

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2019-12-22 08:00:00 UKHK Unia Oświęcim PTH Kozice Poznań Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 3
(0:1, 2:0, 2:2)
2 2019-12-22 11:30:00 GKS Stoczniowiec (K) KH Polonia Bytom Hala Olivia 1 : 4
(0:0, 1:2, 0:2)

Kolejka 15

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-01-11 13:30:00 UKHK Unia Oświęcim Atomówki GKS Tychy Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 4 : 1
(1:1, 2:0, 1:0)
2 2020-01-11 17:00:00 GKS Stoczniowiec (K) PTH Kozice Poznań Hala Olivia 13 : 3
(4:0, 4:2, 5:1)

Kolejka 16

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-01-12 10:30:00 GKS Stoczniowiec (K) PTH Kozice Poznań Hala Olivia 15 : 2
(8:1, 2:1, 5:0)
2 2020-01-12 12:30:00 UKHK Unia Oświęcim Atomówki GKS Tychy Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 2 : 4
(2:2, 0:1, 0:1)

Kolejka 17

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-01-18 12:30:00 Atomówki GKS Tychy KH Polonia Bytom Stadion Zimowy 0 : 8
(0:3, 0:4, 0:1)
2 2020-01-18 12:30:00 UKHK Unia Oświęcim GKS Stoczniowiec (K) Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 0 : 5
(0:1, 0:2, 0:2)

Kolejka 18

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-01-19 13:15:00 Atomówki GKS Tychy KH Polonia Bytom Stadion Zimowy 0 : 10
(0:2, 0:2, 0:6)
2 2020-01-19 19:30:00 UKHK Unia Oświęcim GKS Stoczniowiec (K) Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 0 : 8
(0:3, 0:1, 0:4)

Kolejka 19

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-02-01 17:00:00 GKS Stoczniowiec (K) Atomówki GKS Tychy Hala Olivia 10 : 0
(3:0, 4:0, 3:0)
2 2020-02-01 19:15:00 PTH Kozice Poznań KH Polonia Bytom POSiR Malta 2 : 12
(0:5, 2:4, 0:3)

Kolejka 20

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-02-02 11:15:00 PTH Kozice Poznań KH Polonia Bytom POSiR Malta 1 : 9
(1:2, 0:5, 0:2)
2 2020-02-02 11:30:00 GKS Stoczniowiec (K) Atomówki GKS Tychy Hala Olivia 8 : 0
(1:0, 2:0, 5:0)

Play-Off

Ćwierćfinał 1

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-02-15 15:45:00 UKHK Unia Oświęcim KS Cracovia 1906 Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 5 : 0
(1:0, 0:0, 4:0)
2 2020-02-16 20:00:00 KS Cracovia 1906 UKHK Unia Oświęcim Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego 1 : 8
(0:2, 0:5, 1:1)

Ćwierćfinał 2

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-02-15 17:00:00 Atomówki GKS Tychy PTH Kozice Poznań Stadion Zimowy 2 : 2
(0:0, 1:2, 1:0)
2 2020-02-16 16:45:00 PTH Kozice Poznań Atomówki GKS Tychy POSiR Malta 1 : 3
(0:0, 1:3, 0:0)

Półfinał 1

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-02-29 18:00:00 Atomówki GKS Tychy KH Polonia Bytom Stadion Zimowy 0 : 7
(0:3, 0:1, 0:3)
2 2020-03-07 18:00:00 KH Polonia Bytom Atomówki GKS Tychy Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów 11 : 0
(4:0, 2:0, 5:0)

Półfinał 2

Lp Data spotkania Gospodarze Goście Lodowisko Wynik
1 2020-02-29 13:45:00 UKHK Unia Oświęcim GKS Stoczniowiec (K) Hala Lodowa MOSiR Oświęcim 0 : 3
(0:2, 0:1, 0:0)
2 2020-03-07 17:00:00 GKS Stoczniowiec (K) UKHK Unia Oświęcim Hala Olivia 9 : 0
(5:0, 2:0, 2:0)
UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V