Rozgrywki: Ekstraliga - 2 Runda - 12. kolejka
Lodowisko: Nowy Targ (Miejska Hala Lodowa)
Sędziowie główni: Paweł Kosidło - Tomasz Radzik
Sędziowie liniowi: Mateusz Kucharewicz - Dariusz Pobożniak

Strzały na bramkę przeciwnika: 20 - 27 Liczba wszystkich kar w meczu: 7 - 4
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 550
Bramki w przewadze: 1 - 2
Łączna długość kar w meczu: 14 - 8 min.

0 : 1 Łukasz Krzemień ( Dariusz Wanat - Kamil Paszek ) 5 na 5 +/- 01:21
0 : 2 Dariusz Wanat ( Aleksiej Trandin - Łukasz Krzemień ) 5 na 5 +/- 16:34
0 : 3 Victor Rollin Carlsson ( Teddy Da Costa - Andrej Themár ) 5 na 5 +/- 32:50
1 : 3 Łukasz Siuty ( Kasper Bryniczka - Gleb Bondaruk ) 5 na 4 +/- 36:08
1 : 4 Andrej Themár ( Victor Rollin Carlsson - Aleksiej Trandin ) 5 na 5 +/- 37:03
1 : 5 Daniił Oriechin ( Cole MacDonald - Sebastian Kowalówka ) 5 na 4 +/- 52:17
1 : 6 Krystian Dziubiński ( Cole MacDonald - Sebastian Kowalówka ) 5 na 3 +/- 58:29

06:13 Dawid Majoch (#10) Tauron Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
08:56 Kamil Paszek (#96) Re-Plast Unia Oświęcim 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
10:39 Tauron Podhale 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
17:00 Robert Mrugała (#77) Tauron Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
34:40 Peter Bezuška (#4) Re-Plast Unia Oświęcim 2 min. Zahaczenie
42:44 Dariusz Wanat (#10) Re-Plast Unia Oświęcim 2 min. Zahaczenie
45:53 Patryk Wsół (#6) Tauron Podhale 2 min. Wysoki kij
52:55 Kasper Bryniczka (#13) Tauron Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
56:37 Jakub Worwa (#12) Tauron Podhale 2 min. Zahaczenie
57:40 Patryk Wsół (#6) Tauron Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
59:47 Patryk Noworyta (#55) Re-Plast Unia Oświęcim 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec meczu
59. min - GOOOL!!! MacDonald na bulik do Dziubińskiego, a ten mocno huknął i trafił w samo okienko nowotarskiej bramki.
58. min - Kontra 2 na 1 nowotarżan, lecz niecelne zagranie do współpartnera i nic nie wyniknęło z tej kontry.
58. min - Potężna bomba Da Costy z niebieskiej, lecz niecelna.
57. min - Carlsson starał się zagrać na drugą stronę przed bramkę do partnera z drużyny, lecz został faulowany.
55. min - Sulka mocno z niebieskiej i z problemami broni Saunders.
54. min - Paszek mocno z bulika, ale nie dał się zaskoczyć bramkarz Podhala.
53. min - GOOOL!!! MacDonald zagrał na bulik do Oriechina, ten mocno przymierzył i Bezuska zmienił tor lotu krążka i mamy 1:5.
53. min - Dziubiński faulowany w tercji rywala i Bryniczka odpocznie dwie minuty na ławce kar.
52. min - Skinnars huknął z niebieskiej, ale poradził sobie z tym uderzeniem Bizub.
51. min - Mrugała mocno z niebieskiej i na raty mrozi gumę golkiper przyjezdnych.
50. min - Tomasik samotnie, lecz blokowany przez oświęcimską obronę i nie zdołał oddać precyzyjnego strzału.
49. min - Kowalówka z ostrego kąta, lecz nie trafił w dalszy róg bramki.
48. min - Mało celnych strzałów oświęcimian w tej przewadze.
47. min - Skinnars z bulika, lecz trafił w słupek bramki Bizuba.
46. min - Kolejne wykluczenie dla nowotarżan.
45. min - Majoch z bulika, lecz nie trafił w niemalże pustą bramkę.
44. min - Duża liczba podań nowotarżan, lecz zdecydowanie za mało strzałów.
43. min - Majoch z bulika, ale strzał po rykoszecie nie trafił w światło bramki.
42. min - Carlsson samotnie przed bramkarzem! Uderzył jednak niecelnie.
42. min - Fabian Kapica pomiędzy bulikami, ale pewnie broni Saunders.
41. min - Carlsson zagrał przed bramkę, ale nie było tam żadnego z jego partnerów.

Koniec II tercji
39. min - Volrab mocno przymierzył z okolic bulika, ale Saunders parkanem broni to uderzenie.
38. min - GOOOL!!! Szybka odpowiedź oświęcimian. Themar przydymił z niebieskiej i zaskoczył zasłoniętego Bizuba strzałem w okienko.
37. min - Carlsson zza bramki do Trandina, lecz ten nie zdołał umieścić krążka w bramce.
37. min - GOOOL!!! Siuty z najbliższej odległości przełożył krążek na bekhend i wpakował gumę do oświęcimskiej siatki.
36. min - Kolusz przedarł się przez oświęcimską obronę, lecz w ostatecznej fazie nie zdołał wymanewrować Saundersa.
36. min - Szurowski z niebieskiej! Strzał jednak nie powędrował w światło bramki.
36. min - Ofiarnie walczą o odzyskanie krążka oświęcimianie.
35. min - Kolusz na środek do Bondaruka, ten faulowany przez co nie oddał precyzyjnego strzału.
35. min - Bezuska z ostrego kąta! Broni Bizub.
33. min - GOOOL!!! Victor Rollin Carlsson samotnie pognał do przodu. Został w sytuacji sam na sam i wymanewrował Bizuba i zdołał umieścić krążek pomiędzy parkanami nowotarskiego bramkarza.
32. min - Tomasik pomiędzy bulikami, ale niecelnie przymierzył.
31. min - Bezuska mocno z niebieskiej, ale bez najmniejszego problemu broni to uderzenie Bizub.
30. min - Carlsson samotnie, ale trafił w kij Mrugały.
30. min - Skinnars przed bramkę, ale nikt nie przekierował tego krążka w kierunku nowotarskiej bramki.
29. min - Wanat z kontrą, ale nowotarżanie powstrzymali oświęcimian.
28. min - Szurowski mocno z niebieskiej, lecz niecelnie.
28. min - Kolusz zza bramki, ale odbija krążek Saunders.
27. min - Oriechin na drugą stronę do Dziubińskiego, ten próbował wymanewrować Bizuba, lecz nie powiodło mu się to zagranie.
26. min - Wanat do Krzemienia, ten mocno przymierzył z bliska, ale skutecznie interweniuje Bizub.
25. min - Bezuska napędza akcję, zagrywa do Da Costy, lecz ten momentalnie traci gumę.
24. min - Siuty ofiarnie walczy za bramką Saundersa.
23. min - Oriechin mocno z ostrego kąta, lecz niecelnie.
22. min - Mocny strzał oświęcimian z niebieskiej wybroniony przez Bizuba.
21. min - Rozpoczynamy II tercję.

Koniec I tercji
20. min - Ponownie Themar próbował swojego szczęścia pomiędzy bulikami, ale wybronił to uderzenie Bizub.
19. min - Themar mocno przymierzył z bulika, ale broni to uderzenie Bizub.
19. min - Trandin na drugą stronę do Skinnarsa, ten mocno huknął, ale akcja momentalnie przerwana, ponieważ została ruszona bramka.
19. min - Bondaruk z kontrą, ale wkomponowany do bandy przez Themara.
18. min - Oriechin mocno z bulika, lecz niecelnie.
17. min - GOOOL!!! Trandin wygrał wznowienie pod bramką Bizuba, zagrał do Wanata, a ten nie pomylił się i strzałem w okienko pozostawił bez szans golkipera gospodarzy.
17. min - Dziubiński z bulika! Pewnie broni Bizub.
16. min - Kontra oświęcimian 3 na 2, ale nie dokładne zagranie na drugą stronę i niewiele wyniknęło z tej kontry.
15. min - Nowotarżanie zamknięci we własnej tercji.
14. min - Strzał z ostrego kąta i Saunders nie pewnie broni to uderzenie.
13. min - Bondaruk objechał oświęcimską bramkę, ale w ostatecznej fazie nie zdecydował się na strzał w kierunku Saundersa.
13. min - Oriechin z bulika, odbitki z najbliższej odległości, ale wciąż mamy 0:1.
11. min - Skinnars pomiędzy bulikami, ale strzał po rykoszecie nie dotarł do Bizuba.
11. min - Dobrze bronią się oświęcimianie. Podhale ma problemy, żeby dłużej utrzymać się w tercji rywala.
10. min - Kowalówka z kontrą, ale zatrzymany przez nowotarskiego obrońcę.
10. min - Bondaruk z nadgarstka, ale broni ten strzał Saunders.
9. min - Kolejne wykluczenie w tym meczu. Tym razem na dwie minuty karne został odesłany Kamil Paszek.
8. min - Kowalówka na niebieską do MacDonalda, lecz ten nie najlepiej przyjął ten krążek i oświęcimianie by uniknąć spalonego muszą opuścić tercję Podhala.
7. min - Themar z krążkiem przed bramkarzem, ale nie opanował gumy i oświęcimianie muszą wyjechać z tercji rywala.
7. min - Dziubiński faulowany za własną bramką i mamy pierwsze wykluczenie w tym spotkaniu.
6. min - Wanat samotnie pomiędzy bulikami, ale nie najlepszy strzał zatrzymany przez Bizuba.
5. min - Themar mocno przymierzył z bulika, ale pewnie broni ten strzał Bizub.
5. min - Słowakiewicz spod bulika! Mrozi gumę Saunders.
4. min - MacDonald wyprowadza akcję ofensywną, ale pogubili się oświęcimianie i stracili posiadanie krążka.
3. min - Wanat z Trandinem walczą o krążek w nowotarskiej tercji.
2. min - GOOOL!!! Wanat oddał strzał w kierunku Bizuba, ten odbija krążek przed siebie, ale był tam Krzemień, który wychwycił ten krążek i zmienił tor lotu, co pozwoliło mu na zdobycie pierwszego gola w tym spotkaniu.
1. min - Błąd oświęcimian we własnej tercji i Saunders wybija krążek z tercji.
1. min - Mrugała huknął z niebieskiej, ale pewnie interweniuje Saunders.
Obie ekipy meldują się już na tafli lodowej i już za chwilę rozpoczniemy stracie pomiędzy Tauronem Podhale Nowy Targ a Re-Plast Unią Oświęcim

50 P. Bizub (BR1) 60:00 27 21 6 0.78