Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 0

1 : 0 Dienis Sierguszkin ( Jegor Orłow ) 5 na 5 +/- 00:31
2 : 0 Gleb Bondaruk ( Artiom Osipow - Andriej Czwanczikow ) 5 na 5 +/- 14:04
3 : 0 Pawieł Nowożyłow ( Jegor Fieofanow - Jegor Orłow ) 5 na 5 +/- 24:00
4 : 0 Ville Saloranta ( Artiom Smirnow - Elias Elomaa ) 5 na 4 +/- 51:42

11:30 Ville Saloranta (#36) KH Energa 2 min. Zahaczenie
11:30 Ville Saloranta (#36) KH Energa 10 min. Niesportowe zachowanie
16:48 KH Energa Toruń 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
20:35 Emil Švec (#62) Tauron KH Podhale 2 min. Spóźniony atak ciałem
26:23 Adrian Jaworski (#11) KH Energa 2 min. Uderzanie kijem
27:00 Alexander Pettersson (#17) Tauron KH Podhale 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec meczu
60. min - Svensson na kolanach, nie ma bramki.
59. min - Podhale w natarciu.
57. min - Torunianie zamykają gości w ich własnej tercji.
56. min - Chaloupka przytrzymywany w swojej tercji przez graczy z Torunia.
55. min - Czwanczikow z kontrą, broni Odrobny.
54. min - Wykluczenie dla Michała Kalinowskiego.
53. min - Kolejne akcje gospodarzy. Bezradne dzisiaj Podhale.
52. min - GOOOL! Torunianie wykorzystują przewagę jednego zawodnika i mamy 4:0.
52. min - Kolejne wykluczenie dla Podhala.
50. min - Strzał spod bulika, do raka łapie krążek bramkarz gospodarzy.
49. min - Stalowe Pierniki nie pozwalają wręcz na nic graczom z południa Polski.
48. min - Wykluczenie dla gracza Podhala.
47. min - Zamieszanie pod bramką gospodarzy. Guma opuszcza tercję Torunian.
46. min - Cały czas gracze gości próbują pokonać dobrze dziś dysponowanego Svenssona.
45. min - Podhalanie w natarciu. Obrona Torunia na miejscu.
44. min - koniec wykluczenia Sierguszkina.
42. min - Nie najlepsze akcje Nowotarżan. Torunianie co chwilę wybijają im krążęk.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę tego spotkania.

Koniec drugiej tercji.
40. min - Guzik ledwo o własnych siłach opuszcza tafle. Gracz Podhala został uderzony kijem przez Sierguszkina.
39. min - Gra błędów z jednej i drugiej strony.
38. min - Kontra graczy gości 2 vs 2. Niema bramki.
37. min - Nowotarżanie częściej bywają w tercji gospodarzy.
36. min - Pettersson przejeżdża pomiędzy dwoma obrońcami, ale nie udaje się oddać strzału.
35. min - Kubát przymierzył spod linii niebieskiej, broni Odrobny.
34. min - Saloranta walczy za bramką Odrobnego, ale zawodnicy Podhala odbierają mu krążek.
33. min - Gospodarze wystrzeliwują krążek na uwolnienie i mamy wznowienie pod bramką Svenssona.
32. min - Stalowe Pierniki w pełnym składzie.
31. min - Torunianie w 4 zawodników zamykają Podhale we własnej tercji.
30. min - Piękna akcja Babincewa, czujnie Odrobny.
29. min - Jaworski wyjeżdża na lód i przez 37 sekund Torunianie będą grać z przewagą jednego zawodnika.
28. min - Goście starają się zdobyć bramkę, ale na niewiele pozwala dziś dobrze dysponowana obrona gospodarzy.
27. min - Jaworski ląduje na ławce kar i daje szanse dla Podhala na zdobycie kontaktowej bramki.
26. min - Podhalanie próbują odrobić straty, ale nie pozwalają na to gracze Energii.
24. min - Zmiana w bramce gości. Od teraz zobaczymy na lodzie Odrobnego.
24. min - GOOOL! Nowożyłow podwyższa prowadzenie drużyny Toruńskie.j
23. min - Podhale w pełnym składzie.
22. min - Szkodienko pociągnął z nadgarstka, broni bramkarz Podhalan.
21. min - Švec ląduje na ławce kar.

Koniec pierwszej tercji
20. min - Potyka się obrońca Torunia na linii niebieskiej. Gracz Podhala wykorzystał to i przejął krążek, lecz niecelny strzał.
19. min - Koniec wykluczenia dla Torunia.
18. min - Toruń z kontrą, dobrze broni Brykun.
17. min - Podhale stara się zamykać gospodarzy w ich własnej tercji i zdobyć swoją pierwszą bramkę w tym spotkaniu.
16. min - Torunianie dostali kopa po zdobytej bramce i próbują pójść za ciosem.
15. min - GOOOL! Torunianie zdobywają drugą bramkę w tym spotkaniu!
14. min - Elomaa wystrzeliwuje krążek w stronę bramki Brykuna i mamy koniec dwu minutowego wykluczenia.
13. min - Torunianie zamknięci we własnej tercji.
12. min - Toruń buduje ten atak pozycyjnie. Goście przejmują krążek i mamy wykluczenie gracza gospodarzy za zahaczanie.
10. min - Podhale zamknięte we własnej tercji. Szybkie przejęcie krążka i kontra.
1. min - GOOOL! Szybkie trafienie Torunian.
1. min - Zaczynamy to spotkanie.

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

28 A. Svensson (BR1) 60:00 32 32 0 100