Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 0

1 : 0 Eliezer Sherbatov ( Martin Przygodzki - Ryan Glenn ) 5 na 4 +/- 41:20
1 : 1 Alan Łyszczarczyk ( Patryk Wsół - Michal Vachovec ) 5 na 5 +/- 47:15
1 : 2 Timo Hiltunen ( Alexander Pettersson - Adrian Gajor ) 5 na 5 +/- 50:39
2 : 2 Ryan Glenn ( Teddy Da Costa ) 5 na 5 +/- 57:27
2 : 3 Emil Švec ( Bartłomiej Neupauer - Alexander Pettersson ) 3 na 3 +/- 62:56

05:53 Michal Vachovec (#69) Tauron KH Podhale 2 min. Atak ciałem - natarcie
25:55 Łukasz Krzemień (#44) Re-Plast Unia 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
31:09 Sebastian Kowalówka (#12) Re-Plast Unia 2 min. Przeszkadzanie
33:40 Jakub Worwa (#12) Tauron KH Podhale 2 min. Przeszkadzanie
37:26 Bartłomiej Neupauer (#9) Tauron KH Podhale 2 min. Atak w okolice głowy lub szyi
37:26 Bartłomiej Neupauer (#9) Tauron KH Podhale 10 min. Niesportowe zachowanie
40:00 Michal Vachovec (#69) Tauron KH Podhale 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
43:38 Aleksiej Trandin (#87) Re-Plast Unia 2 min. Trzymanie

63. min - GOOOL! 2:3! Szvec uderzeniem z nadgarstka nad lodem pokonał Saundersa
62. min - Hiltunen nieprzyjemnie z nadgarstka.
61. min - Trzyosobowe zestawy na lodzie. Zaczynamy.

Koniec trzeciej tercji. Będziemy mieli dogrywkę.
60. min - Zmiana w noworatarskiej bramce. Chyba jakieś problemy ze sprzętem.
58. min - GOLOL! 2:2! Glenn uderzeniem spod linii niebieskiej zaskoczył Brykuna. Dobre podanie Da Costy
56. min - Kontra Unii zakończona uderzeniem Glenna! Brykun znakomicie obronił jego strzał.
55. min - Czas zaczyna pracować na korzyść gości, którzy na dodatek wyjątkowo inteligentnie wybijają gumę z własnej tercji.
54. min - Gajor! Uderzył ze slotu. Saunders broni, gdyby obrońca Podhala zdobył w tej dobrej sytuacji gola.
53. min - Nerwowo grają oświęcimianie. Sporo błędów.
52. min - Koblar! Mógł błyskawicznie odpowiedzieć. Nie ma gola.
51. min - GOOOL! 1:2! Hiltunen wykorzystuje podanie wzdłuż bramki Petterssona i umieszcza gumę pod poprzeczką. Eksplozja radości w drużynie Podhala
50. min - Czas dla Unii. Trener Constantine chce dać zespołowi kilka wskazówek.
49. min - Odważniej grają oba zespoły i agresywniej. Bandy znów zaczęły mocniej trzeszczeć.
48. min - GOOOL! 1:1! Mamy wyrównanie. Łyszczarczyk znalazł sposób na Saundersa
48. min - Szvec do Łyszczarczyka! Saunders zdążył się przemieścić i odbić strzał.
47. min - Malicki z bulika! Dobrze Brykun.
46. min - Ośwwięcim
44. min - Kara dla Trandina. Świetna okazja dla nowotarżan.
43. min - Wściekły na taki obrót jest Andriej Gusow. Mobilizuje swoich podopiecznych
42. min - GOOOOL! 1:0! Unia wykorzystuje przewagę. Sherbatov wpisuje sę na listę strzelców. Skuteczna dobitka Izraelczyka
41. min - Bepierszcz ucierpiał pod bandą. Unia założyła zamek.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Kara dla Vachovca.
40. min - Nie ma gola.
40. min - Chalupka z niebieskiej i guma odbiła się od poprzeczki. Czy przekroczyła linię bramkową? To sprawdzą sędziowie.
39. min - Unia fatalnie rozegrała przewagę.
38. min - Ależ ostre słowa poleciały w kierunku arbitrów od Andrieja Gusowa.
38. min - Miłosz Noworyta ostro zaatakowany przez Neupauera. Sędziowie po naradzie nałożyli karę 2+10.
37. min - Brykun znów leży na lodzie. Sędziowie kazali mu się podnieść.
36. min - Luża, strącenie krążka przez Koblara. Nie ma gola.
36. min - Piękna interwencja Brykuna. Zdążył się przemieścić i odbić krążek po uderzeniu Luży.
35. min - Dużo słabsza przewaga Unii niż ta poprzednia
34. min - Kara dla Worwy. Tym razem Unia w przewadze.
34. min - Unia ofiarnie broniła się. Dobry "PK" w wykonaniu oświęcimian.
33. min - Da Costa wybił krążek z własnej tercji. Uderzył w niego z powietrza.
32. min - Kowalówka faulował za bramką Brykuna. Taka jest decyzja sędziów.
31. min - Luża! Ze slotu uderzył nad poprzeczką.
30. min - Wyrównał nam się ten mecz.
30. min - Uderzenie Chaloupki z niebieskiej. Broni Saunders.
29. min - Zatko zabrał się z krążkiem, uderzył, ale Brykun był na posterunku.
29. min - Gramy w pełnych składach.
28. min - Dewa uderzenia Sulki. Pierwsze obronił Oriechin, drugie Saunders.
28. min - Przygodzki ukradł kilka cennych sekund.
27. min - Unia dobrze się broni.
26. min - Prusak chyba za pewnie się poczuł. Niepotrzebnie bawił się za własną bramką. Stracił krążek i Krzemień musiał faulować.
25. min - Wrzutka Noworyty, przekierowanie Kalana. Koblar nie dopadł w porę do krążka. Miałby przed sobą pustą bramkę.
24. min -
23. min - Krzemień odważnie wjechał do tercji. Pociągnął z nadgarstka, ale jego strzał zablokowany.
22. min - Jeszcze Chaloupka ze slotu! Znów Saunders.
22. min - Próba kilku dobitek! Nie ma gola.
22. min - Błąd przy zmianie Unii i Gajor w sytuacji sam na sam z Saundersem. Górą kanadyjski golkiper.
21. min - Wrzutka Glenna i przekierowanie Oriechina! Broni Brykun.

19. min - Ależ zakotłowało się pod nowotarską bramką. Obrońcy "Szarotek" w porę wybili krążek z linii bramkowej.
17. min - Uderzał Zatko, dobitki szukał Kusak. Brykun notuje kolejne dobre interwencje.
16. min - Akcje przenoszą się spod jednej bramki na drugą
14. min - Malicki ładnie zjechał do środka, dograł do Przygodzkiego. Ten miał dobrą okazję, ale jego strzał został zablokowany.
14. min - Glenn i Bezuszka blokują strzały. Takich zachowań jest coraz więcej.
13. min - Wrzutka Zatki, ale nikt jej nie przeciął. Brykun z łatwością wyłapał krążek.
12. min - Na razie optyczna przewaga po stronie Unii. Nowotarżanie swoich szans szukają w kontrach.
11. min - Gospodarze nieźle blokują strzały. Na ten element trener Constantine zwraca szczególną uwagę.
10. min - Niezłe tempo meczu.
9. min - Kalan z bulika! Broni Brykun.
9. min - Gamy w pełnych składach.
8. min - Glenn z niebieskiej! Dobitka Da Costy, ale Brykun zdążył się przemieścić.
8. min - Sherbatov! Nowotarski bramkarz na posterunku
8. min - Da Costa! Guma trafiła w zewnętrzną część słupka.
7. min - Dwie próby Kalana! Dobrze Brykun.
6. min - Kara dla Vachovca. Unia zagra w przewadze.
5. min - Na razie mało przerw w grze. Płynna gra.
4. min - Kalan próbował uderzyć w krótki róg. Dobrze interweniuje nowotarski bramkarz.
2. min - Bezuszka z nadgarstka! Pierwszy celny strzał w tym meczu. Bramkarz Podhala na posterunku.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Saunders i Brykun.

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

90 C. Saunders (BR1) 62:56 25 22 3 0.88