Rozgrywki: Ekstraliga - III runda - 25. kolejka
Sędziowie główni: Marcin Polak - Patryk Pyrskała
Sędziowie liniowi: Grzegorz Cudek - Jacek Szutta

Strzały na bramkę przeciwnika: 36 - 25 Liczba wszystkich kar w meczu: 8 - 7
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 0
Łączna długość kar w meczu: 16 - 14 min.

0 : 1 Josef Vítek 5 na 5 +/- 00:53
1 : 1 Igor Smal ( Andrej Dubinin - Michał Naróg ) 5 na 4 +/- 02:57
2 : 1 Iwan Rybczik ( Andrej Dubinin - Michaił Syrojeżkin ) 5 na 5 +/- 06:46
2 : 2 Josef Vítek ( Krystian Mocarski - Mateusz Rompkowski ) 5 na 5 +/- 07:09
3 : 2 Rusłan Baszyrow ( Jewgienij Nikiforow - Aleksandr Rodionow ) 5 na 4 +/- 14:43
4 : 2 Jewgienij Nikiforow ( Rusłan Baszyrow - Aleksandr Wasiljew ) 5 na 5 +/- 19:47
5 : 2 Iwan Rybczik ( Michał Naróg ) 5 na 5 +/- 56:25

02:47 Maciej Rompkowski (#2) GKH Stoczniowiec 2 min. Atak ciałem - natarcie
08:28 Armen Khoperia (#37) Zagłębie 2 min. Zahaczenie
08:28 Michał Zając (#8) GKH Stoczniowiec 2 min. Wymuszanie kary (symulowanie)

Koniec III tercji

60 min - koniec spotkania. Zagłębie zasłużenie wygrywa 5:2.
59 min - Kieler górą w starciu sam na sam z Baszyrowem!!!
58 min - kara dla Zagłębia. 2 minuty nadziei gości. Kieler nadal w bramce.
57 min - GOOOOOL!!! Rybczik!!! Niewykorzystane okazje się mszczą!!!
56 min - ależ okazja dla Stoczni!!! Vitek z bekhendu nie trafia do pustej bramki!!!
55 min - Blanik do Kozłowskiego, ale strzał prosto w bramkarza
52 min - coraz mniej czasu na zmianę wyniku - czy trener gości zdecyduje się na zdjęcie bramkarza?
50 min - Blanik sam na sam z Kielerem, ale reprezentacyjny bramkarz wyszedł obronną ręką
48 min - Wasiliew czy Kieler? Kieler!!! Bramkarz nie dał się nabrać na zwody napastnika i parkanem odbił krążek
48 min - Stoczniowiec nieporadnie rozgrywał okres przewagi, kontra Zagłębia, faul Mocarskiego na Wasiliewie i rzut karny!!!
46 min - przewaga Stoczni, ale z kontrą 2 na 1 wychodzi Zagłębie. Strzał po lodzie broni Kieler
46 min - Zając dwukrotnie próbował, Czernik nie dał się zaskoczyć
44 min - Nikiforow i Maciej Rompkowski solidarnie odesłani na ławkę kar. Gramy 4 na 4
43 min - Nikiforow!!! Ale wprost w Kielera
42 min - zamek gości, Zagłębie ofiarnie broni - i wybroniło osłabienie
41 min - Nikiforow wraca na lód, gramy 5 na 4
41 min - zaczynamy III tercję.

Koniec II tercji

40 min - na dwie sekundy przed końcem tercji karę otrzymał Smal, Stocznia trzecią odsłonę rozpocznie w podwójnej przewadze
39 min - agresywna gra Nikiforowa kończy się dwuminutową odsiadką, Pesta wraca na lód, teraz goście w przewadze
38 min - kontra w osłabieniu, Maciej Rybak wyszedł sam na sam z Czernikiem, ale górą bramkarz gospodarzy
37 min - kara za trzymanie dla Pesty, Sosnowiec w przewadze
36 min - Kozłowski dobija strzał Lescovsa, Kieler odbija ramieniem
34 min - Rompkowski po lodzie po długim rogu, Czernik na posterunku
33 min - Kieler łapie strzał napastnika gospodarzy do raka
32 min - koniec osłabienia "Stoczni"
31 min - Zając w osłabieniu indywidualnie wjechał między trzech obrońców, Czernik parkanami odbija strzał napastnika gości
30 min - kara dla gości za zagranie wysokim kijem
29 min - Rutkowski trzykrotnie próbował z bliska dobijać własny strzał, bezskutecznie
27 min - Rompkowski na lodzie, trzecia kara dla tego gracza tym razem bez straconej bramki
26 min - Lescovs!!! Sama na sam z Kielerem ale Kieler odbija parkanem
25 min - Rybczik strzelał na bramkę, Kieler górą
25 min - Smal spod bandy w Kielera, Maciej Rompkowski wykluczony na 2 minuty
24 min - siły wyrównane, kolejna awantura pod bramką Czernika
23 min - Lehmann w Czernika, wybijają gospodarze
22 min - kara dla Smala, Stoczniowiec w przewadze
21 min - Baszyrow ponownie przed szansą, Kieler czujnie w bramce
21 min - zaczynamy drugą tercję

Koniec I tercji

20 min - odpowiedź Stoczni, ale Czernik broni uderzenie Dubinina
20 min - Okazuje się że jednak tor lotu krążka zmienił Nikiforow i to jemu zapisujemy trafienie.
20 min - GOOOOL!!! Baszyrow spomiędzy bulików pakuje krążek ponad odbijaczką Kielera!!!
20 min - koniec kary Baszyrowa
19 min - uderzenie Zająca i Mocarskiego broni Kieler
19 min - aktywna obrona Zagłębia, krążek poza tercją obronną
18 min - kara dla Baszyrowa, "Stocznia" pierwszy raz w przewadze
17 min - Nikiforow jest dziś bardzo naładowany, kolejne spięcie z obrońcą gości
15 min - GOOOOL!!!! Ależ fart Zagłębia!!! Nikiforow trafia w Baszyrowa i krążek ląduje obok zdezorientowanego Kielera!!! Kolejna przewaga wykorzystana.
14 min - Baszyrow popracował na bramkarzu, ale krążek nie trafił po strzale z niebieskiej do bramki
13 min - Rybczik z klepy z niebieskiej! Rośnie przewaga Zagłębia.
12 min - Kulas sprytnie próbował półobrotem zwieść Kielera, czujnie obrońcy "Stoczni"
11 min - groźny strzał Rutkowskiego broni kaskiem Kieler
11 min - obydwa zespoły w komplecie
9 min - obustronne wykluczenie, gramy 4 na 4
8 min - GOOOOL!!! Vitek położył bramkarza i z ostrego kąta doprowadza do remisu po 23 sekundach!!! Co za mecz!!!
7 min. - GOOOOL!!! Rybczik dobija strzał odbity przez Kielera i 2:1!!!
3 min. - GOOOOL!!! Smal z najbliższej odległości pokonuje Kielera po 10 sekundach gry w przewadze!!!
3 min - spięcie Nikiforowa z Liśkiewiczem, na ławce kar ląduje Maciej Rompkowski
3 min. - Rompkowski na lodzie po mocnym bodiczku gracza Zagłębia, ale na szczęście wszystko jest OK
1 min. - GOOOOL!!! Vitek pociągnięciem z bulika otwiera wynik spotkania!!!
1 min. - Czernik i Kieler już między słupkami - zaczynamy! Pierwsze wznowienie dla gospodarzy!
Zapraszamy dziś na relację ze Stadionu Zimowego w Sosnowcu. Dziś Zagłębie podejmuje gdańskiego Stoczniowca.

34 M. Czernik (BR1) 60:00 25 23 2 0.92