Rozgrywki: Ekstraliga - III runda - 26. kolejka
Lodowisko: Oświęcim (Hala Lodowa MOSiR Oświęcim)
Sędziowie główni: Krzysztof Kozłowski - Mateusz Krzywda
Sędziowie liniowi: Mateusz Kucharewicz - Piotr Matlakiewicz

Strzały na bramkę przeciwnika: 30 - 37 Liczba wszystkich kar w meczu: 6 - 3
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu:
Łączna długość kar w meczu: 12 - 6 min.

1 : 0 Martin Przygodzki ( Victor Bartley - Eliezer Sherbatov ) 5 na 5 +/- 04:59
2 : 0 Miroslav Zaťko ( Luka Kalan - Brett McKenzie ) 5 na 4 +/- 18:44
3 : 0 Daniił Oriechin 5 na 5 +/- 19:54
3 : 1 Andriej Czwanczikow ( Kamil Kalinowski - Artiom Smirnow ) 5 na 5 +/- 28:36

Koniec.
60. min - Unia przetrwała toruński napór.
60. min - 40 sekund do końca. Torunianie bez bramkarza, wznowienie w tercji biało-niebieskich i czas dla Juryja Czucha.
59. min - Uwolnienie, drużyny wracają do tercji "Stalowych Pierników".
59. min - Goście bez bramkarza. 80 sekund do końca.
59. min - Torunianie od dobrych kilkudziesięciu sekund nie opuszczają oświęcimskiej tercji.
58. min - Smirnow! Znakomicie broni Saunders,
57. min - Intensywny forechecking w wykonaniu gości i Unia ma spore problemy.
56. min - Jaworski z niebieskiej, krążek strącił Kalinowski. Nie ma gola, choć zabrzęczał słupek lub podstawa bramki.
56. min - Torunianie wiedzą, że nie mają nic do stracenia. Agresywnie atakują.
55. min - Jaworski wyszedł z boksu kar i dostał dobre podanie. Strzał i dobitka! Słupek ratuje oświęcimian.
54. min - Zbyt wolno i zbyt statycznie przewagę rozgrywali oświęcimianie.
53. min - Ależ piękne zderzenie między Smirnowem a Da Costą.
52. min - Gospodarze w przewadze. Na razie dużo podań, mało strzałów.
51. min - Sygnalizowana kar dla gości. Unia przez minutę w szóstkę w polu.
50. min - Wrzutka Pretnara, próba przekierowania do bramki! Nie ma gola.
49. min - Wybronili się oświęcimianie.
47. min - Kontra Unii. Koblar! Broni Svensson.
47. min - Trzecia kara dla Bartleya
46. min - Odważna akcja Miłosza Noworyty. Przejechał z krążkiem całe lodowisko. Nie miał jednak miejsca, by oddać strzał.
45. min - Gramy w pełnych składach.
44. min - Unia bardzo dobrze się broni. Kradną cenne sekundy.
43. min - Kara dla Luży. Szansa dla torunian na wyrównanie.
43. min - Sierguszkin! Miał przed sobą tylko Saundersa. Uderzył prosto w niego.
43. min - Teraz trochę niedokładności w szeregach obu ekip.
42. min - Da Costa! Miał dobrą okazję, ale nie zdołał oddać kąśliwego strzału.
41. min - Koblar nawinął obrońcę, uderzył, ale Svensson był na posterunku.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

Koniec II tercji. Sporo pretensji w kierunku sędziów ma Juryj Czuch.
40. min - Może podobać się gra McKenziego. Gra niezwykle inteligentnie.
39. min - Rożkow z ostrego kąta. Dobrze Saunders.
38. min - Bartley z niebieskiej, próba przekierowania przez McKenziego!
37. min - Gospodarze muszą uspokoić swoją grę. Widać w ich poczynaniach dużą nerwowość.
36. min - Ależ kocioł pod oświęcimską bramką. Czwanczikow! Kalinowski! Saunders broni i mrozi krążek.
35. min - Osipow doskonale dograł do Fieoanowa. Ten uderzył, ale niecelnie. Mógł być remis.
34. min - Saunders ma coraz więcej pracy.
33. min - Będą w tym meczu jeszcze emocje. Torunianie wyraźnie pobudzeni i zachęceni do gry tymi dwiema bramkami. Głośniej krzyczy też Juryj Czuch. Widać, że ich nadzieję odżyły.
32. min - GOOOL! 3:2! Torunianie łapią kontakt z rywalem. Pretnar zdołał wrócić na lód, ale Sierguszkin dobrym uderzeniem z bulika znalazł sposób na Saundersa
31. min - Gospodarze przez 11 sekund zagrają w trójkę przeciwko piątce rywali.
31. min - Unia jak na razie skutecznie się broni.
30. min - Sierguszkin! Rosjanin efektownie przejechał całe lodowisko, ale w ostatnim akordzie tej akcji oddał słaby strzał.
30. min - Kara dla Pretnara.
29. min - GOOOL! 3:1! Zakończyła się kara Jaworskiego. Kontra torunian. Dobra interwencja w obroni Pretnara, ale później uderzenie Czwanczikowa!
28. min - Kotłuje się pod toruńską bramką. Uderzali Luża, Kalan i McKenzie.
27. min - Kara dla Jaworskiego. Unia w przewadze.
27. min - Miłosz Noworyta potężnie z niebieskiej! Svensson łapie gumę do raka.
26. min - Kontra torunian, ale fantastyczna interwencja w obronie Pretnara. Hokejowy podręcznik.
25. min - Do tej pory oświęcimianie słabo radzili sobie w drugich tercjach. Dziś chcą zaprzeczyć tej tezie.
24. min - Da Costa do Sherbatova! Ten z pełnego zamachu. Svensson broni.
23. min - Trzecie uwolnienie torunian.
23. min - Unia zaczęła bardzo agresywnie. Torunianie mają problemy z dokładnym rozegraniem akcji.
22. min - Svensson dobrze obronił uderzenie Sherbatova.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - GOOOL! 3:0! Tuż przed przerwą trzeciego gola zdobył Oriechin. Sprytnie obił parkany Svenssona
19. min - GOOOL! 2:0! Zatko z najbliższej odległości trafia do siatki. Przewaga zamieniona na gola
19. min - Teraz dobra próba Koblara! Broni Svenssson.
18. min - Unia z problemami rozgrywa przewagę. Zbyt wolno i zbyt czytelnie
17. min - Błąd przy zmianie i torunianie zagrają w osłabieniu.
16. min - Unia w pełnym zestawieniu.
15. min - Słaba przewaga w wykonaniu torunian. Całkowicie bez zagrożenia przed oświęcimską bramką.
14. min - Kara dla Bartleya.
14. min - Uderzał Osipow! Broni Saunders.
12. min - Okres wyrównanej gry, ale bez okazji strzeleckich.
10. min - Chyba czwarty atak ciałem w wykonaniu Bartleya. Nie oszczędza swoich rywali.
9. min - Błąd gospodarzy, przed szansą Kalinowski, ale niecelny strzał.
8. min - Luża objechał bramkę, uderzył, ale Svensson nie dał się pokonać.
8. min - Unia skutecznie się obroniła.
7. min - Uderzał Smirnow! Guma podbita i ląduje na siatce okalającej bandy.
6. min - Pierwsze sekundy przewagi nie były najlepsze w wykonaniu stalowych pierników.
6. min - Teraz kara dla Przygodzkiego za spóźniony atak ciałem.
5. min - GOOOL! 1:0! Szybka kontra Unii. Sherbatov uderzył, Bartley próbował dobić, ale tylko musnął gumę. Przygodzki przymierzył pod poprzeczkę i otworzył wynik spotkania
4. min - Kowalówka od zakrystii, ale jego uderzenie broni Svensson.
3. min - Widać, że oba zespołu skupione są na tym, by z pietyzmem grać w obronie.
2. min - Teraz torunianie przez dłuższą chwilę gościli w tercji Unii. Nie przyniosło to efektu bramkowego.
1. min - Sędzia przeszkodził Koblarowi rozegrać akcję. Słoweniec oddał strzał, ale dobrze spisał się Svensson.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Saunders i Svensson.

90 C. Saunders (BR1) 60:00 37 35 2 0.95