Rozgrywki: Ekstraliga - IV runda - 35. kolejka
Sędziowie główni: Paweł Kosidło - Marcin Polak
Sędziowie liniowi: Mateusz Bucki - Grzegorz Cudek

Strzały na bramkę przeciwnika: 25 - 42 Liczba wszystkich kar w meczu: 11 - 8
Bramki w osłabieniu: 0 - 2 Liczba widzów na meczu: 0
Bramki w przewadze: 0 - 1
Łączna długość kar w meczu: 30 - 24 min.

1 : 0 Aleksandr Wasiljew ( Armen Khoperia - Jewgienij Nikiforow ) 5 na 5 +/- 03:06
1 : 1 Jean Dupuy ( Patryk Wronka - Paul Szczechura ) 5 na 5 +/- 16:48
2 : 1 Jewgienij Nikiforow ( Aleksandr Wasiljew - Rusłan Baszyrow ) 5 na 5 +/- 20:20
3 : 1 Aleksandr Wasiljew ( Jewgienij Nikiforow - Rusłan Baszyrow ) 5 na 5 +/- 42:25
3 : 2 Michael Cichy ( Paul Szczechura - Alexander Szczechura ) 5 na 4 +/- 43:06
4 : 2 Jewgienij Nikiforow ( Aleksandr Wasiljew ) 5 na 5 +/- 44:53
4 : 3 Bartłomiej Jeziorski ( Mateusz Gościński - Bartłomiej Pociecha ) 5 na 5 +/- 47:12

62:26 Filip Komorski (#5) GKS Tychy 2 min. Zahaczenie

- 65 min. - GOL! 6-5! Radionow uderza z okolicy niebieskiej i zaskakuje Murraya! Krążek wpadł tuż przy słupku.
- 63 min. - Komorski fauluje Syrojeżkina i gospodarze zagrają 4 na 3.

- Mamy dogrywkę.

- 57 min. - GOL! 5-5! Spod niebieskiej uderzył Syrojeżkin i zaskoczył Murraya.
- 51 min. - GOL! 4-5! Dupuy ofiarnie wygarnął gumę, tan że w sytuacji am na sam Komorski wyprowadza swój zespół na prowadzenie. Drugi gol tyszan w osłabieniu!
- 50 min. - GOL! 4-4! Fatalnie w obronie gospodarze, zza bramki Marzec do Wronki a ten bez problemu pokonał Czernika.
- 48 min. - Novajovsky zdusił przy bandzie Blanika i mamy zamieszanie pod bandą. Na słowackiego obrońcę rzucił się Luszniak i mamy kary.
- 47 min. - GOL! 4-3! Gościński wjechał zza bramki, wystawił gumę na drugi słupek do Jeziorskiego - a ten pakuję gumę do bramki.
- 45 min. - GOL! 4-2! Kontra gospodarzy, Wasiljew wymienił gumę z Nikiforowem i ten w ostatniej fazie pakuje do pustej bramki gumę !
- 43 min. - GOL! 3-2! Cichy pokonuje Czernika w przewadze
- 43 min. - GOL! 3-1! Waslijew wjechał przed bramkę i pięknym strzałem zdjął pajęczynę z bramki Murraya!
- 41 min. - Strzał Ciury obok słupka

- Koniec II tercji.
- 38 min. - Z bliska świetna sytuacja Cichego, odbija Czernik
- 37 min. - Kara dla Syrojeżkina, w przewadze tyszanie.
- 35 min. - Mroczkowski, poprawił Witecki ale Czernik odbija.
- 32 min. - Komorski z backhandu z dwóch metrów, mrozi w parkanach Czernik.
- 30 min. - Dupuy w boczną siatkę.
- 29 min. Baszyrow z metra nie trafia w odsłoniętą stronę bramki.
- 28 min. - Komorski sam przed bramką, ale po rykoszecie nad poprzeczką.
- 27 min. - Lescovs wystrzelił krążek poza tafle, w przewadze tyszanie.
- 23 min. - Lescovs z backhandu obok bramki.
- 22 min. - Zamieszanie pod bramką Czernika, ale Wronka niedokładnie.
- 21 min. - Błąd w tyskiej drużynie, sześciu na lodzie i przewaga Zagłębia.
- 20 min. - GOL! 2-1! Kontra Zagłębia, wzdłuż bandy przejechał pół lodowiska Wasiljew dograł pod bramkę do Nikiforowa, który mocnym strzałem pokonał Murraya!

- Koniec I tercji. Strzały: 8-10
- 19 min. - Lescovs spod niebieskiej, zablokowany.
- 18 min. - Strzał z backhandu Pociechy, odbija Czernik.
- 17 min. - GOL! 1-1! Wronka na bulik do Dupuy a ten mierzonym strzałem pokonał Czernika!
- 16 min. - Uderzenie Wronki obok słupka.
- 14 min. - Na ławkę kar trafia Komorski.
- 11 min. - Tyszanie nie wykorzystali przewagi.
- 10 min. - Wasiljew sam na sam, ale za dużo manewrował i Murray wyszedł z bramki.
- 8 min. - Sam na sam Komorski, ale broni parkanem Czernik.
- 6 min. - Strzał spod niebieskiej, łapie Czernik
- 5 min. - Zamieszanie pod bramką Czernika, próbował Komorski i Gościński, bez efektu.
- 3 min. - GOL! 1-0! Podanie pod bramkę i Wasiljew uderza tuż przy słupku.
- 2 min. - Khoperia spod niebieskiej, odbija Murray.
- 1 min. - Baszyrow do Nikiforowa, broni Murray.

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

34 M. Czernik (BR1) 64:40 42 37 5 0.88