Strzały na bramkę przeciwnika: 39 - 33 Liczba wszystkich kar w meczu: 7 - 5
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu:
Łączna długość kar w meczu: 22 - 10 min.

1 : 0 Kamil Wróbel ( Marek Hovorka ) 5 na 5 +/- 08:40
2 : 0 Zackary Phillips ( Jiří Klimíček - Marek Hovorka ) 5 na 5 +/- 26:26
3 : 0 Kamil Wróbel ( Zackary Phillips - Arkadiusz Kostek ) 5 na 5 +/- 29:47
4 : 0 Zackary Phillips ( Kamil Wróbel - Jiří Klimíček ) 5 na 5 +/- 42:44
4 : 1 Oskar Krawczyk ( Kiriłł Lamin - Tomáš Kubalík ) 5 na 5 +/- 44:01
5 : 1 Zackary Phillips ( Dominik Paś - Arkadiusz Kostek ) 5 na 4 +/- 50:43

00:37 Jiří Klimíček (#57) JKH GKS 2 min. Zahaczenie
15:14 Jakub Michałowski (#5) JKH GKS 2 min. Uderzanie kijem
17:06 Filip Starzyński (#26) GKS Katowice 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
49:51 Filip Starzyński (#26) GKS Katowice 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
59:10 Mateusz Michalski (#69) GKS Katowice 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

60. min - W ostatniej minucie kara dla Michalskiego.
58. min - Sytuacji na lodzie jak na lekarstwo. Obydwie drużyny chyba pogodził się już z rozstrzygnięciem meczu.
54. min - Michalski! Zablokowany krążek opuszcza pole gry.
51. min - GOOOL! 5:1! Phillips posłał krążek tuż pod poprzeczkę i skompletował hat-tricka!
50. min - Gospodarze przed szansą w przewadze. Na ławkę kar odesłany Starzyński.
50. min - Hovorka mógł się urwać obronie, Lamin w porę go zatrzymał.
49. min - Obydwie kary już wygasły.
49. min - Jass! Przymierzył w środek bramki.
47. min - Na lodzie zorganizowano mały pokaz zapasów. Posypią się kary.
44. min - GOOOL! 4:1! Szybka odpowiedź GieKSy! Sposób na pierwszego gola znalazł Oskar Krawczyk
43. min - Zmiana w bramce katowiczan. Swoją szansę otrzymał Maciej Miarka.
43. min - GOOOL! 4:0! Ostatecznie trafienie wędruje na konto Zackaryego Phillipsa.
43, min - Chwila niepewności, gdzie znajduje się krążek... i szybko mamy odpowiedź, bowiem przekroczył on linię bramkową GieKSy. Sędziowie będą jeszcze analizowali tę sytuację na powtórce wideo.
41. min - Finałowe dwadzieścia minut zostało zainaguruowane.

40. min - Gospodarze w pełnym zestawieniu.
39. min - Wróbel chciał wykonać efektowny piruet, gdy odwrócił się z krążkiem, został twardo potraktowany przez Wajdę.
39. min - Wajda spod niebieskiej. Wprost w bramkarza.
38. min - Fraszko wypalił z nadgarstka. Nechvatal błysnął teraz refleksem.
38. min - Czas dla trenera Kalabera.
37. min - Franssila powrócił na lód i popisał się soczystym uderzeniem. Krążek zatrzymał się jednak na kiju jednego z rywali.
36. min - Siły na lodzie wyrównują się. Hovorka ukarany podwójną karą mniejszą oraz karą większa za niesportowe zachowanie i przez 48 sekund gra będzie toczyła się 4 na 4. Na ławce kar zameldował się Maciej Urbanowicz, odsiadujący karę mniejszą.
35. min - Phillips zerwał się obronie i stanął oko w oko z Simbochem. Wyminął bramkarza przełożeniem krążka na bekhend, nie zdołał jednak zmieścić krążka w bramce. Był jeszcze zahaczany przez Franssilę, wobec czego jastrzębianie staną przed szansą w przewadze.
34. min - Wanat z bliska, krążek odbija się od parkana Nechvatala mija bramkę.
33. min - Niewykorzystana przewaga katowiczan.
32. min - W odpowiedzi kontra Pasia. Nie zdołał jednak wymanewrować bramkarza.
31. min - Rohtla wypalił z klepy, krążek nieznacznie minął słupek.
30. min - Przyjezdni stają przed okazją na odpowiedź w liczebnej przewadze. Na ławkę kar odesłany został Marcin Horzelski.
30. min - GOOOL! 3:0! Co się odwlecze, to nie odwlecze. Wróbel z ostrego kąta wepchnął krążek do bramki GieKSy.
30. min - Kolejna znakomita okazja gospodarzy! Nalewajka opieczętował jedynie słupek.
29. min - Nechvatal zgubił krążek z oczu, a ten znalazł się tuż przy niepokrytym słupku. Górny zdecydowanym wybiciem pozbawił Pasiuta na zdobycie wyrównującego gola.
28. min - Fraszko przymierzył delikatnie po lodzie, Nechvatal pewnie odbił krążek.
27. min - GOOOL! 2:0! Phillips w swoim stylu strzałem z nadgarstka zaatakował dalszy słupek bramki i uniósł ręce w geście radości!
27. min - Urbanowicz od zakrystii, dobrze na parkanach przesunął się Simboch.
26. min - Wałęga ze slotu, ponad bramką.
25. min - Jass z dystansu, Pasiut zablokował ten strzał swą nogą.
25. min - Marttinen kąśliwie po lodzie, Nechvatal odbija krążek poza pole gry.
22. min - Wałęga również próbował zaskoczyć Simbocha strzałem po lodzie. I tym razem bramkarz GieKSy zachował czujność.
22. min - Zamieszanie pod bramką Nechvatala. Jastrzębianom udało się wyprowadzić krążek.
22. min - Sawicki po lodzie, Simboch odbija krążek parkanem.
21. min - Przed nami druga odsłona spotkania.

20. min - Zackary Phillips równo z syreną mógł podwyższyć prowadzenie. Zadrżała mu jednak ręka i przestrzelił z bliskiej odległości.
20. min - Ależ zamieszanie pod bramką Simbocha. Bramkarz zdołał zamrozić krążek, a zawodnicy także szybko odpuścili sobie jakiekolwiek szarpaniny.
20. min - Kara Starzyńskiego dobiegła końca.
19. min - Jastrzębianie w przewadze, na razie bez większego zagrożenia.
18. min - Zegar wskazuje 8 sekund do końca kary Michałowskiego, a w siły na lodzie wyrównują się. Starzyński podciął Pasia.
16. min - Miękka wrzutka Fraszki wyłapana przez Nechvatala. Ten wznawia grę, a Hovorka bez namysłu ekspediuje krążek z dala od bramki.
16. min - Michałowski wybił kija z rąk Adamusowi i został desygnowany na ławkę kar.
16. min - Kubalik zaatakował teraz ze skraju bulika, Nechvatal z trudem broni to uderzenie.
14. min - Spotkanie wytraciło nieco tempa, ciężar gry przenosi się do tercji neutralnej.
12. min - Paś podał przed bramkę do Jarosza, ten jednak kompletnie spudłował.
11. min - Fraszko przejął krążek wyprowadzany przez gospodarzy, pognał na bramkę, lecz nie zdołał celnie zagrać do Stiepanowa.
11. min - Kuronen z bliska chciał znaleźć lukę w bramce strzeżonej przez Nechvatala, górą bramkarz JKH.
9. min - GOOOL! 1:0! Kamil Wróbel skutecznie przymierzył z nadgarstka na bramkę Simbocha i otworzył wynik meczu!
8. min - Drobna szarpanina pomiędzy Kuronenen i Brykiem. Obyło się bez wykluczeń i obydwaj zawodnicy zjechali do swoich boksów.
7. min - Nahunko wyprzedził o krok defensywę JKH, przeciągnął krążek na kiju, ale zabrakło mu nieco miejsca do oddania strzału.
5. min - Górny znalazł się tuż przed Simbochem po otrzymaniu dobrego dogrania, trafił jednak bramkarza wprost w maskę.
3. min - Klimicek opuszcza ławkę kar.
3. min - Dwójkowa akcja Pasia z Hovorką, kontra nie przynosi jednak bramkowego efektu.
1. min - Sygnalizowana kara dla Klimiczka. Katowiczanie kontynuują swój atak. W końcu przerwa w grze - gospodarze przejęli posiadanie krążka.
1. min - Mocne otwarcie w wykonaniu katowiczan. Hokeiści GieKSy rzucili się zdecydowanie do ataku, ostrzeliwując co i rusz bramkę Nechvatala.
1. min - I ruszyli! Rozpoczynamy starcie nr 5 pomiędzy JKH GKS Jastrzębie a GKS-em Katowice!

7 P. Nechvátal (BR1) 60:00 33 32 1 0.97