Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 0

1 : 0 Damian Kapica ( Jewgienij Sołowjow - Jeremy Welsh ) 5 na 5 +/- 07:52
2 : 0 Erik Němec ( Tomáš Franek - Robert Kowalówka ) 5 na 5 +/- 21:47
3 : 0 David Goodwin ( Emil Oksanen ) 5 na 5 +/- 31:46
4 : 0 Jewgienij Sołowjow ( Jeremy Welsh ) 5 na 5 +/- 40:29
4 : 1 Filip Komorski ( Jean Dupuy - Bartłomiej Pociecha ) 5 na 4 +/- 51:40

04:12 Patryk Wronka (#95) GKS Tychy 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
24:10 Comarch Cracovia 2 min. Nadmierna liczba graczy na lodzie
28:34 Marek Biro (#20) GKS Tychy 2 min. Atak ciałem - natarcie
38:13 Christian Mroczkowski (#9) GKS Tychy 2 min. Zahaczenie
45:05 Maksim Ignatowicz (#43) Comarch Cracovia 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
50:13 Michal Gutwald (#19) Comarch Cracovia 2 min. Przeszkadzanie

Koniec meczu
60. min - Marzec posłał krążek na bramkę Kowalówki, ten pewnie mrozi tę gumę.
59. min - Gula strzela na bramkę GKS-u, Murray z niemałym problemem broni ten strzał.
58. min - Tyszanie bez bramkarza.
58. min - Czas dla drużyny GKS Tychy.
58. min - Marzec przed bramkę do Wronki, ten wypalił, ale obok bramki.
57. min - Tyszanie starają się zdobywać kolejne bramki.
56. min - Kotlorz z nadgarstka spod niebieskiej, lecz niecelnie.
54. min - Krakowianie mocno zagrażają bramce strzeżonej przez Johna Murraya.
52. min - GOOOOL! Komorski przekierowuje strzał Dupuya i daje sygnał do odrabiania strat.
51. min - Krakowianie będą musieli bronić się w czwórkę. Na ławce kar Gutwald.
49. min - Komorski przedziera się przez obronę pasów, blisko szczęścia był napastnik trójkolorowych.
49. min - Ciura przymierzył z bulika, pewna interwencja bramkarza gospodarzy.
48. min - Tyszanie w natarciu.
46. min - Alex Szczechura sam na sam, wspaniale interweniuje Robert Kowalówka.
46. min - Tyszanie będą się starali nawiązać walkę w 5 na 4. Na ławce kar ląduje Ignatowicz.
44. min - Rzeszutko z nadgarstka, łapie krążek do raka Kowalówka.
43. min - Nemec huknął z bulika, ale strzał obok bramki.
42. min - Mroczkowski z pół obrotu, ale intuicyjnie broni Kowalówka.
41. min - Murray zmienia w bramce Ondreja Raszke.
41. min - GOOOOL! Sołowjow wykorzystuje błąd Raszki za bramką i chyba już pogrzebał nadzieję na wyrównanie wyniku przez GKS.

Koniec II tercji
39. min - Kolejne wykluczenie dla tyszan. Tym razem na ławce kar ląduje Mroczkowski.
39. min - Dupuy z bekhendu, broni Kowalówka.
38. min - Tyszanie w natarciu, nieskutecznie.
36. min - Martin popełnia błąd za własną bramką, przejmuje krążek gracz Cracovii, ale szybko zareagował Raszka.
35. min - Dupuy samotnie, wypalił na bramkę Kowalówki, ten broni z problemami.
34. min - Paul Szczechura uderza na bramkę gospodarzy, nie ma bramki.
32. min - GOOOOL! Murphy przekierowuje strzał Goodwina i mamy juz 3 do 0!
31. min - Ignatowicz przymierzył, Raszka pewnie łapie krążek do raka.
30. min - Tyszanie skutecznie wystrzeliwują krążek z własnej tercji.
29. min - Biro za popchnięcie Kapicy ląduje na dwie minuty na ławce kar.
28. min - Tyszanie mają problem z wejściem z krążkiem do tercji krakowian.
27. min - Dobre tempo spotkania, akcja toczy się po obu stronach tafli.
26. min - Cichy wypalił z pierwszego krążka, ale Kowalówka broni ze stoickim spokojem.
26. min - Seed uderza, broni Kowalówka.
25. min - Tyszanie spróbują swojego szczęścia w przewadze.
24. min - Bizacki z niebieskiej, odbity krążek od łyżwy jednego z graczy pasów.
22. min - GOOOL! Nemec po indywidualnej akcji wypalił z nadgarstka i Cracovia podwyższa prowadzenie na 2:0.
22. min - Mroczkowski z bulika, po kiju powędrował ten strzał.
21. min - Pociecha huknął, ale krążek obok bramki.

Koniec I tercji
20. min - Wronka do Rzeszutki przed bramkę, ale ten nie zdołał pokonać z bliskiej odległości Roberta Kowalówki.
19. min - Welsh do najeżdżającego na bramkę Kapicy, broni Raszka.
18. min - Dupuy napędza akcję gości, ale nieskutecznie.
17. min - Krakowianie mocno atakują pressingiem.
16. min - Witecki walczy w tercji krakowian.
15. min - Wronka samotnie wyprowadza akcję gości, ale od razu zablokowany przez obrońców gospodarzy.
14. min - Murphy w światło bramki strzeżonej przez Raszke, ale ten pewnie interweniuje.
13. min - Tyszanie coraz częściej goszczą w tercji swoich rywali.
12. min - Tyszanie walczą za bramką R.Kowalówki, blokowani przez graczy Cracovii.
11. min - Pociecha z bulika, ale krążek nie powędrował w światło bramki.
10. min - Saur wypalił z niebieskiej, odbija parkanem Raszka.
9. min - Krakowianie starają się pójść za ciosem.
8. min - GOOOL! Kapica wpakował krążek do siatki po znakomitym zagraniu od Sołowjowa!
7. min - Dupuy za bramką, zagrywa przed bramkę do Wronki, ale krążek zablokowany przez gracza z Cracovii.
6. min - Oksanen z bulika, krążek minimalnie obok słupka.
5. min - Pierwsze wykluczenie w tym spotkaniu. Patryk Wronka ląduje na ławce kar.
5. min - Dwójkowa akcja Wronki i Rzeszutki, bez strzału.
4. min - Martin z nadgarstka z linii niebieskiej, Kowalówka pewnie łapie krążek do raka.
4. min - Komorski przed bramkę do Paula Szczechury, ale ten nie zdołał go przejąć.
3. min - Welsh uderza na bramkę Raszki, ten wpada do siatki, ale sędziowie nie uznają bramki ze względu na wysoki kij u zawodnika gospodarzy.
3. min - Witecki do Ciury, ale niecelne zagranie i krążek ląduje w tyskiej tercji.
2. min - Dupuy samotnie w tercji rywali. Rzeszutko najeżdża na bramkę rywali, dostaje podanie przed bramkę, ale nie wykorzystuje tego faktu.
1. min - Rozpoczynamy spotkanie.

53 R. Kowalówka (BR1) 60:00 37 36 1 0.97