Sędziowie liniowi: Mateusz Kucharewicz - Dariusz Pobożniak

Strzały na bramkę przeciwnika: 23 - 27 Liczba wszystkich kar w meczu: 4 - 2
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 2000

0 : 1 Bartosz Fraszko ( Grzegorz Pasiut - Patryk Wronka ) 5 na 5 +/- 00:37
1 : 1 Jakub Bukowski ( Toni Henttonen - Aleksi Hämäläinen ) 5 na 5 +/- 08:13
1 : 2 Mateusz Michalski ( Maciej Kruczek - Joona Monto ) 5 na 5 +/- 29:20
1 : 3 Carl Hudson ( Anthon Eriksson - Patryk Krężołek ) 5 na 5 +/- 34:21
1 : 4 Carl Hudson ( Grzegorz Pasiut - Jakub Wanacki ) 5 na 4 +/- 53:27
1 : 5 Patryk Krężołek ( Anthon Eriksson ) 5 na 5 +/- 56:50
1 : 6 Bartosz Fraszko ( Patryk Wronka - Grzegorz Pasiut ) 5 na 5 +/- 58:07

04:02 Maciej Witan (#16) Ciarko STS Sanok 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
08:35 Julius Marva (#60) Ciarko STS Sanok 2 min. Przytrzymywanie kija przeciwnika
26:36 Karol Biłas (#12) Ciarko STS Sanok 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
26:36 Mateusz Michalski (#92) GKS Katowice 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
50:05 Patryk Wronka (#95) GKS Katowice 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
53:10 Julius Marva (#60) Ciarko STS Sanok 2 min. Nadmierna ostrość w grze

- 59 min. - Lehtonen uderzył obok bramki!
- 58 min. - GOL! 1-6! Wronka pod bramkę, lot krążka zmienił Fraszko czym zaskoczył Spesnego!
- 58 min. - Sanoczanie już pogodzeni z wynikiem spotkania.
- 57 min. - GOL! 1-5! Patelnia Piippo, gumę przejął Eriksson - uderzył na bramkę Spesnego a gumę przekierował skutecznie Krężołek.
- 54 min. - GOL! 1-4! Hudson z niebieskiej zaskoczył Spesnego.
- 53 min. - Marva zaatakował rywala przy bandzie, będzie przewaga gości.
- 52 min. - Strzał Jekunena i Bukowskiego zablokowane.
- 51 min. - Marva z niebieskiej, na raty mrozi gumę Murray.
- 50 min. - Bukowski faulowany przez Wronkę, w przewadze gospodarze.
- 50 min. - Strzał z niebieskiej Piippo, ale pewnie Murray mrozi w parkanach gumę.
- 48 min. - Z bliska Krężołek, jego strzał przelatuje tuż po poprzeczce.
- 45 min. - Bepierszcz wjechał przed bramkę , guma odbija od Spesnego ląduje nad poprzeczką. Mało brakowało aby guma go przelobowała.
- 43 min. - Wznowienie w tercji gospodarzy, ale gra nadal spokojna bez zagrożenia.
- 41 min. - Piippo pod bramkę, ale guma został przejęta przez katowiczan.

- Koniec II tercji. Słaba odsłona w wykonaniu gospodarzy, mnóstwo niedokładnych podań co skrzętnie wykorzystali katowiczanie.
- 39 min. - Kontra 2 na 1, ale z bliska Wronka nie zdołał pokonać Spesnego!
- 38 min. - Rykoszet po strzale Florczaka, ale ten jednak ugrzązł przed bramką.
- 37 min. - Wanacki spod bandy, ale odbija nad bramkę Spesny.
- 36 min. - Uderzenie Fraszki z bulika, obok bramki.
- 35 min. - GOL! 1-3! Spesny nie nakrył krążka po strzale Erikssona, ten błąd wykorzystał Hudson, który z bliska dobił gumę do bramki.
- 34 min. - Nadal sporo niedokładności z obu stron.
- 33 min. - Uderzył Hudson, ale niecelnie.
- 32 min. - Sędzia główny źle się ustawił w czym przeszkodził Bukowskiemu w rozegraniu akcji. Ten uderzył z rozgoryczeniem kijem o bandę.
- 31 min. - Rompkowski z niebieskiej, łapie Spesny.
- 30 min. - GOL! 1-2! Strzał Kruczka zablokowany, ale z bliska dobijał po lodzie Michalski. Znalazł lukę pomiędzy parkanami Spesnego.
- 29 min. - Z boku sam Wronka, szukał luki pomiędzy parkanami ale Spesny nie dał się oszukać.
- 28 min. - Tamminen uderzył, ale obok słupka.
- 26 min. - Obustronna kara dla Biłasa i Michalskiego.
- 25 min. - Sawicki przed bramkę do Piippo, ale ten z bliska nie zdołał pokonać Murraya!
- 24 min. - Z boku uderzył Bukowski, odbija Murray.
- 23 min. - Strzał Wilusza zablokowany.
-22 min. - Dużo wymian krążka pomiędzy zawodnika, ale bez składnej akcji.

- Koniec I tercji.
- 19 min. - Bukowski ruszył na przebój, ale zatrzymany pod bramką.
- 18 min. - Dużo niedokładności i nie mamy czystych sytuacji.
- 16 min. - Kontra gości, uderzył z bulika Krężołek - ale zbyt lekko i łapie Spesny.
- 14 min. - Uderzył Bepierszcz, ale obok bramki.
- 13 min. - Biały spod bandy, łapie pewnie do raka Murray.
- 12 min. - Z bulika Pasiut, ale zablokowany.
- 10 min. - Sanoczanie skutecznie w obronie, bez zagrożenie pod bramką.
- 9 min. - Kara dla Marvy, w przewadze goście.
- 8 min . - GOL! 1-1! Ruszył prawą stroną Bukowski i strzałem z bulika przy słupku zaskoczył Murraya!
- 7 min. - Póki co dużo niedokładności z obu stron.
- 6 min. - Strzał Fraszki z bulika, ale zablokowany.
- 5 min. - Spalony w polu bramkowym, przerwa w grze.
- 4 min. - Pasiut podcięty przez Witana, będzie kara.
- 3 min. - Zbyt lekki strzał, łapie Murray.
- 2 min. - Sawicki pod bramką, ale niedokładnie i Murray na posterunku.
- 1 min. - GOL! 0-1! Już pierwsza akcja gości przynosi bramkę! Fraszko z bliska pakuję gumę do bramki!

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2021/22! Zapraszamy do zakupy --- > ZAMÓW JUŻ DZIŚ (KLIKNIJ)

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ

66 P. Spěšný (BR1) 60:00 27 21 6 0.78