Rozgrywki: Ekstraliga - 1 Runda - 4. kolejka
Sędziowie główni: Paweł Breske - Mateusz Krzywda
Sędziowie liniowi: Wojciech Czech - Michał Żak

Strzały na bramkę przeciwnika: 21 - 39 Liczba wszystkich kar w meczu: 6 - 8
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 1000
Łączna długość kar w meczu: 14 - 16 min.

1 : 0 Jakub Bukowski ( Aleksi Hämäläinen - Marek Strzyżowski ) 5 na 4 +/- 11:22
2 : 0 Jakub Bukowski ( Radosław Sawicki - Sami Jekunen ) 5 na 5 +/- 19:21
3 : 0 Radosław Sawicki ( Maciej Witan - Sami Tamminen ) 5 na 4 +/- 29:14
3 : 1 Sebastian Kowalówka ( Daniił Oriechin - Cole MacDonald ) 5 na 5 +/- 29:46
3 : 2 Johan Skinnars ( Andrej Themár - Victor Rollin Carlsson ) 5 na 4 +/- 30:56
4 : 2 Jakub Bukowski 5 na 5 +/- 31:47

04:31 Toni Henttonen (#22) Ciarko STS Sanok 2 min. Uderzanie kijem
10:27 Dariusz Wanat (#10) Re-Plast Unia Oświęcim 2 min. Trzymanie
12:45 Cole MacDonald (#26) Re-Plast Unia Oświęcim 2 min. Trzymanie
12:52 Sebastian Kowalówka (#12) Re-Plast Unia Oświęcim 2 min. Opóźnianie gry
15:29 Sebastian Kowalówka (#12) Re-Plast Unia Oświęcim 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
21:41 Mateusz Wilusz (#18) Ciarko STS Sanok 2 min. Przeszkadzanie
28:00 Patryk Noworyta (#55) Re-Plast Unia Oświęcim 2 min. Wysoki kij
29:46 Kamil Olearczyk (#9) Ciarko STS Sanok 4 min. Wysoki kij
34:53 Patryk Noworyta (#55) Re-Plast Unia Oświęcim 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
46:49 Radosław Sawicki (#13) Ciarko STS Sanok 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
51:57 Cole MacDonald (#26) Re-Plast Unia Oświęcim 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
57:22 Sami Jekunen (#3) Ciarko STS Sanok 2 min. Przeszkadzanie
58:52 Branislav Pavúk (#81) Ciarko STS Sanok 2 min. Nadmierna ostrość w grze
58:52 Jesse Dudas (#22) Re-Plast Unia Oświęcim 2 min. Nadmierna ostrość w grze

- 59 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Spesnego, ale nie ma gola i Dudas z Pavukiem się starli, mamy przepychanki!
- 58 min. - Strzał Dudasa z bulika, łapie do raka Spesny!
- 58 min. - Kara dla Jekunena i czas dla Unii (57:22). Pusta bramka gości.
- 57 min. - W dogodnej sytuacji Mocarski, ale z bliska strzał i dobitkę broni Kowalówka.
- 56 min - Z bulika pociągnął Hiltunen, ale spokojnie łapie Kowalówka
- 55 min. - Dobra sytuacja Da Costy pod bramką, ale nie zdołał pokonać Spesnego.
- 54 min. - Z bulika wjechał Skinnars, jego strzał pewnie do raka chwyta Spesny
- 54 min. - Mocny strzał Jekunena z niebieskiej, ale pewnie Robert Kowalówka.
- 53 min. - Pierwsza minuta kary bez zagrożenia pod bramką.
- 52 min. - Na ławce kar MacDonald za spowodowanie upadku Witana.
- 51 min. - Strzał Da Costy, zamieszanie pod bramką i wybijają sanoczanie
- 50 min. - Skinnars na przeciw bramki ale Hiltunen zdołał wytrącić rywala ze skutecznej akcji.
- 48 min. - Świetna interwencja Spesnego po strzale z bliska Dudasa, który otrzymał podanie wzdłuż bramki ale bramkarz Sanoka zdążył się przesunąć!
- 47 min. - Mocny strzał z bulika Da Costy odbija Spesny.
- 47 min. - Faulowany Carlsson, na ławkę kar siada Sawicki.
- 46 min. - Pod bramką Krzemień, ale uderzył niedokładnie.
- 45 min. - Z pierwszego krążka z niebieskiej uderzył Pavuk - zadźwięczał tylko słupek!
- 44 min. - Oriechin wjechał przed bramkę, jego uderzenie odbija Spesny. Unia zamknęła rywali w ich tercji.
- 42 min. - Phillips z nadgarstka ale strzał z bulika łapie Spesny.
- 42 min. - Kontra sanoczan 2 na 1 ale Henttonen nie podawał do Bukowskiego ale sam próbował obrócić się z gumą i dopiero wtedy zagrać - ale zrobił to niedokładnie.
- 41 min. - Sawicki wjechał w tercje rywala, jego uderzenie jednak mija poprzeczkę.

- Koniec II tercji.
- 39 min. - Uderzenie Dziubińskiego mogło zaskoczyć Spesnego, który nie wiedział gdzie ma gumę. Na jego szczęście znajdowała się pod parkanem.
- 38 min. - Mocny strzał Krzemienia, mrozi gumę Spesny.
- 37 min. - Biały spod bandy, ale zablokowany.
- 36 min. - Bomba Dudasa z bulika, mija bramkę.
- 35 min. - Na ławkę kar trafia Patryk Noworyta za faul na Bukowskim.
- 34 min. - Miłosz Noworyta z niebieskiej, odbija parkanem Spesny.
- 33 min. - Uderzenie Paszka po stracie we własnej tercji łapie Spesny.
- 32 min. - GOL! 4-2! Kontra sanoczan, sam na sam na pełnej szybkości Jakub Bukowski i uderzył pod poprzeczkę!
- 31 min. - GOL! 3-2 Podanie wzdłuż bramki Themera do Skinnarsa a ten bez problemu pakuje gumę do siatki
- 30 min. - Karę w czasie bramki dla Unii zarobił jeszcze Kamil Olearczyk za zagranie wysokim 2+2
- 30 min. - GOL! 3-1! Szybka odpowiedź gości, z bliska Sebastian Kowalówka umieszcza gumę w siatce.
- 29 min - GOL! 3-0! Witan do Sawickiego i ten uderzył pod poprzeczkę!
- 29 min. - Kara dla Noworyty, w przewadze gospodarze.
- 28 min. - Strzał Patryka Noworyty z niebieskiej, odbija parkanem Spesny.
- 28 min - Sanoczanie w tercji Unii, ale bez poważnego zagrożenia.
- 26 min - Ruszył na bramkę Skinnars, ale zablokowana próba jego strzału.
- 25 min - Uderzenie Hammalainena, który wjechał do środka tercji - łapie do raka Kowalówka.
- 25 min - Tamminen dostał dobre podanie w uliczkę, jego strzał broni Kowalówka.
- 24 min - Uderzenie zza obrońcy Oriechina - odbija Spesny.
- 23 min - Kontra sanoczan, uderzenie Strzyżowskiego nad poprzeczką.
- 22 min - Kara dla Wiusza, goście w przewadze. Strzał z bulika Skinnarsa odbija Spesny.
- 21 min - Wygrane wznowienie Unitów, uderzył MacDonald - w parkanach gumę mrozi Spesny.
- 21 min - Strzał Dudasa łapie do raka Spesny.

- Koniec I tercji. Strzały: 6-3.
- 20 min. - GOL! 2-0! Kontra gospodarzy i Bukowski zdobywa drugiego gola! Wymiana krążka z Sawickim i napastnik sanoczan po raz drugi pokonał Kowalówkę
- 19 min. - Dziubiński wyprzedził Olearczyka i znalazł się przed bramkarzem lecz sanocki obrońca zdołał wrócić i do powstrzymać.
- 18 min. - Podanie na sytuację sam na sam i Carlsson trafia w poprzeczkę!
- 18 min. - Sanoczanie niedokładnie w przewadze, goście już w pełnym składzie.
- 17 min. - Pierwsza minuta kary bez zagrożenia pod bramką.
- 16 min. - Kolejna kara dla gości. Ponownie na ławkę trafia Sebastian Kowalówka.
- 15 min. - Strzał Hammalainena po parkanie bramkarza.
- 14 min. - Z bliska Bukowski, ale nie zdołał pokonać Kowalówki.
- 14 min. - Henttonen pod bramką, ale Kowalówka nie dał się pokonać.
- 14 min. - Piippo z niebieskiej, odbija Kowalówka ale dobitka Tammiena zbyt lekka i mrozi bramkarz.
- 13 min. - Druga kara dla gości za wystrzelenie krążka poza taflę. Sanoczanie zagrają 1:52 w podwójnej przewadze.
- 13 min. - Filipek przy bandzie faulowany przez MacDonalda. Przewaga gospodarzy.
- 12 min. - GOL! 1-0! Bukowski dobija swój strzał z najbliższej odległości.
- 11 min - Z bliska przed bramką Henttonen, ale Kowalówka był na posterunku!
- 11 min. - Na ławce kar Wanat, w przewadze gospodarze.
- 10 min. - Pavuk dostał podanie przed bramkę, lecz niezbyt czysto uderzył gumę
- 9 min. - Biłas stracił krążek przed bramką, ale szansy nie wykorzystał Krzemień.
- 8 min. - Kontra sanoczan 2 na 1, ale sędzia dopatrzył się spalonego.
- 7 min. - MacDonald objechał bramkę, ale Spesny wrócił do słupka i odbija gumę.
- 6 min. - Unia wymienia podania, ale źle wprowadzona guma w tercję i mamy spalony.
- 5 min. - Kontra gospodarzy, strzał zza obrońcy odbija na siatkę za bramką Kowalówka.
- 5 min. - Dudas z pierwszego krążka, odbija Spesny parkanem.
- 5 min. - Henttonen na ławce kar, w przewadze Unia.
- 4 min. - Zza bulika uderzył MacDonald, pewnie Spesny.
- 3 min. - Biały pod bramkę, ale guma wychodzi po kiju rywala poza taflę.
- 2 min. - Witan z bulika, ale zablokowany przez Miłosza Noworytę.
- 1 min. - Skinnars pod bramkę, ale gumy nie przejął żaden z partnerów.
- 1 min. - Pierwsze wznowienie dla gości.