Rozgrywki: Ekstraliga - 1 Runda - 5. kolejka
Lodowisko: Oświęcim (Hala Lodowa MOSiR Oświęcim)
Sędziowie główni: Bartosz Kaczmarek - Patryk Kasprzyk
Sędziowie liniowi: Maciej Byczkowski - Grzegorz Cytawa

Strzały na bramkę przeciwnika: 24 - 25 Liczba wszystkich kar w meczu: 6 - 2
Bramki w osłabieniu: 0 - 0 Liczba widzów na meczu: 700
Bramki w przewadze: 1 - 2
Łączna długość kar w meczu: 12 - 4 min.

1 : 0 Zackary Phillips ( Łukasz Krzemień - Andrej Themár ) 5 na 5 +/- 10:58
1 : 1 Tomasz Kozłowski ( Aleksandr Wasiljew - Michaił Syrojeżkin ) 5 na 4 +/- 21:38
2 : 1 Teddy Da Costa ( Johan Skinnars - Victor Rollin Carlsson ) 5 na 5 +/- 31:13
3 : 1 Ty Wishart ( Johan Skinnars - Teddy Da Costa ) 5 na 4 +/- 33:13
4 : 1 Krystian Dziubiński ( Jesse Dudas - Andrej Themár ) 5 na 5 +/- 38:43
5 : 1 Aleksiej Trandin ( Patryk Noworyta ) 5 na 5 +/- 42:40
6 : 1 Daniił Oriechin ( Ty Wishart - Sebastian Kowalówka ) 5 na 5 +/- 53:36
6 : 2 Jarosław Rzeszutko ( Martin Przygodzki - Oskar Jaśkiewicz ) 5 na 4 +/- 58:21

14:34 Patryk Noworyta (#55) Re-Plast Unia Oświęcim 2 min. Uderzanie kijem
21:05 Teddy Da Costa (#77) Re-Plast Unia Oświęcim 2 min. Zahaczenie
32:25 Bartłomiej Bychawski (#24) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Trzymanie
33:33 Dariusz Wanat (#10) Re-Plast Unia Oświęcim 2 min. Uderzanie kijem
44:01 Teddy Da Costa (#77) Re-Plast Unia Oświęcim 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika
46:55 Michaił Syrojeżkin (#13) Zagłębie Sosnowiec 2 min. Uderzanie kijem
56:32 Kamil Paszek (#96) Re-Plast Unia Oświęcim 2 min. Atak kijem trzymanym oburącz
59:57 Krystian Dziubiński (#61) Re-Plast Unia Oświęcim 2 min. Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec meczu
59. min - GOOOL!!! Jarosław Rzeszutko wykorzystuje podanie Martina Przygodzkiego i zdobywa drugą bramkę dla Zagłębia.
56. min - Kozłowski z ostrego kąta! Broni golkiper gospodarzy.
54. min - GOOOL!!! Wishart mocno przymierzył z niebieskiej, Oriechin przekierował to uderzenie i zaskoczył Kotułę.
54. min - Wishart huknął z niebieskiej! Ale w porę zdążył złączyć parkany Kotuła.
53. min - Miłosz Noworyta przymierzył z niebieskiej, ale Kotuła widział to uderzenie i bez większych problemów je obronił.
52. min - Rzeszutko huknął spod bulika, ale obronił Saunders.
50. min - Wanat przedziera się do tercji rywali, ale zatrzymany przez obronę Zagłębia.
49. min - Dudas przed bramkę, ale Phillips nie przekierował tego uderzenia w stronę bramki.
48. min - Da Costa przed bramkarza do Themara, ten odwrócił się, ale nie wpakował krążka do bramki.
47. min - Oriechin na środek do niekrytego Sebastiana Kowalówki, lecz ten był faulowany i oddał precyzyjnego strzału.
47. min - Jaśkiewicz z niebieskiej! Broni Saunders.
46. min - Dwuminutowe wykluczenie dla oświęcimian i szansa dla sosnowiczan.
43. min - GOOOL!!! Błąd Kotuły, niecelnie wybił krążek, który od razu przejął Trandin i momentalnie uderzył i wpakował krążek do bramki.
42. min - Themar wypalił z bulika, lecz strzał powędrował obok bramki.

Koniec II tercji
39. min - GOOOL!!! Dudas pognał do przodu, wypatrzył nadjeżdżającego Dziubińskiego zagrał do niego, a ten wykorzystał dobre zagranie od partnera z drużyny i strzałem obok słupka zaskoczył Kotułę.
39. min - Dudas z bulika! Krążek powędrował nad bramką.
37. min - Wyrównało nam się nieco to spotkanie.
35. min - Kontra gospodarzy, Bezuska pognał do przodu, zagrał do Sebastiana Kowalówki, lecz ten zbyt długo zwlekał i nie oddał strzału na bramkę.
34. min - GOOOL!!! Wishart przymierzył spod bulika i strzałem wprost w okienko zaskoczył sosnowieckiego golkipera.
33. min - Trójkowa akcja oświęcimian zakończona na interwencji Kotuły.
32. min - GOOOL!!! Skinnars zza bramki zagrał do Carlssona, ten wypatrzył po drugiej stronie Da Costę, ten wypalił i wpakował gumę do siatki.
31. min - Blanik huknął spod bulika! Odbija to uderzenie do boku Saunders.
30. min - Wanat między bulika, pociągnął z nadgarstka, ale pewnie interweniuje Kotuła.
29. min - Dwójkowa akcja sosnowiczan zatrzymana przez Dudasa.
28. min - Da Costa huknął z niebieskiej! Kotuła broni, Carlsson próbował jeszcze dobijać, ale nie dał się pokonać golkiper gości.
27. min - Mickiewicz z niebieskiej! Broni Saunders.
27. min - Dziubiński samotnie z prawej strony bramki Kotuły, ale trafił w boczną siatkę bramki.
26. min - Trandin z zerowego kąta! Broni Kotuła.
25. min - Carlsson samotnie! Zmarnował dobrą okazję i z najbliższej odległości nie pokonał Kotuły.
24. min - Rybczik mocno uderzył! Ale trafił jedynie w słupek bramki.
23. min - Mocno zaatakowali sosnowiczanie sowich rywali, bo zdobyciu wyrównującej bramki.
22. min - GOOOL!!! Tomasz Kozłowski strzałem pomiędzy parkanami zdobywa pierwszą bramkę dla Zagłębia Sosnowiec.
21. min - MacDonald z bulika, ale krążek ląduje nad bramką.

Koniec I tercji
19. min - Bernacki przymierzył z bulika! Lecz broni to uderzenie Clarke Saunders.
18. min - Bomba z niebieskiej od Miłosza Noworyty, lecz strzał powędrował obok bramki Kotuły.
17. min - Przygodzki do najeżdżającego na bramkę Bychawskiego, lecz Saunders obronił jego uderzenie.
16. min - Dobrze bronią się oświęcimianie. Sosnowiczanie mają problem z wjechaniem do ich tercji.
15. min - Szansa na wyrównanie dla Zagłębia. Na ławce kar melduje się Patryk Noworyta.
14. min - Mickiewicz samotnie w tercji rywali, ale przeszkadzał mu jeden z oświęcimskich obrońców i nie pozwolił mu na oddanie precyzyjnego strzał€.
13. min - Mickiewicz przymierzył z okolic bulika. Saunders odbija to uderzenie do boku.
13. min - Wishart huknął z niebieskiej i zabrzęczał słupek bramki.
11. min - GOOOL!!! Łukasz Krzemień zagrał do Zacka Phillipsa, ten precyzyjnym strzałem po lodzie obok słupka zaskoczył Marcela Kotułę.
11. min - Przygodzki samotnie w tercji rywali, ale dociskany do bandy przez oświęcimian.
10. min - Oriechin samotnie pognał do przodu, ale blokowany przez sosnowieckich obrońców stracił krążek.
9. min - Dudas z niebieskiej, ale oberwał strzałem w nogę Rybczik.
8. min - Wishart huknął z niebieskiej, lecz obok bramki.
7. min - Przygodzki rozpędza się, wjechał do tercji rywali, oddał strzał w stronę lewego okienka bramki, ale udało się obronić to uderzenie bramkarzowi Unii.
7. min - Dudas z niebieskiej, ale nie udało się Da Coscie trącić krążka i Kotuła mrozi gumę.
6. min - Rozpędzają się goście, ale niecelne wrzucenie na bramkę Saundersa, a ten mrozi to uderzenie.
5. min - Mocny strzał z niebieskiej Patryka Noworyty, ale obok bramki powędrowało to uderzenie.
4. min - Skinnars z ostrego kąta! Odbija krążek Kotuła.
3. min - Sebastian Kowalówka wjeżdża do tercji rywali, ale zatrzymany przez Mickiewicza.
2. min - MacDonald z niebieskiej! Obok bramki.
1. min - Rozpoczynamy pierwszą minutę spotkania pomiędzy Re-Plast Unią Oświęcim a Zagłębiem Sosnowiec.