Hokej.Net Logo

Wyświetleń: 2607

Hokejowy typer (ranking po 2. kolejkach)

2021-09-17 13:04:35

Zapraszamy do zabawy w typowanie wyników Polskiej Hokej Ligi w sezonie 2021/22. W obecnej edycji kibice typują wyniki meczów weekendowych w komentarzach na portalu pod artykułem.

Na czym polega zabawa?

Użytkownik obstawia dokładny wynik meczu. Punktacja jest następująca:
3 punkty za dokładny wynik np. typ użytkownika 3-1 i takim samym rezultatem zakończył się mecz.
2 punkty za różnicę bramek np. typ użytkownika 2-1, a wynik meczu jest 3-2.
1 punkt za wygraną stronę np. typ użytkownika 3:1, a wynik meczu jest 8:5.
- Nie punktujemy remisów!

Pełny regulamin --- >>>  http://www.hokej.net/pl/tresc,pokaz,417,typer-regulamin-i-wykaz-nagrod.html

Po każdym miesiącu zrobimy podsumowanie zwycięzców danego okresu a następnie wyłonimy typera sezonu.

Od dzisiaj do rozpoczęcia meczów w komentarzach typujcie wyniki 3 i 4 kolejki.

3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09)
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy

Nagrody w typerze ufundowały firmy: Goldwell, JPA, Cellfast, Besco, Sport Rebel oraz eWinner (gwarantowane co miesiąc bonusy freebet). Dziękujemy.

 


Aktualny ranking po 2 kolejkach PHL:

Lp. Użytkownik 1. 2. Łącznie (sezon)
1 bolo73 7 4 11
2 Sebastian1990 8 2 10
3 Krzyzak 7 3 10
4 Bulik75 4 6 10
5 danek78v 7 2 9
6 gizmo36 6 3 9
7 stasiu71 6 3 9
8 Adalbert 22 5 4 9
9 czarli27x 7 1 8
10 espańol 7 1 8
11 jack strong 6 2 8
12 Marcos 5 3 8
13 mlody81 5 3 8
14 krzysztof1974 4 4 8
15 kanalia 4 4 8
16 Mady 4 4 8
17 filip z konopi 4 4 8
18 Karatajev 3 5 8
19 Madsen99 5 2 7
20 dce 5 2 7
21 koczren 5 2 7
22 bonusdg 5 2 7
23 Sienki 5 2 7
24 PORTLAND 5 2 7
25 gandalf77 4 3 7
26 zibi.kam 4 3 7
27 grabo 4 3 7
28 fruwaj 4 3 7
29 majka_14 4 3 7
30 Kristobl 4 3 7
31 zibi-JKH 4 3 7
32 gieksa76 4 3 7
33 bercok 4 3 7
34 Karol442 4 3 7
35 dawidp97 3 4 7
36 Daffy90 2 5 7
37 Aston_KSU 2 5 7
38 Real 4 2 6
39 LukaszOsw 4 2 6
40 Simonn23 4 2 6
41 Winterclasic 4 2 6
42 Peter79 4 2 6
43 GKS-WSD 4 2 6
44 patrol8 4 2 6
45 wiecek1906 4 2 6
46 ker100 4 2 6
47 luk5896 4 2 6
48 jaOn 4 2 6
49 Pawlak 4 2 6
50 kano 4 2 6
51 bankrut81 3 3 6
52 Pomorzanin77 3 3 6
53 mala80 3 3 6
54 modano 3 3 6
55 Mutu 3 3 6
56 KuzynKSU 3 3 6
57 Truti 3 3 6
58 77jarek77 3 3 6
59 ml3ko 3 3 6
60 Stalenkov 2 4 6
61 juls 3 2 5
62 niemczyk 3 2 5
63 Zdunek_P 2 3 5
64 PEL52 2 3 5
65 olek_38 2 3 5
66 lou 2 3 5
67 BoysAreBack 2 3 5
68 Milo Snk 2 3 5
69 Oświęcimianin_x_15 1 4 5
70 bartek1992 3 1 4
71 karimi 3 1 4
72 Marcios 3 1 4
73 Sheep 2 2 4
74 uniaosw 2 2 4
75 hokej_fan 2 2 4
76 Marcin79-SanOK 2 2 4
77 maka 2 2 4
78 Lars 2 2 4
79 diego_m 2 2 4
80 wiktorjo 2 2 4
81 kr mar 1 3 4
82 ksu79 1 3 4
83 unista55 1 3 4
84 świebodzice3 1 3 4
85 Paskal79 1 3 4
86 StGeorge 1 3 4
87 ommadawn 0 4 4
88 kaczena88 0 4 4
89 jastrzebie 3 0 3
90 antisto 2 1 3
91 hubal 2 1 3
92 Pablo80 2 1 3
93 stssanok 2 1 3
94 joni the best 2 1 3
95 danielsanok 1 2 3
96 4rturKSU 0 3 3
97 JoJKH 0 3 3
98 kasbar 0 3 3
99 KrisssK 0 3 3
100 kasiak 0 3 3
101 ups 0 3 3
102 Gigakoks69 0 2 2
103 zadolak 0 2 2
104 Acid64 0 2 2
105 hankreirden 0 2 2
106 Tomunio82 0 1 1



Powrót

Komentarze:

3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok 5:2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:5
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 4:6

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 4:1
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3:0
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 3:6
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 4:1
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4:1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 3:4
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3:4
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2:4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:5
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 5-2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4-1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3-2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 3-2

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2-4
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 2-1
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 1-4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 3-1
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 6-2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 7-1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3-2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2-4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 3-5
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 4-2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2-6
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 3-5
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 4-2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5-3
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3-2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice4-3

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń3-4
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice4-2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim1-4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy1-3
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 5-2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 6-1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2-4
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2-3

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 3-4
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 4-3
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2-4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 0-2
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 3-2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4-3
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 1-2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2-5

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 4-2
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 2-1
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 3-4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 1-4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 4-2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 3-2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3-4
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2-3

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 1-2
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3-2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2-4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 1-3
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 4-2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 4:2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2:4
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 2:4
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 1:3
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 3:1
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 4:1
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 1:2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:3

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2:3
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 1:2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 1:3
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 4:2
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 4:2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 3-1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2-3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 3-4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2-3
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 4-1
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 3-2
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 3-4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 4-2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 3-4
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2-3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2-4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 3-2
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3-2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 3-2
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 3-4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 4-2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 3-1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2-3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2-5

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 3-1
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 6-4
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2-3
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 4-1
3 kolejka (17.09.2021):

18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 5:1
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4:1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2:3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 1:4


4 kolejka (19.09.2021):

17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2:4
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 2:3
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 1:4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 1:3
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok 4:2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5:1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 5:4
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 4:1
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 3:5
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 0:3
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 4:1
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 6:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2:4
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 4:3
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3:2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 1:4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:3
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 5:1
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4:1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 1:3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 3:5
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 4:2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2:5
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 1:4
3.
TORUŃ - SANOK 4:1
UNIA - PODHALE 6:2
TYCHY - JASTRZĘBIE 4:3
ZAGŁĘBIE - KATOWICE 2:3
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 4-2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4-2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2-4
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2-4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 4:2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 3:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2:4
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:3
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 4 - 1
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4 - 1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3 - 2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2 - 3
4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 3 - 2
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3 - 2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2 - 4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 1 - 3
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 4:1
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:1
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 3:4
4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 3:5
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 4:2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 1:3
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:4
3 kolejka (17.09.2021):
KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok 5:1
Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4:1
GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2:3
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 1:3

4 kolejka (19.09.2021):
Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 3:2
JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 2:1
Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim1:3
Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 5-1
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4-1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 1-3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 1-4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 1-3
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 2-1
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2-5
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2-3
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 3-2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4-2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2-3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2-4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2-5
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 4-3
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2-3
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2-4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok 4:2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 6:1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2:4
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:3

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 4:2
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3:3
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 1:4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 3:2
3.kolejka
Torun- Sanok 4-2
Unia- Podhale 4-2
Tychy-Jkh 2-3
Sosnowiec-Katowice 4-2
4.kolejka
Zaglebie-Torun 2-3
Jkh-Katowice 4-2
Sanok- Unia 2-5
Cracovia- Tychy 3-4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok 4:2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2:4
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 3:3

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2:4
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 4:2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2:4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 3:2
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 4:2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4:1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:3

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 4:3
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3:2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim2:4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 3:2
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 6:3
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 6:3
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 4:2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 4:3

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2:3
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 5:2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim2:4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 3:5
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 4:2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2:4
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 3:2
3 kolejka (17.09.2021):

18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok  5:3
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2:3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 3-2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5-1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2-3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2-3

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2-3
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3-2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 3-5
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 3-4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 5-2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4-2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 4-2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2-3
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 6:1
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 3:1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2:3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 1:3

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 1:2
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 2:3
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 1:4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 1:4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 6:2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5-2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2-3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 1-4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 3-5
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 2-3
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2-4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 3-5
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok 2:4
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 6:1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie2:4
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice2:6
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok 5-1
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5-2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3-2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2-4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 3-5
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 5-2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2-4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 1-3
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 6-2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 6-2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2-3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2-4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 3-2
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3-2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2-4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2-3
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 4:0
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4-2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2-1
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 3-2

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 3-2
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3-1
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2-3
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 3-2
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 4-3
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 2-3
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3-1
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2-1

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 1-4
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3-1
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 1:4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2-3
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 4:1
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 3:2
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 4:3
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2:4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 1:3
Widzę , że piątkową kolejkę wytypowaliśmy identycznie :)
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 5:2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5:1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2:3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2:3
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 4:2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia 2:4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:3
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09)-4:2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ-3:1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie-2:5
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice-2:3

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń-3:2
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice-4:1
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim-2:3
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy-2:5
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 4:1
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2:3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice1:3
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 4:1
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 3:4
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3:2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2:4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 3:4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 4:2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 6:1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS 3:2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 1:4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2:4
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3:2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 3:4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok 5:1
18:00 Re-Plast Unia - Podhale Nowy Targ 4:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2:3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 3:4
3 kolejka
Torun-Sanok 4-1
Oświęcim-N.Targ 3-2
Tychy-Jastrzębie 3-2
Sosnowiec-Katowice 2-4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 4:2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4-2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3-2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2-4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 3-4
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 2-3
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2-4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 3-5
Toruń - Sanok 3:1
Unia - Podhale 5:2
Tychy - Jastrzębie 2:3
Zagłębie - Katowice 2:4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 3-1
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5-3
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2-3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 3-4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 4-2
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 2-4
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2-3
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2-4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 5:2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5:1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2:3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 3:5
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 4:2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia 2:4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 3:4
3 kolejka ; torun-sts 4:2,unia-podhale 6:2,GKS Tychy-jastrzebie 4:3,zaglebie-katowice 2:4,4 kolejka; zaglebie-torun 3:5,jastrzebie-katowice 2:4,sts-unia 1:4,cracovia-GKS Tychy 4:2
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok 5:2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 6:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 4:2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 3:5

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 4:3
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3:2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 3:6
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:5
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 5:1
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:4
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:5

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 1:5
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3:2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2:4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 3-1
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5-1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2-0
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice3-3

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 4-2
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3-2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2-3
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 4-3
Zagłębie Sosnowiec - Gks Katowice 3-2
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok 4:1
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2:4
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3:2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2:3
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 1:3
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 5:1
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4:1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2:3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 1:4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2:3
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 4:2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 1:2
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 0:1
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5:3
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 3:1

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 1:3
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3:2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2:5
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 1:4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 5-2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 6-3
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 4-3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 3-4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 3-5
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 4-2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2-4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 3-5
3 kolejka. Toruń - Sanok 5:1. Unia - Podhale 5:2. Tychy - Jastrzębie 3:4. Sosnowiec - Katowice 3:5.
3 kolejka
Toruń - Sanok 4-1
Unia - Podhale 3-0
Tychy - Jastrzębie 1-2
Sosnowiec - Katowice 1-4
4 kolejka
Sosnowiec - Toruń 2-1
Jastrzębie - Katowice 2-3
Sanok - Unia 2-3
Cracovia - Tychy 4-3
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 5:2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2:5
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 4:3

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 4:2
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 5:2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2:5
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 6:1
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5:1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2:3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2:4
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 2:1
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2:5
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 1:3
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 6:2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 6:1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 1:4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 3:4
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 2:3
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 1:4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09)6-3
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ6-3
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie4-3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice2-4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń4-6
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice3-2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim4-3
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy2-4
3 kolejka (17.09.2021):

18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok 5-1
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4-2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2-3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 1-3


4 kolejka (19.09.2021):

17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 4-3
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 5-3
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 1-3
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2-3
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 5:2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 6:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2:1
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:3
4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2:3
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3:1
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2:4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy3:4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 5:2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 6:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2:1
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:3
4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2:3
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3:1
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2:4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy3:4
kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 5:1
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 1:2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 1:3

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 1:3
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3:2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 1:3
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tych 2:3
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 5:2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 3:5

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2:3
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 2:3
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2:4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 7:3
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4:3
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2:4
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:5

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 4:3
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3:1
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2:4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:3
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 4:1
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2:3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice1:3
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 3-2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5-2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 1-2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 1-4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 3-5
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 2-3
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2-1
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2-4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 4:2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 4:2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 3:4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 4:2
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3:2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 4:2
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 3:5
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 4:2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2:3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 3:4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 3:2
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 4:3
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 3:2
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 3:5
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 4:1
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2:3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 3:2
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 4:3
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2:3
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 4:2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 6:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2:4
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3:2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2:5
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy2:4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 3:2
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 6-1
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 6:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:5

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń1-3
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 2-3
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 4-2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 1-4
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 5:1
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 3:4
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2:3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 1:4


4 kolejka (19.09.2021):

17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2:4
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3:2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 1:4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 1:3
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 2:3
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 4:3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 1:5

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 1:3
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 2:1
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 3:1
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:5
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 3:2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 2:1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:4
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 1:2

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2:3
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 4:2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 1:2
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:3
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok 4:3
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:1
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 3:5

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 4:3
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 2:3
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 3:6
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 3:4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok 4-1
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 6-3
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 1-2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 3-4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 4-2
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 1-3
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 0-3
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 5-3
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 4:1
3kolejka 17.09.21
KH Energia Toruń-Ciarko STS Sanok 1-3
Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 6-2
GKS Tychy- JKH Jastrzębie 3-1
Zagłębie Sosnowiec- GKS Katowice 4-3
4 kolejka 10.09.21
Zagłębie Sosnowiec -KH Erergia Toruń 5-3
JKH Jastrzębie - GKS Katowice 3-1
Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2-4
Comarch Cracovia- GKS Tychy 2-3
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 5-2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4-2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3-2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 3-2

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2-3
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 4-2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2-4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2-4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok 4-1
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4-2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3-2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2-3
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 4:1
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 6:1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2:5
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:5
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) 4:1
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 1:3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 3:4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 4:2
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 4:2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 1:4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:3
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok 6-3
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 6-2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 4-3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 3-4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 4-2
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 5-4
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2-5
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2-5
3 kolejka (17.09.2021):

18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok 3-0
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4-1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3-2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2-3


4 kolejka (19.09.2021):

17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 4-1
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 1-2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 4-2
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 1-4
3 kolejka (17.09.2021:
KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok 4:1 (nie ważne)
Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5:3
GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 1:2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 3:4

4 kolejka (19.09.2021):
Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 3:2
JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3:2
Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2:4
Comarch Cracovia - GKS Tychy 1:4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09)
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5-2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3-1
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 4-5

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 4-2
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 2-4
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 6-1
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2-4
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim .mialo byc 1-6
3 kolejka (17.09.2021):
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5-1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2-5
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 3-6

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 4-3
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3-2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 1-3
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 4-2
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09)
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2:4
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 4:3

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2:3
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 5:2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 1:5
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 1:4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09)
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5:1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:4
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:5

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 4:3
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 5:2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 1:4
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:3
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09)
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 6-2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2-3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice2-5

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 3-4
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 4-3
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2-3
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 4-5
3 kolejka (17.09.2021):
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5-3
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3-4
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2-4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 1-3
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 2-3
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 0-3
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 1-4
3 kolejka (17.09.2021):

18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 5:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:4
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 1:4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 3:4
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 2:4
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 1:5
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:3
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) -:-
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 7:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:4
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2:5
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 4:3
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 1:3
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09)
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 3:1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2:3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:3

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 3:2
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3:1
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2:3
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 1:2
3 kolejka (17.09.2021):
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4:1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2:1
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 3:2

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 4:2
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 5:3
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2:3
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:4
3 kolejka (17.09.2021):
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 6:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:5
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:4
3 kolejka (17.09.2021):

18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09)
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 3:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2:4
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 1:4


4 kolejka (19.09.2021):

17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 3:2
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 2:1
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 1:3
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:5
3 kolejka (17.09.2021)

18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2:3
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 4:3
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim !:3
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:3
4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2:3
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 4:3
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 1:3

3 kolejka (17.09.2021)

18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2:3
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 4:3
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 1:3
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:3
3 kolejka (17.09.2021):
Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 2-3
GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 4-3
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 5-3

4 kolejka (19.09.2021):
Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 1-3
JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3-2
Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 4-3
Comarch Cracovia - GKS Tychy 1-4
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok 5:2
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4:2
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 4:5
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 4:6

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2:4
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 4:2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 3:6
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:4
3 kolejka (17.09.2021):
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 4:1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 3:2
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 2:4

4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 4:3
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 4:2
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2:3
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 3:5
3 kolejka (17.09.2021):
18:30 KH Energa Toruń - Ciarko STS Sanok (16.09) - za późno
18:00 Re-Plast Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ 3:1
18:00 GKS Tychy - JKH GKS Jastrzębie 2:3
19:00 Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice 3:4
4 kolejka (19.09.2021):
17:00 Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 3:2
17:00 JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice 3:1
18:00 Ciarko STS Sanok - Re-Plast Unia Oświęcim 2:1
18:30 Comarch Cracovia - GKS Tychy 2:3
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zarejestruj się.
UWAGA! W związku wejściem w życie z dniem 25 maja 2018r. nowych regulacji prawnych opartych o treść ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) aktualizacji uległa Polityka Prywatności Hokej.net.

WAŻNE! Nasza strona wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Stosujemy je w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane na Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących tzw. „ciasteczek”. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
V