Pełny terminarz Polskiej Hokej Ligi 2015/16
Jako pierwsi prezentujemy Państwu pełny terminarz Polskiej Hokej Ligi na sezon 2015/2016. W ostatecznym terminarzu nastąpiło kilka zmian i tak jak zapowiadaliśmy, dwunastą drużyną PHL jest zespół SMS U20 Sosnowiec.
Terminarzrozgrywek Polskiej Hokej Ligi
Sezon: 2015/2016
1. GKS Tychy
2. JKH GKS Jastrzębie S.A.
3. TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.
4. Ciarko PBS Bank STS Sanok
5. Comarch Cracovia
6. KS Unia Oświęcim
7. ORLIK Opole S.A.
8. NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
9. TMH POLONIA Bytom S.A.
10. HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
11. KS NESTA Toruń H.S.A.
12. SMS U20 Sosnowiec
1.Runda – sezon zasadniczy
6 września2015 – Niedziela (1 kolejka)
1. SMS U20Sosnowiec– GKS Tychy
2. JKH GKS JastrzębieS.A.– KS NESTA Toruń H.S.A.
3. TATRYSKI PODHALENowy Targ S.A. – HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
4. CiarkoPBS Bank STS Sanok– TMH POLONIA Bytom S.A.
5.Comarch Cracovia– NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
6.KS Unia Oświęcim– ORLIK Opole S.A.
8 września2015 – Wtorek (17 kolejka)
100. * KSUnia Oświęcim– GKS Tychy
* Mecz przełożony z dnia 23 października 2015 r. – udział GKSTychy
w I rundzie Pucharu Kontynentalnego.
11 września2015 – Piątek (2 kolejka)
7. ORLIKOpole S.A.– SMS U20 Sosnowiec
8. NAPRZÓD JanówKatowice S.A. – KS Unia Oświęcim
9. TMH POLONIA BytomS.A.– Comarch Cracovia
10. HK ZAGŁĘBIE SosnowiecS.A.– Ciarko PBS Bank STS Sanok
11. KS NESTA ToruńH.S.A.– TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.
12. GKS Tychy– JKH GKS Jastrzębie S.A.
13 września2015 – Niedziela (3 kolejka)
13. SMS U20Sosnowiec– JKH GKS Jastrzębie S.A.
14. TATRYSKIPODHALE Nowy Targ S.A.– GKS Tychy
15. Ciarko PBS BankSTS Sanok– KS NESTA Toruń H.S.A.
16. ComarchCracovia– HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
17. KS UniaOświęcim– TMH POLONIA Bytom S.A.
18. ORLIKOpole S.A.– NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
15 września2015 – Wtorek (4 kolejka)
19. NAPRZÓD JanówKatowice S.A. – SMS U20 Sosnowiec
20. TMH POLONIA BytomS.A.– ORLIK Opole S.A.
21. HK ZAGŁĘBIE SosnowiecS.A.– KS Unia Oświęcim
22. KS NESTA Toruń H.S.A–MKS CRACOVIA S.S.A
23. GKS Tychy– Ciarko PBS Bank STSSanok
24. JKH GKS Jastrzębie S.A.– TATRYSKI PODHALENowy Targ S.A.
18 września2015 – Piątek (5 kolejka)
25. SMS U20Sosnowiec– TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.
26.Ciarko PBS Bank STS Sanok– JKH GKS Jastrzębie S.A.
27.Comarch Cracovia– GKS Tychy
28. KS Unia Oświęcim–KS NESTA Toruń H.S.A.
29. ORLIK Opole S.A.– HKZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
30. NAPRZÓD Janów Katowice S.A. – TMH POLONIA Bytom S.A.
20 września2015 – Niedziela (6 kolejka)
31. TMH POLONIABytom S.A.– SMS U20 Sosnowiec
32. HK ZAGŁĘBIESosnowiec S.A.– NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
33. KSNESTA Toruń H.S.A.– ORLIK Opole S.A.
34. GKSTychy– KS Unia Oświęcim
35. JKH GKSJastrzębie S.A.– Comarch Cracovia
36.TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.– Ciarko PBS Bank STS Sanok
22 września2015 – Wtorek (18 kolejka)
106. *GKSTychy– ORLIK Opole S.A.
* Mecz przełożony z dnia 25 października 2015 r. – udział GKSTychy
w I rundzie Pucharu Kontynentalnego.
25 września2015 – Piątek (7 kolejka)
37. SMS U20Sosnowiec– Ciarko PBS Bank STS Sanok
38.Comarch Cracovia– TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.
39.Oświęcimski SPORT S.A– JKH GKS Jastrzębie S.A.
40.ORLIK Opole S.A.– GKS Tychy
41. NAPRZÓDJanów Katowice S.A. – KS NESTA Toruń H.S.A.
42. TMHPOLONIA Bytom S.A.– HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
27 września2015 – Niedziela (8 kolejka)
43. HK ZAGŁĘBIESosnowiec S.A.– SMS U20 Sosnowiec
44.KS NESTA Toruń H.S.A.– TMH POLONIA Bytom S.A.
45.GKS Tychy– NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
46. JKH GKSJastrzębie S.A.– ORLIK Opole S.A.
47. TATRYSKIPODHALE Nowy Targ S.A.– KS Unia Oświęcim
48. CiarkoPBS Bank STS Sanok– Comarch Cracovia
29 września2015 – Wtorek (9 kolejka)
49. SMS U20 Sosnowiec– Comarch Cracovia
50. KSUnia Oświęcim– Ciarko PBS Bank STS Sanok
51. ORLIKOpole S.A.– TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.
52. NAPRZÓDJanów Katowice S.A. – JKH GKS Jastrzębie S.A.
53. TMHPOLONIA Bytom S.A.– GKS Tychy
54. HKZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.– KS NESTA Toruń H.S.A.
2 października2015 – Piątek (10 kolejka)
55. KS ToruńHSA– SMS U20 Sosnowiec
56. GKSTychy– HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
57. JKH GKSJastrzębie S.A.– TMH POLONIA Bytom S.A.
58. TATRYSKIPODHALE Nowy Targ S.A. – NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
59.Ciarko PBS Bank STS Sanok– ORLIKOpole S.A.
60. ComarchCracovia– KS Unia Oświęcim
4 października2015 – Niedziela (11 kolejka)
61. SMS U20Sosnowiec– KS Unia Oświęcim
62.ORLIK Opole S.A.– Comarch Cracovia
63. NAPRZÓDJanów Katowice S.A. – Ciarko PBS Bank STS Sanok
64. TMHPOLONIA Bytom S.A.– TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.
65. HKZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.– JKH GKS Jastrzębie S.A.
66. KS NESTAToruń H.S.A.– GKS Tychy
6 października2015 – Wtorek (19 kolejka)
111. *NAPRZÓDJanów Katowice S.A.– GKS Tychy
* Mecz przełożony z dnia 27 października 2015 r. – udział GKSTychy
w I rundzie Pucharu Kontynentalnego.
2. Runda – sezonzasadniczy
9 października2015 – Piątek (12 kolejka)
67. GKSTychy– SMS U20 Sosnowiec
68. KS NESTA ToruńH.S.A.– JKH GKS Jastrzębie S.A.
69. HK ZAGŁĘBIESosnowiec S.A.– TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.
70. TMHPOLONIA Bytom S.A.– Ciarko PBS Bank STS Sanok
71.NAPRZÓD Janów Katowice S.A.– Comarch Cracovia
72.ORLIK Opole S.A.– KS Unia Oświęcim
11października 2015 – Niedziela (13 kolejka)
73. SMS U20Sosnowiec– ORLIK Opole S.A.
74. KS UniaOświęcim– NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
75. ComarchCracovia– TMH POLONIA Bytom S.A.
76. Ciarko PBS BankSTS Sanok– HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
77. TATRYSKIPODHALE Nowy Targ S.A.– KS NESTA Toruń H.S.A.
78. JKHGKS Jastrzębie S.A.– GKS Tychy
13października 2015 – Wtorek (14 kolejka)
79. JKHGKS Jastrzębie S.A.– SMS U20 Sosnowiec
80. GKS Tychy– TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.
81. KS NESTA ToruńH.S.A.– Ciarko PBS Bank STS Sanok
82. HK ZAGŁĘBIESosnowiec S.A.– Comarch Cracovia
83. TMH POLONIA BytomS.A.– KS Unia Oświęcim
84. NAPRZÓDJanów Katowice S.A.– ORLIK Opole S.A.
16października 2015 – Piątek (15 kolejka)
85. SMSU20 Sosnowiec– NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
86.ORLIK Opole S.A.– TMH POLONIA Bytom S.A.
87. KSUnia Oświęcim– HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
88.Comarch Cracovia– KS NESTA Toruń H.S.A.
89.Ciarko PBS Bank STS Sanok– GKS Tychy
90. TATRYSKIPODHALE Nowy Targ S.A.– JKH GKS Jastrzębie S.A.
18października 2015 – Niedziela (16 kolejka)
91. TATRYSKIPODHALE Nowy Targ S.A. – SMS U20 Sosnowiec
92. JKH GKSJastrzębie S.A.– Ciarko PBS Bank STS Sanok
93. GKSTychy– Comarch Cracovia
94. KS NESTA ToruńH.S.A.– KS Unia Oświęcim
95. HK ZAGŁĘBIE SosnowiecS.A.– ORLIK Opole S.A.
96. TMH POLONIA Bytom S.A.–NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
23października 2015 – Piątek (17 kolejka)
97. SMSU20 Sosnowiec– TMH POLONIA Bytom S.A.
98.NAPRZÓD Janów Katowice S.A.– HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
99. ORLIK Opole S.A.– KS NESTA Toruń H.S.A.
100. *KS UniaOświęcim– GKS Tychy
101. ComarchCracovia– JKH GKS Jastrzębie S.A.
102. Ciarko PBSBank STS Sanok– TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.
*Mecz przełożony na dzień 8 września 2015 (wtorek) – udziałGKS Tychy
w I rundzie Pucharu Kontynentalnego.
25października 2015 – Niedziela (18 kolejka)
103.Ciarko PBS Bank STS Sanok– SMS U20 Sosnowiec
104.TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.– Comarch Cracovia
105.JKH GKS Jastrzębie S.A.– KS Unia Oświęcim
106. *GKSTychy– ORLIK Opole S.A.
107. KS NESTAToruń H.S.A.– NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
108. HKZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.– TMH POLONIA Bytom S.A.
*Mecz przełożony na dzień 22 września 2015 (wtorek) – udziałGKS Tychy
w I rundzie Pucharu Kontynentalnego.
27października 2015 – Wtorek (19 kolejka)
109. SMSU20 Sosnowiec– HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
110.TMH POLONIA Bytom S.A.– KS NESTA Toruń H.S.A.
111.*NAPRZÓD Janów Katowice S.A.– GKS Tychy
112. ORLIKOpole S.A.– JKH GKS Jastrzębie S.A.
113. KS UniaOświęcim– TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.
114.Comarch Cracovia– Ciarko PBS Bank STS Sanok
*Mecz przełożony na dzień 6 października 2015 (wtorek) –udział GKS Tychy
w I rundzie Pucharu Kontynentalnego.
30października 2015 – Piątek (20 kolejka)
115.Comarch Cracovia– SMS U20 Sosnowiec
116.Ciarko PBS Bank STS Sanok– KS Unia Oświęcim
117.TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.– ORLIK Opole S.A.
118. JKHGKS Jastrzębie S.A.– NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
119. GKSTychy– TMH POLONIA Bytom S.A.
120. KS NESTAToruń H.S.A.– HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
13 listopada2015 – Piątek (21 kolejka)
121. SMS U20Sosnowiec– KS NESTA Toruń H.S.A.
122.HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.– GKS Tychy
123. TMHPOLONIA Bytom S.A.– JKH GKS Jastrzębie S.A.
124. NAPRZÓDJanów Katowice S.A.– TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.
125. ORLIKOpole S.A.– Ciarko PBS Bank STS Sanok
126. KS UniaOświęcim– Comarch Cracovia
15 listopada2015 – Niedziela (22 kolejka)
127. OświęcimskiSPORT S.A– SMS U20 Sosnowiec
128.Comarch Cracovia– ORLIK Opole S.A.
129. CiarkoPBS Bank STS Sanok– NAPRZÓD Janów Katowice S.A.
130.TATRYSKI PODHALE Nowy Targ S.A.– TMH POLONIA Bytom S.S.
131. JKH GKSJastrzębie S.A.– HK ZAGŁĘBIE Sosnowiec S.A.
132. GKSTychy– KS NESTA Toruń H.S.A.
3.Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,silniejsza’’)
20 listopada2015 – Piątek (23 kolejka)
133. 1 – 6
134.2 – 5
135. 3 – 4
22 listopada2015 – Niedziela (24 kolejka)
136.6 – 4
137.5 – 3
138.1 – 2
27 listopada2015 – Piątek (25 kolejka)
139.2 – 6
140. 3 – 1
141.4 – 5
29 listopada2015 – Niedziela (26 kolejka)
142.6 – 5
143.1 – 4
144.2 – 3
1 grudnia 2015– Wtorek (27 kolejka)
145.3 – 6
146. 4 – 2
147.5 – 1
3.Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,słabsza’’)
20 listopada2015 – Piątek (23 kolejka)
148. 1 – 6
149.2 – 5
150. 3 – 4
22 listopada2015 – Niedziela (24 kolejka)
151.6 – 4
152.5 – 3
153.1 – 2
27listopada 2015 – Piątek (25 kolejka)
154.2 –6
155.3 – 1
156.4 – 5
29 listopada2015 – Niedziela (26 kolejka)
157.6 – 5
158.1 – 4
159.2 – 3
1 grudnia 2015– Wtorek (27 kolejka)
160.3 – 6
161. 4 – 2
162.5 – 1
4.Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,silniejsza’’)
4 grudnia 2015– Piątek (28 kolejka)
163.6 – 1
164. 5 – 2
165.4 – 3
6 grudnia 2015– Niedziela (29 kolejka)
166.4 – 6
167. 3 – 5
168. 2 – 1
11 grudnia2015 – Piątek (30 kolejka)
169.6 – 2
170.1 – 3
171.5 – 4
13 grudnia2015 – Niedziela (31 kolejka)
172.5 – 6
173.4 – 1
174.3 – 2
22 grudnia2015 – Wtorek (32 kolejka)
175.6 – 3
176. 2 – 4
177.1 – 5
4.Runda – sezon zasadniczy (grupa ,,słabsza’’)
4 grudnia 2015– Piątek (28 kolejka)
178.6 – 1
179. 5 – 2
180.4 – 3
6 grudnia 2015– Niedziela (29 kolejka)
181.4 – 6
182. 3 – 5
183. 2 – 1
11 grudnia2015 – Piątek (30 kolejka)
184.6 – 2
185.1 – 3
186.5 – 4
13 grudnia2015 – Niedziela (31 kolejka)
187.5 – 6
188.4 – 1
189.3 – 2
22 grudnia2015 – Wtorek (32 kolejka)
190.3 – 6
191. 2 – 4
192.1 – 5
5. Runda – sezonzasadniczy (grupa ,,silniejsza’’
3 stycznia2016 – Niedziela (33 kolejka)
193. 1 – 6
194.2 – 5
195. 3 – 4
8 stycznia2016 – Piątek (34 kolejka)
196.6 – 4
197.5 – 3
198.1 – 2
10stycznia 2016 – Niedziela (35 kolejka)
199.2 –6
200.3 – 1
201.4 – 5
12 stycznia2016 – Wtorek (36 kolejka)
202.6 – 5
203. 1 – 4
204.2 – 3
15 stycznia2016 – Piątek (37 kolejka)
205.3 – 6
206. 4 – 2
207.5 – 1
5. Runda – sezonzasadniczy (grupa ,,słabsza’’)
3 stycznia2016 – Niedziela (33 kolejka)
208. 1 – 6
209.2 – 5
210. 3 – 4
8 stycznia2016 – Piątek (34 kolejka)
211.6 – 4
212.5 – 3
213.1 – 2
10stycznia 2016 – Niedziela (35 kolejka)
214.2 –6
215.3 – 1
216.4 – 5
12 stycznia2016 – Wtorek (36 kolejka)
217.6 – 5
218. 1 – 4
219.2 – 3
15 stycznia2016 – Piątek (37 kolejka)
220.3 – 6
221. 4 – 2
222.5 – 1
6. Runda – sezonzasadniczy (grupa ,,silniejsza’’)
17 stycznia2016 – Niedziela (38 kolejka)
223.6 – 1
224.5 – 2
225.4 – 3
22 stycznia2016 – Piątek (39 kolejka)
226.4 – 6
227. 3 – 5
228. 2 – 1
24 stycznia2016 – Niedziela (40 kolejka)
229.6 – 2
230.1 – 3
231.5 – 4
29 stycznia2016 – Piątek (41 kolejka)
232.5 – 6
233. 4 – 1
234.3 – 2
31 stycznia2016 – Niedziela (42 kolejka)
235.6 – 3
236.2 – 4
237.1 – 5
6. Runda – sezonzasadniczy (grupa ,,słabsza’’)
17 stycznia2016 – Niedziela (38 kolejka)
238.6 – 1
239.5 – 2
240.4 – 3
22 stycznia2016 – Piątek (39 kolejka)
241.4 – 6
242. 3 – 5
243. 2 – 1
24 stycznia2016 – Niedziela (40 kolejka)
244.6 – 2
245.1 – 3
246.5 – 4
29 stycznia2016 – Piątek (41 kolejka)
247.5 – 6
248. 4 – 1
249.3 – 2
31 stycznia2016 – Niedziela (42 kolejka)
250.6 – 3
251.2 – 4
252.1 – 5
TerminyPLAY- OFF luty/marzec 2016
I runda (ćwierćfinał: 1 – 8;2 – 7; 3 – 6; 4 – 5)
19 lutego 2016 (dom);
20 lutego 2016 (dom);
23 lutego 2016 (wyjazd);
24 lutego 2016 (wyjazd);
27 lutego 2016 (dom);
II runda (półfinał: 1 – 4; 2 – 3)
29 lutego 2016 (dom);
1 marca 2016 (dom);
4 marca 2016 (wyjazd);
5 marca 2016 (wyjazd);
8 marca 2016 (dom);
10 marca 2016 (wyjazd);
12 marca 2016 (dom);
III runda (finał: zwycięscy półfinałów)
14 marca 2016 (dom);
15 marca 2016 (dom);
18 marca 2016 (wyjazd);
19 marca 2016 (wyjazd);
22 marca 2016 (dom);
24 marca 2016 (wyjazd);
26 marca 2016 (dom);
III runda (o brązowy medal: przegrani w półfinałach)
15 marca 2016 (dom);
18 marca 2016 (wyjazd);
20 marca 2016 (dom);
Mecze o utrzymanie wlidze
19 lutego 2016– Piątek ( I. runda)
9 – pauza
10 –11
21 lutego 2016– Niedziela (I. runda)
11 – pauza
9– 10
23 lutego2016 – Wtorek (I. runda)
10 – pauza
11 – 9
26 lutego 2016– Piątek ( II. runda)
9 – pauza
11 –10
28 lutego 2016– Niedziela (II. runda)
11 – pauza
10– 9
1 marca 2016 –Wtorek (II. runda)
10 – pauza
9 – 11
4 marca 2016 –Piątek ( III. runda)
9 – pauza
10 –11
6 marca 2016 –Niedziela (III. runda)
11 – pauza
9– 10
8 marca2016 – Wtorek (III. runda)
10 – pauza
11 – 9
11 marca 2016– Piątek ( IV. runda)
9 – pauza
11 –10
13 marca 2016– Niedziela (IV. runda)
11 – pauza
10– 9
15 marca 2016– Wtorek (IV. runda)
10 – pauza
9 – 11
Komentarze