Jest terminarz Polskiej Hokej Ligi na sezon 2018/2019!
Poznaliśmy terminarz i zasady rozgrywek Polskiej Hokej Ligi. Sezon zasadniczy będzie liczył 42 kolejki.
Zasady rozgrywek Polskiej Hokej Ligi
Sezon 2018/2019
1. Drużyny Polskiej Hokej Ligi rozgrywają w sezonie zasadniczym cztery rundy systemem „każdy z każdym” oraz dwa mecze z Kadrą PZHL (łącznie po 42 mecze). Punkty zdobyte w meczach z Kadrą PZHL będą zaliczane do ogólnej liczby punktów zdobytych przez poszczególne zespoły. Kadra PZHL rozrywać będzie wszystkie spotkania „na wyjeździe”. Gospodarz meczu z Kadrą PZHL zapewni dostęp do lodowiska oraz zaplecza szatniowego, natomiast Kadra PZHL poniesie koszty obsługi sędziowskiej. W Kadrze PZHL będą występować, po uzgodnieniach z klubami macierzystymi, zawodnicy szerokiej Kadry Narodowej Seniorów powołani przez trenerów Kadry Narodowej. Mecze Kadry PZHL odbędą się poza terminami rozgrywek dla pozostałych drużyn PHL.
2. Po czterech rundach sezonu zasadniczego zespoły z miejsc 7,8,9,10 rozegrają mecze rundy wstępnej Pre-Play-off w systemie: 7 miejsce - 10 miejsce, 8 miejsce - 9 miejsce do dwóch zwycięstw. Gospodarzem pierwszych i ewentualnie trzecich meczów rundy Pre-Play-off będą drużyny, które zajmą wyższe miejsca po sezonie zasadniczym. Zwycięzcy Pre-Play-off przystąpią do Play-off - zwycięzca wyżej sklasyfikowany po rundzie zasadniczej z pozycji 7, zwycięzca niżej sklasyfikowany z pozycji 8, natomiast drużyny które zostały pokonane przystąpią do barażu o utrzymanie w PHL. W ramach barażu o utrzymanie w PHL do tych drużyn dołączy drużyna z miejsca 11 po sezonie zasadniczym oraz zwycięzca rozgrywek I ligi w sezonie 2018/2019.
3. Rozgrywki barażowe rozgrywane będą w czterech rundach systemem „każdy z każdym” (12 meczów). Drużyny, które zajmą miejsca 1 i 2 utrzymują się w PHL. Pozostałe drużyny – miejsce 3 i 4 w sezonie 2019/2020 występować będą w I lidze.
4. Runda Play-off – ćwierćfinały, półfinały oraz finał rozgrywane będą do czterech wygranych spotkań.
5. Play-off – mecze o brązowy medal będą rozgrywane do dwóch wygranych spotkań. Rolę gospodarza pierwszego i ewentualnie trzeciego meczu będzie pełnić drużyna wyżej sklasyfikowana po sezonie zasadniczym.
6. W przypadku wyniku remisowego w sezonie zasadniczym drużyny przystąpią do 5-minutowej dogrywki w stanie liczebnym 3x3 zawodników na lodzie. W przypadku dalszego braku rozstrzygnięcia nastąpi seria rzutów karnych wykonywana po 5 zawodników z każdej drużyny.
7. W przypadku braku rozstrzygnięcia spotkania w rundzie Pre-play-off oraz Play-off drużyny przystąpią do rozegrania dogrywki 20-minutowej w stanie liczebnym 5x5. W przypadku dalszego braku rozstrzygnięcia wyniku, po pierwszej dogrywce nastąpi kolejna, aż do wyłonienia zwycięzcy meczu. Przed każdą z dogrywek następuje 15-minutowa przerwa przeznaczona na czyszczenie lodu.
8. W sezonie 2018/2019 w każdej drużynie w każdym meczu musi wziąć udział minimum dwóch zawodników do lat 23 (rocznik 1995 i młodsi).
9. W każdej z drużyn może być zgłoszonych 6 obcokrajowców, czyli zawodników nieposiadających obywatelstwa polskiego. Bramkarz, który nie posiada obywatelstwa jest zgłoszony jako dwóch obcokrajowców. W przypadku, gdy drużyna posiada kolejnego zawodnika bez obywatelstwa, przekraczającego limit, Klub zobligowany jest do uiszczenia opłaty, zgodnie ze stosowną uchwałą PZHL oraz decyzją PHL Sp. z o.o.
POLSKA HOKEJ LIGA Sezon:2018/2019
TERMINARZ
GKS Tychy
TAURON KH GKS Katowice
TATRYSKI PODHALE Nowy Targ
COMARCH Cracovia
JKH GKS Jastrzębie
KS UNIA Oświęcim
TMH POLONIA Bytom
PGE ORLIK Opole
MH AUTOMATYKA Gdańsk
10.NESTAToruń
11.ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec
12.KADRAPZHL
RUNDA1. SEZON ZASADNICZY
4.09.2018 | wtorek | terminPZHL | 1 |
| NESTAToruń |
| KadraPZHL |
5.09.2018 | środa | terminPZHL | 2 |
| MHAUTOMATYKA Gdańsk | KadraPZHL | |
7.09.2018 | piątek,22. kolejka |
| |
*128. | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec | TAURONKH GKS Katowice |
*Mecz awansem z dnia20.11.2018 – udział Tauron KH GKS Katowice w III rundziePucharu Kontynentalnego
niedziela | terminPZHL | 3 | |
| ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec | KadraPZHL | |
11.09.2018 | wtorek,1. kolejka |
| |
*5. | JKH GKSJastrzębie | PGEORLIK Opole |
*Mecz awansem z dnia14.09.2018 – obchody 65. rocznicy powstania klubu hokejowego wJastrzębiu
11.09.2018 | wtorek | terminPZHL | 4 |
| TAURONKH GKS Katowice | KadraPZHL | |
12.09.2018 | środa | terminPZHL | 5 |
| JKHGKS Jastrzębie | KadraPZHL | |
14.09.2018 | piątek,1. kolejka |
|
1. | GKSTychy | pauza |
2. | TAURONKH GKS Katowice | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec |
3. | TATRYSKIPodhale Nowy Targ | NESTAToruń |
4. | COMARCHCracovia | MHAUTOMATYKA Gdańsk |
*5. | JKHGKS Jastrzębie | PGEORLIK Opole |
6. | KSUNIA Oświęcim | TMHPOLONIA Bytom |
| *Meczawansem z dnia 14.09.2018 – obchody 65. rocznicy | |
| powstaniaklubu hokejowego w Jastrzębiu | |
16.09.2018niedziela, 2. kolejka |
| |
7. | TMHPOLONIA Bytom | pauza |
8. | PGEORLIK Opole | KSUNIA Oświęcim |
9. | MHAUTOMATYKA Gdańsk | JKHGKS Jastrzębie |
10. | NESTAToruń | COMARCHCracovia |
11. | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec | TATRYSKIPodhale Nowy Targ |
12. | GKSTychy | TAURONKH GKS Katowice |
*125. TAURONKH GKS KatowiceGKSTychy
*Mecz awansem z dnia18.11.2018 – udział Tauron KH GKS Katowice w III rundzie PucharuKontynentalnego
18.09.2018 | wtorek | terminPZHL | 6 |
|
| PGEORLIK Opole | KadraPZHL |
19.09.2018 | środa | terminPZHL | 7 |
|
| TMHPOLONIA Bytom | KadraPZHL |
21.09.2018 | piątek,3. kolejka |
| |
13. | TAURONKH GKS Katowice | pauza | |
14. | TATRYSKIPodhale Nowy Targ | GKSTychy | |
15. | COMARCHCracovia | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec | |
16. | JKHGKS Jastrzębie |
| NESTAToruń |
17. | KSUNIA Oświęcim |
| MHAUTOMATYKA Gdańsk |
18. | TMHPOLONIA Bytom | PGEORLIK Opole | |
23.09.2018 | niedziela,4. kolejka |
| |
19. | PGEORLIK Opole |
| pauza |
20. | MHAUTOMATYKA Gdańsk | TMHPOLONIA Bytom | |
21. | NESTAToruń |
| KSUNIA Oświęcim |
22. | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec | JKHGKS Jastrzębie | |
23. | GKSTychy |
| COMARCHCracovia |
24. | TAURONKH GKS Katowice | TATRYSKIPodhale Nowy Targ | |
25.09.2018 | wtorek,5. kolejka |
| |
25. | TATRYSKIPodhale Nowy Targ | pauza | |
26. | TAURONKH GKS Katowice | COMARCHCracovia | |
27. | JKHGKS Jastrzębie |
| GKSTychy |
28. | KSUNIA Oświęcim |
| ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec |
29. | TMHPOLONIA Bytom | NESTAToruń | |
30. | PGEORLIK Opole |
| MHAUTOMATYKA Gdańsk |
26.09.2018 | środa | terminPZHL | 8 |
|
| KSUNIA Oświęcim | KadraPZHL |
28.09.2018piątek, 6. kolejka |
| |
31. | MHAUTOMATYKA Gdańsk | pauza |
32. | NESTAToruń | PGEORLIK Opole |
33. | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec | TMHPOLONIA Bytom |
34. | GKSTychy | KSUNIA Oświęcim |
35. | TAURONKH GKS Katowice | JKHGKS Jastrzębie |
36. | TATRYSKIPodhale Nowy Targ | COMARCHCracovia |
30.09.2018niedziela, 7. kolejka |
| |
37. | COMARCHCracovia | pauza |
38. | JKHGKS Jastrzębie | TATRYSKIPodhale Nowy Targ |
39. | TAURONKH GKS Katowice | KSUNIA Oświęcim |
40. | TMHPOLONIA Bytom | GKSTychy |
41. | PGEORLIK Opole | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec |
42. | MHAUTOMATYKA Gdańsk | NESTAToruń |
2.10.2018wtorek, 8. kolejka |
| |
43. | NESTAToruń | pauza |
44. | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec | MHAUTOMATYKA Gdańsk |
45. | GKSTychy | PGEORLIK Opole |
46. | TAURONKH GKS Katowice | TMHPOLONIA Bytom |
47. | TATRYSKIPodhale Nowy Targ | KSUNIA Oświęcim |
48. | COMARCHCracovia | JKHGKS Jastrzębie |
3.10.2018 | środa | terminPZHL | 9 | |
|
| GKSTychy |
| KadraPZHL |
5.10.2018 | piątek,9. kolejka |
| ||
49. | JKHGKS Jastrzębie | pauza | ||
50. | KSUNIA Oświęcim | COMARCHCracovia | ||
51. | TMHPOLONIA Bytom | TATRYSKIPodhale Nowy Targ | ||
52. | TAURONKH GKS Katowice | PGEORLIK Opole | ||
53. | MHAUTOMATYKA Gdańsk | GKSTychy | ||
54. | NESTAToruń |
| ZAGŁĘBIE S.A.Sosnowiec |
| ||
55. | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec | pauza |
56. | GKSTychy | NESTAToruń |
57. | TAURONKH GKS Katowice | MHAUTOMATYKA Gdańsk |
58. | TATRYSKIPodhale Nowy Targ | PGEORLIK Opole |
59. | COMARCHCracovia | TMHPOLONIA Bytom |
60. | JKHGKS Jastrzębie | KSUNIA Oświęcim |
9.10.2018 | wtorek | terminPZHL | 10 |
| TATRYSKIPodhale Nowy Targ | KadraPZHL | |
10.10.2018 | środa | terminPZHL | 11 |
| COMARCHCracovia | KadraPZHL | |
12.10.2018 | piątek,11. kolejka |
|
61. | KSUNIA Oświęcim | pauza |
62. | TMHPOLONIA Bytom | JKHGKS Jastrzębie |
63. | PGEORLIK Opole | COMARCHCracovia |
64. | MHAUTOMATYKA Gdańsk | TATRYSKIPodhale Nowy Targ |
65. | NESTAToruń | TAURONKH GKS Katowice |
66. | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec | GKSTychy |
RUNDA2. SEZON ZASADNICZY
13.10.2018 sobota, 12. kolejka
*71. | NESTAToruń | TAURONKH GKS Katowice |
| *Meczprzełożony z dnia 14.10.2018 | |
14.10.2018niedziela, 12. kolejka |
| |
67. | KSUNIA Oświęcim | pauza |
68. | JKHGKS Jastrzębie | TMHPOLONIA Bytom |
69. | COMARCHCracovia | PGEORLIK Opole |
70. | TATRYSKIPodhale Nowy Targ | MHAUTOMATYKA Gdańsk |
*71. | NESTAToruń | TAURONKH GKS Katowice |
72. | GKSTychy | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec |
*Meczprzełożony na dzień 13.10.2018
wtorek | terminPZHL | 12 | |
| MHAUTOMATYKA Gdańsk | KadraPZHL | |
17.10.2018 | środa | terminPZHL | 13 |
| NESTAToruń |
| KadraPZHL |
19.10.2018piątek, 13. kolejka |
| |
73. | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec | pauza |
74. | NESTAToruń | GKSTychy |
75. | MHAUTOMATYKA Gdańsk | TAURONKH GKS Katowice |
76. | PGEORLIK Opole | TATRYSKIPodhale Nowy Targ |
77. | TMHPOLONIA Bytom | COMARCHCracovia |
78. | KSUNIA Oświęcim | JKHGKS Jastrzębie |
21.10.2018niedziela, 14. kolejka |
| |
79. | JKHGKS Jastrzębie | pauza |
80. | COMARCHCracovia | KSUNIA Oświęcim |
81. | TATRYSKIPodhale Nowy Targ | TMHPOLONIA Bytom |
82. | PGEORLIK Opole | TAURONKH GKS Katowice |
83. | GKSTychy | MHAUTOMATYKA Gdańsk |
84. | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec | NESTAToruń |
23.10.2018 | wtorek | terminPZHL | 14 |
| TAURONKH GKS Katowice | KadraPZHL | |
24.10.2018 | środa | terminPZHL | 15 |
| GKSTychy |
| KadraPZHL |
26.10.2018piątek, 15. kolejka |
| |
85. | NESTAToruń | pauza |
86. | MHAUTOMATYKA Gdańsk | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec |
87. | KSUNIA Oświęcim | TATRYSKIPodhale Nowy Targ |
88. | PGEORLIK Opole | GKSTychy |
89. | JKHGKS Jastrzębie | COMARCHCracovia |
90. | TMHPOLONIA Bytom | TAURON KH GKSKatowice |
| ||
91. | COMARCHCracovia | pauza |
92. | TATRYSKIPodhale Nowy Targ | JKHGKS Jastrzębie |
93. | KSUNIA Oświęcim | TAURONKH GKS Katowice |
94. | GKSTychy | TMHPOLONIA Bytom |
95. | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec | PGEORLIK Opole |
96. | NESTAToruń | MHAUTOMATYKA Gdańsk |
30.10.2018wtorek, 17. kolejka |
| |
97. | MHAUTOMATYKA Gdańsk | pauza |
98. | PGEORLIK Opole | NESTAToruń |
99. | TMHPOLONIA Bytom | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec |
100. | KSUNIA Oświęcim | GKSTychy |
101. | JKHGKS Jastrzębie | TAURONKH GKS Katowice |
102. | COMARCHCracovia | TATRYSKIPodhale Nowy Targ |
31.10.2018 | wtorek | terminPZHL | 16 |
|
| ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec | KadraPZHL |
2.11.2018 | piątek,18. kolejka |
| |
103. | TATRYSKIPodhale Nowy Targ | pauza | |
104. | COMARCHCracovia | TAURONKH GKS Katowice | |
105. | GKSTychy |
| JKHGKS Jastrzębie |
106. | NESTAToruń |
| TMHPOLONIA Bytom |
107. | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec | KSUNIA Oświęcim | |
108. | MHAUTOMATYKA Gdańsk | PGEORLIK Opole | |
4.11.2018 | niedziela,19. kolejka |
| |
109. | PGEORLIK Opole |
| pauza |
110. | TMHPOLONIA Bytom | MHAUTOMATYKA Gdańsk | |
111. | KSUNIA Oświęcim |
| NESTAToruń |
112. | JKHGKS Jastrzębie |
| ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec |
113. | COMARCHCracovia | GKSTychy | |
114. | TATRYSKIPodhale Nowy Targ | TAURON KH GKSKatowice |
wtorek | terminPZHL | 17 | |
|
| KSUNIA Oświęcim | KadraPZHL |
14.11.2018 | środa | terminPZHL | 18 |
|
| TATRYSKIPodhale Nowy Targ | KadraPZHL |
16.11.2018 | piątek,20. kolejka |
| |
115. | TAURONKH GKS Katowice | pauza | |
116. | GKSTychy |
| TATRYSKIPodhale Nowy Targ |
117. | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec | COMARCHCracovia | |
118. | NESTAToruń |
| JKHGKS Jastrzębie |
119. | MHAUTOMATYKA Gdańsk | KSUNIA Oświęcim | |
120. | PGEORLIK Opole |
| TMHPOLONIA Bytom |
18.11.2018 | niedziela,21. kolejka |
| |
121. | TMHPOLONIA Bytom | pauza | |
122. | KSUNIA Oświęcim |
| PGEORLIK Opole |
123. | COMARCHCracovia | NESTAToruń | |
124. | TATRYSKIPodhale Nowy Targ | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec | |
*125. | TAURONKH GKS Katowice | GKSTychy | |
126. | JKHGKS Jastrzębie |
| MHAUTOMATYKA Gdańsk |
| *Meczprzełożony na dzień 18.09.2018 – udział Tauron KH | ||
| GKSKatowice w III rundzie Pucharu Kontynentalnego | ||
20.11.2018 | wtorek,22. kolejka |
| |
127. | GKSTychy |
| pauza |
*128. | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec | TAURONKH GKS Katowice | |
129. | NESTAToruń |
| TATRYSKIPodhale Nowy Targ |
130. | MHAUTOMATYKA Gdańsk | COMARCHCracovia | |
131. | PGEORLIK Opole |
| JKHGKS Jastrzębie |
132. | TMHPOLONIA Bytom | KSUNIA Oświęcim | |
| *Meczprzełożony na dzień 7.09.2018 – udział Tauron KH | ||
| GKSKatowice w III rundzie Pucharu Kontynentalnego | ||
21.11.2018 | środa | terminPZHL | 19 |
|
| JKHGKS Jastrzębie | KadraPZHL |
23.11.2018 piątek, 23. kolejka
133. | GKSTychy |
| pauza |
134. | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec | TAURONKH GKS Katowice | |
135. | TATRYSKIPodhale Nowy Targ | NESTAToruń | |
136. | COMARCHCracovia | MHAUTOMATYKA Gdańsk | |
137. | JKHGKS Jastrzębie |
| PGEORLIK Opole |
138. | KSUNIA Oświęcim |
| TMHPOLONIA Bytom |
25.11.2018 | niedziela,24. kolejka |
| |
139. | TMHPOLONIA Bytom | pauza | |
140. | PGEORLIK Opole |
| KSUNIA Oświęcim |
141. | MHAUTOMATYKA Gdańsk | JKHGKS Jastrzębie | |
142. | NESTAToruń |
| COMARCHCracovia |
143. | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec | TATRYSKIPodhale Nowy Targ | |
144. | GKSTychy |
| TAURONKH GKS Katowice |
27.11.2018 | wtorek,25. kolejka |
| |
145. | TAURONKH GKS Katowice | pauza | |
146. | TATRYSKIPodhale Nowy Targ | GKSTychy | |
147. | COMARCHCracovia | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec | |
148. | JKHGKS Jastrzębie |
| NESTAToruń |
149. | KSUNIA Oświęcim |
| MHAUTOMATYKA Gdańsk |
150. | TMHPOLONIA Bytom | PGEORLIK Opole | |
28.11.2018 | środa | terminPZHL | 20 |
|
| COMARCHCracovia | KadraPZHL |
30.11.2018 | piątek,26. kolejka |
| |
151. | PGEORLIK Opole |
| pauza |
152. | MHAUTOMATYKA Gdańsk | TMHPOLONIA Bytom | |
153. | NESTAToruń |
| KSUNIA Oświęcim |
154. | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec | JKHGKS Jastrzębie | |
155. | GKSTychy |
| COMARCHCracovia |
156. | TATRYSKIPodhale Nowy Targ | TAURON KH GKSKatowice |
| ||
157. | TATRYSKIPodhale Nowy Targ | pauza |
158. | COMARCHCracovia | TAURONKH GKS Katowice |
159. | JKHGKS Jastrzębie | GKSTychy |
160. | KSUNIA Oświęcim | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec |
161. | TMHPOLONIA Bytom | NESTAToruń |
162. | PGEORLIK Opole | MHAUTOMATYKA Gdańsk |
3.12.2018 | poniedziałektermin PZHL | 21 | |
|
| TMHPOLONIA Bytom | KadraPZHL |
4.12.2018 | wtorek,28. kolejka |
| |
163. | MHAUTOMATYKA Gdańsk | pauza | |
164. | NESTAToruń | PGEORLIK Opole | |
*165. | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec | TMHPOLONIA Bytom | |
166. | GKSTychy | KSUNIA Oświęcim | |
167. | JKHGKS Jastrzębie | TAURONKH GKS Katowice | |
168. | TATRYSKIPodhale Nowy Targ | COMARCHCracovia |
*Meczprzełożony na dzień 5.12.2018
5.12.2018środa,28. kolejka
*165. ZAGŁĘBIE S.A. SosnowiecTMHPOLONIA Bytom
*Meczprzełożony z dnia 4.12.2018
6.12.2018 | czwartek | terminPZHL | 22 |
|
| PGEORLIK Opole | KadraPZHL |
7.12.2018 | piątek,29. kolejka |
| |
169. | COMARCHCracovia | pauza | |
170. | JKHGKS Jastrzębie | TATRYSKIPodhale Nowy Targ | |
171. | KSUNIA Oświęcim | TAURONKH GKS Katowice | |
172. | TMHPOLONIA Bytom | GKSTychy | |
173. | PGEORLIK Opole |
| ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec |
174. | MHAUTOMATYKA Gdańsk | NESTA Toruń |
| ||
175. | NESTAToruń | pauza |
176. | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec | MHAUTOMATYKA Gdańsk |
177. | GKSTychy | PGEORLIK Opole |
178. | TMHPOLONIA Bytom | TAURONKH GKS Katowice |
179. | TATRYSKIPodhale Nowy Targ | KSUNIA Oświęcim |
180. | COMARCHCracovia | JKHGKS Jastrzębie |
18.12.2018wtorek, 31. kolejka |
| |
181. | JKHGKS Jastrzębie | pauza |
182. | KSUNIA Oświęcim | COMARCHCracovia |
183. | TMHPOLONIA Bytom | TATRYSKIPodhale Nowy Targ |
184. | PGEORLIK Opole | TAURONKH GKS Katowice |
185. | MHAUTOMATYKA Gdańsk | GKSTychy |
186. | NESTAToruń | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec |
20.12.2018czwartek, 32. kolejka |
| |
187. | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec | pauza |
188. | GKSTychy | NESTAToruń |
189. | MHAUTOMATYKA Gdańsk | TAURONKH GKS Katowice |
190. | TATRYSKIPodhale Nowy Targ | PGEORLIK Opole |
191. | COMARCHCracovia | TMHPOLONIA Bytom |
192. | JKHGKS Jastrzębie | KSUNIA Oświęcim |
22.12.2018sobota, 33. kolejka |
| |
193. | KSUNIA Oświęcim | pauza |
194. | TMHPOLONIA Bytom | JKHGKS Jastrzębie |
195. | PGEORLIK Opole | COMARCHCracovia |
196. | MHAUTOMATYKA Gdańsk | TATRYSKIPodhale Nowy Targ |
197. | TAURONKH GKS Katowice | NESTAToruń |
198. | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec | GKSTychy |
4.01.2019piątek, 34. kolejka |
| |
199. | KSUNIA Oświęcim | pauza |
200. | JKHGKS Jastrzębie | TMHPOLONIA Bytom |
201. | COMARCHCracovia | PGEORLIK Opole |
202. | TATRYSKIPodhale Nowy Targ | MHAUTOMATYKA Gdańsk |
203. | TAURONKH GKS Katowice | NESTAToruń |
204. | GKSTychy | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec |
5.01.2019 | sobota,35. kolejka |
|
*207. | TAURONKH GKS Katowice | MHAUTOMATYKA Gdańsk |
| *Meczprzełożony z dnia 6.01.2019 | |
6.01.2019 | niedziela,35. kolejka |
|
205. | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec | pauza |
206. | NESTAToruń | GKSTychy |
*207. | TAURONKH GKS Katowice | MHAUTOMATYKA Gdańsk |
208. | PGEORLIK Opole | TATRYSKIPodhale Nowy Targ |
209. | TMHPOLONIA Bytom | COMARCHCracovia |
210. | KSUNIA Oświęcim | JKHGKS Jastrzębie |
| *Meczprzełożony na dzień 5.01.2019 | |
8.01.2019 | wtorek,36. kolejka |
|
211. | JKHGKS Jastrzębie | pauza |
212. | COMARCHCracovia | KSUNIA Oświęcim |
213. | TATRYSKIPodhale Nowy Targ | TMHPOLONIA Bytom |
214. | TAURONKH GKS Katowice | PGEORLIK Opole |
215. | GKSTychy | MHAUTOMATYKA Gdańsk |
216. | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec | NESTA Toruń |
| ||
217. | NESTAToruń | pauza |
218. | MHAUTOMATYKA Gdańsk | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec |
219. | KSUNIA Oświęcim | TATRYSKIPodhale Nowy Targ |
220. | PGEORLIK Opole | GKSTychy |
221. | JKHGKS Jastrzębie | COMARCHCracovia |
222. | TAURONKH GKS Katowice | TMHPOLONIA Bytom |
13.01.2019niedziela, 38. kolejka |
| |
223. | COMARCHCracovia | pauza |
224. | TATRYSKIPodhale Nowy Targ | JKHGKS Jastrzębie |
225. | TAURONKH GKS Katowice | KSUNIA Oświęcim |
226. | GKSTychy | TMHPOLONIA Bytom |
227. | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec | PGEORLIK Opole |
228. | NESTAToruń | MHAUTOMATYKA Gdańsk |
15.01.2019wtorek, 39. kolejka |
| |
229. | MHAUTOMATYKA Gdańsk | pauza |
230. | PGEORLIK Opole | NESTAToruń |
231. | TMHPOLONIA Bytom | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec |
232. | KSUNIA Oświęcim | GKSTychy |
233. | TAURONKH GKS Katowice | JKHGKS Jastrzębie |
234. | COMARCHCracovia | TATRYSKIPodhale Nowy Targ |
18.01.2019piątek, 40. kolejka |
| |
235. | TATRYSKIPodhale Nowy Targ | pauza |
236. | TAURONKH GKS Katowice | COMARCHCracovia |
237. | GKSTychy | JKHGKS Jastrzębie |
238. | NESTAToruń | TMHPOLONIA Bytom |
239. | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec | KSUNIA Oświęcim |
240. | MHAUTOMATYKA Gdańsk | PGE ORLIK Opole |
| ||
241. | PGEORLIK Opole | pauza |
242. | TMHPOLONIA Bytom | MHAUTOMATYKA Gdańsk |
243. | KSUNIA Oświęcim | NESTAToruń |
244. | JKHGKS Jastrzębie | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec |
245. | COMARCHCracovia | GKSTychy |
246. | TATRYSKIPodhale Nowy Targ | TAURONKH GKS Katowice |
22.01.2019wtorek, 42. kolejka |
| |
247. | TAURONKH GKS Katowice | pauza |
248. | GKSTychy | TATRYSKIPodhale Nowy Targ |
249. | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec | COMARCHCracovia |
250. | NESTAToruń | JKHGKS Jastrzębie |
251. | MHAUTOMATYKA Gdańsk | KSUNIA Oświęcim |
252. | PGEORLIK Opole | TMHPOLONIA Bytom |
25.01.2019piątek, 43. kolejka |
| |
253. | TMHPOLONIA Bytom | pauza |
254. | KSUNIA Oświęcim | PGEORLIK Opole |
255. | COMARCHCracovia | NESTAToruń |
256. | TATRYSKIPodhale Nowy Targ | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec |
257. | TAURONKH GKS Katowice | GKSTychy |
258. | JKHGKS Jastrzębie | MHAUTOMATYKA Gdańsk |
27.01.2019niedziela, 44. kolejka |
| |
259. | GKSTychy | pauza |
260. | ZAGŁĘBIES.A. Sosnowiec | TAURONKH GKS Katowice |
261. | NESTAToruń | TATRYSKIPodhale Nowy Targ |
262. | MHAUTOMATYKA Gdańsk | COMARCHCracovia |
263. | PGEORLIK Opole | JKHGKS Jastrzębie |
264. | TMHPOLONIA Bytom | KS UNIA Oświęcim |
|
| |
Rundawstępna | PrePlay - off | |
30.01.2019 | środa | 7-10,8-9 |
1.02.2019 | piątek | 10-7,9-8 |
3.02.2019 | niedziela | 7-10,8-9 |
1.Runda |
| 1/4finału | Baraże |
15.02.2019 | piątek | 1-8,4-5 |
|
16.02.2019 | sobota | 2-7,3-6 |
|
17.02.2019 | niedziela |
| Baraż1.kolejka |
18.02.2019 | poniedziałek | 8-1,5-4 |
|
19.02.2019 | wtorek | 7-2,6-3 |
|
20.02.2019 | środa |
| Baraż2.kolejka |
21.02.2019 | czwartek | 1-8,4-5 |
|
22.02.2019 | piątek | 2-7,3-6 |
|
23.02.2019 | sobota |
| Baraż3.kolejka |
24.02.2019 | niedziela | 8-1,5-4 |
|
25.02.2019 | poniedziałek | 7-2,6-3 |
|
26.02.2019 | wtorek |
| Baraż4.kolejka |
27.02.2019 | środa | 1-8,4-5 |
|
28.02.2019 | czwartek | 2-7,3-6 |
|
1.03.2019 | piątek |
| Baraż5.kolejka |
2.03.2019 | sobota | 8-1,5-4 |
|
3.03.2019 | niedziela | 7-2,6-3 |
|
5.03.2019 | wtorek | 1-8,4-5 |
|
6.03.2019 | środa | 2-7,3-6 |
|
7.03.2019 | czwartek |
| Baraż6.kolejka |
10.03.2019 | niedziela |
| Baraż7.kolejka |
2.Runda |
| 1/2finału | Baraże |
11.03.2019 | poniedziałek | Półfinałnr 1 |
|
12.03.2019 | wtorek | Półfinałnr 2 |
|
13.03.2019 | środa |
| Baraż8.kolejka |
14.03.2019 | czwartek | Półfinałnr 1 |
|
15.03.2019 | piątek | Półfinałnr 2 |
|
16.03.2019 | sobota |
| Baraż9.kolejka |
18.03.2019 poniedziałek
19.03.2019 wtorek
20.03.2019 środa
21.03.2019 czwartek
22.03.2019 piątek
23.03.2019 sobota
24.03.2019 niedziela
26.03.2019 wtorek
27.03.2019 środa
28.03.2019 czwartek
29.03.2019 piątek
30.03.2019 sobota
Półfinał nr 1
Półfinał nr 2
Baraż 10.kolejka
Półfinał nr 1
Półfinał nr 2
Baraż 11.kolejka
Półfinał nr 1
Półfinał nr 2
Półfinał nr 1
Półfinał nr 2
Baraż 12.kolejka
Półfinał nr 1
Półfinał nr 2
3.Runda
Finał
2.04.2019wtorek
4.02.2019czwartek
6.04.2019sobota
8.04.2019 poniedziałek
10.04.2019środa
12.04.2019piątek
14.04.2019niedziela
oIII miejsce
2.04.2019wtorek
4.02.2019czwartek
6.04.2019sobota
Komentarze