Zła passa Salawata
Ostatnie dziesięć dni upłynęły pod znakiem bramki Masalskisa i bijatyki na lodowisku w Czechowie, jednak nie były to jedyne ciekawe wydarzenia w lidze. Przejdźmy zatem do omówienia tego, co działo się na lodowiskach Rosji, Białorusi, Łotwy i Kazachstanu.
Amur Khabarovsk - Dinamo Minsk 3-2 SO
Vityaz Chekhov - Salavat Yulaev Ufa 1-5
Torpedo Nizhny Novgorod - Barys Astana 4-2
Atlant Mytyshchi - Lokomotiv Yaroslavl 2-0
Severstal Cherepovets - Spartak Moskwa 5-2
SKA St. Petersburg - HC MVD 3-0
Sibir Novosibirsk - Dinamo Riga 2-7
CSKA Moskwa - Avangard Omsk 3-1
Metallurg Novokuznetsk - Dinamo Moskwa 3-4
Metallurg Magnitogorsk - Ak Bars Kazan 3-2 OT
Avtomobilist Ekaterinburg - Lada Togliatti 1-2
Traktor Chelyabinsk - Neftekhimik Nizhnekamsk 2-3
Amur Khabarosk - Dinamo Riga 2-4
CSKA Moskwa - Salavat Yulaev Ufa 1-3
Metallurg Novokuznetsk - Dinamo Minsk 1-4
Atlant Mytyshchi - Spartak Moskwa 2-4
Sibir Novosibirsk - Dinamo Moskwa 1-4
SKA St. Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl 3-1
Severstal Cherepovets - HC MVD 1-3
Torpedo Nizhny Novgorod - Avangard Omsk 1-2
Vityaz Chekhov - Barys Astana 5-1
Avtomobilist Ekaterinburg - Neftekhimik Nizhnekamsk 2-1 SO
Metallurg Magnitogorsk - Lada Togliatti 6-0
Traktor Chelyabinsk - Ak Bars Kazan 2-5
Severstal Cherepovets - Lokomotiv Yaroslavl 2-3
Atlant Mytyshchi - HC MVD 4-1
CSKA Moskwa - Dinamo Minsk 2-1
Torpedo Nizhny Novgorod - Salavat Yulaev Ufa 3-1
Spartak Moskwa - Dinamo Moskwa 4-3 SO
Vityaz Chekhov - Avangard Omsk 0-0 - mecz prerwany w 3:39 z powodu niewystarczajacej graczy do kontynuowania gry. Władzie KHL orzekły obustronny walkower.
Amur Khabarovsk - Metallurg Novokuznetsk 4-1
Amur Khabarosk - Metallurg Novokuznetsk 1-2 SO
Barys Astana - Sibir Novosibirsk 5-0
Avangard Omsk - Salavat Yulaev Ufa 3-2 OT
Lada Togliatti - Traktor Chelyabinsk 2-3
Ak Bars Kazan - Avtomobilist Ekaterinburg 1-2
Neftekhimik Nizhnekamsk - Metallurg Magnitogorsk 3-1
SKA St. Petersburg - CSKA Moskwa 3-2
Vityaz Chekhov - Severstal Cherepovets 2-7
HC MVD - Atlant Mytyshchi 5-2
Barys Astana - Metallurg Novokuznetsk 0-3
Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk 4-2
Salavat Yulaev Ufa - Amur Khabarovsk 2-3
Lada Togliatti - Atlant Mytyshchi 1-2 SO
Ak Bars Kazan - SKA St. Petersburg 1-2
Neftekhimik Nizhnekamsk - Severstal Cherepovets 4-2
Lokomotiv Yaroslavl - Vityaz Chekhov 3-1
Dinamo Moskwa - Traktor Chelyabinsk 4-3
HC MVD - Torpedo Nizhny Novgorod 3-6
Spartak Moskwa - CSKA Moskwa 3-1
Dinamo Riga - Avtomobilist Ekaterinburg 4-0
Dinamo Minsk - Metallurg Magnitogorsk 1-2
Komentarze