2:3 Michał Kotlorz #87 ( Jean Dupuy #39, Dienis Sierguszkin #96 ) +/-
11:29 2 min. Artiom Smirnow #76 Przeszkadzanie
12:20 2 min. Dmitrij Korczemkin #85 Opóźnianie gry
17:25 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Przeszkadzanie
27:58 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Natarcie
28:49 2 min. Jean Dupuy #39 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:43 2 min. Jakub Worwa #12 Zahaczenie

Koniec. GKS wywozi z Nowego Targu 3 punkty, ale wynik Podhala znowu bliski, na styku, choć za to punktów nie dają. Dziękujemy za uwagę.

60 min. - Jeszcze strzał z niebieskiej, groźnie do końca, Podhale próbowało przedłużyć ten mecz, ale nic z tego.

60 min. - Świetne podanie Tomasika do Neupauera, broni parkanem Lewartowski.

60 min. - Podhale bez bramkarza, wznowienie przy niebieskiej tyszan, w tercji neutralnej.

60 min. - Nie mam możliwości ściągnięcia bramkarza, tyszanie wysoko atakują. Czas dla Podhala. 17 sekund zostało.

60 min. - Szarotki próbowali się szybko przemieścić do strefy rywala, ale będzie uwolnienie.

59 min. - Worwa wywalczył krążek w tercji GKS, Podhale nie traci czasu.

58 min. - Neupauer szukał partnera na środku przed bramką.

57 min. - Kotlorz z niebieskiej tuż po wygranym przez tyszan wznowieniu.

56 min. - Kamieniecki wrzucał z niebieskiej, tłok przed bramką Lewartowskiego.

55 min. - Sierguszkin i Dupuy przenoszą ciężar gry do tercji obronnej Podhala.

54 min. - GKS uspokaja grę, nowotarżanie próbują wyrównać.

53 min. - Starzyński sam przed Bizubem, niewykorzystana szansa na podwyższenie rezultatu.

52 min. – Gol dla GKS. Kotlorz przyjął i spokojnie strzelił z lewego bulika obok interweniującego Bizuba. 3:2 dla GKS.

52 min. - Bryniczka próbował wymanewrować obrońców i oddać strzał, jeszcze Kolusz przed bramką miał szansę.

51 min. - Potworne zamieszanie pod bramką Bizuba, ale nikt z gości nie wepchnął krążka do siatki.

50 min. - Ładne wyjście młodych zawodników Podhala, strzelał Bochnak.

49 min. - Dupuy mijał obrońcęi sprytnie strzelał po lodzie, Bizub broni.

48 min. - Teraz zamieszanie pod bramką Szarotek. Poruszona bramka.

47 min. - Czwanczikow i Bondaruk powalczyli i utrzymują nowotarżanie krążek w tercji gości, dobre podanie na środek po lodzie, mogło być z tego coś skutecznego.

46 min. - Bartłomiej Wsół wychodził z kontrą, ale wolno i jeden z jego kolegów spalił na niebieskiej.

45 min. - Bryniczka wywalczył krążek, zagrał do Kolusza, za blisko bramki było, żeby coś z tego zrobić, jeszcze bomba z niebieskiej, efektownie wyłapana przez Lewartowskiego.

44 min. - Jeziorski wywalczył krążek w tercji Podhala i próbował zaskoczyć bramkarza z backhandu.

43 min. - Wysoki pressing Podhala, ale tyszanie spokojnie wychodzą.

42 min. - Fieofanow przedarł się do tercji Podhala, tę akcję zakończył dobry strzał Smirnowa.

41 min. - Czwanczikow przedarł się przy bandzie, ale podanie jego partnera na środek przeszło przez wszystkie tercje i wylądowało w tercji obronnej Podhala.

Zaczynamy III tercję.

Koniec II odsłony. Przewaga tyszan, ale wynik remisowy. Przerwa.

40 min. - Mrugała ze zwodem, wjechał ofensywnie, dogrywał na środek, było groźnie.

39 min. - Worwa ładnie nagrał do Bartłomieja Wsóła, zabrakło dokładnego wykończenia.

38 min. - Bramka ruszona i przerwana ta dłuuuga akcja, Szarotki wywinęły się ze stryczka...

37 min. - Ofiarna obrona Bondaruka, długi zamek w wykonaniu GKS, nie mogą się zmienić nowotarżanie. Dwóch zawodników Podhala bez kija.

36 min. - Sierguszkin pięknie zagrał do Pociechy, strzał ze środka świetnie broni ramieniem Bizub.

35 min. - Kolejna kara dla Podhala, Worwa za zahaczanie.

35 min. - Pociecha strzelał, w gąszcz obrońców przed bramką Bizuba.

34 min. - Gol dla Podhala! Czwanczikow sam wjechał prawym skrzydłem i zaskoczył Lewartowskiego. Remis 2:2.

33 min. - Marzec strzelał po podaniu Wróbla, Bizub utrzymuje Podhale z ciasnym wynikiem.

32 min. - Niewykorzystana przewaga Podhala, tyszanie w komplecie.

31 min. - Kolusz próbował zaskoczyć Lewartowskiego.

30 min. - Tomasik przełożył na backhand, chyba zbyt koronkowo, nic nie wyszło  z tej akcji.

29 min. – Teraz Podhale przed szansą gry w przewadze. Kara dla zawodnika GKS.

29 min. – Gol dla GKS. Szybko i dobrze rozegrany zamek. Pociecha strzałem bez przyjęcia zdobywa drugiego gola dla gości. 2:1 dla GKS Tychy.

29 min. - Będzie kara dla zawodnika Podhala. Neupauer zbyt ostro atakował rywala.

28 min. - Kotlorz próbował zaskoczyć Bizuba, znowu górą bamkarz Podhala, choć nie bez problemów.

27 min. - Jeziorski zagrał do Gościńskiego, ten w doskonałej sytuacji, Bizub obronił. Po drugiej stonie lodu dobra szansa Fabiana Kapicy.

26 min. - Marzec kręci obrońcami gospodarzy, tyszanie zamykają Podhale w ich tercji obronnej.

25 min. - Dupuy wjechał za niebieską i strzelił z zaskoczenia zza obrońcy, bramkarz Podhala nie dał się zaskoczyć.

24 min. - Szurowski wychodził z akcją, ale osaczony przez graczy rywala, skończył w tercji neutralnej.

23 min. - Soroka próbował zza obrońcy, ale trafił w niego.

23 min. - Dupuy z nadgarstka bardzo mocno z lewego skrzydła, strzał mija bramkę Bizuba.

22 min. - Worwa bliski przejęcia bezpańskiego krążka w strefie neutralnej.

21 min - Bomba Mrugały mija bramkę Lewartowskiego, po drugiej stronie tafli Jeziorski próbował zaskoczyć Bizuba.

Zaczynamy II tercję.

20 min. - Gol dla GKS. Wróbel kilka sekund przed końcem, już w równych zestawieniach zaskakuje z bliska Bizuba. 1:1.

20 min. - Jeszcze mocna końcówka przewagi tyszan, Seed i Mroczkowski aktywni.

19 min. - Galant z lewego skrzydła uderzał na bramkę Bizuba, bramkarz na posterunku.

19 min. - Serguszkin do Jeziorskiego, strzał bez przyjęcia, broni Bizub.

18 min. - Neupauer odpocznie 2 minuty, będzie szansa dla GKS w przewadze.

17 min. - Szansa Jeziorskiego na wyrównanie.

16 min. - Jeden z tyszan próbował zaskoczyć Bizuba "od zakrystii", ruszona bramka.

15 min. – Kolusz do Bryniczki. Nie uda się wykorzystać przewagi już 5 na 4.

14 min. Gol dla Podhala! Czwanczikow dobija z bliska strzał i podwójna przewaga wykorzystana. 1:0 dla Podhala.

13 min. - Strzał Tomasika po rozegraniu z Koluszem.

13 min. - Jeszcze jedno wykluczenie dla GKS. Za wystrzelenie krążka. Będzie gra 5 na 3.

12 min. - Będzie pierwswze wyklucznie. Dla GKS.

11 min. - Starzyński zagrał na niebieską do Biro, strzał mocny przeszedł przez gąszcz nowotarżan przed bramką, ale Bizub strzeże swojej instancji.

10 min. - Natychmiastowy strzał Witeckiego po szybkim wyjściu tyszan, zaczętym przez Seeda, ale Bizub pewnie.

9 min. - Bryniczka z Siutym walczyli o krążek za bramką Lewartowskiego, ale tyszanie nie odpuszczają.

8 min. - Znowu groźnie pod bramką Bizuba, Gościński aktywny, bramkarz Podhala zachowuje jak na razie czyste konto.

7 min. - Ładny zwód Słowakiewicza, Worwa przejął krążek, zagrał do Wsóła, ale na tym ta akcja się zakończyła.

6 min. - Siuty z Bryniczką wychodzili z kontrą, tyszanie spokojnie rozbijają ten atak.

5 min. - Kotlorz mocno z niebieskiej, Bizub łapie na raty.

5 min. - Seed wrzuca na bramkę, czujnie parkanem Bizub.

4 min. - Jeziorski domaga się odgwizdania faulu na nim, sędzia nie przerywa gry, ta toczy się w strefie Podhala. Uwolnienie.

3 min. - Bochnak przejął bezpański krążek, ale strzelił obok bramki. To była strata Michałowskiego.

3 min. - Wyjście Worwy lewą flanką, objechał bramkę i zostawił partnerowi, ale tyszanie rozbili ten atak gospodarzy.

2 min. - Seed zza bramki do Mroczkowskiego, strzał ze środka, znowu groźnie pod bramką Podhala.

1 min. - Zamieszanie pod bramką Bizuba już w pierwszej akcji meczu, ale bramkarz Szarotek wyszedł obronną ręką.

Zapraszamy na relację minuta po minucie z Nowego Targu. Tauron Podhale podejmuje GKS Tychy.

#13 Kasper Bryniczka ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Andriej Czwanczikow PS 2 0 0 0 2 1 0 0 0 0 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Łukasz Siuty LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#6 Patryk Wsół PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Kamil Lewartowski B 2 2.00 16 3 9 4 0 0 87.50 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#30 Jakub Zawalski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0