Rozgrywki: 2023/24 - Reprezentacje: Sparingi
2:1 k. (0:0, 0:0, 1:1, d. 0:0, k. 2:1) Zakończony
1:0 Brett Perlini #74 ( Liam Kirk #61, Nathanael Halbert #26 ) (+1) 5/4 49:54
1:1 Krystian Dziubiński #61 5/5 57:10
2:1 Cam Critchlow #48 Karny decydujący 65:00
28:45 2 min. David Phillips #2 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:37 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Krzysztof Maciaś #86 Kara mniejsza techniczna
35:45 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Patryk Wronka #15 Kara mniejsza techniczna
39:27 2 min. Cole Shudra #23 Zahaczenie
43:45 2 min. Ben Lake #91 Ostrość
43:45 2 min. Filip Starzyński #23 Ostrość
48:19 2 min. Filip Starzyński #23 Wysoko uniesiony kij

Będziemy świadkami rzutów karnych
65. min - To była akcja na miarę zwycięstwa. Wymiana krążka pomiędzy Urbanowiczem i Smalem. Uderzenie tego drugiego! Fenomenalna interwencja Bownsa.
64. min - Michalski! Dobry przechwyt, próba strzału, ale Bowns zdołał sparować krążek.
64. min - Jeszcze jedna skuteczna interwencja naszego golkipera. Jesteśmy ciekawi, ile obronionych strzałów zapisali mu statystycy.
63. min - Kirk! Broni Zabolotny.
62. min - Uderzał Urbanowicz, dobijać próbował Smal. Ben Bowns skutecznie interweniuje.
62. min - Na razie inicjatywa należy do biało-czerwonych. Są groźniejsi w swoich poczynaniach.
61. min - Uderzał Dziubiński, strzał zablokowany.
61. min - Zaczynamy dogrywkę.

Koniec III tercji.
60. min - Będziemy mieli dogrywkę. Pięciominutową w trzyosobowych zestawieniach.
59. min - Proste środki okazały się skuteczniejsze. Nasi zawodnicy oddają teraz więcej strzałów spod niebieskiej.
58. min - GOOOL! 1:1! Dziubiński popisuje się skuteczną dobitką. Mamy remis
56. min - Widać, że trener Robert Kalaber przebudował formacje. Szuka impulsu.
55. min - Paś wygrał wznowienie, do gumy ponownie dopadł Chmielewski. Znów wystrzelił, ale Ben Bowns dobrze się spisuje.
55. min - Chmielewski! Kolejna próba w wykonaniu naszego skrzydłowego.
54. min - Czas zaczyna pracować na korzyść Brytyjczyków.
53. min - Ostro potraktowany Dominik Paś przez Cade'a Neilsona. Nasz zawodnik zderzył się z bandą.
52. min - Próba Kostka, ale nie miała ona odpowiedniej jakości.
51. min - Nie da się ukryć, że teraz biało-czerwoni muszą zagrać odważniej i nieco się otworzyć.
50. min - GOOOL! 1:0! Podręcznikowo rozegrana przewaga. Brytyjczycy rozrzucili podaniami nasz zespół. Liam Kirk dograł do Bretta Perliniego, a ten precyzyjnym uderzeniem zaskoczył Davida Zabolotnego.
49. min - Będzie kara dla naszego zespołu. Przewinił albo Starzyński albo Krężołek.
48. min - Paś zostawił krążek Krężołkowi. Szybka decyzja o oddaniu strzału, ale Bowns łapie gumę jak muchę.
47. min - Znów szczęścia szukał Chmielewski. Brytyjski golkiper był na posterunku.
46. min - Krzysztof Maciaś! Próbował sprytnego uderzenia z bekhendu. Bowns broni, ale z ogromnymi problemami.
45. min - Pięć minut za nami. Walka jest, zaangażowanie jest. Czego brakuje? Chyba wszyscy wiemy.
44. min - Małe kuksańce w wykonaniu Starzyńskiego i Lake'a. Obaj wędrują na ławkę kar.
44. min - Dużo wolnego miejsca miał Olivier Betteroidge! Uderzył z nadgarstka, ale świetnie broni Zabolotny.
42. min - Kirk sprawdził czujność Zabolotnego. Wynik pozostaje bez zmian.
42. min - Brytyjczycy w pełnym zestawieniu.
42. min - Paś! Przymierzył z nadgarstka, ale Bowns złapał gumę do raka.
41. min - Przez półtorej minuty zagramy jeszcze w przewadze.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę, czekając na bramki.

40. min - Ręka sędziego w górze. Będzie kara dla Brytyjczyków.
39. min - Wajda posłał mocne podanie do ustawionego na buliku Krzysztofa Maciasia. Ten od razu chciał uderzyć, ale nieczysto trafił w krążek. Brawa za decyzję, choć wykonanie mogło być lepsze.
38. min - Gramy w pełnym składzie.
38. min - Kolejna dobra interwencja "Zabola". Jest dzisiaj w świetnej dyspozycji.
37. min - Perlini! Uderzył bez przyjęcia, ale Zabolotny zdołał przemieścić się i złączyć parkany. Kapitalna interwencja naszego golkipera.
36. min - Kara dla naszego zespołu. Kolejny błąd przy zmianie
36. min - Do krążka dopadł Wajda! Huknął z pełnego zamachu, ale sędziowie przerywają grę.
36. min - Wronka z Dziubińskim w dwójkowej akcji. Wrzutka "Wronczesa" w kierunku "Dziubka", ale Bowns odbił krążek.
35. min - Teraz w szeregach obu ekip zabrakło dokładności. Proste straty krążka.
35. min - Gramy w pełnych składach.
34. min - Skutecznie się bronimy. Na lodzie u nas harują Kruczek, Wajda, Urbanowicz i Paś.
33. min - Na ławkę kar powędrował Krzysztof Maciaś.
33. min - Przydarzył nam się błąd przy zmianie. Teraz w przewadze zagrają Brytyjczycy.
32. min - Teraz szansa Brytyjczyków. Critchlow uderzał, ale Zabolotny obronił jego próbę.
31. min - Gramy w pełnych składach.
31. min - Paś dogrywał do Krężołka, ale brytyjscy kibice zablokowali mu możliwość oddania strzalu.
30. min - Chmielewski z lewego bulika, ale Bowns łapie gumę do raka. Nie było to najlepsze uderzenie naszego skrzydłowego.
29. min - Na razie dominuje metoda tysiąca podań.
29. min - Zobaczymy, jak poradzimy sobie w przewadze.
29. min - Urbanowicz faulowany pod bandą. Phillips wędruje na ławkę kar.
29. min - Leży na lodzie Kamil Wałęga. Najważniejszą informacją jest to, że opuścił taflę o własnych siłach.
29. min - Ładnym zwodem popisał się Wałęga. Wydawało się, że będzie miał dobrą okazję. Sędziowie dopatrzyli się spalonego.
28. min - Kirk! Odważnie wjechał do polskiej tercji lewym skrzydłem. Uderzył z nadgarstka, ale Zabolotny nie dał się pokonać.
26. min - Urbanowicz! Dostał dobre podanie od Michalskiego, ale źle złożył się do strzału z bekhendu.
26. min - Ładnie w defensywie popracował Wałęga. Podręcznikowy przykład tego, jak należy odbierać krążek.
24. min - Ależ okazja Patryka Wronki. Aron Chmielewski idealnie wyłożył mu krążek, "Wronczes" uderzył bez przyjęcia, ale Ben Bowns zdążył się przemieścić i sparować gumę. Dosłownie okradł go z gola!
23. min - Znów głośne "Polska, Polska" roznosi się na trybunach.
22. min - Dobra okazja dla reprezentacji Polski! Przedzierał się Michalski, ale w ostatnim akordzie tej akcji nie zdołał oddać strzału.
21. min - Znów zakotłowało się pod naszą bramką. Brytyjczycy grają prosto - starają się oddawać strzały z każdej pozycji i liczyć na dobitki. Tym razem uderzał Nathanael Halbert. Dwie szybkie dobitki, ale Zabolotny jest na posterunku.

20. min - Nabijamy statystykę strzałów. Chmielewski uderza z lewego bulika! Bowns spokojnie łapie krążek. Trzeba dodać, że okazję "Chmielowi" stworzył Kruczek, popisując się "piruetem", którym zgubił krycie i dobrym podaniem.
19. min - Kolejny strzał biało-czerwonych. Wałęga! Bowns używa odbijaki, by sparować krążek.
19. min - Dronia z niebieskiej! Broni Bowns.
19. min - Chmielewski! Ładnie wjechał do brytyjskiej tercji, wyprzedził rywala i uderzył z prawego bulika. Ben Bowns nie dał się pokonać.
18. min - Podobać może się dziś gra Zabolotnego. Jest pewnym punktem naszego zespołu.
17. min - Kolejna świetna okazja Brytyjczyków, ale Zabolotny nie daje się pokonać. Naszemu golkiperowi spadł kask, więc gra przerwana.
16. min - Mamy szarpaninę pod bramką gospodarzy. Dziubiński uderzał, Bowns złapał gumę do raka, a szukającego dobitki Wronkę, obrońcy sprowadzili do parteru.
15. min - Znakomite okazje dla Brytyjczyków! Ależ uśmiechnęło się do nas szczęście. Najpierw Phillips z niebieskiej, później dobitka Currana! Zabolotny nie daje się pokonać.
14. min - Wronka dalekie, kilkudziesięciometrowe podanie do Dziubińskiego. Kapitan naszej kadry znalazł się w sytuacji sam na sam z Benem Bownsem, ale nie wykorzystał tej okazji.
13. min - Nieco odważniejsze minuty w wykonaniu biało-czerwonych.
12. min - Smal odebrał pod bandą krążek Kirkowi! Ale zamiast strzelać, niepotrzebnie szukał podania do Urbanowicza. Szkoda, bo była to dobra okazja.
10. min - Betteridge i Perlini przeprowadzili groźną akcję, zakotłowało się pod naszą bramką, ale ofiarnie się obroniliśmy.
9. min - Wynik pozostaje bez zmian, ale zarysowuje się optyczna przewaga Brytyjczyków.
8. min - Wałęga przymierzył z prawego bulika.
6. min - Tempo tego meczu nie powala.
5. min - Częściej przy krążku są gospodarze, nasz zespół stara się wykorzystywać okazje do kontr. Sporo pracujemy pod bandami.
4. min - W odpowiedzi Chmielewski! Odważny i kąśliwy strzał z korytarza międzybulikowego. Broni brytyjski golkiper.
4. min - Świetna interwencja Zabolotnego, dzięki które mu wciąż remisujemy 0:0.Uderzał Betteridge.
3. min - Na trybunach Motorpoint Areny słychać polski doping. Głośne "Polska, Polska" - roznosi się po hali.
2. min - Na razie sporo szarpanej gry z obu stron. Bez realnego zagrożenia pod bramką.
1. min - W bramce reprezentacji Polski - David Zabolotny, w zespole Wielkiej Brytani - Ben Bowns.

Relację realizujemy w oparciu o transmisję na brytyjskiej stronie. Ta jednak swoje wady ma - lubi się przyciąć :)

#31 John Murray B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 David Zabolotny B 1 0.92 36 12 10 10 4 0 97.22 65:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 1