3:1 (1:0, 0:0, 2:1) Zakończony
2021-12-07
18:00
IV runda / 28. kolejka
1:0 Wasilij Strielcow #32 ( Aleksandr Strielcow #23, Krystian Dziubiński #61 ) +/-
57:29 2 min. Wasilij Strielcow #32 Spowodowanie upadku przeciwnika

60. min - Molder w toruńskim boksie
59. min - Czas dla KH Energii Toruń.
59. min - Trwa analiza wideo trafienia dla Torunia.
59. min - GOOOL!!!! Vasjonkin z niebieskiej przymierzył z nadgarstka i trafił w samo okienko!
58. min - Trójkowa kontra gości zatrzymana przez młodszego z braci Noworytów.
56. min - Mocny strzał na nogę przyjął Wasilij Strielcow. Rosjanin zwija się z bólu.
55. min - Kogut z ostrego kąta, lecz niecelnie.
54. min - Syty z bulika i do raka łapie gumę oświęcimski bramkarz.
52. min - Kowalówka samotnie ze slotu i niepewnie interweniuje Molder.
50. min - Glenn z niebieskiej i mrozi gumę Molder.
49. min - Szkodienko z niebieskiej, ale ponad bramką.
48. min - Arrak z bulika! Kowalówka broni to uderzenie parkanem.
46. min - Kozłow z niebieskiej, ale pewnie interweniuje Kowalówka.
46. min - Krzemień z niebieskiej, ale broni Molder.
45. min - GOOOL!!!! Aleksandr Strielcow spod koła bulikowego przymierzył z nadgarstka i ulokował gumę w siatce!
45. min - GOOOL!!!! Da Costa mocno z bulika i trafia w samo okienko toruńskiej bramki!

44. min - Arrak z bulika i boczna siatka!
43. min - Patryk Noworyta przymierzył z niebieskiej, ale zdołał zamrozić to uderzenie Molder.
42. min - Stasienko z własnej tercji i Molder mrozi gumę.
41. min - Olszewski sam na sam! Kowalówka wciąż z czystym kontem.

40. min - Stasienko dwukrotnie z niebieskiej, lecz nie pokonał Moldera.
40. min - Glenn z niebieskiej, ale minimalnie ponad toruńską bramką.
38. min - Kozłow z niebieskiej! Broni R. Kowalówka.
37. min - Duża liczba strzałów na bramkę Kowalówki, ale wciąż bez zdobyczy bramkowej torunianie.
37. min - K. Kalinowski uderza spod bulika, ale nie trafia w oświęcimską bramkę.
36. min - Orłow spod niebieskiej i niepewnie broni toruński golkiper.
35. min - Krzemień z ostrego kąta i obok bramki.
34. min - Huhdanpaa z niebieskiej, ale trafia tuż obok oświęcimskiej bramki.
33. min - Orłow samotnie spod bulika, lecz niecelnie.
32. min - Da Costa mocno z niebieskiej i parkanem interweniuje Molder.
31. min - Wasilij Strielcow do brata na drugą stronę, ten jednak nieczysto trafia w krążek.
30. min - Da Costa z niebieskiej, lecz obok bramki.
29. min - Kogut ze slotu! Broni Robert Kowalówka.
28. min - Torunianie mocno atakowani we własnej tercji.
27. min - Oriechin z Themarem powalczyli o gumę w tercji gości i wywalczyli bulik po lewej stronie Moldera.
26. min - Rodionow traci gumę pod własną bramką i przejmuje krążek Krzemień, który jednak nie wykorzystuje prezentu od przeciwnika.
25. min - Bezuska z niebieskiej, dobitka Strielcowów, ale Molder wychodzi z tego starcia obronną ręką.
24. min - Da Costa do najeżdżającego Glenna, ten jednak spod bulika trafia w toruńskiego zawodnika.
23. min - Miłosz Noworyta z niebieskiej, ale nie pokonał Moldera.
21. min - Da Costa przed bramkę, ale guma przejęta przez torunian, którzy wyszli z kontrą, jednak nie pokonali Glenna, który wyczyścił tę akcję.

Koniec 1 tercji
20. min - Dobre zagranie do S. Kowalówki, ten mocno przymierzył z bulika, ale Molder zdążył się przesunąć i obronił uderzenie Kowalówki.
20. min - Wasilij Strielcow z bulika przed bramkę do Trandina, ten jednak nie zdążył obrócić się z krążkiem i wpakować go do bramki.
19. min - Noworyta z ostrego kąta, ale nikt nie przekierował gumy do siatki.
18. min - GOOOL!!!! Aleksandr Strielcow pognał do przodu, zostawił gumę Wasiljewowi, a ten pociągnął z bulika i ulokował gumę w siatce!
17. min - Bezuska mocno z niebieskiej, ale Molder obronił to uderzenie parkanem.
17. min - Da Costa na drugą stronę do Oriechina, ten jednak nie trafił czysto w krążek.
15. min - Szkrabow huknął z niebieskiej, jednak nie zdołał zaskoczyć bramkarza gospodarzy.
14. min - Bezuska z niebieskiej, dobitka Themara, ale wciąż bez bramki na Chemików 4.
14. min - Arrak pociągnął z lewego bulika, ale pewnie wybronił to uderzenie oświęcimski golkiper.
12. min - Wasilij Strielcow zza bramki do swojego brata bliźniaka, lecz ten nie zdołał przekierować gumy do siatki.
11. min - Szkrabow finezyjnie z bulika, ale ładnie wybronił to uderzenie R. Kowalówka.
10. min - Szabanow z bulika, lecz dość słabe to uderzenie i R. Kowalówka mrozi gumę.
9. min - Orłow spod niebieskiej, ale krążek minął światło bramki.
8. min - Szkodienko z pierwszego krążka, lecz złamał kija.
7. min - Arrak przed bramkę, ale R. Kowalówka dobrze interweniuje.
6. min - Arrak spod bulika, lecz niecelnie.
5. min - Pierwsze wykluczenie w tym spotkaniu. Na ławce kar zasiądzie Themar.
4. min - Strzał torunian z bulika i skuteczna interwencja Roberta Kowalówki.
3. min - Glenn z Bezuską napędzają akcję ofensywną, ale nie są w stanie przebić się do tercji rywala.
2. min - Podanie Trandina zza bramki, lecz nikt nie przejął podania Rosjanina i guma opuszcza tercję gości.
1. min - Stasienko z tercji neutralnej i wprost do raka Moldera.
1. min - Szkodienko mocno z niebieskiej, ale ponad oświęcimską bramką.