2:5 Gleb Bondaruk #22 ( Bartłomiej Neupauer #9 ) +/-
02:04 2 min. Teddy Da Costa #77 Atak kijem trzymanym oburącz
12:17 2 min. Łukasz Krzemień #44 Przeszkadzanie
20:52 2 min. Teddy Da Costa #77 Trzymanie przeciwnika
37:48 2 min. Bartłomiej Wsół #71 Atak w okolice głowy lub szyi
41:44 2 min. Wasilij Strielcow #32 Zahaczenie
50:14 2 min. Miłosz Noworyta #18 Spowodowanie upadku przeciwnika

60. min - Kolusz indywidualnie z bliska, lecz przestrzelił.
58. min - Oświęcimianie z niebieskiej, ale trafiony Słowakiewicz.
56. min - GOOOL!!! Bondaruk zmierzający do tercji rywala dostał podanie na niebieską i samotnie wjechał do tercji gości urywając się obrońcom i zdołał wjechać z krążkiem do bramki.
56. min - Kolusz z bulika! Wprost do raka Saundersa.
54. min - GOOOL!!!! Themar solowo w tercji rywala i z najbliższej odległości pakuje gumę do siatki.
53. min - Szurowski z niebieskiej, ale wprost w Saundersa.
51. min - Kolusz huknął z koła bulikowego, ale trafił w plecy Bezuski i ten zwija się z bólu na tafli.
51. min - Fenomenalna kontra Podhala zatrzymana przez Saundersa.
50. min - Kontra Podhala, ale w ostatecznej fazie nowotarżanie nie trafili w oświęcimską bramkę.
49. min - Dziubiński ze slotu, lecz niecelnie.
47. min - Bezuska przed bramkę, ale nikt z jego kolegów nie sięgnął tej gumy.
46. min - Błąd oświęcimskiej defensywy i guma trafia na patkę kija Neupauera, który jednak trafia ponad bramką.
45. min - Oriechin z bliska, jednakże przestrzelił.
44. min - Volrab huknął z niebieskiej, jednak krążek minął światło bramki.
43. min - Skutecznie bronią się oświęcimianie. Nowotarżanie mają problem, aby założyć hokejowy zaemk w tercji gości.
42. min - Bezuska bez przyjęcia, ale krążek mija światło bramki.
41. min - Oriechin z pół obrotu spod niebieskiej, lecz niecelnie.

40. min - Glenn z niebieskiej, dobitka Trandina, ale bez piątej bramki dla Unii.
39. min - Petarda Oriechina z koła bulikowego, jednak oświęcimski napastnik trafił w słupek nowotarskiej bramki.
38. min - Wrzutka Sulki spod niebieskiej, jednak była skierowana wprost w Saundersa.
37. min - Tomasik z najbliższej odległości, ale górą kanadyjski golkiper.
36. min - Glenn mocno z niebieskiej i niepewnie interweniuje Bizub.
36. min - GOOOL!!!! Patryk Wsół huknął z dystansu, Worwa jeszcze zmienił tor lotu krążka i guma zatrzepotała w oświęcimskiej siatce.
35. min - Neupauer z dystansu! Jednak obok bramki.
34. min - Bryniczka za siebie do Siutego, ale ten przyblokowany i nie sięgnął gumy.
33. min - Nowotarżanie z ogromnymi problemami. Ciężko jest im opuścić własną tercję.
32. min - GOOOL!!!! Kowalówka pognał prawą flanką, zagrał na środek do Trandina, a ten bez namysłu wypalił i ulokował gumę w siatce.
31. min - Kontra Oświęcimian. Trandin uderzał ze slotu, ale nie pokonał nowotarskiego bramkarza.
29. min - Czwanczikow z bliska! Górą Saunders.
29. min - Themar samotnie pognał do tercji rywala. Tuż za nim powędrował Da Costa i do niego zagranie, ten mocno wypalił bez przyjęcia, ale nie zdołał pokonać Bizuba.
28. min - Czas dla Podhala Nowy Targ.
28. min - GOOOL!!!! Aleksandr Strielcow znalazł się samotnie przed bramkarzem i zdołał wymanewrować Bizuba i umieścił gumę w siatce.
27. min - GOOOL!!!!
Podanie z własnej tercji do tercji neutralnej do Themara, ten samotnie pognał do przodu i ze stoickim spokojem uderzył z bliskiej odległości i wpakował gumę tuż przy dalszym słupku.
26. min - Glenn po drugiej stronie tafli, ale Bizub zdołał wybronić to uderzenie.
25. min - Mrugała huknął z niebieskiej, jednak guma minęła światło bramki.
24. min - Dziubiński z ostrego kąta i na raty mrozi gumę Bizub.
23. min - Bondaruk przedziera się środkiem tafli, ale powstrzymany przez oświęcimskich defensorów.
22. min - Volrab przymierzył z bliskiej odległości, jednak niecelnie.
22. min - Kolusz mocno wypalił z koła bulikowego, lecz nie trafił w światło bramki.
21. min - Szurowski z niebieskiej, Neupauer zmienił jeszcze tor lotu krążka i słupek zadźwięczał na lodowisku w Nowym Targu!

19. min - Patryk Wsół mocno przymierzył spod bulika, ale trafił wprost w Saundersa.
19. min - Trandin przedarł się do tercji gospodarzy. Wymanewrował jednego obrońcę, ale przymierzył niecelnie.
19. min - Kolusz zostawił gumę Bryniczce, ten jednak trafił wprost w łyżwy Paszka.
18. min - Worwa ze slotu, lecz niecelnie.
17. min - Słowakiewicz z okolic bulika, ale mocno przestrzelił.
17. min - Dziubiński przed bramkę do Aleksandra Strielcowa, ten przymierzył z nadgarstka, jednak dobrze interweniował Bizub.
16. min - Kolusz holuje gumę w tercji gości, ale został wypchnięty przez Bezuskę.
15. min - Tomasik z ostrego kąta, lecz nie zaskoczył golkipera przyjezdnych.
14. min - Szurowski dwukrotnie z niebieskiej, ale dwukrotnie skutecznie interweniuje parkanem Saunders.
13. min - Tomasik mocno wypalił z bulika, ale nie pokonał Saundersa.
13. min - Neupauer z pół obrotu z niebieskiej, ale nie trafił w bramkę.
12. min - Orłow spod niebieskiej, jednak niecelnie.
11. min - Błąd oświęcimian i krążek trafia do Bryniczki. Ten mocno wypalił ze slotu, jednak guma powędrowała ponad bramką strzeżoną przez Saundersa.
10. min - Krzemień wypalił z bulika, ale pewnie do raka łapie krążek Bizub.
9. min - Mrugała z niebieskiej! Krążek jednak minął światło bramki.
9. min - Bondaruk z bulika, lecz niecelnie.
9. min - GOOOL!!!! Da Costa powalczył o gumę za bramką Bizuba. Mimo dwóch rywali na sobie zdołał wywalczyć gumę i momentalnie zagrał ją na slot do Themara, a ten długo się niezastanawiając huknął bez przyjęcia i ulokował gumę przy okienku nowotarskiej bramki.
8. min - Bondaruk dwukrotnie z najbliższej odległości! Górą jednak golkiper gości.
7. min - Wasilij Strielcow przed bramką, ale broni Bizub. Zamieszanie pod nowotarską bramką, jednak nikt nie przekierował gumy do siatki.
6. min - Mrugała z niebieskiej, ale Saunders skutecznie interweniuje.
5. min - Słowakiewicz przedziera się środkiem. Przy pierwszej próbie oddania strzału nowotarżanin nie trafia w krążek, natomiast druga próba uderzenia została zablokowana przez Saundersa.
4. min - Dziubiński z bulika za siebie do Kowalówki, ten jednak minimalnie niecelnie.
3. min - Bryniczka z gumą w tercji rywala, ale przyblokowany przez oświęcimskiego defensora.
2. min - Da Costa z koła bulikowego, lecz guma po rykoszecie nie trafia w światło bramki.
1. min - Bondaruk z bulika, ale bez najmniejszego problemu Saunders łapie gumę do raka.

#13 Kasper Bryniczka ŚR 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Andriej Czwanczikow PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Kacper Kamieniecki LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Marcin Kolusz PS 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#40 Jakub Malasiński LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Robert Mrugała PO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Łukasz Siuty LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0