Rozgrywki: 2021/22 - Puchar Polski: Faza pucharowa
3:4 k. (0:0, 1:2, 2:1, d. 0:0, k. 1:3) Zakończony
Puchar Polski 2021/2022 / Półfinały
05:43 2 min. Aleš Ježek #90 Przeszkadzanie
12:23 2 min. Victor Rollin Carlsson #15 Zahaczenie
22:47 2 min. Victor Rollin Carlsson #15 Przeszkadzanie
25:05 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Štěpán Csamangó #94 Nadmierna liczba graczy na lodzie
50:14 2 min. Damian Kapica #95 Uderzanie kijem
59:37 2 min. Collin Shirley #15 Uderzanie kijem
59:37 2 min. Teddy Da Costa #77 Ostrość

Koniec dogrywki, będziemy mieli rzuty karne
65. min - Kinnunen z bulika, ale pewnie broni Saunders.
64. min - Nemec niecelnie ze slotu.
64. min - Glenn spod niebieskiej wprost do raka Pieriewozczikowa.
63. min - Woroszyło mocno sprzed bulika, ale nie trafił w światło bramki.
62. min - Carlsson z bulika trafia w boczną siatkę.
61. min - Aleksandr Strielcow mocno ze slotu, lecz niecelnie.
61. min - Dziubiński spod bulika, ale guma opuszcza taflę.

Koniec III tercji
60. min - Kontra Woroszyły zablokowana przez oświęcimianina.
59. min - Orłow z niebieskiej, ale po rykoszecie guma mija bramkę.
58. min - GOOOL!!!! Kapica próbował z najbliższej odległości wpakować gumę, ale po chwili wycofał za siebie gumę do Shirleya, a ten wpakował gumę do pustej bramki.
58. min - Brynkus ze slotu, ale guma po rykoszecie opuszcza taflę.
57. min - Muller z niebieskiej, jednak nie pokonał Kanadyjczyka.
57. min - Themar samotnie spod bulika, ale niecelnie.
56. min - Nemec zza bramki podał przed bramkę, ale nikt z jego kolegów nie sięgnął gumy.
55. min - Shirley do Saura, ten uderzył z bulika, ale nie zaskoczył Saundersa.
54. min - Themar spod niebieskiej, lecz niecelnie.
54. min - Shirley ze slotu, ale zamroził gumę Saunders.
53. min - Orłow do Wasilija Strielcowa, ten przed bramkę, tam próbował jeszcze zmienić tor lotu krążka Carlsson, ale Pieriewozczikow złapał tę gumę.
52. min - Bramka nie zostaje uznana. Spalony w polu bramkowym.
52. min - Glenn z niebieskiej, Da Costa sprytnie zmienił tor lotu krążka i guma wpadła do siatki. Będziemy mieli jednak analizę wideo.
51. min - Brynkus ze slotu, lecz niecelnie.
51. min - Dugin ze slotu, ale broni Saunders. Dobitki jeszcze ze strony Cracovii, ale bez bramki.
50. min - Kowalówka z bekhendu, ale niecelnie.
50. min - Carlsson samotnie z gumą pod krakowską bramką, ale zatrzymany przez obrońcę Cracovii.
48. min - Woroszyło tuż po wygranym wznowieniu, ale parkanem obronił to Saunders.
48. min - Oriechin spomiędzy bulików, ale nie pokonał Pieriewozczikowa.
47. min - Bezwiński ze slotu, ale czujnie kanadyjski bramkarz.
46. min - Ambitna gra Unii w tercji rywala.
44. min - Krakowianie z bulika, ale niecelnie.
43. min - Saur z niebieskiej, ale nie pokonał Saundersa.
43. min - GOOOL!!!! Aleksandr Strielcow z gumą pognał do przodu, wymanewrował krakowską obronę i pokonał Pieriewozczikowa.
42. min - GOOOL!!!! Kowalówka spod bandy zagrał przed bramkę, a tam odnalazł się Carlsson, który przekierował gumę do siatki.

41. min - Bezuska z niebieskiej, ale minimalnie niecelnie.
41. min - Dziubiński samotnie z koła bulikowego, wymanewrował krakowskiego obrońcę, ale nie pokonał Pieriewozczikowa.

40. min - Kowalówka dwukrotnie zza bramki, ale nie pokonał golkipera "Pasów".
39. min - Carlsson ze slotu wprost do raka Pieriewozczikowa.
39. min - Dziubiński z ostrego kąta, ale krążek minimalnie minął światło bramki tuż po tym jak skutecznie odbił tę gumę bramkarz Cracovii.
38. min - Nemec z ostrego kąta, ale poruszona bramka Unii.
38. min - Jezek spod niebieskiej, ale czujnie Saunders.
37. min - Oriechin z bulika, ale zablokowane to uderzenie.
36. min - Krakowianie zamknięci we własnej tercji.
35. min - Aleksandr Strielcow huknął tuż po wygranym wznowieniu, ale wybronił to uderzenie Pieriewozczikow.
34. min - Kontra Da Costy, jednak jego strzał był mocno niecelny.
33. min - Bezwiński ze slotu, ale guma po rykoszecie opuszcza taflę.
33. min - Orłow sprzed bulika, ale kijem odbija gumę krakowski bramkarz.
32. min - GOOOL!!!! Kontra krakowian i Ismagiłow wpakowuje gumę do siatki.
32. min - Da Costa sam na sam, ale nie pokonał Pieriewozczikowa.
32. min - Kontra Kapicy zatrzymana przez Orłowa.
31. min - Wasilij Strielcow z bliska po dograniu kolegi, ale nie zdołał wpakować gumy Pieriewozczikowowi.
30. min - GOOOL!!! Zamieszanie pod oświęcimską bramką i największym sprytem okazał się Bodrow, który wyłuskał gumę i bez zastanowienia umiejscowił ją w bramce.
29. min - Kapica z bekhendu, lecz niecelnie.
28. min - Saur przy buliku, ale przyblokowany przez Orłowa.
27. min - Kontra Brynkusa, jednak jego strzał był niecelny.
26. min - Themar wprost z koła bulikowego, lecz niecelnie.
25. min - Bodrow z bliska, ale ofiarnie rzuca się pod krążek Patryk Noworyta.
25. min - Oświęcimianie skutecznie urywają cenne sekundy z tego osłabienia.
24. min - Gula ponownie z niebieskiej, ale do boku odbija gumę oświęcimski bramkarz.
23. min - Gula mocno z niebieskiej, ale dobra interwencja Saundersa.
22. min - Kowalówka z bulika, krążek przeturlał się przy linii bramkowej, lecz nie wpadł do krakowskiej bramki.
21. min - Bezuska z niebieskiej, ale udaje się obronić Pieriewozczikowowi to uderzenie.
21. min - GOOOL!!!! Indywidualna akcja Dziubińskiego zakończona celnym strzałem i mamy pierwszą bramkę w tym spotkaniu!

20. min - Kowalówka ofiarnie powalczył o gumę za krakowską bramką.
20. min - Brynkus mocno ze slotu, ale skutecznie obronił to Saunders.
18. min - Dziubiński przed bramkę do Wasilija Strielcowa, lecz ten nie sięgnął gumy.
17. min - Jerasow z najbliższej odległości, ale szybko złączył parkany Pieriewozczikow.
17. min - Saur z bulika, lecz niecelnie.
16. min - Themar wycofał gumę do Stasienki, ten mocno przymierzył ze slotu, ale nie trafił w bramkę.
16. min - Themar z prawego koła bulikowego, ale pewnie obronił to uderzenie Pieriewozczikow.
15. min - Nemec z bulika i ponownie barkiem interweniuje Saunders.
14. min - Dugin z bulika, ale barkiem broni Saunders.
14. min - Problem w boksie Cracovii. Awarii uległa pleksa. Przerwa w grze i czeka nas oczekiwanie na obsługę lodowiska i naprawę usterki.
13. min - Oświęcimianie zamknięci we własnej tercji.
12. min - Walka o gumę pod bandą w tercji Unii.
11. min - Shirley sprzed bramki, ale krążek minimalnie minął oświęcimską bramkę.
10. min - Dwójkowa kontra Cracovii zatrzymana przez oświęcimską obronę.
10. min - Dziubiński przedziera się środkiem tafli, ale w ostatecznej fazie nie trafił w bramkę.
9. min - Nemec przed bramkę do Kapicy, ale ten nie sięgnął gumy.
8. min - Wasilij Strielcow mocno z koła bulikowego szukał okienka bramki, ale nie trafił w światło bramki.
7. min - Glenn z niebieskiej, zasłonięty Pieriewozczikow, ale zdołał wybronić uderzenie oświęcimskiego obrońcy.
6. min - Pierwsze wykluczenie w tym spotkaniu. Ales Jezek przez 120 sekund odpocznie na ławce kar.
6. min - Aleksandr Strielcow spomiędzy trzech zawodników rywali, ale zostało zablokowane to uderzenie.
5. min - Bezwiński rozpędza się prawą flanką, oddał strzał z bekhendu, ale nie zaskoczył Saundersa.
4. min - Patryk Noworyta wrzucił krążek z tercji neutralnej i oświęcimianie zamknęli krakowian w ich tercji.
3. min - Wanat z koła bulikowego, ale nie trafił czysto w krążek.
2. min - Brynkus dwukrotnie z bliska, ale czujnie Saunders.
1. min - Orłow na drugą stronę do Themara, ten oddał celny strzał, który jednak został obroniony przez Pieriewozczikowa.
1. min - Szybka akcja Nemca zakończona strzałem z bulika, ale Saunders czujnie obronił to uderzenie.
1. min - Rozpoczynamy drugie starcie półfinałowe Turnieju Finałowego Pucharu Polski.

#77 Teddy Da Costa ŚR 0 1 0 1 1 0 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński PS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
#47 Ryan Glenn LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#50 Wasilij Jerasow PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Patryk Noworyta LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Daniił Oriechin PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#58 Jegor Orłow PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#96 Kamil Paszek PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Adrian Prusak PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Victor Rollin Carlsson ŚR 1 0 0 0 1 0 4 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Clarke Saunders B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Nikołaj Stasienko LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Aleksandr Strielcow LS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#32 Wasilij Strielcow ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Andrej Themár LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Aleksiej Trandin LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Dariusz Wanat LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Cracovia
#59 Dienis Pieriewozczikow B 3 2.77 29 9 11 9 0 0 89.66 65:00 0 4 1 75.00 0 0 1 0 0 0 0
#72 David Zabolotny B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0