1:2 Martin Kasperlík #82 ( Roman Rác #89, Kamil Górny #17 ) +/-
07:13 2 min. Kamil Górny #17 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:17 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:09 2 min. Michał Naróg #15 Wysoko uniesiony kij
21:44 2 min. Oskar Krawczyk #4 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:53 2 min. Lukas Lundvald #88 Ostrość
35:15 2 min. Roman Rác #89 Atak kijem trzymanym oburącz
39:42 2 min. Egils Kalns #13 Uderzanie kijem
43:54 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Dominik Nahunko #57 Nadmierna liczba graczy na lodzie
49:22 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec meczu!
60. min - Lundvald przed Kielerem, ale nie trafia w krążek!
59. min - Pusta bramka Zagłębia.
59. min - minuta dwadzieścia sekund do końca meczu. Wznowienie pod bramką JKH!
58. min - Nie ma gola! Nikiforow nie trafił w bramkę!
58. min - Rzut karny dla Zagłębia Sosnowiec!
58. min - Syrojeżkin prosto na kij Pasia, ale odskakuje mu krążek i w kontrze Zagłębie!
57. min - Baszyrow sam, jednak prosto w Kielera!
56. min - Jastrzębianie nie pozwalają wyjść sosnowiczanom z własnej tercji! Mamy uwolnienie.
55. min - Paś obił konstrukcję bramki golkipera gospodarzy!
54. min - Razgals znalazł się przed Czernikiem, jednak uciekł mu krążek z łopatki kija.
53. min - Sosnowiczanie szukają bramki wyrównującej, ale dobrze bronią się mistrzowie Polski.
52. min - Paś odebrał gumę w tercji Zagłębia! Broni golkiper gospodarzy, ale ten strzał mógł go zaskoczyć.
51. min - Syrojeżkin mocno, ale broni Kieler!
51. min - Przed szansą na wyrównanie sosnowiczanie, którzy zagrają w przewadze.
50. min - Wysoko gracze JKH próbują odebrać krążek.
49. min - Jastrzębiane szukają trzeciego gola, ale w końcu Czernik mrozi gumę!
47. min - GOOOOL! Krążek spłatał figla golkiperowi Zagłębia po obronie i odbił się od bandy i Rac umieścił gumę w bramce!
47. min - Kasperlik zostawia krążek Racowi, ale Czernik broni!
46. min - Madrze bronią się sosnowiczanie! 20 sekund do końca kary technicznej.
45. min - Paś potężnie, ale Czernika odbija parkanem!
44. min - Nadmiera ilość graczy na lodzie Zagłębia!
43. min - Strata obrońcy gospodarzy za bramką Czernika, jednak bez konsekwencji.
42. min - Kieler broni uderzenie z niebieskiej Baszyrowa i dobitkę jednego z graczy Zagłębia!
41. min - Przed nami ostatnie dwadzieścia minut regulaminowego czasu gry!

Koniec 2. tercji
40. min - Zamieszanie pod bramką gości, strzelał Baszyrow, ale guma wylądowała w raku Kielera!
39. min - Czernik odbija krążek za siebie, a on wypada z tafli. Wznowienie w tercji Zagłębia Sosnowiec.
38. min - Rac w samotnym rajdzie, uderza z bekhendu, ale jego próba w porę zablokowana!
37. min - Urbanowicz wjechał przed bramkę Czernika, zgubił krążek, do którego dopadł Paś i umieścił gumę za linią! Sędziowie zauważyli spalonego na linii bramkowej.
36. min - Dobrze zapowiadała się kontra w osłabieniu jastrzębian, ale mamy spalonego.
35. min - Ewidentnie zwolniło tempo gry.
34. min - Paś lewą stroną, zagrywa do Urbanowicza, ale ten nie sięga gumy!
33. min - Lepszy okres gry Zagłębia, jednak bez drugiej bramki!
32. min - Baszyrow z bekhendu, ale czujny Kieler!
31. min - Rac z ostrego kąta, broni Czernik!
30. min - Ostatnia minuta minęła bez okazji po obu stronach.
29. min - Horzelski do raka golkipera Zagłębia!
28. min - Sikora przedziera się prawą stroną, jednak agresja obrońcy JKH okazała się skuteczna!
27. min - Czernik niepewnie broni, ale bez konsekwencji!
26. min - Słupek sprzymierzeńcem Kilera po strzale Rzeszutko! Nie ma bramki!
26. min - Rzut karny dla Zagłębia Sosnowiec!
26. min - Kozłowski zmarnował znakomitą okazję po dograniu Wasiljewa!
25. min - Lundvald zagrał bardzo agresywnie i wyląduje na ławce kar.
24. min - Baszyrow w kontrze po złym wznowieniu przez jastrzębian, ale Kieler na posterunku!
23. min - Dwukrotnie Czernik lepszy od Kalnsa! Ależ to były interwencje!
23. min - Przez 25 sekund JKH w podwójnej przewadze!
22. min - Zamieszanie pod sosnowiecką bramką, ale Czernik wyjaśnia całą sytuację!
21. min - Dwie minuty przewagi dla mistrzów Polski!
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję!

Koniec 1. tercji
20. min - Kalns strzela z lewego bulika, Czernik przenosi gumę nad poprzeczką.
19. min - Tym razem Baszyrow próbował zaskoczyć Kielera, czujny pozostaję golkiper gości.
18. min - Wasiljew przed bramkę, jednak doskonale ustawiony defensor JKH powstrzymuję tę próbę.
17. min - Horzelski do Raca, ale ten nie był w stanie opanować gumy.
16. min - Dużo walki w ostatniej minucie, co przekłada się na brak sytuacji.
15. min - Kasperlik zagrywa mocno przed bramkę, ale ofiarnie na krążek rzuca się Czernik i ląduje on w jego raku!
14. min - Tym razem bez bramki w przewadze, choć w ostatnich sekundach było gorąco pod bramką mistrza Polski!
13. min - Zamieszanie pod bramką Kielera, jednak obrońca JKH wybija krążek z linii bramkowej!
12. min - Po raz kolejny Zagłębie w przewadze!
11. min - Horzelski wrzuca pod bramkę sosnowickiego golkipera, ale ten czujnie mrozi grę.
10. min - GOOOL! Mamy wyrównanie! Kasperlik w indywidualnej akcji wymanewrował obrońców i posłał strzał w dalszy róg bramki! Bez szans Czernik!
10. min - Wasiljew sam! Objeżdża bramkę, która została naruszona i mamy przerwę w grze!
9. min - GOOOL! Dubinin na 19 sekund przed końcem kary dla gracza JKH umieszcza gumę w bramce!
9. min - Nikiforow przed bramkę, ale Rzeszutko nie zdołał zmienić toru lotu krążka!
8. min - Pierwsza przewaga w tym spotkaniu! Przed szansą sosnowiczanie na objęcie prowadzenia!
7. min - Urbanowicz odebrał gumę w tercji neutralnej, ale Luszniak dobrze w defensywie.
6. min - Kasperlik zdecydował się na samotny rajd! Minął obrońcę oddał strzał, z którym poradził sobie Czernik!
5. min - Razgals w indywidualnej akcji środkiem, uderza mocno niecelnie!
4. min - Długo przy krążku utrzymują się jastrzębianie, jednak to nie przynosi zamierzonego efektu.
3. min - R. Nalewajka próbował przedrzeć się lewą stroną, ale w porę jego atak został powstrzymany.
2. min - Mistrzowie Polski chcą przejąć inicjatywę i dłuższą chwilę spędzili w tercji Zagłębia.
1. min - Nikiforow z pierwszą próbą w tym spotkaniu!
1. min - Zaczynamy zmagania w Sosnowcu!

#15 Michał Naróg LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#78 Jewgienij Nikiforow LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0