(-) Cichy #78, Jerofejevs #23, Padakin #21, Pangiełow-Jułdaszew #58, Szczechura #8
3:7 Sebastian Kowalówka #12 ( Teddy Da Costa #77, Patryk Noworyta #55 ) +/-
3:8 Teddy Da Costa #77 ( Łukasz Krzemień #44, Peter Bezuška #4 ) +/-
5/5 47:30
00:18 2 min. Łukasz Kamiński #8 Zahaczenie
10:43 2 min. Kristaps Jākobsons #7 Przeszkadzanie
18:04 2 min. Tommi Laakso #63 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:31 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Mychajło Czikancew #67 Nadmierna liczba graczy na lodzie
42:05 2 min. Patryk Noworyta #55 Opóźnianie gry
59:25 2 min. Patryk Wsół #6 Zahaczenie

60. min - Wanat nieczysto powstrzymany za nowotarską bramki i Patryk Wsół wędruje na ławkę kar. Do końca spotkania 25 sekund.
58. min - Zagranie nowotarżan przed bramkę, ale nie było tam żadnego gracza z Podhala.
57. min - Padakin indywidualnie spomiędzy bulików, jednak nie trafił w światło bramki.
56. min - Denyskin z ostrego kąta, ale nie ma bramki.
55. min - Niezły okres gry w wykonaniu Podhala.
54. min - Kontra Unii. Ahopelto do Laakso, ten próbował z ostrego kąta umieścić gumę tuż przy słupku, ale dobrze pokrył go Lindskoug.
53. min - Denyskin samotnie z bekhendu, lecz strzał skierowany był wprost w bramkarza gospodarzy.
51. min - Podhale z niebieskiej, dobitka z bliska, ale nie ma bramki!
50. min - Kąśliwie Ahopelto, ale broni Lindskoug.
49. min - Szczechura z dystansu wprost w słupek!
48. min - GOOOOL!!!!! Krzemień huknął z niebieskiej, parkanem odbił gumę nowotarski golkiper, którą przejął Da Costa i przymierzył pod poprzeczkę!
47. min - Oświęcimianie zamknęli swoich rywali w ich tercji, ale dobrze się bronią i uniemożliwiają oddanie celnych strzałów.
46. min - Svitana z zerowego kąta, ale pewnie R. Kowalówka.
45. min - GOOOOL!!!!! Da Costa wypatrzył na środku S. Kowalówkę, który przymierzył niemalże w samo okno bramki Lindskouga!
44. min - Hvila z lewego bulika ponad bramką.
43. min - Patryk Noworyta melduje się na ławce kar.
42. min - Dziubiński indywidualnie z bliska, jednak ponad bramką.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję w Nowym Targu.

40. min - Diukow mocno z dystansu, ale mrozi gumę Lindskoug.
39. min - Fric spomiędzy bulików, lecz niecelnie.
39. min - Jelinek z dystansu i ponownie interweniuje R. Kowalówka.
38. min - Przygodzki kilkukrotnie z bliska próbował pokonać oświęcimskiego golkipera, ale krążek ostatecznie minął światło bramki.
37. min - Krzemień mocno z bulika, ale pewnie Lindskoug.
37. min - Jakobsons z bliska, ale zamroził gumę Lindskoug.
36. min - Sędzia główny wskazuje na środek tafli, a więc mamy 3:6!
36. min - Mamy jeszcze analizę wideo tego trafienia.
36. min - GOOOOOL!!!!! Kontra Podhala, strzał z bliska obroniony przez R. Kowalówkę, ale Fric zdołał jeszcze popchnąć gumę do siatki!
35. min - GOOOOL!!!!! Podanie zza bramki, dwie dobitki i Przygodzki umiejscawia gumę w siatce!
35. min - Wanat przed bramkę do Sołtysa, ale zdążył przesunąć się w bramce i obronić to uderzenie nowotarski golkiper.
34. min - Wanat z bulika wprost w Volraba.
33. min - Krzemień z bekhendu z bliska, ale nie pokonał Lindskouga.
32. min - Kontra nowotarżan, ale krążek ląduje na trybunach.
31. min - Zmiana w bramce Podhala. Bizuba zastąpił Lindskoug.
31. min - GOOOOL!!!!! Denyskin do Wanata, ten bez zastanowienia huknął pod poprzeczkę!
29. min - Moksunen ofiarnie rzucił się pod strzał rywala i sporo czasu zwija się z bólu, a następnie utyka na jednej nodze.
28. min - Padakin samotnie spomiędzy bulików, ale górą Bizub.
27. min - Kara dla Podhala za nadmierną liczbę graczy na lodzie, którą odsiadywać będzie Czikancew.
27. min - Worwa z bliska, ale nie pokonał oświęcimskiego bramkarza.
26. min - GOOOOL!!!!! S. Kowalówka na drugą do Da Costy, ten poczekał chwilę i wpakował gumę do pustej siatki!
26. min - Bezuska niecelnie z dystansu.
25. min - Mrugała mocno sprzed bulików i ofiarnie interweniują goście.
24. min - Neupauer z bulika, lecz zdążył złączyć parkany R. Kowalówka.
24. min - Błąd oświęcimian w defensywie, strzał Jelinka z niebieskiej, jednak pewnie do raka łapie krążek bramkarz przyjezdnych.
23. min - S. Kowalówka przed bramkę, ale nikt nie trącił tej gumy.
22. min - Podhale zamknięte we własnej tercji.
21. min - GOOOOL!!!!! Pangiełow huknął z dystansu i strzałem przy słupku pokonał Bizuba!

20. min - Sołtys pognał indywidualnie do przodu, lecz.... potknął się i przewrócił, co zakończyło fiaskiem tę kontrę.
19. min - Hvila z dystansu po parkanie R. Kowalówki.
19. min - Laakso nieczysto powalczył o gumę w nowotarskiej tercji, przez co powędrował na ławkę kar.
18. min - Volrab sprzed bulika, jednak pewnie odbija gumę R. Kowalówka.
17. min - Fric za długo holował krążek za bramką Unii i ostatecznie traci gumę.
16. min - GOOOOL!!!! Rozklepana defensywa Podhala. Denyskin ruszył do przodu, zostawił gumę Sołtysowi, a ten od razu na drugą stronę do Wanata i mamy 1:3!
15. min - Ponownie Dziubiński, jednak tym razem z ostrego kąta, ale ponownie lepszy bramkarz Podhala.
15. min - Dziubiński sam na sam! Górą jednak golkiper gospodarzy.
14. min - Volrab potężnie z niebieskiej, nie mrozi gumy R. Kowalówka, Hvila wyłuskał gumę, ale w sytuacji pustej oświęcimskiej bramki trafił.... w słupek i akcja przenosi się na drugą stronę lodowiska.
13. min - Walka o gumę pod boksem Podhala.
13. min - Da Costa do Diukowa, ten przymierzył z niebieskiej, ale odbija gumę do boku Bizub.
12. min - GOOOOL!!!!! Maunula dostał podanie na niekrytą pozycję i precyzyjnym strzałem trafił tuż w okienko!
11. min - Pierwsze wykluczenie w tym spotkaniu dla gracza Unii, a dokładnie dla Jakobsonsa.
10. min - GOOOOL!!!!!! Padakin pognał prawą stroną, uderzył z zerowego kąta, krążek odbił się od parkana Bizuba i trafił na łopatkę kija Szczechury, który wpakował gumę do pustej siatki!
10. min - Nowotarżanie próbowali zagrozić bramce Unii, ale na nic się to zdało.
9. min - Denyskin wyłuskał gumę rywalowi i uderzył z koła bulikowego, jednak zdążył złączyć parkany bramkarz gospodarzy.
8. min - Patryk Wsół ofiarnie powstrzymał rywali za własną bramką.
7. min - Bezuska z dystansu obok bramki.
6. min - Kamiński pognał do tercji rywala, lecz szybko został powstrzymany przez przyjezdnych.
5. min - Wanat z bulików, dobitka z bliskiej odległości, ale górą nowotarski golkiper.
4. min - GOOOOL!!!!! Kontra oświęcimian, Denyskin zagrał na drugą stronę do Dziubińskiego, a ten nie pomylił się i trafił tuż pod poprzeczkę!
3. min - Podhale przetrwało grę w liczebnym osłabieniu.
2. min - Ruszona bramka Bizuba i mamy przerwę w grze.
2. min - Strzał oświęcimian, trącenie gumy przez Dziubińskiego, ale krążek minimalnie minął światło bramki.
2. min - Cichy na drugą stronę do kolegi z zespołu i słupek nowotarskiej bramki!
1. min - 18 sekund po rozpoczęciu tego spotkania mamy pierwszą karę w tym spotkaniu. Łukasz Kamiński na ławce kar.
1. min - Rozpoczynamy spotkanie w Nowym Targu. W bramkach Paweł Bizub i Robert Kowalówka.

#47 Kevin Lindskoug B 2 4.06 25 0 6 19 0 0 92.00 29:34 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#2 Ołeksandr Ałeksandrow LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Robert Mrugała LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Martin Przygodzki LS 1 0 0 0 1 -2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
TAURON Re-Plast Unia Oświęcim
#53 Robert Kowalówka B 3 3.00 31 10 13 8 0 0 90.32 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#31 Filip Płonka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0