05:20 2 min. Antons Sinegubovs #29 Rzucenie na bandę
22:40 2 min. Hampus Olsson #95 Zamknięcie krążka w rękawicy
24:25 2 min. Maciej Kruczek #12 Wysoko uniesiony kij
40:33 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:49 2 min. Kamil Górny #17 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:22 2 min. Dominik Jarosz #98 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:50 2 min. Niko Mikkola #2 Przeszkadzanie
54:50 2 min. Niko Mikkola #2 Ostrość
54:50 2 min. Dominik Paś #14 Ostrość

KONIEC MECZU. GKS Katowice wygrywa z JKH GKS Jastrzębie 3:2. Dziękujemy zawodnikom za znakomite widowisko i mnóstwo bramek. Życzę udanego weekendu. Dobranoc.
60. min - Uwolnienie. 7. sekund do końca meczu. Czas dla JKH.
60. min - Pusta bramka Jastrzębian.
58. min - Fraszko !!! Z bliskiej odległości i broni Balizs.
57. min - Drużyny w pełnym zestawieniu.
55. min - Kara dla Mikkoli za przeszkadzanie, ten sam zawodnik ostro spiął się z Pasiem i oboje zostali ukarani 2. minutami za ostrość w grze. Jednakże Mikkola miał już karę to dodatkowe wykluczenie odsiaduje Brandon Magee.
55. min - Sygnalizowana kara dla gospodarzy.
54. min - Bepierszcz odrywał do kolegi z zespołu w sytuacji 2/1 ale to podanie zostało zablokowane przez jastrzębskiego defensora.
54. min - GOOOL !!! Gospodarze wychodzą na prowadzenie. Olsson po podaniu Magee pokonuje Bence Balizsa.
52. min - Kolusz z bekhendu. Łapie golkiper gości.
51. min - Wajda uderzył mocno spod niebieskiej, ale broni Bence Balizs.
50. min - Jastrzębianie w komplecie.
50. min - Offside po akcji GKS-u. 14. sekund do końca kary Jarosza.
49. min - Akcja Olsssona zastopowana przez Dominika Pasia.
49. min -  Jarosz na ławce kar.
48. min - Sinegubovs niecelnie podaje do swojego kolegi z drużyny i Olsson przejmuje gumę.
48. min - Fraszko z prawego skrzydła. Znakomicie łapie gumę Bence Balizs.
47. min - Kameneu uderzył z ostego kąta. Chciał zmieścić gumę obok głowy Murraya, ale nie ulokował krążka w bramce.
46. min - Górny z niebieskiej, krążek po kiju Olssona powędrował poza taflę. Po chwili Pulkkinen !!!. Znakomicie broni Balizs.
44. min - Katowiczanie w pełnym zestawieniu.
43. min - Nie ma gola.
43. min - Mamy weryfikację video. Sprawdzany gol dla gospodarzy.
42. min - Fraszko z niebieskiej !!!. broni parkanem Balizs. Po chwili dobitka z ostrego kąta i ponownie bramkarz gości. 16. sekund do końca kary Urbanowicza.
42. min - Zamrożony krążek przez Bence Balizsa.
41. min - Górny na ławce kar. Obaj zawodnicy zostali ukarani za spowodowanie upadku przeciwnika.
41. min - Urbanowicz na ławce kar.

40. min - Wznowienie dla Katowic i od razu sygnalizowana kara dla gości.
Rozpoczynamy trzecią tercję.

KONIEC 2. TERCJI.
40. min - Kaleinikovas !!! Nad bramką. 30 sekund, do końca tercji.
40. min - W zamieszaniu podbramkowym próbował Blomquist. Mrozi gumę Balizs.
39. min - Ponownie Kolusz. Łapie krążek Balizs.
39. min - Mamy znakomite widowisko dzisiaj w Katowicach. Obie drużyny raz za razem uderzają na bramkę. Pasiut próbował skopiować akcję Kolusza, ale nie ma gola.
38. min - Svec !!! Próbował odzyskać prowadzenie dla swojej drużyny, ale Murray broni jego próbę.
38. min - GOOOL !!! Kolusz strzałem obok głowy węgierskiego golkipera daje remis w dzisiejszym spotkaniu.
37. min - Kolusz huknął od razu po wygranym wznowieniu. Broni poraz kolejny bramkarz gości.
37. min - Paś zagrywa do Urbanowicza, ale guma po kiju Macieja Kruczka ląduje poza lodowiskiem.
36. min - Kolusz bliski skierowania krążka do własnej bramki. Najpierw po strzale Górnego gumę odbił Murray a Kolusz próbując przejąć go rękawicą skierował gumę w kierunku swojego bramkarza i o mały włos bylibyśmy świadkami gola samobójczego.
35. min - Kaleinikovas pognał prawą stroną uderzył z ostego kąta, ale Murray zatrzymał gumę przy słupku. "Jasiek Murarz" przez chwilę nie wiedział gdzie jest guma.
34. min - Urbanowicz minimalnie nad bramką gospodarzy !!!.
34. min - Mikkola z niebieskiej. Ponownie broni Bence Balizs.
33. min - Bepierszcz urwał się sam, uderzył, ale krążek daleko obok bramki.
31. min - Mikyska chciał podać do Pasia, ale stracił krążek. Następnie Kaleinikovas z ostrego kąta, ale Murray kapitalnie nakrył parkanem prawy słupek.
30. min - Balizs !!! Znakomicie obronił parkanem strzał Pasiuta po lodzie. Bardzo dobrze dysponowany dziś jastrzębski golkiper.
29. min - Strzał Freidenfeldsa z prawej strony zablokowany.
28. min - Bence Balizs, fantastycznie łapie gumę po strzale Kruczka.
26. min - GOOOL !!! Jastrzębianie wychodzą na prowadzenie, a na listę strzelców wpisuje się Josef Mikyska.
25. min - Strzał Kaleinikovasa broni Murray.
25. min -  Za wysoko uniesiony kij Maciej Krucze trafia na ławkę kar.
23. min - GOOOL !!!! Kaleinikovas z ostrego kąta wykorzystuje grę w przewadze. Kibice GKS-u śpiewają wulgarną przyśpiewkę, o tym aby arbiter zostawił w spokoju ich klub.
23. min - Olsson za zamknięcie krążka w rękawicy odpocznie przez dwie minuty.

22. min - Paś wyłukał krążek Pulkkinenowi i rozpoczął akcję gości, ale akcja spaliła na panewce.
21. min - Wyrównana gra z obu stron.
20. min - Magee do Kolusza, ale ten uderzył nieczysto w krążek, po chwili Łukasz Nalewajka z dwóch metrów trafił prosto w Murraya.
Rozpoczynamy drugą tercję.

KONIEC 1. TERCJI.
20. min - Paś z bliskiej odległości !!! Nie ma gola, po chwili Prokurat wymanewrował obrońcę gości i uderzył z półobrotu. Broni jednak ten strzał Bence Balizs.
20. min - Próbowali Maciaś, a następnie Hitosato próbowali pokonać bramkarza Jastrzębian, ale dobitka tego drugiego ląduje na bocznej siatce.
19. min - Urbanowicz z ostrego kąta. Broni Murray.
18. min - Mamy przerwę w grze.
17. min - Pulkkinen wygrał wznowienie podał do Blomquista, ale ten uderzył obok bramki, następnie uderzał Maciaś, ale górą bramkarz gości.
17. min - Paś nie przejął podania z własnej tercji i mamy uwolnienie.
16. min - Wrzutka Prokurata ląduje w łapaczce Bence Balizsa.
16. min - Jarosz !!!. Otrzymał podanie z lewej strony od Korkiakoskiego, zmienił tor lotu krążka, ale na posterunku "Jasiek Murarz"
15. min - Pasiut podawał z zachrystii, ale gumę przejął Mateusz Bryk i oddalił zagrożenie.
14. min - Błąd obrońców JKH, ale Pulkkinen nie trafił w krążek, po chwili ten sam zawodnik uderzył sprzed bramki z ostrego kąta, ale broni Bence Balizs.
13. min - Monto w sytuacji 2:1 uderza obok bramki.
11. min - Pasiut !!! Otrzymał fantastyczne podanie od Fraszki, jednak nie trafił czysto w krążek i szczęście uśmiechnęło się do gości.
10. min - Mikyska !!! Próbował wykorzystać błąd obrońców Katowic, ale w ostatniej chwili jeden z nich zabrał mu krążek z kija i zagrożenie zażegnane.
9. min - Gospodarze chcą iść za ciosem, ale goście dobrze się bronią.
8. min - GOOOL !!! Gospodarze wychodzą na prowadzenie. Kruczek z linii niebieskiej wpisuje się na listę strzelców.
7. min - Monto z ostrego kąta !!! Ponownie broni Balizs, po chwili zamieszanie pod bramką JKH, ale krążek wybityz ich tercji.
6. min - Blomquist mocno ze slotu. Broni Balizs.
5. min - Pierwsze wykluczenie dla gości. Sinegubovs na ławce kar.
5. min - Sygnalizowana kara dla gości.
4. min - Paś !!! Ponownie urwał się z kontrą i uderzył w sytuacji sam na sam. Jego próbę wybronił John Murray, a po chwili Wanacki z bliska uderzył z nadgarstka, fantastycznie obronił to uderzenie Bence Balizs.
3. min - Uwolnienie. Gra wycofana do tercji gospodarzy.
3. min - SInegubovs !!! Pociągnął z nadgarstka. Kapitalnie broni bramkarz gospodarzy, którzy są zamknięci we własnej tercji.
2. min - Paś urwał się lewą stroną w kontrze i uderzył po lodzie. Znakomicie broni Murray, po chwili Górny uderzył z niebieskiej, ale jego strzał po rykoszecie minął bramkę.
1. min - Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.
Dzień dobry !!!. Zapraszam na "Derby Górnego Śląska" między GKS Katowice i JKH GKS Jastrzębie. Poprzednie starcie gospodarze (GKS Katowice) wygrał z Jastrzębianami 2:1, jak będzie dzisiaj ... zobaczymy. Relację, dla Państwa prowadzi Marcin Janicki

#69 Mateusz Bryk PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Raivo Freidenfelds ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Kamil Górny LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Eduards Hugo Jansons PO 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#98 Dominik Jarosz ŚR 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Mark Kaleinikovas LS 1 1 0 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Jauhienij Kamienieu PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0