00:50 2 min. Karol Sobecki #16 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:04 2 min. Władysław Łysenko #32 Trzymanie przeciwnika
20:00 2 min. Krystian Mocarski #21 Trzymanie przeciwnika
22:23 2 min. Alexandre Boivin #94 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:47 2 min. Konrad Filipek #42 Uderzanie kijem
42:15 2 min. Emil Bagin #76 Atak kijem trzymanym oburącz
55:12 2 min. Louis Miccoli #28 Atak kijem trzymanym oburącz
57:56 2 min. Karol Biłas #12 Zahaczenie

Koniec spotkania.
60. min - GOOL! Boivin zdobył czwartego gola dla GKS-u Tychy!
59. min - Boivin oddał strzał sprzed bulików, ale guma poszybowała obok bramki Sanoka.
58. min - Kara dla Biłasa.
58. min - Tamminen uderzył z linii niebieskiej, lecz tym ustrzałem trafił Komorskiego.
57. min - Bukowski strzelił z okolic lewego bulika, ale Salama dobrze interweniował.
56. min - Miccoli na ławce kar.
54. min - GOOL! Komorski uderzył mocno po lodzie i trafił w piątą dziurę Salamy, zdobywając trzecią bramkę dla tyszan.
53. min - Ginda uderzył sprzed bulików, lecz tyski bramkarz dobrze zbił gumę.
52. min - Kasperek źle wyprowadził kontrę tyszan i sanoczanie przejeli krążek.
51. min - Makela oddał strzał z ostrego kąta, ale Fucik dobrze obronił ten strzał.
50. min - Sanoczanie wyprowadzali kolejną kontrę, lecz tyscy obrońcy powstrzymali ich na linii niebieskiej.
49. min - Żadna z drużyn nie odpuszcza walki. Obie drużyny grają bardzo dynamicznie i agresywnie.
47. min - GOOL! Jeziorski szybko zdobywa bramkę i daje tyszanom ponownie prowadzenie w meczu. W zamieszaniu pod bramką Sanoka zachował się najczujniej ze wszystkich i ulokował krążek w siatce.
46. min - GOOL! Bramkę wyrównującą zdobył Florczak. Sanocki napastnik oddał strzał z nadgarstka sprzed bulików i dał Sanokowi wyrównanie.

45. min - Dupuy strzelił z ostrego kąta, ale bramkarz Sanoka złapał gumę i zamroził grę.
44. min - Ahoniemi oddał strzał z prawego bulika, lecz tyski bramkarz pewnie obronił.
43. min - Bagin na ławce kar.
42. min - Gościński oddał strzał z prawego bulika. Salama interweniował parkanem.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Przerwa.
39. min - Marzec wychodził z akcją sam na sam, ale został powstrzymany przez Sanockich obrońców.
38. min - Mroczkowski strzelił ze strefy międzybulikowej, lecz guma poszybowała ponad bramką Salamy.
37. min - Biłas oddał strzał z linii niebieskiej. Fucik pewnie obronił ten strzał.
35. min - Heikkinen dobijał gumę na niepilnowaną część tyskiej bramki, lecz Fucik zdążył obronić parkanem.
34. min - Lahtinen wyprowadził kolejną kontrę Sanoka i gościę konstruują zamek w tyskiej tercji.
33. min - Gościński strzelił z prawego bulika, ale Salama pewnie interweniował.
32. min - Obie drużyny dobrze się bronią i wiele akcji kończy się fiaskiem w tercji środkowej.
31. min - Mroczkowski strzelił sprzed bulików, lecz bramkarz gości złapał krążek i uspokoił grę.
30. min - Heikkinen oddał groźny strzał z okolic lewego bulika. Fucik zbił gumę kijem.
29. min - Mamy dużo walki o krążek przy bandach. Żadna z drużyn nie odpuszcza walki o prowadzenie gry.
27. min - Bukowski strzelił z linii niebieskiej. Salama zbił gumę parkanem.
26. min - Kara dla Filipka.
25. min - Tyszanie grają w pełnym zestawieniu.
24. min - Łysenko oddał strzał z linii niebieskiej, lecz Fucik dobrze interweniował.
23. min - Boivin na ławce kar.
22. min - Boivin zbił gumę po strzale Mroczkowskiego, lecz krążek poszybował obok sanockiej bramki.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Przerwa.
20. min - Kara dla Mocarskiego.
19. min - Jeziorski wyprowadzał kolejną kontrę tyszan, ale Filipek utrudnił mu tą akcję.
18. min - Filipek wychodził z akcją sam na sam, lecz w porę zareagował Sobecki i przeszkodził mu w tej kontrze.
17. min - Ahoniemi oddał strzał z ostrego kąta, ale Fucik dobrze obronił.
16. min - Sanoczanie skutecznie się bronią i tyszanie nie potrafią założyć zamka.
15. min - Kara dla Łysenki.
14. min - Makela uderzył na dalszy słupek. Fucik skutecznie interweniował.
13. min - Boivin wyprowadził samodzielną akcję, ale bramkarz gości nie dał się zaskoczyć.
12. min - Younan oddał strzał z linii niebieskiej. Salama złapał gumę i uspokoił grę.
10. min - Makela dobijał na pustą, tyską bramkę. Bramkarz gospodarzy w ostatniej chwili obronił parkanem.
9. min - Ginda strzelił ze strefy międzybulikowej, lecz Fucik obronił parkanami.
8. min - Bizacki dobrze powalczył przy bandzie z Mocarskim o krążek i wygrał ten pojedynek.
7. min - Lahtinen wyprowadzał akcję gości, ale został zatrzymany przez tyskich obrońców.
6. min - Starzyński dobijał krążek z najbliższej odległości do bramki gości, lecz obił tylko bramkarza Sanoka.
5. min - Komorski uderzył sprzed samej bramki Sanoka. Bramkarz przyjezdnych złapał gumę i zamroził grę.
4. min - GOOL! Mroczkowski otworzył wynik spotkania. Tyski napastnik dostał podanie w okolice lewego bulika i strzelił na niepilnowaną część bramki Salamy
2. min - Pawlenko oddał groźny strzał z prawego bulika. Fucik interweniował barkiem.
1. min - Wykluczenie dla Sobeckiego.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Tychach. W bramkach Fucik i Salama.

#96 Oskar Jaśkiewicz LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 1 1 1 0 2 2 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#40 Oliwier Kasperek LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 1 1 0 1 2 2 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#22 Jan Krzyżek LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Kamil Lewartowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec PS 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Krystian Mocarski PS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Aleksandr Pawlenko LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0