08:02 2 min. Roman Szturc #69 Przeszkadzanie
10:20 2 min. Oskar Krawczyk #4 Wysoko uniesiony kij
13:05 2 min. Kryštof Stuchlík #78 Zahaczenie
16:53 2 min. Alexandre Boivin #94 Uderzanie kijem
22:49 2 min. Kamil Sikora #19 Zahaczenie
37:01 2 min. Bartosz Ciura #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:16 2 min. Aleksandr Pawlenko #11 Nadmierna liczba graczy na lodzie
54:12 2 min. Andrej Dubinin #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:11 2 min. Michał Kotlorz #71 Nadmierna liczba graczy na lodzie
58:49 2 min. Emil Bagin #76 Ostrość
58:49 2 min. Kamil Sikora #19 Ostrość

Koniec meczu.
60. min - Obustronne wykluczenie.
57. min - Dużo strzałów na bramkę Spesny'ego, ale sosnowiczanie już w komplecie.
56. min - W czwórkę Zagłębie.
55. min - Kotlorz na ławce kar, gramy 5 na 3 przez minutę.
54. min - Dubinin na ławce kar.

50. min - GOOOL! Fucik odbił gumę, na którą czekał Witecki i zdobywa on honorowe trafienie dla gości!
50. min - Younan chciał zabawić się pod sosnowiecką bramką, ale przesadził i Spesny zdążył z interwencją.
48. min - Kogut miał dużo miejsca i czasu, ale nie trafił ostatecznie nawet w bramkę.
47. min - Dobre podanie przed bramkę, ale nie mogło ono zaskoczyć Fucika.
45. min - GOOOL! Boivin zamarkował uderzenie na to nabrał się bramkarz Zagłębia i gracz GKS-u zdobywa dublet!
44. min - Komorski w asyście dwóch obrońców oddał strzał, który zamroził Spesny.
43. min - Szturc w drugie tempo z lewego bulika po lodzie, parkanem broni bramkarz Zagłębia.
42. min - Nilsson dostał podanie na lewą stronę, ale Spesny zdążył się przesunąć i interweniować!
41. min - Gramy!

Koniec 2. tercji
40. min - Za dużo graczy Zagłębia na lodzie i mamy karę, gramy 4 na 4.
39. min - Kozłowski dwa razy mocno, najpierw trafił w kij Pociechy, a potem poradził sobie z jego uderzeniem Fucik.
38. min - Ciura na ławce kar.
36. min - Czas dla Zagłębia.
36. min - GOOOOL! Bezpański krążek w tercji sosnowiczan padł łupem Jeziorskiego, który z bekhendu pokonał Spesnego!
35. min - Dupuy sam na sam z bramkarzem Zagłębia, ale w porę zdążyli wrócić defensorzy!
34. min - Ponownie Bukowski na czystej pozycji i ponownie partnerzy wybrali inaczej.
33. min - Kontra gospodarzy! Bukowski czekał przed bramką na dogranie, ale jego kolega z zespołu zagrał nie w tempo.
31. min - Mocno Galant uderzył po lodzie, ale bez problemu broni Spesny.
30. min - GOOOOL! Ponownie Mroczkowski świetnie wypatruje partnera z drużyny! Tym razem Dupuy wykorzystał dogranie kolegi!
29. min - Nie wychodzimy z tercji gości, ale tyszanie nie potrafią oddać celnego uderzenia.
27. min - GOOOOL! Bizacki uderzył, a tor lotu zmienił Boivin i umieszcza gumę w siatce!
26. min - Atomowe uderzenie Younana, ale parkanem broni Spesny!
24. min - GOOOL! Dobrze Mroczkowski wypatrzył Younana, który przymierzył i podwyższa prowadzenie gospodarzy!
23. min - Sikora na ławce kar.
23. min - Dwa strzały sosnowiczan i dwa razy guma w raku Fucika.
22. min - Spokojnie rozpoczęła nam się druga odsłona tego spotkania.
21. min - Gramy!

Koniec 1. tercji
20. min - Pięciu zawodników GKS-u na lodzie.
18. min - Boivin na ławce kar.
17. min - Zamieszanie pod sosnowicką bramką, mocno próbował Bukowski, który trafił prosto w Spesny'ego.
15. min - Tym razem udało się przetrwać w osłabieniu i w komplecie sosnowiczanie.
13. min - Stuchlik na ławce kar.
11. min - GOOOL! Tyszanie lepsi na wznowieniu, krążek powędrował na prawe skrzydło do niepilnowanego Sedivy'ego, a ten uderzeniem po dalszym słupku dał prowadzenie swojej ekipie!
11. min - Krawczyk na ławce kar.
11. min - W komplecie GKS.
9. min - Na ławce kar Szturc.
9. min - Szturc sam na sam ze Spesnym, gracz gospodarzy wybrał siłowe rozwiązanie i krążek trafił w dobrze ustawionego golkipera gości.
8. min - Zagłębie w kontrze! Piotrowicz zagrał do Nahunki, a ten pomylił się z najbliższej odległości!
7. min - Spesny wyjechał z bramki i dobrą interwencją uratował sosnowiczan od utraty gola po strzale Sedivy'ego!
6. min - Bukowski z prawego bulika po krótszym słupku, ale pewnie mrozi grę bramkarz gości.
5. min - Wolne tempo spotkanie, tyszanie próbowali teraz prawą stroną, ale guma wylądowała poza lodowiskiem.
3. min - Nie mogą z własnej tercji obronnej wyjść sosnowiczanie i znowu mamy odgwizdane uwolnienie.
3. min - Szturc odebrał gumę spod bandy, ruszył na bramkę, jednak z jego uderzeniem poradził sobie Spesny!
2. min - Błąd obrońców Zagłębia sprawił, że Dupuy doszedł do znakomitej okazji ze środka, ale chybił!
1. min - Gramy!

#96 Oskar Jaśkiewicz PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Olli Kaskinen PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Kamil Lewartowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski LS 0 2 2 0 2 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#7 August Nilsson PO 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha PO 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#32 Damian Piotrowicz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0