1:0 Dominik Paś #14 +/-
(+) Freidenfelds #77, Kamienieu #9, Kostek #16, Paś #14
(-) Cichy #78, Da Costa #77, Denyskin #71, Kowalówka #12, Pangiełow-Jułdaszew #58
(-1) 4/5 08:35
1:1 Andrij Denyskin #71 ( Kristaps Jākobsons #7, Filipp Pangiełow-Jułdaszew #58 ) +/-
(+) Cichy #78, Da Costa #77, Denyskin #71, Jākobsons #7, Pangiełow-Jułdaszew #58
(-) Freidenfelds #77, Górny #17, Jansons #5, Paś #14, Urbanowicz #92
5/5 23:37
1:2 Andrij Denyskin #71 ( Michael Cichy #78, Filipp Pangiełow-Jułdaszew #58 ) +/-
(+) Cichy #78, Da Costa #77, Denyskin #71, Kowalówka #12, Pangiełow-Jułdaszew #58

KONIEC MECZU !!!
60. min - GOOOL !!! Dziubiński strzałem do pustej bramki ustala wynik meczu 3:1.
60. min - Padakin na ławce kar. Czas dla JKH. Jeszcze wszystko jest możliwe.

59. min - Wygląda na to, że goście wygrają dzisiejsze spotkanie.
58. min - Jerofejevs z niebieskiej. Spokojnie odbija Balizs.
57. min - Sinegubovs minimalnie obok słupka.
56. min - Bence Balizs utrzymuje swoją drużynę jeszcze w grze. Kapitalnie zatrzymał teraz dwójkową akcję Da Costy i Cichego.
55. min - Spalony po ataku JKH.
54. min - Dziubiński uderza z pod linii niebieskiej. Kapitalnie łapie jego strzał Balizs.
53. min - Sinegubovs wypalił z pierwszego krążka. Broni Lindskoug po chwili dobitka również pada łupem szwedzkiego bramkarza.
52. min - Goście wybijają gumę na uwolnienie.
51. min - Akcje przenoszą się z pod jednej bramki pod drugą.
50. min. -  Górny z przestrzeni międzybulikowej. Broni Lindskoug.
49. min - Unia w pełnym zestawieniu.
47. min - Najpierw Lindskoug a następnie Dziubiński powędrowali na ławkę kar za opóźnienie gry. Jastrzębianie w 5/3
46. min - Ucierpiał Diukow, po starciu z jednym z zawodników JKH. Nie ma kary.
46. min - Sevcenko z ostrego kąta trafia w boczną siatkę.
45. min - Urbanowicz  !!! Jak on tego nie strzelił ? Miał przed sobą tylko bramkarza, ale gumę odebrali mu defensorzy Unii.
44. min - Da Costa z ostrego kąta, ale świetnie broni Balizs.
43. min - Svec z przestrzeni międzybulikowej, ale minimalnie obok bramki.
42. min - Gra toczy się pod obiema bramkami, ale bez groźnych strzałów.
41. min - GOOOL !!! Denyskin w przewadze zdobywa drugiego gola dla gości.
Zaczynamy trzecią tercję meczu. Pierwsze wznowienie dla gości.

KONIEC 2. TERCJI.
40. min - Da Costa z ostrego kąta !!! Minimalnie obok bramki.
40. min - Svec na ławce kar.
40. min - Sygnalizowana kara dla JKH.
39. min - Próbują gospodarze, ale ich ataki są rozbijane przez defensywę oświęcimską.
38. min - Gra się nieco uspokoiła.
37. min - Jastrzębianie w pełnym zestawieniu. Po chwili Ahopelto z najbliższej odległości obrócił się z krążkiem pod bramką i uderzył obok słupka.
36. min - Dziubiński próbował podać krążek od zachrystii, ale nikt z jego kolegów nie przejął tego krążka.
36. min - Ofiarnie bronią się gospodarze.
35. min - Denyskin z bliska. Broni Bence Balizs.
35. min - Sygnalizowana kara dla JKH.
34. min - Ahopelto z ostrego kąta. Mrozi gumę Balizs.
34. min - JKH w pełnym zestawieniu.
33. min - Teraz strzelał Denyskin, ale i tu górą węgierski bramkarz.
32. min - Da Costa huknął potężnie z linii niebieskiej. Broni Bence Balizs, po chwili Pałwo Padakin przegrywa pojedynek z golkiperem JKH.
32. min - Gospodarze zagrali w 6 i teraz przez 2 minuty zagrają o jednego mniej.
31. min - Strzał Laakso blokowany przez Kostka. Po chwili sygnalizacja kary dla JKH.
31. min - Krzemień  z ostrego kąta uderza w boczną siatkę. Po chwili strzał Sołtysa broni jastrzębski golkiper.
30. min - Goście w pełnym zestawieniu.
29. min - Bryk z ostrego kąta, ale ponad bramką.
28. min - Błąd drużyny JKH przy wyprowadzeniu krążka i Padakin znalazł się sam na sam. Minimalnie obok słupka
28. min - Miłosz Noworyta ukarany karą mniejszą za opóźnienie gry.
27. min - Prusak w indywidualnej kontrze uderza z nadgarstka, ale odbija Bence Balizs odbijaczką.
26. min - Gra chwilowo toczy się w środkowej tercji.
25. min - Sevcenko z ostrego kąta uderza wprost w Lindskouga.
24. min - GOOOL !!! Strzał Jakobsonsa odbija Balizs, ale krążek dobija Denyskin i mamy remis. 1:1
24. min - Laakso z bliska uderza obok bramki !!!
23. min - Defensorzy jastrzębscy przerywają podanie pod bramkę Sebastiana Kowalówki do Jana Sołtysa i żegnają zagrożenie.
22. min - Gra się uspokoiła, ale gumę na uwolnienie wybijają goście.
21. min - Spalony po ataku Dominika Pasia.
Zaczynamy drugą tercję. Wznowienie dla gospodarzy.

KONIEC 1. TERCJI.
20. min - Jakobsons w identycznej sytuacji jak przed kilkoma minutami, ale ponownie górą Balizs.
20. min - Spalony rozmyślny i gra wycofana do tercji gości.
19. min - Jakobsons z pod linii niebieskiej, ale broni bez problemów jastrzębski bramkarz.
18. min - Błąd przy wyprowadzeniu krążka przez jastrzębian. Szansę miał jeden z napastników gości ale przegrał pojedynek z Balizsem.
17. min - Goście w pełnym zestawieniu.
16. min - Łukasz Nalewajka z najbliższej odległości strzela ponad poprzeczką.
15. min - Dwóch oświęcimian i jastrzębianin ukarani karami mniejszymi za udział w bójce.
15. min - Bezuska mocno z niebieskiej ale obok bramki. Po chwili zamieszanie pod bramką Bence Balizsa i mamy bójkę i dłuższą przerwę w grze.
14. min - Padakin z ostrego kąta, ale ponad bramką.
13. min - Gospodarze w pełnym zestawieniu.
12. min - Spalony po ataku gości. 50. sekund do końca kary Ł. Nalewajki.
11. min - Da Costa !!! Z najbliższej odległości przenosi gumę nad poprzeczką.
10. min - W natarciu Unia, ale gospodarze dobrze się bronią.
9. min - GOOOL !!! Dominik Paś wykorzystuje nieporozumienie Lindskouga i Da Costy i tym samym otwiera w osłabieniu wynik meczu. 1:0
9. min - Łukasz Nalewajka ukarany karą 5. minut za rzucenie na bandę Patryka Noworyty. Zawodnik gości długo nie podnosił się z lodu.

8. min - Sygnalizowana kara dla JKH.
7. min - Gra toczy się chwilowo w środku tafli.
6. min - Górny mocno uderza z linii niebieskiej. Łapie spokojnie Kevin Lindskoug.
5. min - Bracia Nalewajkowie zaciekle walczą o krążek pod bandą w tercji gości. Bandy aż trzeszczą, ale zostaje guma przejęta przez defensorów oświęcimskich. Po chwili Svec pada na lód. Wydaje się, że został uderzony kijem, ale nie ma kary dla zawodnika z Oświęcimia.
4. min - Sygnalizowany spalony po akcji Jarosza i oświęcimianie odzyskują gumę.
3. min - Paś w indywidualnej akcji oddaje mocny strzał po lodzie. Odbija parkanem Lindskoug.
3. min - Diukow z lewego bulika uderza obok bramki.
2. min - Jastrzębianie ofiarnie się bronią. Mamy uwolnienie.
1. min - Da Costa próbował od zachrystii. Czujny jastrzębski bramkarz.
1. min - Pierwszy strzał na bramkę jastrzębian. Spokojnie broni Balizs.
Zaczynamy !!! Pierwsze wznowienie dla gospodarzy.
Dzień dobry Państwu. Zapraszam na kolejny mecz Polskiej Hokej Ligi pomiędzy JKH GKS Jastrzębie i Re-Plast Unia Oświęcim. Gospodarze zagrają dzisiaj bez swojego najlepszego strzelca Marka Kaleinikovasa, który ostatnimi czasy strzela dużo bramek dla swojej drużyny. W tym meczu nie zagra także Josef Mikyska. Czy te absencje będą miały jakikolwiek wpływ na postawę jastrzębskiej drużyny w dzisiejszym spotkaniu ? Przekonamy się niebawem ... Relację na żywo z lodowiska "Jastor" prowadzi dla Państwa Marcin Janicki

#69 Mateusz Bryk PO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Raivo Freidenfelds ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Kamil Górny LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Eduards Hugo Jansons PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Roman Diukow LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 1 0 0 0 1 1 2 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
#7 Kristaps Jākobsons PO 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Aleksandrs Jerofejevs PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0