2:6 Mateusz Michalski #92 ( Robert Arrak #10, Daniel Krejčí #27 ) +/-
07:05 2 min. Aleš Ježek #90 Przeszkadzanie
21:15 2 min. Martin Kasperlík #82 Zahaczenie
29:06 2 min. Martin Kasperlík #82 Uderzanie kijem
30:13 2 min. Hampus Olsson #95 Przeszkadzanie
36:31 2 min. Martin Bdžoch #26 Przeszkadzanie
45:15 2 min. Vojtěch Tomi #47 Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec meczu!
60. min - GOOOOL! Michalski z dobitką i definitywnie zamyka to spotkanie!
59. min - GOOOL! Tomi odbiera gumę w tercji GieKSy i umieszcza ją w pustej bramce!

59. min - Pusta katowicka bramka!
57. min - GOOOL! Olsson na raty pokonuje Stojanovića z bliskiej odległości!
56. min - Zasłonięty Stojanović zdołał zamrozić gumę!
55. min - Konsultacja sędziów, ale nie ma kary dla gospodarzy za nadmierną liczbę graczy.
53. min - Wronka ruszył lewą stroną, lecz został powstrzymany na bandzie.
50. min - GOOOL! Szybka odpowiedź gospodarzy za sprawą Lehtonena, który najprzytomniejszy był pod bramką Stojanovića!
50. min - GOOOOL! Wygrywają wznowienie krakowianie, krążek trafia do Saura, który bez zastanowienia huknął na bramkę i zdobywa trafienie!

49. min - Wronka sam, czujny Murray!
48. min - W komplecie przyjezdni.
46. min - Tomi na ławce kar.
45. min - Olsson rozpędza kontrę gospodarzy lewą stroną, zagrywa do środka, ale krążek nie dotarł do żadnego z partnerów.
43. min - Krężołek w samotnej akcji uderza niespodziewanie, jednak w porę zareagował Stojanović!
41. min - Gramy!

Koniec 2. tercji
39. min - Nie ma gola! Sawicki przegrał pojedynek z Murray'em!
39. min - Rzut karny dla Cracovii!
39. min - Krakowianie w pięciu na lodzie.
37. min - Bzdoch na ławce kar.
36. min - Simek z niebieskiej! Gdzie jest krążek zastanawiają się gracze obu ekip, ale ten przykryty przez Stojanovića!
35. min - Kasperlik wyprzedził dwóch obrońców GieKSy, ale przegrał pojedynek z Murray'em!
34. min - Fraszko spod bandy wrzucił gumę było groźnie, ale w porę zareagował golkiper gości!
32. min - GOOOL! Krejci uderza broni parkanem Murray, który nie miał szans przy dobitce Raca!
31. min - Olsson na ławce kar.
31. min - Zakotłowało się pod bramką gości, ale krążek minął bramkę, która została przesunięta w ferworze walki.
30. min - Kasperlik na ławce kar.
28. min - Tomi popędził prawą stroną, lecz jego strzał z ostrego kąta minął bramkę.
27. min - Zaskakujące uderzenie zawodnika gości nie zdołało zaskoczyć Murray'a, który ofiarnie interweniował!
26. min - Wanacki zamarkował strzał i uderzył w drugie tempo z bekhendu. Stojanović zdołał obronić i na raty zamrozić grę.
25. min - Zakotłowało się pod bramką Murray'a i gospodarze ratują się wyrzuceniem krążka, mamy uwolnienie.
24. min - Cracovia w komplecie.
22. min - Kasperlik na ławce kar.
21. min - Gramy!

Koniec 1. tercji
20. min - GOOOOL! Kasperlik podwyższa prowadzenie Cracovii na 18 sekund przed końcem pierwszej tercji!
19. min - Błąd gości i krążek trafił prosto na kij katowickiego gracza, jednak jego partner z drużyny nie zdołał opuścić tercji Cracovii i mamy spalonego.
17. min - Bepierszcz wrzuca niewygodnie gumę dla bramkarza Cracovii, który zdołał zamrozić grę.
15. min - Kapica podbija krążek przed Murray'em, ale minimalnie się pomylił!
13. min - GOOOL! Znakomita kontra krakowian! Z pierwszym strzałem poradził sobie bramkarz gospodarzy, ale guma trafiła do Brynkusa, który objechał bramkę i umieścił krążek w siatce!
13. min - Wronka wykłada krążek Kapicy, a ten myli się z najbliższej odległości!
11. min - Strata GieKSy rozpędza się Arrak lewą stroną, ale oddał słaby strzał, który minął bramkę.
10. min - Słabo w przewadze katowiczanie i krakowianie już w komplecie.
9. min - Kontra gości! Kasperlik zostawił gumę Racowi, a ten po lodzie prosto w parkan Murray'a!
8. min - Jezek na ławce kar za przeszkadzanie.
7. min - Fraszko pognał lewą stroną, jednak nie miał zbyt dużo miejsca do strzału i bez problemu interweniował Stojanović.
6. min - Przycisnęli gospodarze, ale bramkarz gości mrozi grę po uderzeniu Wanackiego.
4. min - Precyzyjne podanie dostał Pasiut, który uderzył z bekhendu w dobrze ustawionego Stojanovića!
3. min - Krężołek potężnie z pierwszego krążka, jednak niecelnie.
2. min - Rozpędzał się Wronka w tercji neutralnej, ale z powodzeniem powstrzymany przez dwóch defensorów GieKSy.
1. min - Gramy! Gospodarze lepsi na wznowieniu.