3:4 Illa Korenczuk #13 ( Mikałaj Syty #89 ) +/-
01:12 2 min. István Gábor Szűcs #97 Trzymanie kija przeciwnika
06:53 2 min. Ołeksij Worona #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:49 2 min. Adrian Jaworski #11 Wysoko uniesiony kij
22:06 2 min. Martin Przygodzki #11 Wysoko uniesiony kij
24:36 2 min. Alex Maunula #34 Wysoko uniesiony kij
35:47 2 min. Jakub Gimiński #94 Atak łokciem
38:27 2 min. Filip Wielkiewicz #86 Uderzanie kijem
47:45 2 min. Illa Korenczuk #13 Uderzanie kijem

Tauron KH Podhale Nowy Targ przegrywa po bardzo dobrym meczu 3:4 z KH Energa Toruń. Niestety dobre wrażenie nie wystarcza i "Szarotki" tracą szansę na udział w Play-Offach. Piękny gest kibiców gospodarzy, którzy mimo wszystko dziękują swoim ulubieńcom za walkę do końca. Życzę Państwu Zdrowych radosnych i spokojnych, spędzonych z rodziną Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku. Marcin Janicki.
KONIEC MECZU !!!
60. min - Ostrzeliwana bramka gości. Mrozi gumę Ekholm Rosén. 19. sekund do końca meczu.
60. min - Worona pod bramkę, ale nikt nie domknął tego podania.
59. min - Kudin niecelnie wrzuca na bramkę gości.
58. min - CZAS DLA PODHALA. Bizub w boksie.
58. min - Jaworski potężna bomba z okolic niebieskiej, ale obok bramki, chwilę później Wielkiewicz w kontrze indywidualnej uderza wprost w bramkarza gości.
57. min - Ofiarnie bronią się gospodarze, ale to oni muszą zacząć strzelać bramki.
56. min - Wrzutka Wsóła, ale spokojnie odbija Ekholm Rosén.
55. min - GOOOL !!! Ilia Korenczuk strzałem z nadgarstka ponownie wyprowadza gości na prowadzenie. Podhale musi zacząć budować wynik od nowa. Jeśli chcą awansować do play-off to muszą ten mecz wygrać.
54. min - Gimiński strzela z lewego bulika, ale jego strzał został zablokowany przez Wsóła.
53. min - Worona próbował wymanewrować obrońców gości, jak przy strzelonej bramce, ale defensorzy toruńscy nie dali się oszukać.
52. min - Gospodarze dążą do strzelenia zwycięskiej bramki. Strzał Saroki zablokowany przez obrońców.
51. min - GOOOL !!! Dwójkowa akcja Oleksieja Worony i Fabiana Kapicy. Ukrainiec podaje pod bramkę do Kapicy, a ten dokłada kija i daje upragniony remis swojej drużynie 3:3.
50. min - Torunianie w pełnym zestawieniu.
49. min - Tomasik z nadgarstka, ale odbija gumę szwedzki golkiper, chwilę później Bochnak uderza z pod prawego bulika, ale nieczysto trafia w krążek
48. min - Tomasik po wygranym wznowieniu wrzuca gumę na bramkę, ale łapie bramkarz gości
48. min - Szansa dla "Szarotek". Korenczuk na ławce kar.
47. min - Strzał Bochnaka z linii niebieskiej zablokowany przez defensorów Torunia.
46. min - Zając strzelił z przed bramki !!! Minimalnie nad bramką !!! O wielkim szczęściu mogą mówić teraz gospodarze.
45. min - Svitana pod bramkę do Przygodzkiego, ale ten nie miał z czego uderzyć i akcja spaliła na panewce.
44. min - Korenczuk z nadgarstka. Broni Bizub.
43. min - Sędziowie się troszkę pogubili ze wznowieniem i zamiast w tercji neutralnej mamy wznowienie w tercji "Szarotek"
42. min - Maunula z pod prawego bulika nad bramką, chwilę później Kalinowski uderza wprost w Bizuba.
42. min - Wielkiewicz po wyjściu z ławki kar przejął gumę i podał do Worony, ale ten strzałem z przed bramki posyła krążek nad poprzeczką.
41. min - Wielkiewicz już na lodzie.
Pierwsze wznowienie dla gości.
Zaczynamy trzecią tercję.

KONIEC 2. TERCJI.
40. min - Najpierw Szűcs, a później Michał Kalinowski uderzali na bramkę Podhala. Dwukrotnie broni Bizub i ratuje "życie" swojej drużynie.
39. min - Wielkiewicz za uderzanie kijem odpocznie dwie minuty.
38. min - Worona próbował z bekhendu pod bramką gości. Minimalnie obok, chwilę później uderzał Aleksandrow, mrozi gumę bramkarz gości.
38. min - Goście w pełnym zestawieniu.
37. min - Indywidualna kontra gości, ale zatrzymana przez defensorów "Szarotek". Chwilę później Tomasik huknął z lewego bulika, ale broni Ekholm Rosén
36. min - Gimiński na ławce kar.
36. min - Tomasik obrócił się z krążkiem i oddał strzał z przestrzeni międzybulikowej, jego strzał odbił Ekholm Rosén, a dobitka Wielkiewicza pada łupem golkipera gości.
35. min - Poruszona bramka nowotarżan i mamy przerwę w grze.
34. min - Ahonen z prawego bulika, ale spokojnie broni Paweł Bizub.
33. min - Obie ekipy nieco zwolniły
32. min - Tomasik !!! Uderzył z bliskiej odległości. Nie ma gola, ale strzał był na tyle pięknej urody, że gdyby to wpadło to ta bramka mogłaby być "golem kolejki". Jęk zawodu na trybunach.
31. min - GOOOL !!! Syty strzałem z nadgarstka po indywidualnej kontrze zaskakuje Pawła Bizuba i wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie. 2:3
30. min - Przepychanka pod bandą w tercji gospodarzy, ale wygląda na to, że jest to rozmowa o "Świątecznym menu i prezentach pod choinkę" niż jakakolwiek bójka. Oczywiście nie ma kar.
29. min - Viitanen uderza z nadgarstka. Spokojnie broni Paweł Bizub.
28. min - Zając z bliskiej odległości, ale mrozi krążek Bizub.
27. min - To powinno być 2:3, ale Koskinen w dwójkowej akcji po podaniu Elomaa przegrywa pojedynek z Pawłem Bizubem.
26. min - GOOOL !!! Chwilę po tej akcji z kontrą urwali się torunianie, obrońcy Podhala nie wybili krążka i Korenczuk doprowadza do wyrównania. 2:2
26. min - Przygodzki przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem "Szarotek"
25. min - Maunula na ławce kar.
25. min - GOOOL !!! Worona w indywidualnej kontrze wymanewrował obrońców, a na końcu bramkarza i zdobywa gola w osłabieniu. 2:1
24. min - GOOOL !!! Koskinen dobija strzał Elomaa do pustej bramki i mamy remis 1:1.

23. min - Viitanen wypalił od razu po wznowieniu. Nie ma gola.
23. min - Przygodzki za brutalny faul odesłany na cztery minuty.
22. min - Svitana z okolicy linii niebieskiej. Odbija krążek toruński bramkarz.
21. min - Zagranie Elomaa przed bramkę, ale krążek nie dotarł do Koskinena.
Zaczynamy drugą tercję. Wznowienie dla gości.

KONIEC 1. TERCJI.
20. min - Zieliński uderza z linii niebieskiej, ale odbija gumę bramkarz, chwilę później Ahonen uderza bardzo niecelnie, a następnie Aleksandrow przerwał akcję Koskinena.
19. min - Bajwenko w indywidualnej kontrze, ale mrozi gumę Bizub.
18. min - Bardzo szybki mecz. Najpierw Wsół niedokładnie zagrywał pod bramką torunian, a chwilę później Korenczuk strzelał na bramkę gospodarzy. Ponownie broni bramkarz gospodarzy.
17. min - Przewracany zawodnik Podhala, ale sędziowie nie odgwizdali kary.
16. min - Kolejny błąd nowotarżan we własnej tercji. Strzelał Elomaa z pod niebieskiej, ale broni Bizub.
15. min - Korenczuk z prawego bulika. Odbija jego strzał do boku Bizub.
15. min - Ależ nieporozumienie obrońców Podhala pod własną bramką !!!. Jak tego nie wykorzystały "Stalowe Pierniki" ? To już pozostanie ich tajemnicą.
14. min - Strzał Viitanena odbity i po rykoszecie ląduje poza taflą.
13. min - Goście w pełnym zestawieniu.
12. min - Maunula z bliska !!! Wymanewrował obrońców gości, ale jego strzał został odbity przez Ekholm Roséna.
11. min - Jaworski na ławce kar.
10. min - Elomaa z zerowego kąta uderza tylko w boczną siatkę.
9. min - Zaraz po powrocie na lód Worony uderzył Korenczuk. Górą bramkarz Podhala, chwilę później Maunula miał okazję pod drugą bramką, ale jego strzał był niecelny.
9. min - Podhale w pełnym zestawieniu.
8. min - Ofiarnie bronią się gospodarze. Torunianie nie potrafią założyć nawet zamka.
7. min - Worona za spowodowanie upadku przeciwnika odpocznie przez dwie minuty.
7. min - Szucs do Zielińskiego, ale kapitalnie broni Bizub strzał z czterech metrów.
6. min - Gimiński z przedbulików obok bramki.
5. min - Dwukrotnie próbował Michał Kalinowski. Kapitalnie Broni Bizub, chwilę później szansę na podwyższenie prowadzenia miał Martin Przygodzki, ale w indywidualnej kontrze uderzył wprost w szwedzkiego bramkarza.
3. min - GOOOOL !!! Bochnak z zerowego kąta umieszcza gumę w bramce, zdobywając gola w przewadze.
3. min - Uderza Wsół !!! Słupek ratuje torunian.
2. min - Szűcs za trzymanie ukarany dwoma minutami.
2. min - Z linii niebieskiej strzelał Patryk Wsół, broni Ekholm Rosén.
1. min - Strzelał z niebieskiej Kudin, ale bardzo niecelnie.
1. min - Pierwsze wznowienie dla gości.
Za chwilę zaczynamy spotkanie. W bramkach Markus Ekholm Rosén oraz Paweł Bizub
Dzień dobry Państwu !!!
Zapraszam na spotkanie kolejnej rundy Polskiej Hokej Ligi pomiędzy Tauron Podhale Nowy Targ i KH Energa Toruń. Faworytem tego meczu są "Stalowe Pierniki", ponieważ gospodarze zagrają w mocno okrojonym składzie, gdyż z powodu choroby nie wystąpi aż 11 zawodników z seniorskiego zespołu. Jak poradzą sobie debiutanci i jaki wpływ ta sytuacja będzie miała na postawę "Szarotek" ?. Zobaczymy za około 3. godziny. Początek spotkania o godzinie 18:45. Relację prowadzi dla Państwa Marcin Janicki

#72 Oskar Polak B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#2 Ołeksandr Ałeksandrow PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#6 Patryk Wsół PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Markus Ekholm Rosén B 3 3.00 36 7 7 22 0 0 91.67 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0