3:4 Ville Heikkinen #55 Karny decydujący 65:00
04:38 2 min. Łukasz Nalewajka #20 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:39 2 min. Olli-Petteri Viinikainen #39 Opóźnianie gry
22:26 2 min. Johan Lorraine #19 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:26 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
49:13 2 min. Jozef Švec #19 Rzucenie na bandę
58:46 2 min. Johan Höglund #4 Ostrość
58:46 2 min. Dominik Jarosz #98 Ostrość

KONIEC DOGRYWKI. BĘDĄ RZUTY KARNE!
65. min - Teraz swoją okazję miał Harila. Fenomenalnie broni Kieler.
64. min - To powinien być koniec meczu !!! Najpierw uderzenie Viinikainena broni Salama, a dobitka Urbanowicza obok bramki. !!!
63. min - Objeżdża bramkę Ahoniemi, ale kapitalnie broni jego strzał Michał Kieler.
63. min - Ponownie Josef Mikyska i tym razem Salama zdążył złączyć parkany.
62. min - Urwał się z kontrą Mikyska, ale prosto w Salamę.
62. min - Obie drużyny w pełnym składzie.
61. min - Zagranie do Viinikainena kapitalnie przecina defensor sanocki.
Zaczynamy dogrywkę. Wznowienie dla JKH.

KONIEC TRZECIEJ TERCJI.
60. min - Rajamäki obrócił się z krążkiem pod bramką i uderzył z bekhendu. Kapitalnie broni Salama. To by był gol decydujący !!!
59. min - Karą mniejszą za ostrość zostali ukarani Jarosz oraz Höglund. Mamy dłuższą przerwę w grze.
59. min - Karllson sam na sam broni Kieler, po chwili dobitka jednego z sanoczan nie znajduje drogi do bramki. To mogło być 3:4 !!!
58. min - Rajamäki do Kostka, ale broni bramkarz drużyny z Podkarpacia.
57. min - Mocny strzał Bryka z linii niebieskiej. Obok bramki. Po chwili uderzenie Kostka łapie Dominik Salama.
56. min - W odpowiedzi Dominik Paś strzela wprost w łapawicę Michała Kielera.
55. min - GOOOL !!! Sebastian Harila znalazł lukę między słupkiem i parkanem Kielera i doprowadza do wyrównania. 3:3.
55. min - Kapitalne podanie Mikyski do Jansonsa, któremu uciekł krążek z łopatki kija w decydującym momencie i nie ma bramki.
54. min - Ahoniemi uderzył z pierwszego krążka po wygranym buliku. Niecelnie.
53. min - Wygląda na to, że gospodarze się trochę pogubili we własnych podaniach.
52. min - Strzał Valtoli łapie Kieler. Gospodarze w pełnym zestawieniu.
51. min - Kamienieu ucierpiał po strzale sanoczanina. Otrzymał cios krążkiem w twarz.
50. min -  Švec na ławce kar.
48. min - Sygnalizowana kara dla JKH.
47. min - E. Lorraine spod bandy. Prosto w golkipera JKH.
46. min - Mikyska był już pod bramką, jednak zamiast strzelać zdecydował się na podanie i nic nie wyszło z tej akcji.
45. min - GOOOL !!! Strzał E. Lorraine'a obronił Kieler, a z dobitka popędził Mäkela i wykorzystał fatalną dyspozycję obrońców JKH. 3:2.
44. min - Jansons zatrzymywany przez defensorów Sanoka w ich tercji.
43. min - Spalony po ataku STS-u.
42. min - Gra toczy się w środkowej części lodowiska.
41. min - Josef Švec nie trafił teraz z ostrego kąta na pustą bramkę.!!!
Rozpoczynamy trzecią tercję. Wznowienie dla JKH.

KONIEC 2. TERCJI.
40. min - E. Lorraine w indywidualnej kontrze strzela minimalnie nad bramką.
39. min - Urbanowicz skierował gumę w stronę bramki Salamy. Nie ma gola.
38. min - GOOOL !!! Tamminen w zamieszaniu podbramkowym podaje do Kalle Valtolli, który zdobywa honorowego gola. 3:1.
37. min - Ahoniemi otrzymał krążek przed bramką JKH obrócił się i momentalnie uderzył z nadgarstka. Ponownie górą Michał Kieler.
36. min - Harila sprzed bandy łapie do raka Kieler.
35. min - Kamienieu zagrywał przed bramkę, jednakże tą próbę z ostrego kąta zamroził golkiper STS-u.
34. min - Strzał Rajamäkiego z bekhendu odbija parkanem Salama.
33. min - Strzał Ł. Nalewajki podbity i krążek ląduje nad bramką sanoczan.
32. min - Valtola do J. Lorraine'a !!! Znowu Kieler fenomenalnie broni parkanem to uderzenie z ostrego kąta.
31. min - Harila przejął bezpańską gumę przed bramką JKH i momentalnie wypalił z nadgarstka, ale kapitalnie broni Kieler.
30. min - Zamieszanie pod bramką STS-u. Mrozi krążek Salama.
28. min - Na początku sędzia pokazał uwolnienie, ale po konsultacji zdecydowali się wycofać grę do tercji neutralnej.
27. min - GOOOL !!! Błąd Rąpały w rozegraniu krążka. Gumę przejął Jarosz, podał do Urbanowicza, a ten strzałem z nadgarstka podwyższa prowadzenie. 3:0.
26. min - Strzał Górnego z linii niebieskiej, jednak obok bramki. Goście w pełnym zestawieniu.
25. min - J. Lorraine już na lodzie.
24. min - Teraz kara mniejsza dla sanoczan za nadmierną liczbę graczy na lodzie.
23. min - J. Lorraine ukarany karą mniejszą, za spowodowanie upadku przeciwnika.

22. min - Znakomita interwencja Rąpały we własnej tercji, który leżąc wytrącił krążek z kija Macieja Urbanowicza. Sygnalizowana kara dla gości
21. min - Obie drużyny w pełnym zestawieniu.
Zaczynamy drugą tercję.

KONIEC 1. TERCJI.
20. min - Łukasz Nalewajka strzela z ostrego kąta. Łapie gumę Salama.
19. min - Höglund i Švec za ostrość udali się na ławkę kar.
18. min - Strzał Sinegubovsa z lewego bulika zmienił jeden z zawodników JKH. Minimalnie obok bramki.
17. min - Rajamäki od zakrysti do Dominika Pasia !!!. Fantastycznie broni Salama, po chwili Ahoniemi sam na sam, ale nie zdołał pokonać Kielera.
16. min - Jastrzębianie w pełnym zestawieniu.
16. min - E. Lorraine próbował sprytnie zmieścić krążek w "piątą dziurę" Michała Kielera, ale ten czujny między słupkami i na raty mrozi to uderzenie.
15. min - Minuta przewagi gości za nami, bez zagrożenia pod bramką JKH.
14. min - Viinikainen ukarany dwoma minutami za opóźnianie gry.
13. min - Spalony po ataku przyjezdnych.
12. min - Zamieszanie pod bramką sanoczan, leżał na lodzie Salama, jednak zawodnicy z Podkarpacia wybronili się dzięki ofiarnej interwencji obrońców.
11. min - GOOOL !!! Bramka uznana. Urbanowicz po błędzie defensywy STS-u znalazł się sam na sam i podwyższa prowadzenie. 2:0
11. min - Urbanowicz umieszcza gumę w bramce trwa weryfikacja video.
9. min - Strzał Sinegubovsa z linii niebieskiej broni parkanem Salama.
8. min - Viinikainen kapitalnie blokuje Mocarskiego we własnej tercji, następnie strzał Florczaka odbijaczką broni jastrzębski bramkarz.
7. min - Zamieszanie pod bramką JKH, ale strzał Karlssona, a później Mäkeli odbija Kieler.
7. min - Ł. Nalewajka już na lodzie.
6. min - Rajamäki sam na sam w osłabieniu. Doskonale broni kijem Salama.
5. min - Łukasz Nalewajka na ławce kar.
4. min- GOOOL !!! Uderzenie Mikyski sparował jeszcze Salama, a Jansons bez skrupułów zmieścił gumę w pustej bramce. 1:0

3. min - Viinikainen strzelał z ostrego kąta odbija kijem Salama. Po chwili Bryk dobijał gumę, ale i tu znakomicie spisał się bramkarz STS-u. Dobitka Pasia niecelna.
2. min - Błąd techniczny zawodników JKH, ale Harila zamiast objechać Kielera zdecydował się na strzał i jastrzębski bramkarz obronił to uderzenie.
2. min - Karllsson strzelał z linii niebieskiej, ale blokuje Švec. Po chwili uderzył Sinegubovs, ale odbił gumę Salama.
1. min - Spalony po ataku Dominika Pasia.
Zaczynamy pierwsze wznowienie dla gości.
Dobry wieczór Państwu. Zapraszam na mecz o "sześć punktów" między drużynami JKH GKS Jastrzębie i Marma STS Sanok. W Jastrzębiu-Zdroju zameldowała się spora grupa kibiców z Podkarpacia czy ich wsparcie pomoże drużynie z Sanoka odnieść ważne zwycięstwo ?. Relację prowadzi Marcin Janicki.

#59 Marcin Horzelski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Eduards Hugo Jansons LS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#98 Dominik Jarosz ŚR 0 2 2 0 2 -1 2 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Jauhienij Kamienieu PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Maciej Urbanowicz LS 2 0 0 0 2 2 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#39 Olli-Petteri Viinikainen LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Marma Ciarko STS Sanok
#30 Dominik Salama B 3 2.77 43 14 11 13 5 0 93.02 65:00 0 5 0 100.00 0 0 1 0 0 0 0
#31 Filip Świderski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0