22:48 2 min. Roman Rác #88 Uderzanie kijem
22:48 2 min. Oskar Bajwenko #12 Przeszkadzanie
24:28 2 min. Sebastian Brynkus #71 Atak łokciem
34:33 2 min. Mateusz Zieliński #4 Ostrość
34:33 2 min. Niki Koskinen #22 Zahaczenie
47:55 2 min. Jesse Ahonen #5 Ostrość
47:55 2 min. Martin Kasperlík #82 Ostrość
57:34 2 min. Daniel Krejčí #27 Uderzanie kijem

Koniec meczu.
59. min - W komplecie gospodarze.
57. min - Krejci na ławce kar.
55. min - Cracovia zwolniło tempo i powoli zmierzamy do końca meczu.
53. min - Pomylił się Wronka, który najechał z prawej strony, ale nie zdołał pokonać Studzińskiego.
51. min - GOOOOL! Świetne dogranie F. Kapicy i Arrak dopełnia formalności!
51. min - Obie ekipy w komplecie.
49. min - Obustronne wykluczenie.
48. min - Sporo niedokładności po obu stronach.
46. min - Zamieszanie pod bramką przyjezdnych i ponownie najprzytomniejszy okazał się Studziński!
45. min - Kasperil miał dogodną okazję do strzału, z której skorzystał, ale to było za mało na bramkarza torunian!
44. min - Chwila spokoju dla defensorów gości, bo mrozi gumę Studziński.
42. min - Mocno od początku trzeciej tercji atakują krakowianie, którzy chcą podwyższyć prowadzenie!
41. min - Gramy!

Koniec 2. tercji
38. min - Sporo miejsca miał Nemec, lecz naprawdę dobrze dysponowany jest dziś Studziński!
36. min - GOOOOL! Kotłowało się pod toruńską bramką, aż w końcu dużej przy krążku mógł utrzymać się Rac, który popisał się precyzyjnym strzałem!
34. min - Dwóch torunian i jeden zawodnik Cracovii na ławce kar.
33. min - Racuk z metra nie trafia do pustej bramki!
31. min - Kolejna znakomita okazja Cracovii zmarnowana! Tym razem Jezek z najbliższej odległości nie był w stanie pokonać Studzińskiego!
30. min - Brynkus odważnie wjechał przed toruńską bramkę! W ostatniej chwili powstrzymany przez bramkarza gości!
28. min - Przytomnie Rac zostawia gumę, ale Sawicki mocno się pomylił z bliskiej odległości!
27. min - Gospodarze w komplecie.
25. min - Brynkus na ławce kar.
25. min - Husak z dystansu. Gra wstrzymana i chwila odpoczynku dla gości, którzy nie mogą opuścić własnej tercji obronnej.
24. min - Zza bramki Wronka próbował zaskoczyć Studzińskiego! Ten w porę zdołał się przemieścić i powstrzymać napastnika Cracovii!
23. min - Bajwenko i Rac odpoczną przez dwie minuty.
23. min - Sawicki idealnie dograł zza bramki do Kasperlika, jednak ten trafia prosto w bramkarza ekipy z Torunia!
23. min - Dwukrotnie szczęścia próbował Graborenko, ale żadne uderzenie nie mogło zaskoczyć Studzińskiego.
22. min - Gula potężnie uderza po wygranym wznowieniu przez "Pasy"! W porę złączył parkany bramkarz gości.
21. min - Gramy!

Koniec 1. tercji
20. min - Graborenko mocno z niebieskiej, zasłonięty Studziński zdołał obronić ten strzał!
18. min - K. Kalinowski z bekhendu i mrozi gumę bramkarz gospodarzy.
16. min - Trójkowa kontra torunian! Zmylony Stojanović, który ostatecznie instynktownie broni prawym parkanem!
15. min - GOOOOL! Wygrane wznowienie gospodarzy, Racuk zmienia tor lotu gumy i pokonuje Studzińskiego!
15. min - Gimiński na ławce kar.
14. min - GOOOOL! Niespodziewanie goście doprowadzają do wyrównania! K. Kalinowski już upadał, ale zdołał umieścić gumę w siatce!
14. min - Dwukrotnie dobrze obija krążek bramkarz "Stalowych Pierników"!
13. min - Arrak w samotnej kontrze prosto w Studzińskiego.
12. min - Dłużej utrzymali się przy gumie torunianie w tercji Cracovii, ale już krakowianie pędzą z kontrą!
11. min - Nieśmiały strzał płasko po lodzie i bramkarz gospodarzy zażegnuje niebezpieczeństwo.
10. min - Tomi sprawdza czujność Studzińskiego, który mrozi grę.
8. min - Coraz śmielej zaczynają sobie poczynać goście, ale wciąż bez konkretów i celnych prób. Bezrobotny do tej pory Stojanović.
7. min - Gracz Energii zjechał na ławkę, a my wznawiamy.
7. min - Trafiony krążkiem K. Kalinowski i mamy przerwę w grze.
7. min - Wciąż bez celnego uderzenia torunianie.
5. min - Wronka ominął bramkarza "Stalowych Pierników", jednak w ostatnim momencie został zatrzymany przez defensora przyjezdnych.
4. min - Samotny rajd jednego z hokeistów gości, który skończył się na oddaniu krążka w tercji obronnej Cracovii.
3. min - Cały czas krakowianie napierają na bramkę Studzińskiego!
1. min - GOOOOL! Szybko do roboty wzięli się gospodarze, którzy za sprawą Sawickiego wychodzą na prowadzenie! Pierwszy celny strzał w meczu i od razu bramka!
1. min - Gramy!

#31 Markus Ekholm Rosén B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 4 4.00 46 17 16 13 0 0 91.30 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#37 Patrik Szécsi PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 István Gábor Szűcs PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0