3:4 k. (0:2, 2:1, 1:0, d. 0:0, k. 0:3) Zakończony
0:1 Teddy Da Costa #77 ( Roman Diukow #9, Sebastian Kowalówka #12 ) +/-
0:2 Pawło Padakin #21 ( Krystian Dziubiński #61, Michael Cichy #78 ) +/-
(+) Cichy #78, Denyskin #71, Dziubiński #61, Padakin #21, Pangiełow-Jułdaszew #58
(-) Bryk #69, Górny #17, Jarosz #98, Nalewajka #20
(+1) 5/4 14:34
0:3 Krystian Dziubiński #61 ( Filipp Pangiełow-Jułdaszew #58, Pawło Padakin #21 ) +/-
(+) Denyskin #71, Dziubiński #61, Jākobsons #7, Padakin #21, Pangiełow-Jułdaszew #58
(+) Kostek #16, Paś #14, Rajamäki #24, Urbanowicz #92, Viinikainen #39
(-) Denyskin #71, Dziubiński #61, Jākobsons #7, Padakin #21, Pangiełow-Jułdaszew #58
40:21 2 min. Arkadiusz Kostek #16 Opóźnianie gry
63:46 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Mark Kaleinikovas #31 Nadmierna liczba graczy na lodzie

KONIEC MECZU
65. min - Decydującego gola zdobywa Aeksander Szczechura
Przed nami RZUTY KARNE.

KONIEC DOGRYWKI.
65. min - Strzał Diukowa broni Bálizs.
64. min - Kara za nadmierną ilość zawodników dla JKH.
64. min - Strzał Kaleinikovasa po wystawieniu Jansonsa, ale broni parkanem Lindskoug.
63. min - Kostek miał dużo miejsca aby oddać strzał, ale zjechał do boku i stracił krążek.
62. min - Pandgiełow z bulika  nad bramką
61. min - Strzał Jansonsa. Broni Lindskoug.
Zaczynamy dogrywkę.

KONIEC 3. TERCJI.
60. min - Ależ to była okazja. Padakin z najbliższej odległości trafia w obrońcę.
59. min - Krążek znalazł się poza lodowiskiem. Wydaje się, że będziemy mieli dogrywkę.
58. min - Jarosz mocno z bulika. Łapie Lindskoug.
58. min - Przewracany pod bandą zawodnik JKH, ale nie ma kary.
57. min - Wrzutka Padakina, ale mrozi gumę golkiper JKH.
56. min - Sporo niedokładności z obu stron.
55. min - Przez dłuższy czas żadna z drużyn nie zagroziła bramce przeciwnika.
54. min - Pelaczyk z prawego bulika. Łapie spokojnie Lindskoug.
53. min - Uwolnienie, gra wycofana do tercji JKH.
52. min - Błąd Górnego we własnej tercji, ale Ahopelto przegrał pojedynek z Bálizsem
51. min - Dziubiński w dwójkowej akcji spróbował indywidualnie zaskoczyć bramkarza JKH, ale ten zdołał obronić jego strzał.
50. min - Jansons z pełnego zamachu z lewego bulika !!!. Zadźwięczał słupek !!!
50. min - Strzał Ahopelto wysoko ponad bramką.
49. min - Strzał Jerofejevsa z bliskiej odległości pada łupem bramkarza JKH.
48. min - Pangiełow potężnie z linii niebieskiej. Broni Bálizs .
48. min - Jastrzębianie wybijają na uwolnienie.
47. min - Nie ma bramki,
47. min - Zamieszanie pod bramką Lindskouga i mamy weryfikacje wideo, bo wydaje się, że guma przekroczyła linię bramkową.
46. min - GOOOL !!! Kaleinikovas pojechał z indywidualną akcją wjechał w pole bramkowe, wywiódł Lindskouga i umieścił gumę w bramce. 3:3
43. min - Górny z ostrego kąta. Broni Lindskoug.
43. min - JKH w pełnym zestawieniu.
42. min - Strzał Denyskina broni golkiper JKH.
41. min - Kostek na ławce kar.
Zaczynamy trzecią tercję. Wznowienie dla gości.

KONIEC 2. TERCJI.
40. min - Noworyta powstrzymywany przez defensorów JKH w ich tercji.
39. min - Najpierw strzelał Švec, a następnie Kaleinikovas. Górą dwukrotnie Lindskoug.
38. min - Denyskin do Dziubińskiego, ale ten strzela z prawego bulika obok bramki.
37. min - Mocne uderzenie Bezuški z prawego bulika. Łapie golkiper JKH.
37. min - Kostek z bulika obok bramki.
36. min - Teraz został na bandę rzucony Mikyska i długo leżał na lodzie. Po chwili podniósł się napastnik JKH. Nie ma kary.
35. min - Ucierpiał pod bandą zawodnik JKH i mamy przerwę w grze.
34. min - Kaleinikovas zamarkował strzał i pociągnął z nadgarstka. Broni Lindskoug.
33. min - Kocioł pod bramką JKH. Strzelał dwukrotnie Krzemień, ale górą Bálizs.
32. min - Podanie krążka wysokim kijem i akcja została przerwana.
31. min - GOOOL !!! Paś z półobrotu pokonuje zasłoniętego Lindskouga i jastrzębianie łapią kontakt. 2:3.
30. min - Indywidualnie Freidenfelds. Niecelnie.
28. min - Niecelne podanie Lindskouga i mamy uwolnienie.
27. min - Sinegubovs !!! Miał szansę na dublet znalazł się sam na sam z Lindskougiem. Górą bramkarz Unii.
26. min - GOOOL !!! Jastrzębianie w końcu dopinają swego. Na listę strzelców uderzeniem między parkanami wpisuje się Sinegubovs. 1:3.
25. min - GOOOL !!! Dziubiński strzałem obok leżącego bramkarza podwyższa prowadzenie. 0:3.

24. min - Strzał Diukowa z linii niebieskiej pada łupem bramkarza JKH.
23. min - Krzemień z bulika !!!. Odbija golkiper JKH.
23. min - Kaleinikovas !!! Z nadgarstka trafia tylko w boczną siatkę.
22. min - Goście w pełnym składzie.
21. min -  Strzał z niebieskiej Viinikainena trafia w Šveca.
Zaczynamy drugą tercję. Wznowienie dla gospodarzy.

KONIEC 1. TERCJI.
20. min - Jākobsons za spowodowanie upadku przeciwnika odpocznie 2. minuty.
20. min - Kaleinikovas objechał bramkę, ale nie zdołał wykończyć tej akcji strzałem.
19. min - Goście w pełnym zestawieniu.
19. min - Ależ błąd Lindskouga, ale Dominik Paś nie zdołał go wykorzystać w podbramkowym kotle.
18. min - Strzał Jansonsa podbity przed bramką przelatuje obok słupka.
17. min - Ponownie na ławce kar Bezuška i szansa dla gospodarzy.
17. min - Sygnalizowana kara dla Unii.
15. min - GOOOL !!! Padakin wykorzystuje przewagę strzałem z nadgarstka. 0:2.
15. min - Ševčenko na ławce kar za zahaczanie.

14. min - Jansons z najbliższej odległości trafia w bramkarza Unii.
13. min - Mikyska do Huhdanpy, ale strzał Fina został zablokowany.
12. min - Strzał Jerofejevsa niepewnie broni golkiper JKH, ale nie było dobitki, po chwili próba Bezuški pada łupem bramkarza JKH.
12. min - Ależ teraz okazja Jansonsa !!! Huhdanpää wyłożył mu krążek do prawej strony, ale fenomenalnie obronił jego strzał z nadgarstka Lindskoug.
11. min - Przewracany pod bramką Švec, ale nie ma kary.
10. min - GOOOL !!! Da Costa strzałem z bulika otwiera wynik meczu. 0:1.
10. min - Jansons na ławce kar.

8. min - Strzał Pangiełowa z linii niebieskiej odbija parkanem Bálizs.
7. min - Strzał Sebastiana Kowalówki z ostrego kąta zablokowany. Po chwili gwizdek arbitra sygnalizujący podanie krążka ręką.
6. min - Ależ niedokładnie grają dziś Unici, po ich kolejnym błędzie strzelał Jansons, ale minimalnie niecelnie.
5. min - Jansons spróbował z bekhendu. Odbija parkanem Lindskoug. Po chwili strzał Łotysza z linii niebieskiej ponownie pada łupem szwedzkiego bramkarza.
5. min - Niecelne zagranie Górnego od zakrystii.
4. min - Unia w pełnym zestawieniu.
3. min - Szansa przed Unią, po błędzie defensywy JKH. Górą golkiper JKH.
3. min - Rajamäki z pierwszego krążka. Mrozi gumę Lindskoug.
2. min - Bezuška na ławce kar.
2. min - Sygnalizowana kara dla Unii.
1. min - Strzał Pangiełowa obronił Bálizs. Po chwili Padakin z ostrego kąta. Ponownie górą bramkarz JKH.
Zaczynamy pierwsze wznowienie dla gości.
Dzień dobry Państwu. Zapraszam na mecz kolejnej kolejki PHL pomiędzy zespołami JKH GKS Jastrzębie i TAURON Re-Plast Unia Oświęcim. Jastrzębianie mają matematyczne szanse na rozstawienie. Jeżeli chcą zająć miejsce gwarantujące im ten przywilej muszą dzisiaj wygrać z oświęcimianami, którzy ostatnio przegrali trzy mecze z rzędu. Relację prowadzi Marcin Janicki

#76 Lauri Huhdanpää LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#5 Eduards Hugo Jansons PO 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Maciej Urbanowicz LS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Olli-Petteri Viinikainen LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
TAURON Re-Plast Unia Oświęcim
#47 Kevin Lindskoug B 3 2.77 42 16 12 10 4 0 92.86 65:00 0 3 0 100.00 0 0 1 0 0 0 0
#25 Erik Ahopelto PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Peter Bezuška LO 0 0 0 0 0 -2 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#78 Michael Cichy ŚR 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Teddy Da Costa LS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
#71 Andrij Denyskin LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#9 Roman Diukow LO 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 1 1 1 0 2 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
#7 Kristaps Jākobsons PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Aleksandrs Jerofejevs PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 1 0 1 1 -2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#63 Tommi Laakso LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Kevin Lindskoug B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Patryk Noworyta PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Pawło Padakin PS 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#58 Filipp Pangiełow-Jułdaszew LO 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#96 Kamil Paszek LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Adrian Prusak PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Jan Sołtys PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Alexander Szczechura LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0