1:0 Filipp Pangiełow-Jułdaszew #58 ( Teddy Da Costa #77 ) +/-
(+) Cichy #78, Da Costa #77, Kowalówka #12, Krzemień #44, Pangiełow-Jułdaszew #58
2:0 Krystian Dziubiński #61 ( Erik Ahopelto #25, Pawło Padakin #21 ) +/-
5/5 57:37
12:38 2 min. Christian Mroczkowski #9 Zahaczenie
21:30 2 min. Roman Szturc #69 Zahaczenie
26:09 2 min. Szymon Marzec #71 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:06 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Dariusz Wanat #10 Nadmierna liczba graczy na lodzie
47:39 2 min. Szymon Marzec #71 Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec meczu
60. min - Czas dla TAURON Re-Plast Unii Oświęcim. 55 sekund do końca trzeciej tercji.
60. min - Szczechura wybił gumę z własnej tercji, jednak obok bramki. Za krążkiem pognał Cichy, jednak zdaniem arbitrów tyszanin był bliżej krążka.
59. min - Szturc z ostrego kąta, lecz niecelnie.
59. min - Bomba Pociechy z dystansu i górą Lindskoug.
58. min - Nilsson źle trafił w krążek z niebieskiej.
58. min - Tomas Fucik we własnym boksie.
58. min - Czas dla GKS-u Tychy.
58. min - GOOOOOOL!!!!! 2:0! Zamieszanie pod tyską bramką, w którym najlepiej odnalazł się Krystian Dziubiński i wpakował gumę do siatki z najbliższej odległości!
57. min - Cóż za szansa teraz przed Ahopelto, który był sam na sam z Fucikiem, jednak nie pokonał go.
57. min - Podobna szansa teraz Jeziorskiego, lecz górą Lindskoug.
57. min - Cichy spomiędzy bulików, ale w kij rywala.
56. min - Trwa napór ze strony gości.
55. min - Younan z niebieskiej, rykoszet przed bramką i na raty mrozi gumę oświęcimski golkiper.
54. min - Younan indywidualnie przedarł się przez szyki obronne Unii i huknął sprzed bulika, ale nie pokonał dobrze dziś dysponowanego Lindskouga.
53. min - Szturc pognał lewym skrzydłem i zagrał na środek do Juholi, lecz ten był blokowany.
52. min - Krzemień z lewego skrzydła, jednak skutecznie interweniuje tyski golkiper.
51. min - Laakso trafiony w twarz przed bramką przez Nilssona, ale sędzia nie dopatrzył się tam wykluczenia.
50. min - Diukow bez przyjęcia z niebieskiej, lecz nie pokonał Fucika.
50. min - Cichy z najbliższej odległości, ale krążek po rykoszecie opuszcza taflę.
50. min - Cichy sprzed bulika minimalnie niecelnie.
49. min - Cichy przed bramkę, lecz nikogo tam nie było na dobitkę.
48. min - Marzec na ławce kar.
48. min - Younan od zakrystii, ale bez gola.
47. min - Seria uwolnień Unii i kilkukrotnie wznawiamy grę w oświęcimskiej tercji.
46. min - Dupuy z prawego skrzydła z najbliższej odległości nie trafia pod poprzeczkę.
46. min - Petarda Dupuya z niebieskiej, jednak nie pokonała Lindskouga.
46. min - Sedivy huknął spod niebieskiej i pewnie mrozi gumę oświęcimski bramkarz.
45. min - Juhola z lewego bulika, ale górą Lindskoug. Wywiązała się z tego jeszcze mała szarpanina pod bramką.
45. min - Szczechura huknął z niebieskiej z całej siły i z problemami broni Fucik.
44. min - Boivin samotnie środkiem pomiędzy obrońcami Unii, jednak nie pokonał Lindskouga.
43. min - Kaskinen z dystansu i słupek zadźwięczał na lodowisku w Oświęcimiu.
42. min - Ostre starcie na bandzie za bramką Unii. W bandę został wkomponowany P. Noworyta.
41. min - Szturc ze środka wprost w Lindskouga.

Koniec II tercji
40. min - Jakobsons z niebieskiej minimalnie obok słupka.
39. min - Sołtys kąśliwie z prawego skrzydła, ale górą tyski bramkarz.
39. min - Kowalówka obrócił się z krążkiem i uderzył sprzed bulików, lecz prosto w Fucika.
38. min - Padakin prawym skrzydłem i poczekał na najeżdżającego z drugiej strony Dziubińskiego, który jednak nie trafił w krążek.
37. min - Ponownie Kaskinen mocno z dystansu i do góry odbija krążek oświęcimski bramkarz.
37. min - Kaskinen z niebieskiej, był zasłonięty Lindskoug, ale złapał gumę do raka.
36. min - Sedivy z ostrego kąta, jednak przestrzelił.
35. min - Padakin wypuścił lewą stroną Ahopelto, który był niepilnowany, lecz nie trafił do siatki po długim rogu.
34. min - Da Costa pognał lewym skrzydłem i zagrał na środek do Szczechury, jednak ten nie opanował krążka.
34. min - Laakso na lewy bulik do Szczechury, ten mocno huknął bez namysłu, lecz przestrzelił.
33. min - Szturc kąśliwie sprzed bulika, jednak Lindskoug odbił gumę do boku.
32. min - Podanie do Wanata wychodzącego z ławki kar i szybka kontra. Dariusz pokusił się o strzał po dalszym słupku, lecz  nie trafił w światło bramki.
31. min - Pociecha z niebieskiej, jednak minimalnie obok bramki.
30. min - Nilsson z dystansu, ale niecelnie.
30. min - Nadmierna liczba graczy na lodzie po stronie Unii i kara dla oświęcimian.
29. min - Podanie przed bramkę do Dziubińskiego, ten próbował na raty pokonać Fucika, jednak nieskutecznie.
29. min - Dupuy szybko pognał lewym skrzydłem i uderzył z niepilnowanej decyzji, ale pewnie złapał gumę Lindskoug.
28. min - GOOOOOOL!!!!!! 1:0! Ależ otwarcie wyniku tego spotkania! Da Costa wygrał wznowienie w tercji tyszan i zagrał na niebieską do Pangiełowa, który huknął z dystansu i trafił w samo okno!
28. min - Kowalówka szybko na drugą stronę do Krzemienia, ale ten nie pokonał Fucika.
27. min - Laakso z najbliższej odległości, ale górą Fucik.
27. min - Marzec odesłany na ławkę kar.
25. min - Younan niecelnie z lewego skrzydła.
25. min - Mroczkowski z kontrą i zablokowany przez P. Noworytę.
24. min - Boivin indywidualnie, ale powstrzymał go Bezuska.
23. min - Dziubiński z bliższa zza lewego bulika, lecz niecelnie.
22. min - Szturc na ławce kar.
21. min - Bizacki niecelnie wstrzelił krążek.

Koniec I tercji
20. min - Nilsson mocno z dystansu i nieznacznie się pomylił.
20. min - Sedivy sprzed obrońcy i górą Lindskoug.
19. min - Szybka kontra Unii i Prusak mocno z prawego skrzydła, ale broni Fucik.
19. min - Dupuy sprzed bulików szukał prawego okienka, lecz nie dał się zaskoczyć bramkarz biało-niebieskich.
18. min - Szybki strzał tyszan tuż po wygranym wznowieniu, jednak czujnie Lindskoug.
18. min - Nilsson uderzył spod niebieskiej, ale widział to uderzenie golkiper Unii.
18. min - Gościński niecelnie z prawego bulika.
17. min - Dwa mocne strzały tyszan z niebieskiej, ale oba trafiły w graczy gospodarzy.
16. min - Nilsson huknął z lewego bulika i trafił prosto w Lindskouga. Mała szarpanina jeszcze pod oświęcimską bramką.
15. min - Padakin z zerowego kąta i pomylił się Ukrainiec.
14. min - Kotłuje się pod tyską bramką, ale krążek wciąż nie przekroczył linii bramkowej.
13. min - Bomba Pangiełowa z niebieskiej, jednak ponad bramką.
13. min - Mroczkowski wysłany na ławkę kar.
13. min - Kontra oświęcimian. Ahopelto zagrał na środek do Padakina, ale ten nie wymanewrował Fucika.
13. min - Szturc z lewego bulika, lecz nie zaskoczył golkipera gospodarzy.
12. min - Mocna gra na bandach.
11. min - Younan z prawego skrzydła po lodzie, ale górą oświęcimski bramkarz.
11. min - Błąd oświęcimian, którzy podali prosto przed bramkę do Sedivego, lecz ten trafił jednak wprost w Lindskouga.
10. min - Dupuy pognał środkiem, lecz nieskutecznie.
10. min - Szybka kontra Unii. Dwóch oświęcimian stało niekrytych przy niebieskiej, Padakin zagrał do Dziubińskiego, jednak był tam spalony.
9. min - Padakin sprzed bulika, był zasłonięty Fucik, jednak krążek trafił w jednego z graczy.
9. min - Jerofejevs spod niebieskiej i pewnie łapie gumę tyski bramkarz.
9. min - Szturc osamotniony na prawym wahadle, ale powstrzymał go Jerofejevs.
8. min - Kowalówka uderzył spomiędzy bulików, lecz niecelnie.
8. min - Jeziorski źle rozprowadził akcję lewym skrzydłem.
7. min - Błąd Cichego, który stracił gumę we własnej tercji, ale sędzia liniowy odgwizdał spalonego.
7. min - Błąd tyskiego gracza, który podał za własną bramkę, lecz krążek źle się odbił i wylądował przed bramką Fucika, jednak nie było tam nikogo z Unii.
6. min - Wanat z bulika w nogi rywala.
6. min - Laakso pognał lewym skrzydłem i zostawił gumę Prusakowi, który nieznacznie się pomylił.
5. min - Komorski z dystansu i z dozą szczęścia broni Lindskoug.
3. min - Wanat górnym podaniem chciał wypuścić Laakso, ale ten był na spalonym.
2. min - Younan z Nilssonem przeprowadzili nieudaną kontrę.
2. min - Cichy z daleka i wprost do raka Fucika.
2. min - Pangiełow sprzed bulika w tyskiego gracza.
1. min - Pangiełow z dystansu, dobitka Cichego, lecz niecelna.
1. min - Pociecha z niebieskiej wprost w Ahopelto.

#53 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Kevin Lindskoug B 0 0.00 28 10 6 12 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0