1:2 Roman Szturc #69 ( Filip Komorski #5, Olaf Bizacki #12 ) +/-
(-) Cichy #78, Da Costa #77, Jākobsons #7, Pangiełow-Jułdaszew #58, Szczechura #8
00:59 2 min. Jean Dupuy #39 Wysoko uniesiony kij
03:22 2 min. Andrij Denyskin #71 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:04 2 min. August Nilsson #7 Ostrość
44:42 2 min. Roman Szturc #69 Uderzanie kijem
52:45 2 min. Bartosz Ciura #6 Natarcie

Koniec meczu. Tyszanie w finale
60. min - Tyszanie wybijają gumę z własnej tercji i mamy uwolnienie. 39 sekund do końca tercji.
60. min - Wysoki kij Da Costy i wznawiamy grę w oświęcimskiej tercji.
59. min - Lindskoug zostaje we własnym boksie.
59. min - Czas dla TAURON Re-Plast Unii Oświęcim. 88 sekund do końca tercji.
59. min - Pangiełow z niebieskiej, poprawka Ahopelto, ale górą Fucik.
58. min - Galant zza bulika ponad bramką.
58. min - Jakobsons huknął z dystansu, lecz obok bramki.
57. min - Dziubiński od zakrystii, jednak górą Fucik.
56. min - Wanat z krążkiem walczy w tyskiej tercji.
55. min - Pangiełow uderzył z dystansu i tym razem Ciura zablokował to uderzenie.
55. min - Pangiełow z niebieskiej i krążek po rykoszecie ląduje ponad bandą.
55. min - Przyniesione już nosze, jednak tyski obrońca zdołał o własnych siłach opuścić taflę.
55. min - Ahopelto z bulika i zwija się z bólu Bizacki.
54. min - Ahopelto po lodzie przy bliższym słupku, którego jednak dobrze pokrył Fucik.
53. min - Ciura na ławce kar.
52. min - Błąd Jakobsonsa i szansa przez Younanem, ale ten jednak się pomylił i krążek opuścił oświęcimską taflę.
51. min - Dziubiński zostawił gumę pod niebieską Ahopelto, który momentalnie ją uderzył, jednak nie pokonał Fucika.
51. min - Szturc zza bulika ponad bramką.
50. min - Mroczkowski skutecznie rozbija akcję kreowaną przez Wanata.
50. min - Gościński ambitnie walczy w tercji Unii.
49. min - Galant z lewego wahadła i do raka łapie krążek Lindskoug.
48. min - Wanat na prawy bulik do Laakso, ten szybko przed bramkę, ale nie zdążył dojechać Denyskin.
47. min - Bezuska uderzył z niebieskiej i trafił wprost w tyskiego golkipera.
47. min - Da Costa z lewego bulika przy słupku, jednak widział to uderzenie Fucik.
47. min - Krzemień z najbliższej odległości w parkan bramkarza rywali.
46. min - Padakin na drugą do Ahopelto, lecz ten długo zwlekał z oddaniem strzału i pewnie broni to uderzenie Fucik.
45. min - Diukow z dystansu i ofiarnie rzuca się pod to uderzenie Starzyński.
45. min - Szturc na ławce kar.
44. min - Oświęcimianie mimo prób nie potrafią przebić się przez szyki obronne GKS-u.
43. min - Diukow z niebieskiej w rywala.
42. min - Pociecha niecelnie z niebieskiej.
41. min - Ahopelto do Dziubińskiego między buliki, ale ten nie pokonał Fucika.

40. min - Kara dla Nilssona. 56 sekund do końca drugiej odsłony.
39. min - Wanat wyłuskał gumę i wymanewrował tyską obronę, jednak jego strzał powędrował nieco obok bramki.
39. min - Denyskin z kontrą prawym skrzydłem, ale powstrzymał go Nilsson.
37. min - GOOOOOOOL!!!!!!! 1:2! Katastrofalny błąd przy Unii, po którym tyszanie wyszli z trójkową kontrą na samego Lindskouga i Szturc trafił do siatki pomiędzy parkanami golkipera!
36. min - Dwójkowa kontra Unii. Podanie na drugą do Padakina, który jednak nie trafił czysto w krążek.
36. min - Jeziorski ruszył lewym skrzydłem, gdzie miał wolną pozycję i strzelił na bramkę Unii, gdzie jednak dobrze ustawiony był Lindskoug.
35. min - Marzec od zakrystii, ale górą Lindskoug.
35. min - Pangiełow z niebieskiej wprost w rywala.
35. min - Kowalówka pognał lewym skrzydłem, jednak nie pokonał Fucika strzałem z zerowego kąta.
34. min - Nilsson przed bramkę, ale niedokładnie trącił gumę Younan.
33. min - Kaskinen przed bramkę, lecz niedokładnie.
32. min - GOOOOOL!!!! 1:1! Błąd Jerofejevsa przy wyprowadzaniu akcji, po którym stracił gumę. Wstrzelenie szybko krążka z niebieskiej i Boivin skutecznie dobił gumę pod bramką i mamy wyrównującą bramkę!
31. min - Szturc skutecznie blokuje Ahopelto pod bandą.
30. min - Bombardowanie oświęcimskiej bramki, jednak skutecznie interweniuje Lindskoug.
29. min - Nilsson z lewego skrzydła z ostrego kąta i niecelnie.
29. min - Younan mocno z niebieskiej obok bramki.
28. min - Kowalówka na niebieską do Diukowa, ten huknął po lodzie, lecz niecelnie.
27. min - Cichy między buliki do Szczechury, ale ten nie pokonuje z najbliższej odległości tyskiego golkipera.
26. min - Bezuska nisko spod niebieskiej i do raka łapie gumę Fucik.
25. min - Mroczkowski z prawego bulika, jednak górą oświęcimski bramkarz.
24. min - Bizacki z neutralnej i odbija gumę Lindskoug.
24. min - Laakso wkomponowany w bandę i zwija się z bólu.
23. min - M. Noworyta po lodzie z dystansu i obok bramki.
22. min - Jakobsons z bliska uderzył z bekhendu mając na sobie rywala, ale zdążył złączyć parkany tyski golkiper.
21. min - Diukow z niebieskiej wprost w Fucika.

20. min - Kotłuje się w oświęcimskiej tercji. Sporo pracy ma defensywa Unii.
19. min - Dziubiński z bulika po kiju Younana i guma mija światło bramki.
19. min - Pociecha z niebieskiej szukał okienka, lecz górą bramkarz Unii.
18. min - Cichy przed bramkę, tam był Szczechura, ale nie zdołał przekierować krążka do siatki.
17. min - Bagin z bliska po dalszym słupku i niewiele obok bramki.
17. min - Jakobsons z niebieskiej, jednak w nogi Galanta.
15. min - Ciura z dystansu obija parkan Lindskouga.
14. min - Gościński ambitnie w oświęcimskiej tercji.
13. min - Kowalówka przed bramkę, lecz nikt nie sięgnął krążka.
11. min - Cóż za szansa przed tyszanami! Lindskoug wyjechał z bramki, a krążek odbił się od bandy i powędrował przed samą siatkę! Jednak zdążył wrócić oświęcimski gracz.
10. min - Sedivy przed bramkę do Ciury, lecz ten nie trącił skutecznie krążka.
9. min - Dupuy środkiem, ale powstrzymany przez oświęcimskich defensorów.
7. min - GOOOOOOOOL!!!!!! 1:0! Laakso huknął z bulika i gumę przed bramkę trącił Wanat, a krążek wpadł do siatki po dalszym słupku!
7. min - Sołtys przed bramkę do Krzemienia, ale ten za długo zwlekał z oddaniem strzału, w efekcie czego pewnie obronił to Fucik.
6. min - Cichy samotnie sprzed bulików i do boku odbija gumę tyski golkiper.
5. min - Dupuy sprzed bulika po lodzie i ofiarnie interweniuje oświęcimski bramkarz.
4. min - Mroczkowski z koła bulikowego, jednak wprost w Lindskouga.
4. min - Denyskin odesłany na ławkę kar.
4. min - Ahopelto spomiędzy bulików i guma po rykoszecie wędruje ponad bramką.
3. min - Padakin sprzed bulika i skutecznie goście wybijają krążek z własnej tercji.
2. min - Da Costa mocno w swoim stylu sprzed bulika i do raka łapie gumę Fucik.
2. min - Cichy z lewego bulika i krążek po kiju tyszanina wędruje ponad bandy.
1. min - 59. sekunda meczu i Dupuy na ławce kar!
1. min - Boivin z lewego skrzydła i niecelnie na środek do Dupuya.
1. min - Rozpoczynamy decydujące spotkanie "Świętej Wojny"!

#9 Roman Diukow LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Kristaps Jākobsons PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Aleksandrs Jerofejevs PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#63 Tommi Laakso LS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Kevin Lindskoug B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Patryk Noworyta PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Pawło Padakin PS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#58 Filipp Pangiełow-Jułdaszew LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Adrian Prusak PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Jan Sołtys PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Alexander Szczechura PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0