2:1 Jakub Ižacký #93 ( Michał Zając #61, Patryk Wajda #4 ) +/-
(-) Ceder #21, Kivinen #23, Lindberg #8, Luusuaniemi #4, MacEachern #44, Viitanen #34
5/5
59:59
01:27 2 min. Bartosz Florczak #5 Wysoko uniesiony kij
09:53 2 min. Conor MacEachern #44 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
14:41 2 min. Aatu Luusuaniemi #4 Uderzanie kijem
27:19 2 min. Patryk Pelaczyk #8 Atak kolanem
36:35 2 min. Bartosz Florczak #5 Zahaczenie
47:20 2 min. Konrad Filipek #10 Wysoko uniesiony kij
47:44 2 min. Marcin Kolusz #25 Przeszkadzanie

- Koniec Meczu.
- 60 min - GOL! 3-1! Do pustej bramki trafił Maciej Urbanowicz. Sanoczanie oddali tego gola, stracili gumę i stanęli w miejscu.
- 60 min - Czas dla gości. 12 sekund końca spotkania. Sanoczanie bez bramkarza.
- 60 min - GOL! 2-1! Indywidualna akcja Izackyego, który minął defensora Sanoka i ulokował gumę między parkanami Tamminena.
- 60 min - Strzał Bagina zablokowany przez łyżwę Lindberga. Ostre słowa krzyknął pod nosem defensor JKH.
- 59 min - Wznowienie w tercji gości. Wygrane przez gospodarzy i strzał Izackyego ląduje na słupku!
- 58 min - Groźny strzał Kiełbickiego i na posterunku Tamminen, który dzisiaj ma bardzo dużo pracy!
- 58 min - Z daleka uderzył Ginda, łapie Lakovic.
- 57 min - Podanie pod bramkę, ale z gumą minął się Rajamaki. Przycisnęli gospodarze, strzał Viinikainena po rykoszecie nad poprzeczką.
- 55 min - GOL! 1-1 Sanoczanie doprowadzają do wyrównania. Conor MacEachern uderzył spod niebieskie a zasłonięty Lakovic przepuścił gumę!
- 54 min - Groźnie uderzał Kivinen, ale zabrakło precyzji.
- 53 min - Indywidualnie na bramkę ruszył Izacky, ale Tamminen wyciągnął się jak długi i wybronił strzał przy słupku.
- 52 min - Groźny strzał Florczaka z nadgarstka, odbija barkiem Lakovic.
- 51 min - Przy boksach pomiędzy zawodnikami doszło do zamieszania i wymiany uprzejmości.
- 50 min - Lindberg uderzył nad bramką Lakovica.
- 50 min - Izacky z okolicy bulika, odbija Tamminen.
- 49 min - Dulęba z daleka, ale bardzo niecelnie.
- 48 min - Siły się wyrównują, na ławkę kar trafia Marcin Kolusz.
- 47 min - Kara dla Filipka, kolejna przewaga gospodarzy.
- 46 min - Groźnie przed bramką aktywny Zając, ale dobrze w bramce odbija Tamminen.
- 45 min - Izacky przed bramkę, ale tam tylko Alho.
- 43 min - Kivinen poszedł na przebój, ale w ostatniej fazie powstrzymali go defensorzy.
- 42 min - Mocny strzał Zająca ląduje na poprzeczce!
- 42 min - Dwie skuteczne interwencje Lakovica, pewnie mrozi gumę.

- 40 min - GOL! 1-0! Ogromne zamieszanie pod bramką, krążka nie mrozi Tamminen i z bliska gumę do siatki pakuje Filip Starzyński.
- 40 min - Kopta zza bulika, ale pewnie łapie do raka Tamminen.
- 40 min - Ruszył na bramkę gospodarzy Filipek, ale mrozi gumę Lakovic.
- 39 min - Drużyna gości już w pełnym zestawieniu.
- 38 min - Ofiarna i skuteczna obrona sanoczan przed ataki jastrzębian.
- 38 min - Próbował Paś, ale łapie Tamminen, wcześniej też świetna okazja i guma poleciała obok słupka.
- 37 min - Kara dla sanoczan. Na ławkę kar trafia Florczak.
- 36 min - Ogromne zamieszanie pod bramką Sanoka. Ale Kopta nie zdołał trafić do bramki.
- 35 min - Akcja gospodarzy, ale spalony. Walka, walka i jeszcze raz walka na lodowisku Jastor.
- 34 min - Strzał Kiełbickiego ponownie odbija Tamminen.
- 33 min - Górny z niebieskiej, odbija Tamminen.
- 33 min - Kolejna pewna interwencja Kristiana Tamminena.
- 33 min - Luusuaniemi obok bramki.
- 32 min - Strzał Rajamakiego, ale bez efektów.
- 31 min - Martiska zza bulika, ale zbyt lekko.
- 30 min - Potężny strzał Sienkiewicza po wygranym wznowieniu, ale nad bramką.
- 29 min - Jastrzębianie już w pełnym zestawieniu.
- 29 min - Lindberg przeciął podanie Kolusza do Pasia, który miałby okazję sam na sam.
- 28 min - Bukowski z bulika, odbija Lakovic.
- 27 min - Kara dla gospodarzy. Pelaczyk zaatakował kolanem Florczaka, który z pomocą kolegów zjeżdża do boksu.
- 27 min - Zamieszanie pod bramką gości, ale Tamminen wygarnia gumę spod gąszczu łyżew.
- 26 min - Paś pod bramkę, ale akcja nie została skutecznie zamknięta.
- 24 min - Luusuaniemi z daleka, łapie Lakovic.
- 23 min - Kolejna wrzutka z daleka, łapie Tamminen.
- 22 min - Górny spod niebieskiej, ale niecelnie.
- 22 min - Wrzutka pod bramkę Tamminena, ten mrozi gumę na raty.
- 21 min - Po wygranym wznowieniu uderzył Florczak z niebieskiej, obok słupka.
- 21 min - Z niebieskiej uderzył Monteleone, łapie pewnie Lakovic.

- Koniec I tercji.
- 20 min - Kopta uderzył obok bramki.
- 19 min - Florczak z nadgarstka z okolicy bulika, odbija Lakovic.
- 18 min - Strzał Starzyńskiego po rykoszecie, obok słupka.
- 17 min - Zamieszanie pod bramką Lakovica, ale ten mrozi gumę.
- 17 min - Trzecia kara z rzędu wybroniona przez gości.
- 15 min - Strzał Kolusza odbija Tamminen. Zaraz Urbanowicz pod bramkę, ale akcji nie zamknął partner z ataku.
- 15 min - Kara dla sanoczanina tuż po wznowieniu. Aatu Luusuaniemi za uderzanie.
- 14 min - Kolejna akcja gości, uderzenie z boku Viitanena na raty mrozi Lackovic. Za moment poprawka z bulika, ponownie bramkarz gospodarzy łapie.
- 14 min - Druga akcja sanoczan, z trzech metrów dobrą okazję miał Viitanen ale uderzył prosto w bramkarza.
- 13 min - Uderzał z bulika Bernhards, odbił Tamminen ale jastrzębianin wjechał w pole bramkowe i sędzia przerwał grę.
- 12 min - Sanoczanie po raz drugi obronili się z osłabienia.
- 11 min - Krążek zatańczył na linii bramkowej sanockiej bramki, ale wybił gumę Musioł!
- 10 min - Kara dla MacEacherna, który wystrzelił krążek poza taflę. Opóźnianie gry.
- 10 min - Pierwsza akcja gości pod bramką rywala i już zapachniało golem. Z bliska dobijał Kivinen, ale na raty broni Lackovic.
- 9 min - Arrak spod bandy, odbija Tamminen.
- 8 min - Strzał Kolusza zablokowany. Paś spod niebieskiej, ale pewnie do raka łapie Tamminen.
- 7 min - Sanoczanie wybijają na uwolnienie.
- 7 min - Na razie gra toczy się głównie w tercji gości. Wrzutka pod bramkę i łapie Tamminen.
- 7 min - Z bliska dobijał strzał Izacky, ale na posterunku Tamminen.
- 6 min - Spod niebieskiej Arrak po lodzie, odbija Tamminen.
- 4 min - Obstrzeliwana bramka sanoczan, lecz guma wędruje nad poprzeczką. Ponownie Kopta próbował a następnie Bernhards.
- 3 min - Z bliska uderzył Urbanowicz, obok słupka.
- 3 min - Florczak trafia na ławkę kar, w przewadze gospodarze.
- 2 min - Podanie pod bramkę, ale szybszy był od Zająca sanocki bramkarz.
- 1 min - Kopta z daleka spod bandy, odbija parkanem Tamminen.

#92 Maciej Urbanowicz LS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
#39 Olli-Petteri Viinikainen LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Patryk Wajda LO 0 1 0 1 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#61 Michał Zając LS 0 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Marma Ciarko STS Sanok
#31 Filip Świderski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Kristian Tamminen B 2 2.01 35 13 16 6 0 0 94.29 59:48 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#55 Aku Alho PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0