13:16 2 min. Marcin Horzelski #59 Trzymanie przeciwnika
21:36 2 min. Dominik Paś #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:08 2 min. Marcin Kolusz #25 Spowodowanie upadku przeciwnika
27:42 2 min. Jakub Worwa #12 Uderzanie kijem
43:16 2 min. Rastislav Špirko #18 Zahaczenie
44:15 2 min. Damian Tomasik #15 Zahaczenie
47:17 2 min. Jakub Michalski #29 Trzymanie przeciwnika
57:33 2 min. Kevin Lindskoug #47 Ostrość

- Koniec meczu. Podhale Nowy Targ zwycięża 5:3.
- 5
9. min. - GOOL! Themar przejmuje krążek i strzałem do pustej umieszcza gumę w pustej bramce.
- 58. min. - GOOL! Spirko strzał z prawej strony Lindskouga odbija, ale z najbliższej odległości do bramki trafia Izacky.

- 58. min. - Kara dla Lindskouga, odsiadywana przez Themara. Jastrzębianie grają 6 na 4.

- 57. min. - Czas dla trenera Kalabera. JKH wycofuje bramkarza.
- 57. min. - Rajamaki mocne strzał, ale na posterunku Lindskoug.
- 56. min. - Wypad Cichego, ale jego strzał spod bandy ląduje w łapaczce Lackovica.
- 55. min - Jarosz zjeżdża do środka i uderza, bezskutecznie.
- 54. min - Kąśliwe uderzenie zawodnika Podhala, z problemami Lackovic.
- 51. min - Wielkiewicz po starciu leży chwilę na lodzie, ale o własnych siłach podnosi się z tafli.
- 48. min. - Paś w dobrej sytuacji, nieprawidłowo zatrzymywany przez Michalskiego. Zawodnik Podhala w konsekwencji ukarany.
- 47. min - Tomasik opuszcza ławkę kar i od razu zaangażowany w akcje, kontratak próbuje wyprowadzić Wronka, ale zatrzymany przez bramkarza.
- 46. min - Spirko wyjeżdża z boksu. JKH w przewadze.
- 45. min - Kara dla Tomasika. Mamy 4 na 4 na lodzie.
- 44. min - JKH z kontratakiem, Kostek umieszcza krążek w siatce, ale po gwizdku. Gol nieuznany.
- 44. min - Spirko kara dwóch minut.
- 43. min - Po błędzie obrońcy JKH Paranica w oko z bramkarzem, ale gospodarzom nie udało się podwyższyć prowadzenia.
- 42. min - Groźna próba JKH z niebieskiej, ale ponownie bramkarz odbija krążek.
- 41. min - Starzyński strzał z niebieskiej, broni Lindskoug
- Zaczynamy III tercję.

- Koniec II tercji. Po czterdziestu minutach gry 4:2 dla "Szarotek".
- 40. min - Na sekundy przed syreną Cichy próbował zmienić stan meczu, ale z bliskiej odległości przestrzelił.
- 37. min - Dogranie z lewej strony, nadjeżdżający Bagin o centymetry mija się z krążkiem na kilka metrów przed bramką.
- 36. min - GOOL! Izacky wykorzystuje lukę w nowotarskiej defensywie, wychodzi sam na sam z bramkarzem i z backhandu trafia do bramki.
- 34. min - Kudzin próbował wrzucić krążek z niebieskiej.
- 32. min - Górny w boczną siatkę z kilku metrów.
- 31. min - GOOL! Szczechura zza prawego bulika umieszcza krążek w okienku bramki.
- 30. min - Krążek rozegrany przez jastrzębian, próbuje skończyć Arrak, w bramkarza.
- 29. min - Jastrzębie próba z niebieskiej obok słupka.
- 28. min - Worwa na ławce kar.
- 28. min - Oba zespoły w pełnym zestawieniu
- 28. min - Lorraine z lewego bulika, golkiper odbija parkanem.
- 26. min - Kolusz dwuminutowa kara.
- 24. min - GOOL! Co za bramka, zapachniało NHL w Nowym Targu! Wielkiewicz skleił krążek do łopatki i zza zakrystii, z powietrza, rzucił gumę za plecy bramkarzowi.

- 23. min - Cichy sam na sam, nad bramką, potem Wronka świetna okazja z kilku metrów
- 22. min - Paś ukarany dwuminutowym wykluczeniem.
- 21. min - Próby jastrzębian. Najpierw Kostek, potem Urbanowicz.
- Zaczynamy II tercję

- Koniec I tercji. Po pierwszej odsłonie wynik 2:1 dla Podhala.
- 17. min - Lorraine wychodzi sam na sam, ale w bezpośrednim pojedynku górą bramkarz.
- 16. min - Oba zespoły w pełnym zestawieniu.
- 14. min - Jastrzębie w przewadze, próby Bagina i Kolusza z niebieskiej, broni Lindskoug

- 14. min - Horzelski na ławce kar.
- 13. min - Dwukrotnie próbował Themar, raz po prawej stronie z backhandu przeniósł krążek nad poprzeczką, chwilę później z kilku metrów przed bramką trafił w bramkarza.
- 12. min - GOOL! Patryk Wronka przejmuje krążek w środkowej strefie i po indywidualnym rajdzie oszukał obrońców, trafiając na 2:1.
- 10. min - Groźny strzał Górnego, po rykoszecie szczęśliwie broni Lindskoug.
- 10.min - Wielkiewicz w czystej sytuacji, z okolic bulika wysoko przenosi gumę nad bramką.

- 6. min - Urbanowicz z zakrystii, obok słupka.
- 6. min - Wrzutka Jarosza i próba Spirko.
- 5. min - Bochnak z ostrego kąta, broni bramkarz.

- 4. min - GOOL! Paś dobija uderzenie z niebieskiej.
- 3. min - Strzał Zająca.
- 3. min - GOOL! Po zamieszaniu przed bramką krążek spadł na kij Bochnakowi, który strzałem z nadgarstka umieścił go w siatce.

#50 Paweł Bizub B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Kevin Lindskoug B 3 3.00 30 13 10 7 0 0 90.00 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0