2:3 Christian Mroczkowski #9 ( Roman Rác #89, Alan Łyszczarczyk #88 ) +/-
2:4 Pawło Padakin #21 ( Olaf Bizacki #12, Filip Komorski #5 ) +/-
(-) Alho #55, Bukowski #88, Florczak #5, Fus #91, Sienkiewicz #86
5/5 53:46
18:26 2 min. Jakub Bukowski #8 Atak kijem trzymanym oburącz
22:15 2 min. Pawło Padakin #21 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:10 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Alan Łyszczarczyk #88 Nadmierna liczba graczy na lodzie
40:00 2 min. Pawło Padakin #21 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
45:22 2 min. Dawid Musioł #27 Uderzanie kijem
50:47 2 min. Krzysztof Bukowski #88 Uderzanie kijem
54:14 2 min. August Nilsson #7 Atak kolanem

- Koniec Meczu
- 59 min - Kivinen po rykoszecie obok bramki.
- 57 min - Mroczkowski pod bramką, jego strzał parkanem odbija Tamminen.
- 56 min - Sanoczanie coś opadli z sił i w tej przewadze nie było zagrożenia pod bramką Fucika.
- 54 min - Kara dla gości. Na ławkę trafia Nilsson.
- 54 min - GOL! 2-4! Szybka kontra gości 2 na 1 i Padakin wykorzystuje podanie Bizackiego, który ruszył z kontrą. Strzał wylądował pod poprzeczką.
- 52 min - GOL! 2-3! Rozklepana defensywa gospodarzy i pod poprzeczkę trafił Mroczkowski.
- 52 min - Kontra sanoczan i strzał Samiego Tamminena w parkanach mrozi Fucik.
- 52 min - Jaśkiewicz pod bramkę, odbija Kristian Tamminen
- 51 min - Kara dla Krzysztofa Bukowskiego za uderzanie. W przewadze ponownie tyszanie.
- 50 min - GOL! 2-2! Pociecha pod bramkę, Turkin z bliska zdołał pokonać Tamminena.
- 49 min - Padakin nagrał do Komorskiego, ale ten uderzył nad bramką.
- 48 min - Mroczkowski pod bramką, pociągnął do środka i jego uderzenie z nadgarstka łapie Tamminen.
- 47 min - Strzał Galanta odbija Tamminen, zamieszanie i wybijają obrońcy.
- 47 min - Z bulika Jakub Bukowski, odbijaką odbija Tamminen.
- 47 min - Jeziorski po rykoszecie i łapie Tamminen.
- 46 min - Uderzenie Kaskinena odbija Kristian Tamminen.
- 45 min - Łyszczarczyk zablokowany i guma wychodzi poza tercję gospodarzy.
- 45 min - Kara dla gospodarzy, na ławkę siada Musioł.
- 42 min - GOL! 2-1! Florczak huknął po lodzie z niebieskiej i zaskoczył Fucika!
- 42 min - Sanoczanie zamknęli rywala w ich tercji, ale oddali jeden strzał. Z niebieskiej Lindberg najpierw przestrzelił a później jego wrzutkę łapie Fucik.
- 40 min - Gospodarze zaczynają od przewagi

- 40 min - Tuż po gwizdku Padakin coś rzucił słownie w stronę sędziego i dostał 2 minuty za niesportowe zachowanie
- 39 min - Walka o krążek, ale bez zagrożenia pod bramką.
- 37 min - Sami Tamminen do Kivinena, ale ten nie trafił w krążek.
- 36 min - Lindberg z niebieskiej, odbija Fucik.
- 36 min - Zamieszanie pod bramką Fucika, ale mrozi gumę.
- 36 min - Rac spod niebieskiej, ale spokojnie łapie Tamminen.
- 34 min - Luusuaniemi idealnie przed bramkę do Cedera, ale ten w doskonałej sytuacji prosto w bramkarza.
- 34 min - Viitanen z akcją, ale zablokowany.
- 33 min - GOL! 1-1! Bizacki dostał podanie pod bramkę i przymierzył po długim rogu po lodzie.
- 31 min - Kontra sanoczan, ale wyciągnął się jak długi Fucik i przeciął podanie.
- 31 min - Łyszczarczyk do Mroczkowskiego, ten uderzył w poprzeczkę.
- 30 min - Galant spod bandy, łapie Tamminen.
- 29 min - Uderzenie Jeziorskiego z okolicy bulika, łapie Tamminen.
- 28 min - Tyszanie w kontrze, ale spalony.
- 27 min - Kivinen w doskonałej sytuacji, ale nie trafił w bramkę!
- 26 min -Viitanen uderzył w bark Fucika.
- 26 min - Nadmierna ilość graczy na lodzie w tyskiej ekipie i przewaga gospodarzy.
- 25 min - Podanie pod bramkę do Tamminena, ale szybszy był Fucik.
- 24 min - Kontra Romana Raca, uderzył jednak obok słupka.
- 23 min - Strzał Viitanena, mrozi Fucik.
- 22 min - Florczak ruszył z krążkiem, ale podciął go Padakin i ląduje na ławce kar.
- 21 min - Krążek długo wymieniał pierwszy tyski atak. Ale gospodarze wybijają na uwolenienie.

- Koniec I tercji.
- 19 min - Uderzenie Samiego Tamminena z pierwszego krążka, ale Fucik z trudem odbija.
- 18 min - W swojej tercji faulowany Musioł i na ławkę kar siada Jakub Bukowski.
- 17 min - Strzał Luusuaniemiego ugrzązł przed bramką, dobitka i jakiś cudem nie trafił fiński napastnik do pustej bramki a przejął gumę obrońca!
- 16 min - GOL! 1-0! Świetne podanie zza bramki Krzysztofa Bukowskiego, który niesygnalizowanie odebrał przed bramkę a Fus dopełnił formalności bo Fucik przesunął się do drugiego słupka!
- 16 min - Lindberg pod bramkę, próbował zmienić lot Dobosz, łapie Fucik.
- 15 min - Podanie pod bramkę i Turkin z metra trafia w bramkarza. Ależ była doskonała okazja na otwarcie wyniku!
- 13 min - Tamminen wypuścił gumę niebezpiecznie przed siebie i błąd mógł wykorzystać Łyszczarczyk - ale poprawił się sanocki golkiper i obronił strzał.
- 12 min - Viitanen w dobrej sytuacji na przeciw Fucika, ale ten pewnie chwycił do raka gumę.
- 12 min - Turkin zablokowany pod bramką.
- 11 min - Krzysztof Bukowski w dobrej okazji a le tuż przed strzałem wybił mu gumę tyski defensor.
- 10 min - Jeziorski huknął nad poprzeczką.
- 10 min - Mocny strzał Florczaka z pierwszego krążka odbija parkanem zasłonięty Fucik.
- 8 min - Jaśkiewicz z ostrego kąta, mrozi na raty Tamminen.
- 6 min - Mroczkowski do Raca, ale jego strzał odbija Tamminen.
- 5 min - Tamminen niedokładnie do Viitanena, który mógł wyjść na czystą pozycję.
- 4 min - Jaśkiewicz z niebieskiej obok słupka.
- 4 min - Tamminen wzdłuż bramki do Viitanena, ale ten mija się z krążkiem.
- 3 min - Z boku ruszył Jakub Bukowski, jego strzał łapie Kristian Tamminen.
- 2 min - Strzał Gościńskiego, łapie Tamminen.
- 2 min - Padakin zablokowany przez Florczaka.
- 2 min - Uderzenie Lusuainiemiego, łapie Fucik.
- 1 min - Z kontrą Tamminen, ale jego strzał pod bramką zablokowany.
- 1 min - Zamieszanie pod bramką, próbował Łyszczarczyk

#31 Filip Świderski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Kristian Tamminen B 4 4.00 32 13 11 8 0 0 87.50 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#55 Aku Alho PO 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Krzysztof Bukowski ŚR 0 1 1 0 1 -1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Conor MacEachern LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Alexander Monteleone LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#96 Oskar Jaśkiewicz LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Olli Kaskinen PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Illa Korenczuk PS 0 2 0 2 2 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Jan Krzyżek LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Alan Łyszczarczyk PS 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#71 Szymon Marzec PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski LS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#7 August Nilsson LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0