4:2 Marcin Kolusz #25 ( Rastislav Špirko #31, Patryk Wajda #4 ) +/-
5/5
59:56
13:47 2 min. Jakub Prokurat #20 Zahaczenie
23:02 2 min. Oskar Bajwenko #12 Zahaczenie
27:51 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Eryk Schafer #33 Nadmierna liczba graczy na lodzie

KONIEC SPOTKANIA

60. min - GOOOL!!! 5:2 Strzałem do pustej bramki wynik spotkania ustanawia Spirko!
58. min - W bramce ponownie Studziński, pod bramką którego nie brakuje emocji.
58. min - Ponownie pusta bramka gości
57. min - Pełne formacje na lodzie, iskrzy pod bramką Lackovica, bedą wykluczenia.
55. min - Pusta bramka torunian, podwójna przewaga w polu daje się we znaki, już w pierwszych sekundach gorąco pod bramką jastrzębian.
55. min - Jarosz na ławce kar, Juha Nurminen bierze czas dla swojej drużyny.
53. min - Próbują wrócić do tego spotkania torunianie, jednak gospodarze nie pozwalają na większe zagrożenie, kradnąc upływający czas.
52. min - Kolejna dobra praca w obronie gości, pełne formacje na lodzie
50. min - Kamil Górny na ławce kar.
50. min - GOOOOL!!!! 4:2 Marcin Kolusz pomimo niedogodności zdołał znaleźć drogę do bramki i podwyższa prowadzenie jastrzębian!
49. min - GOOOL! 3:2 Maciej Urbanowicz wyprowadza gospodarzy ponownie na prowadzenie!
49. min - Dobra akcja jastrzębian, jednak w wykończeniu akcji, nikt nie zdołał sięgnąć krążka.
47. min - Na wzajemnej walce przebiega spotkanie.
46. min - Dużo pracy przed Mateuszem Studzińskim. Tym razem golkiper gości niepokojony rozegraniem zza bramki.
45. min -Wygrane wznowienie jastrzębian, szybka akcja i na raty po strzale z lewego bulika interweniował Studzińśki.
44. min - Padł na lód uderzony barkiem Djumic, ale o własnych siłach zdołał opuścić taflę.
43. min - Lepszy okres gry gości, którzy dążą do przejęcia kontroli nad wydarzeniami.

42. min - Pełne formacje na lodzie
42. min - Próbują rozegrania goście, lecz upływa czas gry w przewadze.
41. min- Gramy w Jastrzębiu! Na ławce kar wciąż Spirko.

KONIEC DRUGIEJ TERCJI!

40. min - Pracowali cierpliwie nad rozegraniem akcji gospodarze, jednak nie zdołali już zainicjować zagrożenia.
39. min - Przy krótkim słupku próbował Syty, aktywny power play w wykonaniu gości.
38. min - Pierwsze wykluczenie Jastrzębian! Spirko na ławce kar przez 4 minuty!
37. min - Pełne formacje na lodzie! Rozkręciło nam się spotkanie w Jastrzębiu.
37. min - Kontra gości! Torunianie na prawdę blisko bramki w osłabieniu, ale po raz kolejny Lackovic uprawia magię w bramce.
36. min - Dwie minuty osłabiania gości za nami, ciężka praca w defensywie torunian trwa.
35. min - Trwa atak jastrzębian, raz po raz kolejne wznowienia w tercji gości.
33. min - Calle Behm ukarany podwójną karą mniejszą. 4 minuty na ławce kar!
33. min - Próbował indywidualnie wykończyć Bagin, jednak z nadgarstka tylko na bandę.
31. min - Błyskawiczna odpowiedź jastrzębian! Po strzale Górnego krążek trafia jednak tylko na słupek.
31. min - Niesamowita interwencja Lackovica! Prokurat stanął przed niemal odsłoniętą bramką, ale w ostatnim momencie zdołał parkanem przesunąć golkiper gospodarzy!
30. min - Pełne formacje na lodzie, nie udało się jastrzębianom zaskoczyć dobrze pracującej defensywy gości.
28. min - Kara techniczna na drużynę gości, za nadmierną liczbę graczy na lodzie. Odsiaduje Schafer.
27. min - GOOOOOOL!!!! 2:2 Nie zdążył spiker na "Jastorze" ogłosić strzelca bramki dla gospodarzy, a za sprawą Dienisa Fjodorovsa znów mamy remis!
27. min - GOOOOOL!!! 2:1 Ratislav Spirko wykańcza trójkową akcje gospodarzy!

27. min - Dobra sytuacja przed "Stalowymi Piernikami". Jednak po odbiciu krążka po parkanach żaden z napastników nie dochodzi do krążka.
26. min - Pełne formacje na lodzie.
25. min - Sporo miejsca do oddania strzału miał Bagin, długo pracował nad próba precyzyjnego wykończenia akcji, jednak guma nie przebiła się przez zagęszczoną defensywę torunian.
25. min - Wprowadził gumę Kolusz i próbował strzału w lewe okienko bramki Studzińskiego, jednak bramkarz gości po raz kolejny staje na wysokości zadania.
24. min - Oskar Bajwenko najbliższe dwie minuty spędzi w boksie kar.
23. min - Sporo niedokładności w rozegraniu krążka. Szarpany obraz gry, nikt nie pozostaje na dłużej w utrzymaniu krązka.
22. min - Pierwsze zagrożenie ze strony Dominika Pasia, który z ostrego kąta próbował zmieścić krążek w bramce. Krążek w raku Studzińskiego.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję spotkania!

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI SPOTKANIA.

20. min - Wysoki pressing torunian nie pozwala rozwinąć akcji drużynie Roberta Kalabera.
18. min - Jastrzębie dłuższymi momentami operuje krążkiem, czekają na swoje kontry Torunianie.
16. min - GOOOOL!!!! 1:1 Krążek ląduje na kiju Michała Zająca, który z najbliższej odległośći pokonuje Studzińskiego i rzutem na taśmę wykorzystuje przewagę.
14. min - Prokurat na ławce kar.
12. min - Próbowali odpowiedzieć gospodarze, ale ofiarna gra w obronie torunian pozwala uspokoic sytuacje.
11. min - GOOOOOL!!!!  0:1 WRZUCA KRĄŻEK JOHANSON, LOT PRZECINA MIRKO DJUMIC, CZYM ZASKAKUJE BRAMKARZA.
11. min - Wrzucał  Oskar Bajwenko, krążek w raku Lackovica.
10. min - Indywidualnie pod bramkę torunian zapędził się Dominik Paś, lecz zabrakło mu miejsca do tego, aby myslęć o oddaniu strzału.
9. min - Zespoły unikają otwarcia się przed przeciwnikiem, żadna ze stron nie chce otworzyć wyniku od straty bramki.
7. min - Próbował z lewej strony Urbanowicz, lecz czujnie w bramce Studziński.
6. min - "Stalowe Pierniki" przetrwały nawałnice gospodarzy, próbują przejść do ofensywy i wyprowadzić swoje ataki.
4. min - Coraz śmielej radzą sobie w ofensywnie podopieczni Roberta Kalabera.
3. min - Trwają wzajemne próby budowania akcja.
2. min - Spokojny początek spotkania, drużyny próbują budowania akcji.
1. min - Rozpoczynamy spotkanie w Jastrzębiu. W Bramkach Lackovic, oraz Studziński !

#98 Dominik Jarosz ŚR 0 1 1 0 1 1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Jauhienij Kamienieu PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Szymon Kiełbicki LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Marcin Kolusz PO 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Jakub Lackovič B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Jakub Martiška LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Łukasz Nalewajka ŚR 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Radosław Nalewajka LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Dominik Paś PS 0 1 0 1 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#8 Patryk Pelaczyk LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Tuukka Rajamäki PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rastislav Špirko ŚR 2 1 1 0 3 2 4 2 0 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
#26 Filip Starzyński ŚR 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Maciej Urbanowicz LS 1 0 0 0 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#39 Olli-Petteri Viinikainen LO 0 1 0 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Patryk Wajda PO 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Michał Zając PS 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Markus Ekholm Rosén B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 4 4.28 43 19 10 14 0 0 90.70 56:06 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0