5:2 Johan Lundgren #54 ( Gustaf Berling #94 ) +/-
53:17 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:17 2 min. Riley Lindgren #74 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:32 2 min. Daniel Krenželok #29 Atak kijem trzymanym oburącz

- Koniec! "Pasy" zwyciężają 5:2.
- 60.min - GOOOOLL!!!! Lundgren do pustej bramki, trzech punktów "Pasom" już nic nie odbierze.
- 60.min - Koniec kary Krenżeloka.
- 59.min - Stadel groźnie z niebieskiej, potem niecelna dobitka kolegi z zespołu.
- 59.min - Zagłębie z wycofanym bramkarzem.
- 59.min - Czas dla trenera gości.
- 59.min - Zagłębie z okazjami w przewadze. Najpierw po uderzeniu sprzed niebieskiej guma pofrunęła nad bramką, potem w pojedynku jeden na jeden górą Spesny.
- 58.min - Krenżelok z wykluczeniem.
- 56.min - Zagłębie z kontrą, ale uderzenie sprzed lewego bulika w łapaczce Krasanovskiego.
- 56.min - Obie drużyny w pełnym zestawieniu.
- 55.min - Sawicki, z ostrego kąta, w poprzeczkę.
- 55.min - Kolejny "kocioł" pod bramką Zagłębia. Wynik jednak bez zmian.
- 55.min - Kasperlik i Jeżek bliscy szczęścia, dwukrotnie świetnie w bramce Spesny - raz z bliskiej odległości, raz po strzale z niebieskiej.
- 54.min - Podwójna kara dla Zagłębia. Kozłowski i Lindgren w boksie.
- 50.min - Krężołek indywidualnie, wzdłuż bramki, ale strzał z backhandu nieskuteczny.
- 49.min - Szturc kąśliwie, a niepewna interwencja Krasanovskiego prowokuje kłopoty. Ostatecznie jednak "Pasy" bez straty gola.
- 48.min - Nagranie Kasperlika z lewego skrzydła, na kij Raski. Ponownie dobra interwencja Spesnego.
- 47.min - Krenżelok z prawej strony, bramkarz zatrzymuje krążek.
- 47.min - Szansa krakowian, po najeździe z lewej flanki, gumę kijem zbija Spesny.
- 45.min - Vaaltola po najeździe ustawił sobie bramkarza tak jak chciał, ale przestrzelił. Wynik bez zmian.
- 45.min - Kolejny karny, tym razem dla Zagłębia.
- 45.min - GOOOL!!! Krężołek wykorzystuje lukę w obronie Cracovii i wpisuje się na listę strzelców.
- 43.min - GOOOL!!! Adam Raska najeżdża zza bramki i pakuje krążek po krótkim słupku.

- 42.min - Spesny kijem wybija krążek Latalowi, przez co napastnik gospodarzy marnuje rzut karny.
- 42.min - Karny dla Cracovii!
- 42.min - Cracovia w natarciu, groźnie ataki napastników raz po raz prowokując zagrożenie.
- 41.min - GOOOL!!! "Pasy" świetnie wchodzą w III tercję. Bieniek uderza między bulikami i umieszcza krążek w siatce.
- Zaczynamy III tercję.

- Koniec II tercji. 2:1 dla "Pasów".
- 38.min - Kunst z obrotu, z prawego bulika, ale skutecznie interweniuje Spesny.
- 37.min - Latal bliski trafienia, ale trafia w słupek.
- 36.min - Kara dla Sikory.
- 35.min - GOOOL!!! Ależ to się szybko zmienia, Cracovia na prowadzeniu! Po błyskawicznej akcji, z lewego bulika, Younan wciska krążek do bramki.
- 35.min - GOOOL!!! Latal wstrzela krążek w kierunku bramki, a guma, po serii rykoszetów ląduje w siatce.

- 34.min - Raska dwukrotnie po wygranym wznowieniu, "Pasy" wciąż jednak bez gola.
- 34.min - Mocarski z lewej flanki, z problemami chwyta krążek Spesny.
- 31.min - Latal dynamiczny najazd z lewej do środka, potem strzał. Groźna próba nie kończy się golem.
- 28.min - Kasperlik po przełożeniu kilku obrońców kąśliwie sprzed niebieskiej, odbija jednak bramkarz.
- 26.min - Krenżelok z niebieskiej,  na posterunku Spesny.
- 25.min - GOOOL!!! Mimo, iż "Pasy" od początku dominują, pierwsze na prowadzenie wychodzi Zagłębie. Rilley Lindgren korzysta z rozegranej przez kolegów akcji i z okolic lewego bulika umieszcza gumę w siatce.
- 24.min - Raska po podaniu obrońcy z niebieskiej przed świetną okazją. Z bliskiej odległości przegrywa pojedynek z bramkarzem.
- 22.min - Efektowne zagranie Sawickiego, prowokujące zamieszanie pod bramką Zagłębie. Jego Szwedzcy koledzy z ataku bliscy szczęścia, guma, ale guma, jak zaczarowana, mija cel.
- 21.min - Lundgren z backhandu, po ziemi, prosto w kij Spesnego.
- Startujemy z II tercją.

- Koniec I tercji. Pomimo przewagi gospodarzy wynik 0:0.
- 19.min - Nahunko z lewego bulika, na posterunku golkiper.
- 18.min - 100% okazja "Pasów", ale Kunst, przegrywa pojedynek jeden na jeden ze Spesnym.
- 17.min - Nareszcie groźnie pod krakowską bramką, jeden z napastników przyjezdnych kąśliwie uderza w prawego bulika. Bramkarz z trudem wychodzi z opresji.
- 16.min - Koronkowo rozegrana kontra przez "Pasy", trójka napastników rozmontowuje przeciwną defensywę, jednakże Kunst, z prawego bulika, nie zdołał wykończyć akcji.
- 15.min - Krężołek wstrzelenie gumy z niebieskiej, wprost w łapaczkę Krasanovskiego.
- 14.min - Sawicki minimalnie obok po strzale sprzed bramki.
- 13.min - Kunst bliski szczęścia po uderzeniu z prawego bulika, Spesny w ostatniej chwili zbija krążek w bok.
- 11.min - Dwukrotnie zamieszanie pod bramką Zagłębia, po których krążek cudem nie wpada do siatki.
- 10.min - Sprytne rozegranie po "Pasów" po wygranym wznowieniu, Lundgren nie trafia jednak czysto w gumę między bulikami.
- 9.min - Latal z lewej flanki, odbija golkiper.
- 7.min - Dekoncentracje defensywy Zagłębia próbuje wykorzystać Bezwiński, który znalazł się w dogodnej sytuacji tuż przed bramką rywali. Napastnik nie skorzystał jednak z szansy, w porę powstrzymany przez jednego z obrońców.
- 7.min - Mocne uderzenie Sawickiego z niebieskiej, odbija bramkarz.
- 6.min - Naróg sprzed linii niebieskiej, wysoko nad bramką.
- 5.min - Krenżelok po rozegranej akcji z czystej pozycji na lewym buliku, broni Spesny.
- 4.min - Berling między bulikami, ale Szwed obija poprzeczkę.
- 4.min - Żurek próba mocne zagranie  do pracującego na bramkarzu kolegi, bez rezultatu.
- 2.min - Bezwiński najazd do środka i strzał, krążek w łapaczce Spesnego.
- 1.min - Kasperlik groźnie wstrzelenie ze środkowej strefy.

#30 Łukasz Hebda B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#73 Filip Krasanovský B 2 2.00 18 5 6 7 0 0 88.89 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0