4:3 Johan Ceder #21 ( Saku Kivinen #23, Konrad Filipek #10 ) +/-
(-) Neupauer #9, Pangiełow-Jułdaszew #58, Szczechura #28, Tomasik #15, Wronka #10
18:57 2 min. Saku Kivinen #23 Atak kijem trzymanym oburącz
34:13 2 min. Bartosz Florczak #5 Zahaczenie
37:50 2 min. Dmitrij Załamaj #69 Uderzanie kijem
55:59 2 min. Michael Cichy #78 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:50 2 min. Saku Kivinen #23 Atak kijem trzymanym oburącz
59:50 2 min. Alexis Binner #16 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie

- Koniec Meczu.
- 60 min - Kivinen na ławce kar po starciu pod bandą z Tomasikiem, który upadł na lód. Binner coś miał do powiedzenia swojemu rodakowi z przeciwnej drużyny Lindskougowi. Też trafia na ławkę kar.
- 60 min - Filipek pod bramkę, ale nie trafia Kivinen.
- 60 min - Czas dla gości, 23 sekund do końca spotkania.
- 59 min - 45 sekund i sanoczanie bez bramkarza. Wronka do Themara, ale nie udało się trafić do pustej bramki.
- 58 min - Gospodarze już w pełnym zestawieniu.
- 58 min - Mocny strzał Filipka sporo obok bramki i guma wychodzi poza tercję.
- 57 min - Dwa strzały Burzika, pierwszy obok bramki a drugi w Sorokę.
- 56 min - Po wygranym wznowieniu uderzał MacEachern, ale odbija Lindskoug.
- 56 min - Faulował Cichy za swoją bramką i sanoczanie zagrają w przewadze.
- 56 min - Florczak indywidualnie, ale spalony.
- 55 min - Ginda z bulika, łapie Lindskoug.
- 54 min - Ogromne zamieszanie pod bramką gospodarzy. Blisko zdobycia gola Ginda, ale ofiarna interwencja defensywy i krążek wybity.
- 54 min - Filipek z pierwszego krążka obok bramki.
- 52 min - 4-3! Ceder był na wprost bramki i przymierzył z nadgarstka pod poprzeczkę!
- 51 min - Trzykrotnie próbował Cichy. Huknął dwa razy niecelnie a za trzecim razem jego uderzenie z bliska zatrzymuje Świderski.
- 50 min - GOL! 4-2! Paranica niepilnowany pod bramką uderzył z nadgarstka pod poprzeczkę!
- 49 min - Kiss z bulika, na raty broni Świderski.
- 48 min - Załamaj pod bramkę, ale Themar z bliska nieczysta trafił w krążek. Wybijają sanoczanie.
- 47 min - Soroka uderzył nad poprzeczką.
- 45 min - 3-2! Florczak zgubił kija, podał łyżwą za bramkę, gdzie przejął ją Wronka - nowotarżanin podał przed bramkę do Szczechury, który nabił sanockiego defensora i guma w bramce! Trzy błędy w jednej akcji...
- 45 min - Wronka do Neupauera i obok bramki.
- 44 min - Najsarek zablokował strzał z metra Worwy, który miał przed sobą pustą bramkę.
- 44 min - Themar pod bramkę, krążek przejął Szczechura - jego strzał odbija Świderski.
- 43 min - Sanoczanie przycisnęli. Próbował Kivinen i MacEachern, pewnie Lindskoug w bramce.
- 42 min - Z niebieskiej Florczak, ale ustrzelił Paranicę.Kanadyjczyk utyka wracając do boksu.
- 42 min - Ceder z lewej strony, jego strzał odbija Lindskoug.
- 41 min - Lekki strzał spod niebieskiej Kudzina łapie Świderski.
- 40 min - Podanie przed bramkę, Cichy uderzył w boczną część bramki.
- 40 min - Filipek leży pod bandą, doznał lekkiego urazu. Przerwa w grze.

- Koniec II tercji.
- 40 min - Sanoczanie jak w całym sezonie. Grają tragicznie w przewadze, nie zakładając na dłużej zamka i bez strzału na bramkę rywala.
- 39 min - Błąd sanoczan i niewiele zabrakło aby Wronka wyskoczył do sytuacji sam na sam.
- 38 min - Będzie pierwsza kara w tym meczu dla gospodarzy. Na ławkę kar trafia Załamaj.
- 37 min - Kivinen zmarnował doskonałą sytuację gdy znalazł się sam przed bramką, ale Lindskoug wybił mu gumę spod kija!
- 36 min - Ruszył skrzydłem Dulęba, jego strzał z bulika łapie do raka Lindskoug.
- 35 min - GOL! 2-2! Szybko wykorzystana przewaga gospodarzy, Wielkiewicz na raty, już upadając zawinął gumę do bramki po tym jak Świderski nie zamroził gumy.
- 34 min - Florczak za bramką przytrzymywał Cichego i będzie kara dla obrońcy z Sanoka.
- 33 min - Szczechura w dogodnej sytuacji przestrzelił.
- 32 min - Sanoczanie zamknęli rywala w ich tercji. MacEachern uderzył obok bramki, z bliska zaraz Sienkiewicz z metra, ale lepszy Lindskoug.
- 31 min - Pangiełow-Jułdaszew z bulika, ale złamał kij przy strzale.
- 31 min - Kivinen pressingiem odebrał krążek Załamajowi i wyłożył ją Gindzie, z bliska sanoczanin uderzył w Lindskouga.
- 30 min -  Z niebieskiej uderzył Najsarek, pewnie łapie Lindskoug.
- 30 min - Kontra sanoczan, ruszył skrzydłem Miccoli, jego strzał z bulika na raty mrozi Lindskoug.
- 29 min - Ponad bramką uderzył Burzik.
- 28 min - Z pierwszego krążka huknął Szczechura i pewnie łapie Świderski.
- 27 min - Themar z ostrego kąta z bliska, ale na posterunku Świderski.
- 26 min - Wielkiewicz pod bramkę, próbował Wronka uderzył mając kija między nogami. Zbyt lekko i łapie Świderski.
- 26 min - Mocny strzał Florczaka obok bramki, poprawił Filipek - broni Lindskoug.
- 25 min - Horzelski uderzył obok bramki.
- 24 min - Z niebieskiej Pangiełow-Jułdaszew, odbija Świderski.
- 23 min - Mocne uderzenie Themara, odbija do boku Świderski.
- 22 min - Ginda uderzył w boczną siatkę po wygranym wznowieniu.
- 21 min - GOL! 1-2! Kudzin uderzył spod bandy, a lot krążka zmienił Załamaj. Kontakty gol gospodarzy.
- 21 min - Załamaj z bulika, ale trafia w kask Świderskiego. Chwila przerwy dla sanockiego bramkarza.
- 21 min - Filipek w osłabieniu ruszył z lewej strony, jego strzał z nadgarstka odbija Lindskoug.

- Koniec I tercji
- 20 min - Strzał Szczechury z okolicy bulika, pewnie w parkanach zatrzymuje gumę Świderski.
- 19 min - Kivinen popchał rywala na środku lodowiska zjeżdżając do boku i sędzia pokazuje karę. W przewadze Podhale.
- 19 min - Strzał Tomasika, zamieszanie pod bramą, ale sanoczanie przejmują krążek.
- 18 min - Dalekie podanie do Gindy, ale uwolnienie.
- 17 min - Załamaj wjechał przed bramkę, ale na raty mrozi gumę Świderski.
- 16 min - Z bliska Wielkiewicz, odbija świetnie Świderski a z krążkiem minął się Neupauer mając przed sobą pustą bramkę.
- 15 min - Kiss z daleka, odbija Świderski.
- 14 min - Dulęba spod bandy, obok bramki.
- 13 min - Neuapuer z pierwszego krążka ze środka tercji - prosto w bramkarza.
- 12 min - Filipek sam na sam, ale nie trafił w bramkę. Guma mu ewidentnie zeszła z kija.
- 11 min - Pod bramką Neuapuer, ale skaczącą gumę łapie Świderski.
- 9 min - Próbował Themar i odbija Świderski.
- 9 min - GOL! 0-2! Kontra sanoczan i huknął z bulika Ceder, guma wylądowała po długim rogu bramki Lindskouga.
- 8 min - Spod bandy Fus, gumę kontrolował Lindskoug, ale ją na wszelki wypadek zamroził.
- 7 min - Worwa uderzył w boczną siatkę bramki Świderskiego.
- 6 min - Paranica wjechał w tercję rywala, ale jego próba strzału zablokowana i guma poza taflą.
- 5 min - Wronka sam na sam, ale końcówką parkanu odbija Świderski! Jeszcze dobijał Wielkiewicz i ponownie lepszy sanocki bramkarz!
- 4 min - Spod bandy Załamaj, łapie Świderski.
- 3 min - GOL! 0-1! W sytuacji sam na sam znalazł się Damian Ginda i trafił pomiędzy parkany Lindskouga!
- 1 min - Uderzenie Najsarka spod niebieskiej, odbija Lindskoug.
- 1 min - Obok bramki również uderzył Cichy.
 - 1 min - Mocny strzał Filipka, obok bramki.

#29 Jakub Michalski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer PS 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#58 Filipp Pangiełow-Jułdaszew LO 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Tarek Paranica LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#25 Adrian Słowakiewicz LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Marat Soroka ŚR 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Alexander Szczechura LS 1 1 0 1 2 -1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Andrej Themár PS 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Damian Tomasik PO 0 1 0 1 1 -2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#86 Filip Wielkiewicz LS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Jakub Worwa PS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Patryk Wronka ŚR 0 2 2 0 2 -1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Dmitrij Załamaj LO 0 1 1 0 1 0 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Filip Świderski B 4 4.04 33 12 10 11 0 0 87.88 59:23 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#25 Filip Wiszyński B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0