3:2 Michał Kalinowski #19 ( Mateusz Zieliński #4 ) +/-
05:08 2 min. Jakub Gimiński #94 Przeszkadzanie
06:34 2 min. Eryk Schafer #33 Uderzanie kijem
19:49 2 min. Szymon Maćkowski #98 Trzymanie przeciwnika
28:03 2 min. Mateusz Bepierszcz #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:37 2 min. Olli Iisakka #51 Natarcie
42:49 2 min. Kamil Kalinowski #10 Zahaczenie
47:35 2 min. Maciej Kruczek #12 Wysoko uniesiony kij
48:57 2 min. Olli Iisakka #51 Atak kijem trzymanym oburącz
52:06 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Rusłan Baszyrow #22 Nadmierna liczba graczy na lodzie
57:47 2 min. Noah Delmas #3 Spowodowanie upadku przeciwnika

KONIEC SPOTKANIA.

58. min - Delmas na ławce kar, goście bez bramkarza.
58. min - GOOOOOL !!!! 3:2 Torunianie wracają do gry! Michał Kalinowski najlepiej odnajduje się w zamieszaniu pod bramką GKS-u i z najbliższej odległości pokonuje Murraya.
55. min - GOOOOOL! 3:1 Igor Smal wykorzystuje niefrasobliwość toruńskiej obrony i podwyższa prowadzenie GKS-u.
55. min - I tym razem mistrzowie Polski nie zdołali wykorzystać gry w przewadze. Pełne formacje na lodzie.
53. min - Bashirov na ławce kar. Odsiaduje karę techniczną za nadmierną liczbę graczy
51. min - Krążek wybity z katowickiej tercji, mało czasu pozostaje torunianom w przewadze.
50. min - Koniec pierwszej kary, czwórka katowiczan na lodzie.
49. min - Iisakka dołącza do Kruczka, czas dla swojej drużyny bierze Juha Nurminen
49. min - Pasiut próbował w kontrze zaskoczyć gości, jednak uderzenie z bakhandu nie mogło zaskoczyć Studzińskiego.
48. min - Syty rozpoczyna grę w przewadze od kąśliwego uderzenia, do łapaczki Murray.
48. min- Maciej Kruczek decyzją sędziów przez dwie minuty będzie odpoczywał od wydarzeń na lodzie.
48. min - Błyskawiczna odpowiedź gospodarzy, akcja zakończona zamrożeniem gumy przez Studzińskiego.
47. min - Dobra kontra gości, Marklund zażegnał niebezpieczeństwu pod własną bramką.
45. min - GKS Katowice nie czyni sposobności z kolejnej gry w przewadze, pełne formacje na lodzie.
43. min - Kamil Kalinowski z karą dwóch minut.
42. min - Mocno weszli w trzecią część gry torunianie, jednak bez bezpośredniego zagrożenia bramce Murraya.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję !

KONIEC DRUGIEJ TERCJI SPOTKANIA.

40. min - W ostatnich sekundach nieco aktywności pod każdą z bramek. Próbowali swoich szans torunianie, w imieniu GKS-u odpowiedział Marklund.
39. min - Indywidualnie próbował Fraszko, holując krążek pod bramkę torunian,  górą Studziński.
38. min - Pomknął lewym skrzydłem Kurnicki, jednak z jego strzałem przy słupku radzi sobie Murray.
37. min - Czujnie z przodu Maćkowski, który dopadł do krążka i stanął przed szansą wyprowadzenia krążka, jednak świetnie sobie z jego zapędami poradził Ryan Coook.
36. min - Pracują w tercji katowiczan goście, jednak nie potrafią zaskoczyć zwartej obrony GKS-u.
35. min - GKS Katowice nie zamierza oddawać inicjatywy gościom. Mistrzowie Polski w kolejnym ataku.
33. min - Przy krótkim słupku próbowali szczęścia z najbliższej odległości torunianie, jednak Murray przytomnie mrozi gumę
32. min GOOOOL!!!! 2:1 ! Krążek wrzucony spod niebieskiej linii, jego lot zmienia Hampus Olsson, czym zaskakuje Studzińskiego, czym wyprowaddza GKS na prowadzenie.
31. min - Próbowali mocno torunianie w okresie gry pięciu na trzech, jednak strzały albo skierowane poza światło bramki, albo radził sobie z nimi John Murray. Na lodzie pełne formacje.
29. min - Gorący okres przed GKS-em Katowice, na ławkę kar oddelegowany również Iisakka.
29. min - Pierwsze w tym spotkaniu wykluczenie nałożone na  GKS Katowice. Na ławce kar zasiada Mateusz Bepierszcz.

28. min - Dobrym podaniem obsłużony Igor Smal, jednak wykończenie wprost w Mateusza Studzińskiego.
27. min - Próbuję swoich akcji GieKSa, jednak torunianie wykonują swoją pracę w obronie.
26. min - Świetnie na lodzie czuje się dzisiaj Ben Sokay, który kolejny raz próbował zagrozić Studzińskiemu po indywidualnym zrywie.
25. min - Szybka kontra GieKSy, jednak Hitosato wykańcza strzałem poza światło bramki.
24. min - Bez klarownych sytuacji w drugiej tercji.
22. min - Goście po raz kolejny przetrwali grę w osłabieniu, na lodzie pełne formacje. Od pierwszych sekund dużo pracy przez Studzińskim, w pierwszej tercji mistrzowie Polski na bramkę torunian oddali 20 strzałów.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję w Katowicach, goście w osłabieniu.

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI SPOTKANIA.

20. min - Szymon Maćkowski ukarany karą dwóch minut.
19. min - GOOOOOL!!! 1:1 Świetna akcja Bena Sokaya, który indywidualnie rozprowadził krążek a następnie kapitalnym podaniem obsłużył Hampusa Olssona, który dopełnił formalności i wyrównał wynik rywalizacji.
18. min- Iisakka, Monto, Varttinen w pięknej kontrze. Krążek chodził jak po sznurku, ale wydaje się, że o jedno podanie za dużo w wykończeniu akcji.
17. min - Wywalczył krążek w tercji gości Grzegorz Pasiut, który próbował wykończyć swoją akcję po długim słupku, jednak bez powodzenia.
16. min - Dobrym uderzeniem z prawego skrzydła zamykał akcję GKS-u Igor Smal, jednak czujnie na posterunku Studziński
15. min - Przenosimy się błyskawicznie z tercji do tercji.
13. min - Wyprowadził akcję gospodarzy Grzegorz Pasiut, kapitan GieKSy świetnie dojrzał na środku Maciej Kruczka, który potężnym uderzeniem próbował zaskoczyć Studzińskiego.
12. min - Zdobycie bramki otwierającej wynik spotkania dodało pewności siebie drużynie z Torunia. Goście nie dają się już tak mocno spychać do obrony.
11. min - GOOOOOL! 0:1 Zabójcza skuteczność gości! Torunianie po przejęciu krążka wyprowadzają trójkową akcję, którą wykańcza z zimną krwią Kamil Kalinowski.
10. min - Przewaga GKS-u nie podlega dyskusji, jednak wynik wciąż bez zmian. Torunianie ciężko pracują w obronie
9. min - Nie udało się mistrzom Polski wykorzystać okresu gier w przewadze. Formacje w pełnym zestawieniu.
8. min - Gramy pięciu na czterech.
7. min - Dołącza na ławkę kar Erik Schafer, to będzie ciężka próba przed drużyną z Torunia.
6. min - Jakub Gimiński na ławce kar.

5. min - Sporo pracy ma Mateusz Studziński, gospodarze coraz śmielej poczynają sobie w jego tercji. Póbował Varttinen, chwilę później zamrożona guma po akcji Koponena.
4. min - Dobre uderzenia spod niebieskiej oraz solidna praca na bramkarzu w wykonaniu mistrzów Polski.
3. min - GieKSa przyspieszyła i dała pokaz gry krążkiem w tercji przeciwnika, próbowali zaskoczyć Studzińskiego Sokay oraz Wanacki.
2. min - Spokojne otwarcie spotkania po obu stronach.
1. min - Rozpoczynamy granie w Katowicach!

#31 Markus Ekholm Rosén B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 3 3.10 43 20 14 9 0 0 93.02 58:07 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#22 Rusłan Baszyrow PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0