1:4 Hampus Olsson #95 ( Ben Sokay #59, Sam Marklund #20 ) +/-
1:5 Joona Monto #81 ( Olli Iisakka #51 ) +/-
24:15 2 min. Michał Kotlorz #71 Atak kolanem
36:06 2 min. Dominik Nahunko #57 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:52 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:37 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Zahaczenie

60. min - Jeszcze interwencja Spesnego.
59. min - Dwa słupki ratują Zagłębie po strzale Lebka.
58. min - GOOOLLL!!! Fatalny błąd sosnowiczan i Monto do pustej bramki ustala wynik spotkania.
57. min - Czas dla gospodarzy.
56. min - Kruczek znów uderza na bramkę.
55. min - Zagłębie w komplecie, wybronili się gospodarze.
54. min - Poprzeczka zadźwięczała po strzale Fraszki.
53. min - Faulował Kozłowski i kolejna szansa dla GieKSy w przewadze.
53. min - Salo sam na sam ale przegrał pojedynek z Murrayem.
52. min - Teraz chwilę po wznowieniu uderzał Kruczek, jednak łapie jego uderzenie zablokowane.
51. min - Bardzo aktywny Michalski uniemożliwia gospodarzom spokojne wyprowadzenie krążka z własnej tercji, musiał mrozić krążek Golkiper miejscowych.
50. min - Znacząco spadło tempo spotkania, katowiczanie spokojnie kontrolują przebieg wydarzeń na lodowej tafli.
48. min - Michalski ze strzałem, jednak dobrze zbił do boku Spesny.
47. min - Ogromna okazja przed Valtolą po podaniu Salo, jednak pierwszy z nich nie trafił w krążek.
45. min - Kotlorz wrzuca krążek za bramkę GKS-u, ale nikt z kolegów nie ruszył za nim.
44. min - Stadel szukał dobrym podaniem ale czujnie defensorzy GieKSy.
43. min - GOOOLLL!!! Ollson wykorzystuje dobre podanie Sokaya i kompletuje hat-tricka.
42. min - Ilsakka z Hitosato próbowali coś wykombinować w tercji defensywnej miejscowych, jednak powstrzymani na czas.
41. min - Zaczynamy trzecią tercją.

40. min - Kozłowski również na lodzie i gospodarze przetrwali ten trudny okres.
39. min - Nahunko wraca na lód, niewiele wyniknęło z przewagi gości 5 na 3.
38. min - Zatrzymuje grę Spesny. Po wznowieniu katowiczanie dalej rozgrywają zamek.
37. min - Kolejna kara dla gospodarzy i GKS zagra długą przewagę 5 na 3.
36. min - Nie było kar dla GieKSy i sosnowiczanom puszczają nerwy i to oni faulują. Nahunko na ławce kar.

35. min - Kilkukrotnie na lód upadali teraz gospodarzy i kibice głośno domagają się pierwszych wykluczeń dla gości, jednak gwizdki sędziów milczą.
34. min - Teraz mocniej przycisnęła pierwsza formacja gospodarzy,  ale cały czas dobrze między słupkami golkiper GieKSy.
33. min - Tyczyński z kąśliwym strzałem, który Murray odbija przed siebie, ale znów nie miał kto dobić krążka do bramki.
32. min - Znów w dobrej sytuacji znalazł się Maciaś, jednak znów z jego próbą poradził sobie bramkarz Zagłębia.
31. min - Mrozi gumę golkiper gospodarzy po zamieszaniu podbramkowym.
30. min - Szybko starają się odpowiedzieć podopieczni Piotra Sarnika, jednak bardzo dobrze ich próby powstrzymuje Murray.
29. min - GOOOLLL!!! Goście odzyskują dwubramkowe prowadzenie za sprawą Ilsakki, który dobił odbity od bandy krążek do sosnowieckiej bramki.
28. min  -Po drugiej stronie Bucenko szukał partnerów przed bramką, jednak czujnie mrozi gumę Murray.
28. min - Saur próbował szczęścia z niebieskiej jednak jego strzał zablokowany.
27. min - Gospodarze wybronili osłabienie i są już w komplecie.
26. min - Póki co Zagłębie utrzymuje grę z dala od własnej bramki skutecznie niszcząc akcje ofensywne gości.
25. min - Kara dla sosnowiczan, 2 minuty odpocznie Kotlorz.
25. min - Maciaś ze strzałem na bramkę miejscowych, radzi sobie dobrze Spesny.
24. min - Michalski ładnie wywalczył tercję ofensywną, ale potem brakło dokładności.
23. min - Szturc w kontrze podawał do Krężołka jednak niecelnie.
22. min - Lindgren z ostrego kąta, jednak nie było nikogo kto mógłby dobić jego strzał.
21. min - I od razu przechodzimy do drugiej tercji. Wznowienie dla gospodarzy.

20. min - Jeszcze próbował Tyczyński, ale przerwała mu syrena.
19. min - GOOOOLLL!!!! Valtola świetnie znalazł się w zamieszaniu podbramkowym i Zagłębie łapie kontakt!!!
19. min - Monto indywidualnie, jednak zatrzymali go sosnowiczanie.
18. min - Odpalone konfetti, które skończyło na lodzie i pozostałe trochę ponad 2 minuty pierwszej tercji dogramy po przerwie przed rozpoczęciem drugiej odsłony.
18. min - Kombinowała druga formacja sosnowiczan w tercji ofensywnej, jednak mimo sporej ilości podań, nie doszli do pozycji strzeleckiej.
17. min - Wznowienie przed bramką Spesnego.
15. min - GOOOOLLL!!! Znaleziony niepilnowany Ollson, który po raz drugi wpisuje się na listę strzelców.
14. min - Charvat po raz kolejny bardzo mocno z niebieskiej.
13. min - Mocno stłamszeni sosnowiczanie po utracie bramki, którzy do tej pory mieli więcej z gry.
12. min - GOOOLLL!!! Fenomenalna indywidualna akcja Ollsona zakończona minięciem Spesnego i wpakowaniem krążka do bramki.
12 min - Mocno Naróg z niebieskiej, starał się jeszcze zmienić tor lotu Szurc, jednak i z tą próbą gospodarzy radzi sobie Murray.
11. min - Nahunko z Bernacki w dobrej kombinacji, ale nie udało mu się zaskoczyć bramkarza przyjezdnych.
10. min - Michalski na dużej prędkości wycofał do Kruczka, który oddał celny strzał, ale nie sprawił nim problemów Spesnemu.
9. min - Karasiński dobrze blokowany przez gości.
8. min - Salo w sytuacji oko w oko z golkiperem gości, nie udało mu się jednak pokonać "Jaśka Murarza".
7. min - Nahunko sam przed bramkarzem, jednak przegrał pojedynek z Murrayem.
7. min - Michalski próbował od zachrystii wprowadzić gumę do bramki, w ostatniej chwili Spesny dokłada parkan.
6. min -  Szturc szukał krótkiego strzału, jednak przypilnowany przez obrońców GieKSy.
6. min - W odpowiedzi ruszył Olsson ale spalił akcję na niebieskiej.
5. min - Charvat z niebieskiej, ale czujnie Murray.
4. min - Nahunko trafił do bramki, jednak odgwizdany spalony gospodarzy chwilę wcześniej.
3. min - Salo próbował indywidualnie, jednak w porę zorganizowali się obrońcy gości.
2. min - Katowiczanie od początku spotkania ruszyli do ofensywy, zmuszony do wysiłku Spesny.
1. min -  Minuta ciszy za nami. Zaczynamy spotkanie.

Za chwilę zaczynamy hokejowe emocje w Sosnowcu. Na relację "minuta po minucie" zaprasza Kamil Przegendza.