32:10 2 min. Kristaps Jākobsons #7 Opóźnianie gry
33:36 2 min. Conor MacEachern #44 Uderzanie kijem
35:26 2 min. Andrij Denyskin #71 Ostrość
37:15 2 min. Dariusz Wanat #10 Uderzanie kijem
37:15 2 min. Saku Kivinen #23 Przeszkadzanie
38:37 2 min. Henry Karjalainen #17 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:03 2 min. Kristaps Jākobsons #7 Przeszkadzanie
57:40 2 min. Roman Diukow #9 Ostrość
58:18 2 min. Bartosz Florczak #5 Atak w okolice głowy lub szyi

Koniec meczu
60. min - GOOOOOOOL!!!! 3:7! MacEachern przymierzył z lewego bulika osamotniony prosto w prawe okienko!
60. min - Lindberg zza lewego bulika wprost w bramkarza gości.
59. min - Florczak na ławce kar.
58. min - GOOOOOL!!!! 2:7! Wygrany bulik przez oświęcimian w tercji neutralnej i błyskawicznie wypuszczony Olssona Trkulja, który w indywidualnej akcji niemalże sam na sam, trafia do siatki po dalszym słupku!
58. min - Diukow trafia na ławkę kar za ostrość.
58. min - Dulęba huknął bez przyjęcia ze strefy międzybulikowej i ponownie górą oświęcimski golkiper.
57. min - Kontra prawym skrzydłem Dulęby, który jednak nie zaskoczył R. Kowalówki.
55. min - Sanoczanie zamknięci we własnej tercji.
54. min - S. Kowalówka sam wprowadził gumę do tercji gospodarzy i samotnie również wykończył tę akcję, lecz nieskutecznie.
53. min - Jakobsons potężnie huknął z prawego bulika bez przyjęcia, jednak K. Tamminen pewnie wyłapał to uderzenie.
53. min - Heikkinen przed bramkę, trącenie z bliska, które jednak nie zaskoczyło sanockiego golkipera.
52. min - Strzyżowski z niebieskiej wprost w R. Kowalówkę.
51. min - Dziubiński wyłuskał gumę w tercji rywala i spróbował solowo wykończyć akcję, która nie przyniosła jednak zamierzonego efektu.
50. min - Sadłocha samotnie z lewego skrzydła i w indywidualnej akcji trafił nieco ponad poprzeczką!
49. min - Skutecznie bronią się oświęcimianie.
48. min - Jakobsons na ławce kar.
47. min - Dziubiński blisko zdobycia bramki, lecz dobra postawa K. Tamminen i sanockich obrońców okazała się górą.
47. min - Próba STS-u z prawego bulika, ale skutecznie R. Kowalówka.
46. min - GOOOOOL!!!! 2:6! K. Tamminen popełnił błąd nie mrożąc gumy, co wykorzystał Olsson Trkulja dobijając krążek z prawego bulika!
45. min - Ceder za siebie, ale uderzenie sparowany strzał przez oświęcimskiego bramkarza. Dobitka również nieskuteczne.
45. min - Prusak z bulika, jednak zablokowane to uderzenie.
44. min - Heikkinen z bliska i na raty mrozi gumę K. Tamminen.
43. min - Wrzutka z niebieskiej złapana do raka przez R. Kowalówkę.
42. min - Viitanen trafił minimalnie obok słupka z bliska!
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Koniec II tercji
40. min - K. Tamminen w boksie na trzy sekundy przed końcem tercji!
40. min - Strzyżowski przestrzelił ze środka.
39. min - Karjalainen odesłany na ławkę kar.
38. min - Teraz z kolei Kivinen i Wanat wędrują na ławkę kar.

37. min - Kivinen sprzed obrońcy i czujnie interweniuje R. Kowalówka.
36. min - Tym razem Denyskin i Filipek starli się pod bramką i meldują się na ławce kar.
35. min - Ginda sam w dogodnej sytuacji przed bramkarzem, ale trafił wprost w niego!
34. min - Starcie pod bramką Unii, Bezuski i MacEacherna, za co obaj zostali odesłani na ławkę kar.
33. min - Jakobsons na ławce kar.

32. min - GOOOOOL!!!!! 2:5! Dobitka Strzyżowskiego z najbliższej odległości znajduje drogę do siatki!
31. min - Florczak z niebieskiej i sprawował to uderzenie oświęcimski golkiper.
30. min - Dziubiński z bliska, lecz nieskutecznie.
28. min - GOOOOOOL!!!! 1:5! Dwójkowa kontra STS-u, podanie na środek do Sami Tamminena, który w sytuacji sam na sam pewnym strzałem z nadgarstka pokonuje R. Kowalówkę.
28. min - Viitanen trafia na ławkę kar.
28. min - Heikkinen mocno z niebieskiej i pewnie łapie gumę sanocki golkiper.
27. min - Nieudane kontry obu drużyn.
25. min - GOOOOOL!!! 0:5! Dziubiński ze środka trafia pomiędzy parkanami golkipera do siatki!
25. min - GOOOOOOL!!!! 0:4! Karjalainen wrzucił gumę sprzed bulika przed bramkę, gdzie trącił ją Heikkinen!

25. min - Viitanen z najbliższej odległości nie trafia do siatki!
24. min - Prokopiak z zerowego kąta, ale czujnie pokrył słupek K. Tamminen.
23. min - Florczak ze środka, jednak w parkan R. Kowalówki.
22. min - Nieudana trójkowa kontra Unii.
21. min - Denyskin od zakrystii, ale prosto w K. Tamminena.

Koniec I tercji
20. min - Oświęcimianie trafiają w boczną siatkę!
19. min - Sanoczanie zamknięci we własnej tercji.
18. min - Strzyżowski z prawego bulika prosto w R. Kowalówkę.
18. min - Uimonen o krok od zdobycia bramki w osłabieniu, ale myli się z najbliższej odległości!
17. min - Krzemień odesłany na ławkę kar.
16. min - Dulęba z prawego bulika, lecz niecelnie.
15. min - Mocny strzał gospodarzy sprzed bulika, który trafia w nogi Fusa.
14. min - Świderskiego w bramce zastępuje K. Tamminen.
14. min - GOOOOOOL!!!! 0:3! Ackered przymierzył z lewego bulika i trafił do siatki po lodzie pomiędzy nogami Świderskiego!
14. min - Dwójkowa kontra STS-u, ale Kivinen ze strzałem obok bramki.
12. min - Burzik z niebieskiej, jednak mało precyzyjnie.
11. min - Sanocka defensywa blokuje akcję Unii.
10. min - GOOOOOOL!!!! 0:2! Wanat na drugą stronę do Ackereda, ten huknął spod niebieskiej i trafił wprost w okienko sanockiej bramki!
10. min - Ciekawy pomysł Sadłochy na wprowadzenie gumy do tercji STS-u, spróbował wykonać to w efektowny sposób, lecz przekombinował i stracił krążek.
9. min - Fus prawym skrzydłem, mógł grać na środek, jednak pokusił się o solowe wykończenie akcji, które nie zaskoczyło R. Kowalówkę.
8. min - Olsson na środek do Denyskina, ale ten nieczysto uderzył w krążek.
8. min - Ceder zza bramki za siebie do MacEacherna, który jednak z najbliższej odległości nie zdołał pokonać bramkarza Unii.
7. min - Musioł spod bandy i mrozi gumę oświęcimski golkiper.
5. min - Tym razem z akcją sam na sam Bukowski, jednak górą R. Kowalówka.
5. min - Dwójkowa kontra Unii, Kaleinikovas podał na drugą stronę do Denyskina, ten był sam przed bramką, ale pewnie obronił to uderzenie Świderski.
4. min - MacEachern powstrzymał szybki kontratak gości.
3. min - GOOOOOL!!!! 0:1! Sebastian Kowalówka pewnie uderzył z prawego bulika, trącił gumę przed bramką Sadłocha i mamy otwarcie wyniku tego spotkania!
2. min - Sadłocha przed bramkę do Dziubińskiego, który jednak trafił obok bramki.
1. min - Ackered mocno z niebieskiej i pewnie broni Świderski.
1. min - Rozpoczynamy pierwszą tercję tego starcia. W bramkach Świderski oraz R. Kowalówka.

Marma Ciarko STS Sanok
#31 Filip Świderski B 3 12.98 12 12 0 0 0 0 75.00 13:52 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#90 Kristian Tamminen B 3 3.91 36 3 13 20 0 0 91.67 46:05 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#12 Karol Biłas PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Alexis Binner LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Krzysztof Bukowski LS 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Re-Plast Unia Oświęcim
#53 Robert Kowalówka B 3 3.00 49 9 25 15 0 0 93.88 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#65 Linus Lundin B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0