02:25 2 min. Filipp Pangiełow-Jułdaszew #58 Wysoko uniesiony kij
09:53 2 min. Fabian Kapica #91 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:20 2 min. Tomáš Vildumetz #88 Trzymanie kija przeciwnika
26:03 2 min. Łukasz Kamiński #8 Atak kijem trzymanym oburącz
26:03 2 min. Vratislav Kunst #5 Atak kijem trzymanym oburącz
29:56 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Atak łokciem
29:56 2 min. Radosław Sawicki #13 Atak łokciem
35:41 2 min. Mico Luoto #29 Atak kijem trzymanym oburącz
41:48 2 min. Sebastian Brynkus #71 Wysoko uniesiony kij
47:04 2 min. Jakub Worwa #12 Zahaczenie
60:24 2 min. Patryk Wronka #10 Spowodowanie upadku przeciwnika

- 61.min - GOOOLLLL!!! Latal wystawia gumę Krenżelokowi, a ten, precyzyjnym strzałem, zapewnia dwa punkty "Pasom".
- 61.min - Na dwie minuty wykluczony Patryk Wronka.
- Zaczynamy dogrywkę!

- Koniec regulaminowego czasu gry. O rozstrzygnięciu zdecyduje dogrywka.
- 60.min - Latal z dynamiczną próbą wjazdu, ale backhandu przenosi gumę ponad poprzeczką.
- 59.min - GOOOLLLL!!!! Po uderzeniu z niebieskiej i interwencji bramkarza do krążka dopada Lundgren, który doprowadza do remisu.
- 58.min - Po stracie obrońcy przy bandzie mocno uderzenie Cichego z prawej. Napastnik gości jednak chybił.
- 56.min - Krenżelok z niebieskiej, ponad bramką.
- 55.min - Zamieszanie pod nowotarską bramką, ale krążka do siatki nie zdołał wcisnąć Sawicki.
- 53.min - GOOOLLLL!!! Kurozalna sytuacja pod Wawelem. Po strzale krążek odbił się od bandy i trafił do Themara. Ten z bakhandu posłał go w kierunku bramki, a gumę, już za linią bramkową, złapał Krasanovsky.
- 51.min - Motloch z okolic prawego bulika, ale ponownie z interwencją Lindskoug.
- 50.min - Mocarski z boku, niegroźnie dla golkipera "Szarotek".
- 47.min - Paranica z kontrą w osłabieniu, ale nie zdołał zamienić jej na gola.
- 46.min - Worwę czeka przymusowy odpoczynek przez dwie minuty.
- 45.min - Kasperlik z ostrego kąta, Lindskoug zbija kijem.
- 44.min - GOOOLLL!!! Po wygranym wznowieniu w tercji środkowej i szybkiej wymianie podań Cichy znalazł się w czystej pozycji i z bliska, po długim rogu, pokonał Krasanovskiego.
- 43.min - GOOOLLL!!! Krakowianie wychodzą z kontrą, po której pomiędzy bulikami krążek do siatki pakuje Kasperlik.

- 42.min - Brynkus w boksie kar, Podhale z przewagą.
- 42.min - Krenżelok z dystansu, nieskutecznie.
- 42.min - Younan z niebieskiej, ale ze strzałem radzi sobie Lindskoug.
- Ruszamy z ostatnim aktem regulaminowego czasu gry.

- Koniec drugiej tercji. Po czterdziestu minutach przy Siedleckiego na remis.
- 40.min - Younan z niebieskiej, ale nieskutecznie.
- 40.min - Wronka groźnie, z prawego bulika, krążek odbija Krasanovsky.
- 39.min - Żurek po nagraniu zza bramki, ale obrońca "Pasów" minimialnie niecelnie.
- 37.min - Fantastycznie rozegrana kontra przez "Pasy", ale Lundgren, po prawej, fatalnie przestrzelił.
- 37.min - Kasperlik, z prawej, mocno, ale niecelnie.
- 36.min - Luoto wykluczony na dwie minuty.
- 35.min - Kiss z odległości, po strzale zamieszanie pod bramką gospodarzy. "Pasy" z opresji wychodzą obronną ręką.
- 34.min - Strata nowotarżan we własnej tercji, ale ze świetnej szansy nie zdołał skorzystać Kapica.
- 33.min - Próba odpowiedzi gospodarzy, po klepce między bulikami uderza Bezwiński. Lidnskoug na posterunku.
- 32.min - GOOOLLL!!! Nowotarżanie rozmontowali krakowską defensywę, z lewej strony na listę strzelców wpisał się Załamaj.
- 32.min - Świetnie rozegrana kontra przez "Szarotki", Jułdaszew jednak nieczysto trafia przy finalizacji.
- 31.min - Luoto groźnie, z dystansu. Krasanovsky chwyta jednak krążek.
- 31.min - Kasperlik z niebieskiej, kijem zbija gumę Lindskoug.
- 30.min - Obustronne wykluczenie. W boksie Sawicki i Neupauer.
- 30.min - Strata w środkowej strefie, a w konsekwencji - kontratak "Pasów". Mocarski w czystej pozycji nie zdołał jednak pokonać bramkarza.
- 29.min - Kapica, po wznowieniu, z zaskoczenia, ale czujnie między słupkami Lindskoug.
- 28.min - Strzał z dystansu, potem zamieszanie pod krakowską bramką. Krasanovsky jednak zdołał zamrozić krążek.
- 27.min - Sawicki z prawego koła bulikowego, minimalnie niecelnie.
- 26.min - Kara obustronna, dla Kamińskiego i Kunsta. Obie formacje dalej po pięciu.
- 26.min - Wielkiewicz z prawego koła bulikowego, prosto do łapaczki Krasanovskiego.
- 23.min - GOOOLLL!!! Błyskawiczna odpowiedź "Pasów"! Po strzale z boku Lindskoug odbija krążek przed siebie, wprost na kij Mocarskiego, który świetną okazję zamienia na gola.
- 22.min - GOOOLLL!!! Fenomenalny rajd Wronki, który rozpędził się, jak pachołki minął obrońców Cracovii i umieścił krążek między parkanami Krasanovskiego.

- 21.min - Po błędzie w wybiciu z niebieskiej uderza Kiss, przenosi jednak gumę nad poprzeczką.
- Zaczynamy II tercję!

- Koniec pierwszej tercji. Gospodarze prowadzą 1:0.
- 20.min - Z kontrą Cracovia, ale Latal nie zdołał wykorzystać przewagi w ofensywie.
- 20.min - Wronka pomierzył z kilku metrów, ale jedynie obił poprzeczkę.
- 20.min - Vildumetz wykluczony na dwie minuty.
- 20.min - Załamaj z ostrego kąta, ale nie zdołał zaskoczyć Krasanovskiego.
- 17.min - Żurek blisko bramki, ale kombinacyjne uderzenie nie przynosi rezultatu.
- 17.min - Lundgren próba strzału z lewej flanki, ale Lindskoug bez problemu mrozi krążek.
- 15.min - Wielkiewicz po dynamicznym najeździe, ale ponownie dobrze w bramce Krasanovsky.
- 14.min - Luoto z niebieskiej, w odbijaczkę bramkarza.
- 13.min - Załamaj z backhandu, Krasanovsky jednak ponownie nie daje się pokonać.
- 13.min - Prosty błąd nowotarżan w wyprowadzeniu krążka, z prawego bulika próbuje Vildumetz. Lindskoug jednak odbija gumę w bok.
- 12.min - Cichy z okolic prawego koła bulikowego, broni jednak Krasanovsky.
- 11.min - Wronka kąśliwie, z lewej, ale Cracovia wciąż bez straty bramki.
- 10.min - Po strzale Tomasika i odbiciu się krążka od pleksy zamieszanie. Krakowianie skutecznie zażegnują zagrożenie.
- 10.min - Kara dla Fabiana Kapicy.
- 9.min - Kontratak "Szarotek", po którym Szczerba wychodzi sam na sam z Krasanovskym. Czeski bramkarz nie daje się jednak pokonać.
- 9.min - Jeden z graczy Cracovii z dystansu, ale prosto w bramkarza.
- 7.min - Atak Podhala, po nagraniu z boku niecelnie uderzał Cichy.
- 6.min - Po zagraniu z lewego skrzydła Kasperlik przed doskonałą szansą, ale stojąc metr od bramkarza, nieznacznie przestrzelił.
- 6.min - Lundgren między bulikami, bezskutecznie.
- 6.min - Jułdaszew z niebieskiej, ale ponownie skutecznie broni Krasanovsky.
- 5.min - Kamiński z boku, ale gumę zbija golkiper.
- 4.min - Younan z niebieskiej, nieznacznie obok.
- 4.min - Groźnie Kasperlik z pierwszego krążka, ale czujny Lidskoug.
- 3.min - Pangiełow - Judałszew odesłany na dwie minuty do boksu.
- 2.min - GOOOLLL!!!! Brynkus wykłada krążek Kasperlikowi, który z bliska pakuje go obok spóźnionego z interwencją Lindskouga.
- 1.min - Strzał z niebieskiej jednego z graczy Podhala, próba zbicia krążka. Krasanovsky jednak na posterunku.
- Pierwsze wznowienie za nami - zaczynamy dzisiejszy mecz!

#30 Łukasz Hebda B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#73 Filip Krasanovský B 4 3.95 33 10 10 12 1 0 87.88 60:49 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0
#50 Paweł Bizub B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Kevin Lindskoug B 5 4.93 54 17 15 20 2 0 90.74 60:49 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 1 0