3:1 Roman Szturc #69 ( Olli Valtola #72 ) +/-
(-) Ceder #21, Huhdanpää #92, Lindberg #8, Strzyżowski #80, Tamminen #11, Viitanen #34
26:56 2 min. Oskar Krawczyk #4 Gra złamanym kijem
35:01 2 min. Jakub Burzík #74 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:06 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:39 2 min. Marcus Kallionkieli #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:25 2 min. Marcus Kallionkieli #15 Trzymanie przeciwnika
55:40 2 min. Patryk Krężołek #88 Trzymanie przeciwnika

59. min - GOL! 3-1! Szturc trafia do pustej bramki.
58. min - W boksie zostaje Dominik Salama, pusta bramka sanoczan.
58. min - Czas dla drużyny z Sanoka. Do końca regulaminowego czasu gry 2:13.
58. min - Z bliska dobijał gumę Tamminen, ale na posterunku Spesny.
57. min - Sanoczanie ponownie w przewadze bez strzału, mają problem ze skonstruowaniem akcji.
56. min - Kara dla Krężołka. W przewadze goście.
56. min - Nahunko na dobrej szybkości, ale powstrzymany na czas.
55. min - Florczak uderzał w kontrze, ale nie pomylił się Spesny.
55. min - Uderzał Lindgren jednak radzi sobie Salama.
54. min - Lindgren faulowany. Będzie kolejna przewaga sosnowiczan.
53. min - Szturc dobrze przyblokowany tuż przed sanocką bramką.
51. min - Nahunko precyzyjnie ale świetna interwencja Salamy.
50. min - Viitanen wypalił ze środka ale przeniósł krążek nad bramką gospodarzy.
49. min - Kozłowski odpoczywa dwie minuty, chwilę później wykluczony Kallionkieli i gramy 4 na 4.
48. min - Kilka prostych błędów sosnowieckiej defensywy, ale nie udało się ich wykorzystać przyjezdnym.
47. min - MacEachern huknął z niebieskiej ale minimalnie chybił celu.
46. min - Valtola samotnie na środku wypalił , ale trafił prosto w dobrze ustawionego sanockiego golkipera.
45. min - Bucenko przedzierał się środkiem, ale skutecznie defensorzy STS-u.
44. min - Ceder trochę przypadkowo znalazł się w dobrym miejscu zupełnie sam przed Spesnym, ale nie trafił w gumę i zmarnował dobrą okazję.
43. min - Krężołek z Valtolą kombinowali za bramką STS-u, ale obrońcy w porę się połapali.
42. min - Spesny mrozi gumę po wrzutce z tercji neutralnej.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę dzisiejszego starcia.

40. min - Kallionkieli wrzucił krążek na bramkę Spesnego, mrozi gumę bramkarz sosnowieckiej ekipy, chwilę później po wznowieniu zakotłowało się przed bramką Czecha, ale nie było nikogo, kto by dobił krążek do bramki.
39. min - Dużo błędów teraz sanoczan w swojej tercji obronnej ale nie udało się ich wykorzystać sosnowiczanom.
38. min - Dobrze znaleziony Krężołek bezpośrednio przed bramkarzem, ale i jemu nie udało się znaleźć recepty na sanockiego golkipera.
37. min - Gospodarze wciąż w natarciu, tym razem Saur uderzał mocno, ale dobrze Salama.
36. min - GOOOLLL!!!Szybko wykorzytują przewagę miejscowi. Strzałem do pustej bramki akcję wykończył Bucenko.
36. min - Burzik ewidentnie zahaczał Krężołka i odsiaduje 2 minuty.

35. min - Krężołek wywalczył gumę w tercji ofensywnej i z bekhendu starał się zaskoczyć Salamę, ale czujnie golkiper sanoczan.
34. min - Filipek uderzał zza zasłony ale trafił jedynie w swojego kolegę z zespołu.
33. min - Valtola szukał Krężołka ale dobrze dostawiony kij jednego z defensorów gości.
32. min - Tyczyński w pojedynku szybkościowym z defensorem jednak wypuścił sobie krążek za daleko i interweniował Salama.
31. min - Kotlorz chwilę po wznowieniu uderzył z niebieskiej, ale jego strzał broni Salama.
30. min - Gospodarze w komplecie, a Spesny mrozi gumę po ostatniej akcji w przewadze gości.
29. min - Lindberg prawie stracił gumę i dał szansę gospodarzom na wyjście z błyskawiczną kontrą, ale w porę naprawił swój błąd.
28. min - Sosnowiczanie skutecznie bronią.
27. min - Chwilę później za grę złamanym kijem na 2 minuty odesłany Krawczyk.
27. min - Najpierw Krężołek, potem Szturc z bliska uderzali na bramkę Salamy, który jednak spisał się bez zarzutu.
26. min - Od jakiegoś czasu goście mają problemy z opuszczeniem tercji defensywnej. Po wybiciu krążka w trybuny mamy wznowienie przed Salamą.
25. min - Lindgren szukał kolegi przed bramką ale jego podanie skończyło na sanockim defensorze.
24. min - Z niebieskiej, Krawczyk, tym razem jednak Salama mrozi krążek i zapobiega potencjalnym kłopotom.
23. min - Niepilnowany Florczak miał przed sobą tylko Spesnego, ale nie zdołał tego wykorzystać, górą bramkarz gospodarzy.
22. min - GOOOLLL!!! Andrejkiw uderzył na bramkę i po kilku szczęśliwych odbiciach krążek znalazł drogę do bramki Salamy!
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - Kotlorz huknął z okolic niebieskiej, ale krążek zakończył swoją podróż na Salamie.
19. min - Krężołek zrobił sobie multum miejsca, ale zbyt długo celował, przez co zdążyli przyjezdni ze skuteczną interwencją.
18. min - Tyczyński z Nahunko mieli okazję 2 na 1 ale niecelnie podanie zniweczyło tą okazję.
17. min - Sanoczanie nieco spuścili z tonu i skupili się na defensywie, przez którą gospodarze nie mogą się przedrzeć.
15. min - Dwukrotnie sosnowiczanie zmieniali tor lotu krążka tuż przed Salamą, dwukrotnie świetnym refleksem się wykazał golkiper gości.
14. min - Andrejkiw w indywidualnym wypadzie, ale zblokowali go skutecznie goście.
13. min - Viitanen urwał się obrońcom i wypalił, ramieniem jego próbę odbił Spesny.
12. min - Wrzutka przed bramkę Spesnego, ale dobrze blokowany Dulęba nie zdążył do gumy.
11. min - Mocny strzał Andrejkiwa z niebieskiej, przycisnęli teraz trochę podopieczni Piotra Sarnika.
10. min - Z szybką kontrą goście, ale w ostatniej chwili dobrze dołożył kij Spesny.
9. min - Tyczyński zrobił dużo miejsca Charvatowi, który objechał bulik i wypalił na bramkę Salamy, czujnie jednak golkiper STS-u.
8. min - Dużo niedokładności w poczynaniach ofensywnych gospodarzy.
7. min - Szturc holował krążek w tercji ofensywnej ale osaczony przez sanockich defensorów w końcu stracił gumę.
6. min - Strzał Viitanena zbity do boku przez Spesnego.
5. min - GOOOLLL!!!Hundanpaa zaskakuje Spesnego niesygnalizowanym strzałem prosto w okienko bramki Czecha!
4. min - Wrzutka w stronę bramkę Salamy, ale bez problemów wyjaśniają sytuację sanoczanie.
3. min - Spokojny początek tego starcia, obie ekipy starają się grać rozsądnie.
2. min - Sosnowiczanie w pierwszrej akcji ofensywnej, ale czujnie goście z podkarpacia.
1. min - Zaczynamy! Pierwsza guma dla Zagłębia!

Dzień dobry, witamy z Sosnowca. Już za chwilę zaczniemy hokejowe zamgania między Zagłębiem Sosnowiec, a Marmą Ciarko STS-em Sanok. Na relację "minuta po minucie" zaprasza Kamil Przegendza.