7:2 Mikałaj Syty #89 ( Rusłan Baszyrow #22, Mirko Djumić #93 ) +/-
43:43 2 min. Jakub Prokurat #20 Zahaczenie
47:21 4 min. Ryan Cook #27 Wysoko uniesiony kij
56:51 2 min. Kamil Kalinowski #10 Zahaczenie

KONIEC SPOTKANIA!

60. min - GOOOOOL!!!!! 7:2 Mikałaj Syty strzelcem kolejnego trafienia!
59. min - GOOOOL!!!!!! 6:2. Wrócił na lód Kamil Kalinowski, wciąż pozostawała pusta bramka katowiczan, do której skierował krążek Daniła Larionovs
57. min Kamil Kalinowski na ławce kar, Kieler zjeżdza do boksu, gramy 6/4
57. min - GKS w toruńskiej tercji, ruszają do odrabiania strat katowiczanie.
56. min - GOOOOL!!!! 5:2 Ależ efektowna akcja torunian! Mirko Djumić wykańcza szybki atak torunian, po raz piąty pokonując Kielera.
55. min - GOOOOL!!!!! 4:2 Dopada pod katowicką bramką najszybciej do krążka Michał Kalinowski, który zdobywa czwartą bramkę dla gospodarzy.
52. min - Pełne formacje na lodzie.
50. min - W dalszym ciągu w przewadze grają torunianie, którzy próbują ponownie wykorzystać większą liczbę graczy na lodzie.
49. min GOOOL!!!! 3:2 Dienis Fjodorovs wyprowadza torunian na prowadzenie! Po jego mocnym uderzeniu krążek odbija się jeszcze od kija Kielera, jednak na tyle niefortunnie, że wpada do katowickiej bramki.
48. min - Ryan Cook na ławce kar, za grę wysokim kijem. Decyzją arbitrów, kara 2+2.
47. min - W imieniu gospodarzy odpowiada Eryk Schafer, jednak z jego próbą radzi sobie Michał Kieler.
45. min - Raz jeszcze przed świetna okazją stanął Santeri Koponen, jednak z najbliższej odległości przeniósł krążek nad bramką Pełne formacje na lodzie.
45. min - Z pierwszego krążka uderzał Koponen, z największymi trudnościami parkanem do boku Pohjanoksa.
45. min - Szybkie rozegranie w przewadze GKS-u. Próbował Maciej Kruczek, jednak uderza wprost w toruńskiego golkipera.
44. min - Jakub Prokurat na ławce kar.
44. min - Gorąco pod katowicką bramką! Prokurat uderzał , po czym próbował wyłuskać krążek spod opieki Kielera. Sytuację wyjaśnili katowiccy defensorzy.
43. min - Gościmy raz pod jedną, raz pod drugą bramką. Ofensywnie usposobienie obu drużyn zapewnia dobre widowisko.
43. min - Wysoko pracuje w pressingu GIeKSa, ciężko wyprowadzić gospodarzom kolejny atak.
42. min - Mocno uderza spomiędzy wąsów Zieliński, górą jednak Kieler, który odbija do boku.
41. min - Ruszyła trzecia tercja w Toruniu.

KONIEC DRUGIEJ TERCJI SPOTKANIA

39. min  - Dobre uderzenie z prawego bulika Baszyrowa. Kieler odbija, torunianie zostali w tercji gości, jednak bez efektu bramkowego.
39. min - Lewym skrzydłem pociągnął krążek Michalski. Przed samą bramką, próbował go zagrać do Pasiuta, jednak niecelnie.
37. min - Trwają próby z obu stron, okres szybkiej gry pomiędzy tercjami.
36. min - Dobry okres gry gospodarzy. Zdołali zepchnąć do defensywy katowiczan, utrzymując się dłuższy czas przy krążku w ich tercji.
35. min - Wciąż gorąco pod katowicką bramką. O mały włos Noah Delmas przyjmując wrzucony krążek nie pokonał by własnego bramkarza.
34. min GOOOOOL!!!!! 2:2 Michał Kalinowski zza bramki dogrywa krążek do swojego brata, Kamila. A ten, nie mając asysty obrońców ze spokojem wykańcza akcje i doprowadza do remisu.
32. min - Próba Mirko Djumica, krążek opuszcza pole gry.
31. min - Mocno pracują nad kolejną bramką katowiczanie. Próbował wrzucać spod niebieskiej Maciaś, jednak nikt nie zdołał przejąć krążka.
30. min - Świetnie dostrzegł Iisakka Olssona , jednak Szwed nie zdołał opanować zagranego w poprzek tafli krążka, mając otwartą drogę do toruńskiej bramki.
29. min - Tymczasem katowiczanie z kolejną serią ataków, przed nami kolejne wznowienie w toruńskiej tercji.
29. min - Ucierpiał Mateusz Zieliński, który przy pomocy kolegów opuszcza lodowisko.
27. min GOOOOOOL!!!!!!! 1:2 Uderzył na bramkę Kacper Maciaś, żaden z obrońców nie przejął odbitego krążka, który finalnie trafił do Bena Sokaya, a ten ponownie wyprowadza katowiczan na prowadzenie.
26. min - Thyni Johansson z dystansu, jednak uderza wprost w Kielera.
25. min - Próbują odpowiedzieć katowiczanie, jednak ostatnie minuty należą do torunian, którzy chcą pójść za ciosem.
24. min - GOOOOOL!!! 1:1 Dwójkowa akcja braci Kalinowskich. Michał mając krążek na kiju, zdecydował się indywidualnie wykończyć akcje i świetnie przymierzył, pokonując Kielera.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI SPOTKANIA.

19. min - Uciekł prawą stroną Iisakka, przed samą bramką zdecydował się zgrać krążek do Hitosato. Japoński napastnik jednak nie zdołał zaadresować gumy do toruńskiej bramki.
18.min - Przed dobrą okazją stanął Michalski, katowicki napastnik wykończył jednak akcję nieczystym uderzeniem.
16. min - Tianien próbował zaskoczyć Kielera z prawego bulika, parkanami do boku katowicki golkiper.
15. min - Dobra próba z dystansu Grzegorza Pasiuta. Pohjanoksa jednak wywiązał się ze swoich obowiązków i mrozi gumę.
14. min - Dłużej przy krążku katowiczanie, którzy spokojnie próbują rozegrać kolejną akcję. Gospodarze przejmując gumę mają dzisiaj spore problemy z pozycyjnym wyprowadzeniem akcji.
12. min - Rusłan Baszyrow próbował zaskoczyć Michała Kielera, jednak odbity krążek opuszcza lodowisko.
11. min - Dobra próba spod niebieskiej linii Cooka. Mrozi krążek Pohjanoksa.
10. min - W dalszym ciągu przeważają mistrzowie Polski, którzy częściej zaglądają do toruńskiej tercji.
8. min - GOOOOOL!!!! 0:1 Bramka "palce lizać" Olli Iisakki! Uciekł spod opieki obrońców fiński napastnik. Stając oko w oko z Juliusem Pohjanoksą wykończył akcje uderzeniem w samo okienko.
7. min - Z prawego bulika Koponen, jednak krążek mija toruńską bramkę.
6. min - Świetna interwencja Michała Kielera. Fjodorovs otrzymał dobre podanie wzdłuż bramki, jednak za akcją nadążył Kieler, który skrócił kąt i pewnie interweniował.
4. min - Dłużej przy krążku utrzymują się katowiczanie. Jednak defensywa gospodarzy nie daje się zaskoczyć mistrzom Polski.
3.min - Pierwsze zagrożenie ze strony torunian. Próbował Patryk Kogut, lecz jego uderzenie niecelne.
2. min - Goście pierwsi zameldowali się w toruńśkiej tercji, oddalają zagrożenie gospodarze.
1. min - Rozpoczynamy spotkanie w Toruniu, W bramkach Julius Pohjanoksa oraz Michał Kieler