39:24 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Atak kijem trzymanym oburącz
41:25 20 min. Jauhienij Kamienieu #9 Kara meczu za niesportowe zachowanie
41:25 5 min. Jauhienij Kamienieu #9 Bójka
41:25 20 min. Ričards Bernhards #97 Kara meczu za niesportowe zachowanie
41:25 5 min. Ričards Bernhards #97 Bójka
41:25 2 min. Ričards Bernhards #97 Ostrość
41:25 20 min. Lukáš Motloch #19 Kara meczu za niesportowe zachowanie
41:25 20 min. Alexander Younan #20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
41:25 5 min. Alexander Younan #20 Bójka
41:25 2 min. Alexander Younan #20 Ostrość
43:42 2 min. Jakub Žůrek #23 Opóźnianie gry
52:02 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Szymon Kiełbicki #28 Nadmierna liczba graczy na lodzie
53:37 2 min. Johan Lundgren #54 Spowodowanie upadku przeciwnika

- Koniec meczu. Cracovia zwycięża 5:1.
- 58.min - GOOOOLLL!!! Błyskawiczne uderzenie Raajamaki zaraz po wznowieniu daje jastrzębianom gola.
- 58.min - Kolejne problemy z bramką. Po chwili gramy dalej.
- 57.min - Kąśliwie Pelaczyk, ponownie świetnie między słupkami bramkarz.
- 56.min - Kostek mocno z dystansu, ale czujny Krasanovsky.
- 56.min - Gramy dalej!
- 56.min - Ruszona bramka, interwencja służb porządkowych.
- 55.min - Górny z niebieskiej, broni Krasanovsky.
- 54.min - Jastrzębie w pełnym zestawieniu.
- 54.min - 4 na 4, Lundgren z karą.
- 53.min - Nadmierna liczba graczy w zespole JKH, "Pasy" w przewadze.

- 51.min - Vildumetz po zamachu z lewego koła bulikowego, ale nieskutecznie.
- 49.min - Urbanowicz po rajdzie wychodzi sam na sam i wciska krążek do siatki, bramka jednak nieuznana, choć sędziowie jeszcze sprawdzają. Ruszona bramka.
- 48.min - Żurek z niebieskiej, broni Lackovic.
- 47.min - Próba z prawgo bulika krakowian, interweniuje Lackovic.
- 46.min - Górny z prawego bulika, krążek chwyta Krasanovsky.
- 45.min - Strzał z lewej, ale świetnie w bramce Krasanovsky.
- 44.min - Żurek dwie minuty kary za opóźnianie.
- 44.min - Groźne wstrzelenie JKH z niebieskiej, ale bez konsekwencji dla gospodarzy.
- 42.min - Obustronne wykluczenia - Bernhards, Younan, Kamienieu i Motloch już dziś nie zagrają.
- 41.min - Sędziowie długo naradzają się między sobą w sprawie werdyktu.
- 41.min - Pięściarskie pojedynki na lodzie, najpierw Younan z Bernhardsem, a potem Kamienieu z Motlochem.
- 40.min - GOOOLLL!!! "Pasy" wykorzystują przewagę i za sprawą Jeżka podwyższają prowadzenie.
- Zaczynamy III tercję!

- Koniec II tercji, "Pasy" prowadzą 4:0.
- 40.min - Latal spod prawej bandy, skutecznie broni Lackovic.
- 40.min - Urbanowiczowi wykluczony na dwie minuty.
- 39.min - Berling wychodzi sam na sam, ale w ostatniej chwili uprzedza go Lackovic, wybijając kijem krążek.
- 38.min - Górny spod bandy, gumę w bok zbija jednak Krasanovsky.
- 37.min - GOOOOLLL!!! Kocioł pod jastrzębską bramką, po przepychance i kilku próbach krążek finalnie do siatki wpycha Vildumetz.
- 36.min - Motloch z niebieskiej, ale obok słupka.
- 35.min - Bernhards spod bandy, Krasanovsky zbija jednak krążek.
- 31.min - Berling w czystej pozycji między bulikami, broni jednak Lackovic.
- 30.min - Zamieszanie i świetna szansa "Pasów" na kolejnego gola, guma cudem nie wpada do siatki.
- 29.min - GOOOLLL!!! Bezwiński rajdem spod bandy zaskoczył defensywę JKH, wyszedł sam na sam z bramkarzem i puścił krążek w "piątą dziurę" Lackovica.
- 28.min - GOOOOLLL!!!! Kontra "Pasów", Sawicki dobija strzał Latala z backchandu i kompletuje dublet.

- 27.min - Spirko pomiędzy bulikami, ale świetnie broni Krasanovsky.
- 27.min - Pelaczyk z okolic prawego koła bulikowego, ale krążek po interwencji Krasanovskiego i odbiciu się od słupka ląduje za bramką.
- 26.min - Berling zwiódł kilku obrońców, ale z ostrego kąta nie zdołał pokonać Lackovica.
- 25.min - Po stracie krakowian Kamienieu znalazł się z krążkiem sam przed bramką, zawodnik JKH nie zdołał jednak wykorzystać okazji.
- 24.min - Kontratak Cracovii, Spacek sam na sam z bramkarzem. Czech jednak przy finalizacji jednak przekombinował.
- 24.min - Kamienieu z niebieskiej, ale na posterunku Krasanovsky.
- 23.min - Oba zespoły w pełnym zestawieniu.
- 23.min - Górny z niebieskiej, próba zmylenia Krasanovskiego przed bramką. Krążek wybity ostatecznie przez "Pasy".
- 22.min - Arak z prawej, ale obok słupka.
- 22.min - Po zagraniu zza bandy z bliska próbuje Starzyński, świetnie broni jednak Krasanovsky.
- 21.min - Pierwsze wykluczenie dzisiejszego wieczoru, w boksie kar ląduje Żurek.
- 21.min - Nagranie z lewej, w ostatniej chwili Urbanowicza przed bramką zatrzymał defensor "Pasów".
- Zaczynamy drugą tercję!

- Koniec I tercji. Po dwudziestu minutach gry 1:0 dla "Pasów".
- 20.min - Kąśliwy strzał JKH z niebieskiej na sekundy przed syreną, goście nie zmieniają jednak wyniku pierwszej odsłony.
- 20.min - Kreżelok z wyśmienitą szansą, ale z bliska nie zdołał pokonać Lackovicia.
- 19.min - Kontra "Pasów", ale jeden z napastników, stojąc niemal oko w oko z bramkarzem, pogubił się przy finalizacji.
- 19.min - Kostek dwukrotnie, ale za każdym razem blokowany.
- 18.min - Krenżelok z prawej, Lackovic nie dał się jednak zaskoczyć.
- 18.min - Ypunan między bulikami, ale zblokowany.
- 15.min - Krenżelok spod bandy, guma w łapaczce Lackovicia.
- 15.min - Górny z dystansu, skutecznie interweniuje Krasanovsky.
- 14.min - GOOOOLLL!!! Zamieszanie, po którym krążek za bramką zebrał Sawicki i po objechaniu Lackovica, wcisnął gumę do siatki.
- 13.min - Younan sprytnie próbował wcisnąć gumę przy krótkim słupku bramki Lackovica, bramkarz nie dał sie jednak zaskoczyć.
- 11.min - Odpowiedź Cracovii, z bliska z backhandu próbuje jeden z jej napastników. Krążek jednak szybuje wysoko ponad poprzeczką.
- 11.min - Raajamaki z lewej, po odbijaczce Krasanovskiego.
- 10.min - Krenżelok z niebieskiej, niecelnie.
- 9.min - Raajamaki groźnie spod bandy, na posterunku Krasanovsky.
- 8.min - Po wznowieniu z lewej uderza Vildumetz, ale tylko obija słupek.
- 7.min - Kontra Jastrzębian, ale ze strzałem radzi sobie Krasanovsky.
- 7.min - Zamieszanie pod jastrzębską bramką, z czystej pozycji uderza Latal, Lackovic jednak odbija.
- 5.min - Kiełbicki zwodem zwiódł obrońcę Cracovii, ale z bliskiej odległości nie zdołał pokonać Krasanovskiego.
- 4.min - Efektowny rajd Latala przez lodowisko, ale przy wykończeniu zabrakło skuteczności.
- 2.min - Jeden z zawodników Cracovii strzela z okolic prawego bulika, krążek jednak przelatuje po bocznej siatce.
- 1.min - Spacek kąśliwe z prawej, ale broni Lackovic.

#30 Łukasz Hebda B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#73 Filip Krasanovský B 1 1.00 31 6 15 10 0 0 96.77 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#98 Dominik Jarosz ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Jauhienij Kamienieu PO 0 0 0 0 0 -1 25 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Szymon Kiełbicki PS 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Arkadiusz Kostek LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Jakub Lackovič B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Jakub Martiška LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Radosław Nalewajka PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Dominik Paś ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Patryk Pelaczyk LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Tuukka Rajamäki PS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rastislav Špirko ŚR 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#26 Filip Starzyński ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Maciej Urbanowicz LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Olli-Petteri Viinikainen PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Patryk Wajda LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Michał Zając PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0