1:5 Erik Ahopelto #25 ( Henry Karjalainen #17 ) +/-
02:31 2 min. Carl Ackered #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
03:49 2 min. Łukasz Krzemień #44 Zahaczenie
07:54 2 min. Maciej Kruczek #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
09:28 2 min. Aleksi Varttinen #71 Uderzanie kijem
27:37 2 min. Igor Smal #48 Natarcie
32:43 2 min. Peter Bezuška #4 Przeszkadzanie
35:00 2 min. Ben Sokay #59 Atak kijem trzymanym oburącz
35:38 2 min. Andrij Denyskin #71 Gra złamanym kijem

59. min - "Dziubek" z mocnym strzałem, z którym poradził sobie jednak "Jasiek Murarz".
57. min - Seria błędów po stronie GKS-u.
56. min - Katowiczanom nie udaje się zawiązać składnych akcji.
55. min - Sadłocha w sytuacji niemalże sam na sam, próbował po lodzie wymanewrować Murraya, jednak czujnie parkanami popracował katowicki golkiper.
53. min - Oświęcimianie zamknięci we własnej tercji.
52. min - Kąśliwe uderzenie Sokaya z bulika koło głowy Lundina, jednak szwedzkiemu golkiperowi udało się to wybronić.
51. min - GOOOOOOL!!!! 1:5! Katowiczanie chcieli wybić gumę z własnej tercji, ale ręką przejął ją Karjalainen, który środkiem wypuścił Ahopelto, a ten w sytuacji sam na sam pewnym strzałem w okienko pokonał Murraya!
50. min - Lehtimaki na środek do Maciasia, lecz ten nie przejął gumy po tym podaniu.
49. min - Denyskin na niebieską do Diukowa, ten przymierzył z całej siły i trafił obok bramki.
48. min - Olsson sam przed bramkarzem, jednak trafia w słupek!
47. min - Olsson z lewego bulika w parkany Lundina.
45. min - Próby ataków obu ekip, ale brak czystych i precyzyjnych strzałów.
44. min - Karjalainen wypuścił lewym skrzydłem Ahopelto, lecz ten mają na sobie obrońcę, nie pokonał Murraya.
43. min - Mocna, ostra gra o gumę pod bandami w tercji Unii.
42. min - Sędzia główny rozkłada ręce. Przy stanie 1:4 wznawiamy grę.
42. min - Krążek zatrzepotał w siatce GKS-u, ale sędzia sygnalizował wysoki kij i będziemy mieli jeszcze wideo analizę.
41. min - Pasiut samotnie przed bramkarzem, próbował wymanewrować Lundina, jednak górą szwedzki bramkarz.

40. min - GOOOOOOOL!!!!! 1:4! Krzemień machnął się i nie trafił w krążek, jednak podał do Denyskina, który już się nie pomylił i umieścił gumę w bramce przy bliższym słupku!
39. min - Dziubiński z kontrą, zagrał jeszcze na środek do Sadłochy, ale ten nie był w stanie trącić gumy.
38. min - Fraszko z prawego bulika bez przyjęcia, odsłonięta bramka Unii, ale katowicki napastnik trafia jedynie w boczną siatkę.
36. min - Denyskin na ławce kar.
35. min - Sokay odesłany na ławkę kar za atak na kapitanie biało-niebieskich.

35. min - Bomba Koponena z prawego bulika bez przyjęcia, ale nie dał się zaskoczyć Lundin.
34. min - Ahopelto i Jakobsons skutecznie kradną cenne sekundy z tego osłabienia.
33. min - Bezuska na ławce kar.
33. min - Cook mocno z bulika w parkan Lundina.
32. min - Denyskin z kontrą, zagrał na środek do Valtoli, ale ten miał dwóch zawodników na sobie i nie zdołał oddać precyzyjnego strzału.
31. min - Maciaś ofiarnie rzucił się pod strzał Karjalainena.
30. min - Sokay indywidualnie spod niebieskiej, ale znacząco ponad bramką.
29. min - GOOOOOOL!!!!! 1:3! Ackered przed bulik do Olssona Trkulji, ten nie zawahał się, mocno uderzył, przed bramką trącił gumę jeszcze Dziubiński i oświęcimianie wykorzystują przewagę liczebną!
28. min - Kara dla Smala.
28. min - Hitosato ze środka prosto w Lundina.
27. min - Błąd oświęcimskiej obrony, przed szansą katowiczanie, którzy jednak nie zdołali oddać celnego strzału.
26. min - Ahopelto pognał lewą flanką, trójkowa kontra Unii, podanie między całą trójką, ale ostateczny strzał nie zaskoczył golkipera GieKSy!
24. min - Łoza osamotniony na lewym skrzydle, jednak trafił prosto w Murraya.
23. min - Cook huknął z dystansu i zamroził gumę Lundin.
22. min - Monto z lewego skrzydła obija słupek oświęcimskiego bramki!
21. min - Delmas mocno z niebieskiej, ale krążek po rykoszecie mija bramkę.

19. min - GOOOOOL!!!! 1:2! Ahopelto pognał prawym skrzydłem, minął obrońcę, wystawił gumę przed bramkę do Diukowa, a ten celnie przekierował krążek do siatki!
17. min - Kruczek huknął z niebieskiej, ale niecelnie.
16. min - Murray wysoko musiał wyjechać, żeby przerwać szarżującego Dziubińskiego.
15. min - Koponen mocno z niebieskiej, jednak prosto w Lundina.
14. min - Gospodarze próbują przedrzeć się do tercji ataku i oddać celny strzał, ale z problemami.
12. min - Mocny strzał oświęcimian z lewego bulika bez przyjęcia, ale skutecznie wybronił to uderzenie Murray.
11. min - Skutecznie bronią się katowiczanie.
10. min - Varttinen odesłany na ławkę kar.
9. min - GOOOOOL!!!!! 1:1! Wanacki próbował wybić gumę z własnej tercji, ale trafił nią w Denyskina, który został sam przed bramkarzem i pewnym strzałem po dalszym słupku wpakował krążek do siatki!
8. min - Kruczek na ławce kar.
8. min - Karjalainen do Kaleinikovasa między buliki, ale ten minimalnie przestrzelił.
7. min - Sporo mocnej gry oświęcimian w tercji GieKSy.
6. min - GOOOOOOL!!!!! 1:0! Koponen przymierzył sprzed prawego bulika, Olsson trącił gumę, a ta zatrzepotała w siatce!
5. min - Szybkie podanie na lewe skrzydło do Monto, odsłonięta spora część bramki, ale krążek mija światło bramki.
4. min - Kara dla Krzemienia.
4. min - Olsson z lewego bulika prosto w Lundina.
3. min - Ackered na ławce kar.
2. min - Denyskin z najbliższej odległości na raty, ale górą Murray.
2. min - Uimonen z niebieskiej, jednak nikomu nie udało się trącić gumy.
1. min - Fraszko wkomponowany w bandę przez Dziubińskiego.
1. min - Zaczynamy pierwszą tercję.

#31 John Murray B 5 5.00 40 13 12 15 0 0 87.50 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#24 Mateusz Bepierszcz LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Ryan Cook PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#3 Noah Delmas LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Bartosz Fraszko PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0